Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Szilágy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zilahi "Simion Bărnutiu" Általános Iskola
Zilah
251
12/423
Bíró Antónia Mária, Keresztesi Priszcilla, Kulcsár Szabolcs
2.
Petri Mór Technológiai Líceum
Szilágynagyfalu
243
16/408
Farnas Dávid, Kabai Máté Dávid, Vincze Vivien Klára
3.
Mihai Eminescu Általános Iskola
Zilah
237
22/431
Bernát Júlia, Kulcsár Evelyn, Sámi Szofia
4.
Báthori István Magyar Tannyelvű Isk.
Szilágysomlyó
232
15/372
5.
Szilágyperecseni 1. számú  Általános Iskola
Szilágyperecsen
230
21/382
6.
Bagosi Általános Iskola
Bagos
229
22/391
7.
Sarmasági Ipari Iskolacsoport
Sarmaság
229
26/423
8.
Szikszai Lajos Általános Iskola
Szilágysámson
194
29/286

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Szilágy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Cserey-Goga Technológiai Líceum
Kraszna
258
13/473
Bogya Kamilla, Dimény Ádám Barna, Sallai Péter Tamás
2.
Zilahi Református Wesselényi Kollégium
Zilah
256
19/502
Balogh Ádám, Juhász Dominik, Nagy Jonatán
3.
Bagosi Általános Iskola
Bagos
245
14/405
Bátori Ferenc Bence, Nagy Bence, Tönkő Gábor
4.
Szilágyperecseni 1. számú  Általános Iskola
Szilágyperecsen
243
12/399
5.
Varsolci Általános Iskola
Varsolc
225
30/431
6.
Petri Mór Technológiai Líceum
Szilágynagyfalu
207
24/352
7.
Lompirti Ady Endre Általános Iskola
Lompirt
207
32/367
8.
Sarmasági Ipari Iskolacsoport
Sarmaság
183
36/300

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Szilágy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zilahi "Simion Bărnutiu" Általános Iskola
Zilah
271
16/548
Biro Artúr, Kulcsár Orsolya, Vadas Júlia
2.
Szilágyballai 1. Sz. Általános Iskola
Szilágyballa
253
18/479
Balla Angéla, Lóga Jázmin Kata, Szilágyi Benjámin
3.
Sarmasági Ipari Iskolacsoport
Sarmaság
233
18/396
Erdei Kristóf, Kocsis - Feri Benjámin, Lukács Kristóf
4.
Varsolci Általános Iskola
Varsolc
227
20/368
5.
Báthori István Magyar Tannyelvű Isk.
Szilágysomlyó
221
14/341
6.
Szilágyperecseni 1. számú  Általános Iskola
Szilágyperecsen
218
21/361
7.
Bagosi Általános Iskola
Bagos
203
24/319
8.
Petri Mór Technológiai Líceum
Szilágynagyfalu
177
26/288
9.
Zilahi Református Wesselényi Kollégium
Zilah
176
39/324
10.
Szilágyerkedi Általános Iskola
Szilágyerked
171
32/229
11.
Lompirti Ady Endre Általános Iskola
Lompirt
143
44/206

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Szilágy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Mihai Eminescu Általános Iskola
Zilah
285
18/604
Csapó Tamás, Lázár Rebeka, Tyukodi Artúr
2.
Kémeri Általános Iskola
Kémeri
221
22/354
Kiss Szilárd, Popa Loisz Tábita, Szőrös Olivér László
3.
Petri Mór Technológiai Líceum
Szilágynagyfalu
214
21/313
Farnas Jonathán, Kállai Fruzsina, Szabó Roland
4.
Szilágyperecseni 1. számú  Általános Iskola
Szilágyperecsen
213
14/301
5.
Sarmasági Ipari Iskolacsoport
Sarmaság
207
24/321
6.
Káresztelki Általános Iskola
Káresztelek
196
23/334
7.
Bagosi Általános Iskola
Bagos
164
39/244

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Szilágy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Lompirti Ady Endre Általános Iskola
Lompirt
226
29/415
Csóka Laura, Gál Bianka Adrienn, Lukács Gabriella
2.
Báthori István Magyar Tannyelvű Isk.
Szilágysomlyó
217
10/289
Bálint Marcell, Módi Balázs, Pap Richárd
3.
Bagosi Általános Iskola
Bagos
198
13/253
Fekete-Kászoni Boróka, Szabó Hunor, Tökölyi Szilvia
4.
Szilágyperecseni 1. számú  Általános Iskola
Szilágyperecsen
197
22/303
5.
Mihai Eminescu Általános Iskola
Zilah
190
37/322
6.
Szilágyerkedi Általános Iskola
Szilágyerked
183
32/318
7.
Sarmasági Ipari Iskolacsoport
Sarmaság
179
28/273
8.
Zsoboki Általános Iskola
Zsobok
169
18/212
9.
Petri Mór Technológiai Líceum
Szilágynagyfalu
169
30/249

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Szilágy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zilahi "Simion Bărnutiu" Általános Iskola
Zilah
304
14/644
Boda Ábel, Demjén Eszter, Gombos Ákos Roland
2.
Sarmasági Ipari Iskolacsoport
Sarmaság
288
18/578
Gál Levente, Lucza Tamás, Toth Patrik Krisztián
3.
Mihai Eminescu Általános Iskola
Zilah
288
26/594
Bogya Dávid, Gombos Péter, Sándor Krisztián
4.
Szilágyperecseni 1. számú  Általános Iskola
Szilágyperecsen
279
11/517
5.
Bagosi Általános Iskola
Bagos
270
16/474
6.
Petri Mór Technológiai Líceum
Szilágynagyfalu
261
29/512
7.
Báthori István Magyar Tannyelvű Isk.
Szilágysomlyó
240
38/503
8.
Zsoboki Általános Iskola
Zsobok
192
26/261

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Szilágy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bagosi Általános Iskola
Bagos
203
11/208
Bírtalan Nikolett, Fekete-Kászoni Tamás, Józsa Noémi
2.
Szilágyperecseni 1. számú  Általános Iskola
Szilágyperecsen
202
12/216
Bákai Péter Géza, Debre Erik, Fehér Benjámin Attila
3.
Mihai Eminescu Általános Iskola
Zilah
189
45/315
Dénes Bianka, Kósa Panna, Szabó Johanna
4.
Sarmasági Ipari Iskolacsoport
Sarmaság
160
26/136
5.
Zsoboki Általános Iskola
Zsobok
134
36/177