Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nicolae Iorga Ált. Isk.
Nagybánya
225
22/374
Ecsedi Áron, Kishegyi Rebeka, Oláh Anna Dorka
2.
Németh László Elméleti Líceum
Nagybánya
207
16/278
Márton Evelin, Tatar Ákos, Veres Tekla
3.
Colegiul Tehnic De Transporturi Auto Baia Sprie
Felsőbánya
150
45/220
Balla Mátyás, Cot Holczmann Dávid, Várdai Alpár

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nicolae Iorga Ált. Isk.
Nagybánya
242
9/391
Körmendy Nikolett Melánia, Saitos Rebeka, Toth Máté
2.
Colegiul Tehnic De Transporturi Auto Baia Sprie
Felsőbánya
195
32/331
Bodenlosz Róbert, Bokos Hunor, Sárközi Dávid
3.
Kós Károly Általános Iskola
Szamosardó
172
15/182
Balag Tamás-Márton, Nagy Szilárd, Roman Mihály

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nicolae Iorga Ált. Isk.
Nagybánya
259
8/451
Bodor Máté, Bálint Kincső, Veress Tamás
2.
Kós Károly Általános Iskola
Szamosardó
156
31/175
Iveghes Gabriel, Kiss Eduárd, Szölösi Henrietta-Patricia

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nicolae Iorga Ált. Isk.
Nagybánya
263
16/477
Costin Evelin, Ecsedi Dorottya, Szigeti Viktória
2.
Németh László Elméleti Líceum
Nagybánya
247
20/452
Banc Mark Daniel, Elianti Sarah, Lengyel Júlia
3.
Colegiul Tehnic De Transporturi Auto Baia Sprie
Felsőbánya
210
25/347
Hupka Kristóf, Lendeczki Ferenc, Pop Nóra
4.
Kós Károly Általános Iskola
Szamosardó
122
33/116

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nicolae Iorga Ált. Isk.
Nagybánya
168
31/244
Bányai Ábel, Elekes Eric, Peschak Roland

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kós Károly Általános Iskola
Szamosardó
256
26/474
Nagy Anita-Judith, Tamás Boglárka, Vancza Ruth
2.
Nicolae Iorga Ált. Isk.
Nagybánya
243
27/454
Kiss Tamás, Szilágyi Árpád, Vincze Dávid
3.
Németh László Elméleti Líceum
Nagybánya
231
31/394
Adoreanu Kraiger Andrei Robert, Madarassy Barna, Tóth Kinga Dóra

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nicolae Iorga Ált. Isk.
Nagybánya
203
15/247
Balogh Áron, Vincze Márton, Várvédő Bence
2.
Németh László Elméleti Líceum
Nagybánya
198
24/336
Fülöp Andrea, Korponay Andor, Traxler Renáta
3.
Colegiul Tehnic De Transporturi Auto Baia Sprie
Felsőbánya
191
15/191
Balla Rita, Keisz Petra, Lendeczki Zsolt

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Németh László Elméleti Líceum
Nagybánya
226
16/316
Bányai Roni, Gagyi Anna, Lapohos Boglárka

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Németh László Elméleti Líceum
Nagybánya
282
16/534
Balázs Udo, Bányai Márk, Korponay Albert

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Németh László Elméleti Líceum
Nagybánya
251
23/478
Almási Nándor, Nagy Lénárd, Vicsi Beatrix

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Máramaros
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Németh László Elméleti Líceum
Nagybánya
214
28/338
Fekete Ágnes, Gyarmathy Csaba, Mezey Kinga Noémi