Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Cofman Iskola
Szabadka
238
21/427
Balázs Piri Dávid, Erdélyi Zamúr, Horváth Dávid
2.
Október 10. Általános Iskola
Szabadka
232
23/421
Kószó Igor, Maráci Kinga, Szabó András
3.
Kárász Karolina Általános Iskola
Horgos
226
13/354
Baka Edina, Gárgyán Klaudia, Varbai Hanna
4.
Kókai Imre Általános Iskola
Temerin
222
29/398
5.
Miroslav Antic Általános Iskola
Palics
218
13/315
6.
Jovan Jovanovic Zmaj Általános Iskola
Magyarkanizsa
196
27/299
7.
Jovan Mikic Általános Iskola
Szabadka
193
30/282
8.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Zenta
161
18/207

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Cofman Iskola
Szabadka
267
16/521
Apró Krisztián, Bakota Áron, Balázs Piri Kevin
2.
Kókai Imre Általános Iskola
Temerin
250
17/467
Bollók Szabina, Gombár Réka, Tóth Rolnad
3.
Kárász Karolina Általános Iskola
Horgos
245
10/448
Bíró Hanna, Dimovic Ramon, Radics Péter
4.
Jovan Jovanovic Zmaj Általános Iskola
Magyarkanizsa
243
16/454
5.
Stevan Sremac Általános Iskola
Zenta
238
25/466
6.
Október 10. Általános Iskola
Szabadka
230
29/451
7.
Arany János Általános Iskola
Oromhegyes
217
22/363
8.
Jovan Mikic Általános Iskola
Szabadka
193
6/224
9.
Thurzó Lajos Általános Iskola
Zenta
170
29/270

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Cofman Iskola
Szabadka
298
13/629
Juhász Ákos, Knézi Alex, Zsivanac Léna
2.
Jovan Jovanovic Zmaj Általános Iskola
Magyarkanizsa
271
16/524
Bús Bence, Mészáros Máté, Orosz Dániel
3.
Stevan Sremac Általános Iskola
Zenta
263
16/518
Erdélyi Samu, Patócs Nik, Szabó Sándor
4.
Sonja Marinkovic Általános Iskola
Szentmihály
245
22/479
5.
Kárász Karolina Általános Iskola
Horgos
238
17/387
6.
Arany János Általános Iskola
Oromhegyes
228
19/379
7.
Október 10. Általános Iskola
Szabadka
223
20/352
8.
Kókai Imre Általános Iskola
Temerin
215
16/298
9.
Miroslav Antic Általános Iskola
Palics
203
28/312
10.
Hunyadi János Általános Iskola
Csantavér
183
28/302

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Cofman Iskola
Szabadka
315
12/708
Bazsó Ákos, Horvát Lara, Zsivanac Beren
2.
Kókai Imre Általános Iskola
Temerin
294
9/616
Molnár Szipán Nikoletta, Papp Szabolcs, Tóth Vilmos
3.
Stevan Sremac Általános Iskola
Zenta
276
15/569
Kiss Noé, Radicevic Veronika, Széles Gergő Mátyás
4.
Október 10. Általános Iskola
Szabadka
265
18/524
5.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Zenta
264
7/481
6.
Október 18. Általános Iskola
Zentagunaras
259
16/509
7.
Hunyadi János Általános Iskola
Csantavér
246
17/434
8.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Hajdújárás
245
18/413
9.
Miroslav Antic Általános Iskola
Palics
242
21/462
10.
Arany János Általános Iskola
Oromhegyes
234
25/414
11.
Ivan Goran Kovacic Általános Iskola
Szabadka
190
37/353
12.
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Felsőhegy
180
31/282

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Jovan Jovanovic Zmaj Általános Iskola
Magyarkanizsa
286
13/567
Csanádi Petra, Graca Sóti Ádám, Kis Botond
2.
Kókai Imre Általános Iskola
Temerin
251
20/540
Kubej Anita, Sípos Réka, Vígh Lénárd
3.
Cofman Iskola
Szabadka
245
18/422
Mirnics Csongor, Pletikoszity Martin, Visnyovszki Kinga
4.
Arany János Általános Iskola
Oromhegyes
240
19/415
5.
Szervo Mihály Általános Iskola
Muzslya
204
19/316
6.
Stevan Sremac Általános Iskola
Zenta
200
23/310
7.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Hajdújárás
189
30/269
8.
Thurzó Lajos Általános Iskola
Zenta
185
26/295
9.
Október 10. Általános Iskola
Szabadka
173
30/300
10.
Hunyadi János Általános Iskola
Csantavér
166
25/216

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Jovan Mikic Általános Iskola
Szabadka
293
17/593
Kovacsity Martin, Petrás Boglárka, Zdenják Teodóra
2.
Kókai Imre Általános Iskola
Temerin
270
36/640
Liptai Kovács Mariann, Papp Eszter, Vucenovic Mona
3.
Miroslav Antic Általános Iskola
Palics
243
23/465
Csiszár Virág, Konc Anita, Varga Tímea

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kókai Imre Általános Iskola
Temerin
270
24/519
Kalmár Krisztina, Pásztor Dávid, Tóth Katarina
2.
Hunyadi János Általános Iskola
Csantavér
260
38/599
Huszár Andor, Kuruc Alexa, Surányi Konstantin
3.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Hajdújárás
247
27/472
Erdélyi Nimród, Horvát Csilla, Vanger Ákos
4.
Arany János Általános Iskola
Oromhegyes
239
31/419

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium
Zenta
295
11/586
Csikós Gergely, Kőműves Emese, Nagy Albert
2.
Svetozar Markovic Gimnázium
Szabadka
196
34/281
Csikós Petra, Magyar Krisztina, Sebők Krisztián

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium
Zenta
369
9/926
Apró Dorottya, Bosznai Dávid, Gál József
2.
Svetozar Markovic Gimnázium
Szabadka
235
15/332
Makra Zsófia, Rind Roland, Szögi Lilla
3.
Svetozar Markovic Gimnázium
Újvidék
226
8/250
Hoffmann Evelin, Horvát Gábor, Mező Krisztián

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium
Zenta
311
15/641
Fehér Konrád, Rekecki Petra, Tóth Tamás

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium
Zenta
347
15/917
Apró János, Kratok Gyula, Paróczi Orsolya

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Közgazd.-Kereskedelmi Középisk.
Zenta
182
40/344
Bicskei Petra, Kurajda Linda, Mészáros Melánia
2.
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium
Zenta
175
55/340
Harangozó Lili, Kulasity Viktória, Varga Tünde
3.
Műszaki Középiskola
Szabadka
140
42/172
Balázs Ákos, Benacsek Alex, Kalmár Balázs

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Műszaki Középiskola
Szabadka
231
23/388
Miskolci Krisztián, Mészáros Szabolcs, Varró Róbert
2.
Közgazd.-Kereskedelmi Középisk.
Zenta
195
47/365
Bata Fanni, Csorba Anna, Kerekes Zalán

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Műszaki Középiskola
Szabadka
261
9/415
Kovács Bálint, László Dávid, Sebastian Áron

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Vajdaság
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Műszaki Középiskola
Szabadka
237
25/449
Besnyi Levente, Farkas Naomi, Márkus Máté
2.
Műszaki Középiskola
Ada
172
26/215
Mihályi Zselyke, Smit Erik, Túri Krisztina