Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
2. Sz. Általános Iskola
Brassó
227
16/340
Imbre Mihály, Kish Thomas, Kovács Szilvia
2.
15. Sz. Általános Iskola
Brassó
204
27/310
Albert László, Antal Anett, Salamon Örs
3.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
201
18/284
Kása Evelyn Medeea, László Nimród, Peter Emőke-Beatrice
4.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
199
20/278
5.
George Moroianu Középiskola
Négyfalu
172
23/208

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
2. Sz. Általános Iskola
Brassó
276
11/568
Dobai Kinga, Popa Emilia, Áros Levente
2.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
267
16/570
Koszta Árpád, Pál Jonathán, Tóásó Arnold Tamás
3.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
248
11/411
Buda Gábor, Coman-Péter Stefánia, Székely Anna
4.
15. Sz. Általános Iskola
Brassó
223
28/398
5.
George Moroianu Középiskola
Négyfalu
218
9/278
6.
Apáczai Csere János Ált. Isk.
Apáca
214
17/310
7.
Rákosi Általános Iskola
Rákos
196
19/264
8.
Zajzoni Általános Iskola
Zajzon
188
31/325

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
277
10/542
Hankó Eszter, Remán-Zippenfenig Sarolta, Tóth Eszter
2.
George Moroianu Középiskola
Négyfalu
257
6/412
Fekete Magor, Máté Szidónia, Szörnyi Hunor
3.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
243
20/445
Gábor András, Kiss Andor, Szászka Dávid
4.
2. Sz. Általános Iskola
Brassó
201
22/318
5.
Apáczai Csere János Ált. Isk.
Apáca
161
42/304
6.
Általános Iskola
Keresztvár
155
24/153

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
George Moroianu Középiskola
Négyfalu
244
15/433
Ahmed Yasmine, Czimbor Eduárd, Somodi Kriszta Karola
2.
15. Sz. Általános Iskola
Brassó
236
15/372
Nagy Emese, Vetró-Bodoni-Sebestyén Balázs, Zakariás Dóra
3.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
236
19/393
Dombay Ágnes, Köpe Eduard, Papp Andor-Zsolt
4.
Rákosi Általános Iskola
Rákos
220
11/327
5.
Zajzoni Általános Iskola
Zajzon
220
15/354
6.
2. Sz. Általános Iskola
Brassó
215
12/336
7.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
209
10/283
8.
Általános Iskola
Barcaújfalu
157
30/187
9.
Apáczai Csere János Ált. Isk.
Apáca
153
26/200

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
2. Sz. Általános Iskola
Brassó
244
11/406
Fejér András, Orbán Dávid, Paduraru-Fancsali Edmond
2.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
230
13/348
Farkas Izabella, Kiss Balázs, Máté Zselyke
3.
15. Sz. Általános Iskola
Brassó
219
16/339
Mailat Dóra, Málnai Zalán, Nagy Zsófia-Csenge
4.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
215
24/377
5.
George Moroianu Középiskola
Négyfalu
204
19/283
6.
Apáczai Csere János Ált. Isk.
Apáca
177
22/220
7.
Általános Iskola
Héviz
115
28/84
8.
Általános Iskola
Keresztvár
100
19/47

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
George Moroianu Középiskola
Négyfalu
347
7/815
Csukás Anikó, Nagy Szilvia, Vajda Melinda
2.
2. Sz. Általános Iskola
Brassó
287
19/563
Bartha Anett, Benedek Szabolcs, Jakab Norbert
3.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
256
34/518
Chiric Dávid, Székely Raul Zsolt, Vas Ádám
4.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
231
31/425
5.
Zajzoni Általános Iskola
Zajzon
229
13/309
6.
Apáczai Csere János Ált. Isk.
Apáca
218
36/390
7.
15. Sz. Általános Iskola
Brassó
211
27/353
8.
Általános Iskola
Keresztvár
206
16/242
9.
Általános Iskola
Héviz
138
28/100

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
253
29/470
Balázs Örs, Gheorghita Timea, Máthé József-Tibor
2.
2. Sz. Általános Iskola
Brassó
223
31/365
Kurkó-Jakab Norbert, László Anita, Tókos Norbert
3.
George Moroianu Középiskola
Négyfalu
208
18/305
Bálint Gyula, Kajcsa Kamilla, Kovács Ingrid
4.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
204
14/237
5.
Rákosi Általános Iskola
Rákos
204
18/292
6.
15. Sz. Általános Iskola
Brassó
176
38/220
7.
Általános Iskola
Barcaújfalu
175
39/306
8.
Általános Iskola
Héviz
137
33/141

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
190
24/215
Gödri Szabolcs, Kiss Benjámin, Köpe Mária
2.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
186
24/185
Bucescu Timea, Deák Anikó, Ráduly Gopár

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
245
9/330
Balázs Zoltán, Berszán Örs, Elekes Péter
2.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
204
18/232
Fóris Noémi, Jakab Csenge, Orbán Emese

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
270
12/431
Enache Bruno, Kincses Zsuzsa, Sapataru Márk
2.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
200
26/337
Benedek Káplár Nimród, Kovács Andreea Izabella, Sipos Zsuzsa

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
252
10/399
Csabai Anita, Gyüjtő Robert, Józsa Kriszta
2.
Zajzoni Rab István Középiskola
Négyfalu
209
21/284
Kiss-Istók Dávid, Kovács Eszter Apolka, Székely Csongor Sándor

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Brassó
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Áprily Lajos Főgimnázium
Brassó
131
47/165
Komporály Bálint, Szigethi Sándor-Antal, Sándor Dávid-Zsolt