Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
288
15/616
Dobos Panna- Zenkő, Kodra Mátyás, Szép Zita
2.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
256
15/465
Bodoki Márk Tibor, Jankó Szép Viola, Raczkevi Dóra
3.
10. Sz. Általános Iskola
Szatmárnémeti
236
19/385
Balla Dávid, Balog-Pink Benjamin, Kovács Széles Hunor
4.
Református Líceum
Szatmárnémeti
233
14/351
5.
Általános Iskola
Tasnád
226
17/336
6.
Kalazanczi Szt. József Róm. Kat. Isk. Kp
Nagykároly
221
18/325
7.
Mircea Eliade Általános Iskola
Szatmárnémeti
207
32/369
8.
Általános Iskola
Börvely
175
20/199
9.
Aurel Popp Művészeti Líceum
Szatmárnémeti
168
31/196
10.
Fényi István Általános Iskola
Kaplony
166
25/200
11.
Yasile Lucaciu Általános Iskola
Nagykároly
120
51/176

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
310
9/677
Csipő Anna, Mihály Ármin Flórián, Vigh Lénárd
2.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
277
14/578
Erdei András, Geng Mihály, Virág Leila
3.
Kalazanczi Szt. József Róm. Kat. Isk. Kp
Nagykároly
269
14/521
Nagy Viktória, Pap - Czier Bálint, Pósz Áron
4.
Elméleti Líceum
Nagykároly
253
14/459
5.
Avram Iancu Általános Iskola
Szatmárnémeti
241
18/441
6.
Aurel Popp Művészeti Líceum
Szatmárnémeti
236
15/416
7.
Hadadi Wesselényi Általános Iskola
Hadad
229
14/377
8.
10. Sz. Általános Iskola
Szatmárnémeti
229
22/387
9.
Általános Iskola
Börvely
224
3/280
10.
Általános Iskola
Mezőfény
220
11/304
11.
Yasile Lucaciu Általános Iskola
Nagykároly
214
13/294
12.
Fényi István Általános Iskola
Kaplony
202
25/312
13.
Ion Greanga Általános Iskola
Szatmárnémeti
196
23/269
14.
Egri Csűry Bálint Általános Iskola
Egri
183
28/254
15.
Református Líceum
Szatmárnémeti
176
27/269

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
281
14/581
Jankó Szép Tamás Dénes, Nagy Tamás, Sárvári Dorottya
2.
10. Sz. Általános Iskola
Szatmárnémeti
274
17/565
Geng Keira, Kotz Dóra, Szeredai Nátánael
3.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
263
12/475
Burcus Tímea Anna, Chendiel Péter Richard, Szabó Bence András
4.
Kalazanczi Szt. József Róm. Kat. Isk. Kp
Nagykároly
255
12/467
5.
Fényi István Általános Iskola
Kaplony
253
10/468
6.
Aurel Popp Művészeti Líceum
Szatmárnémeti
253
18/466
7.
Általános Iskola
Tasnád
240
19/445
8.
Általános Iskola
Kálmánd
237
18/400
9.
Elméleti Líceum
Nagykároly
222
17/385
10.
Református Líceum
Szatmárnémeti
213
26/378
11.
Ion Greanga Általános Iskola
Szatmárnémeti
191
24/304
12.
Homoki Általános Iskola
Homok
183
24/225
13.
Általános Iskola
Csomaköz
152
23/144
14.
Általános Iskola
Börvely
149
18/148
15.
Egri Csűry Bálint Általános Iskola
Egri
141
38/200

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
282
9/531
Dénes Máté, Kui Mira Eszter, Nagy Hanna
2.
Kalazanczi Szt. József Róm. Kat. Isk. Kp
Nagykároly
267
12/508
Gyerkes Csilla, Lakatos Bianka Dalma, Miklós Dávid
3.
Elméleti Líceum
Nagykároly
266
9/466
Hamza Fanni, Saierli Hella, Sarkadi Zsófia
4.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
262
9/458
5.
Yasile Lucaciu Általános Iskola
Nagykároly
251
16/447
6.
10. Sz. Általános Iskola
Szatmárnémeti
248
15/457
7.
Általános Iskola
Mezőfény
244
19/479
8.
Bălcescu-Petőfi Általános Iskola
Szatmárnémeti
238
13/390
9.
Református Líceum
Szatmárnémeti
237
18/448
10.
Fényi István Általános Iskola
Kaplony
204
19/283
11.
Mircea Eliade Általános Iskola
Szatmárnémeti
173
18/195
12.
Hadadi Wesselényi Általános Iskola
Hadad
172
27/259
13.
Általános Iskola
Kálmánd
169
18/187
14.
Aurel Popp Művészeti Líceum
Szatmárnémeti
165
34/249
15.
Általános Iskola
Csomaköz
160
31/224
16.
Általános Iskola
Börvely
144
31/209
17.
Óvári Általános Iskola
Oar
143
36/176
18.
Egri Csűry Bálint Általános Iskola
Egri
141
42/220
19.
Homoki Általános Iskola
Homok
124
39/165

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kalazanczi Szt. József Róm. Kat. Isk. Kp
Nagykároly
271
12/545
Antal - Juszel Rebeka, Dragos Rolland, Pap-Czier Péter
2.
Ion Greanga Általános Iskola
Szatmárnémeti
258
9/442
Farkas Hannelore, Szabó Roland, Szakács Ábel
3.
Elméleti Líceum
Nagykároly
257
10/443
Bokor Titanilla, Sebestyén Ádám, Szúcs Rebeka
4.
Fényi István Általános Iskola
Kaplony
242
9/398
5.
10. Sz. Általános Iskola
Szatmárnémeti
239
16/395
6.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
236
23/424
7.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
227
12/354
8.
Yasile Lucaciu Általános Iskola
Nagykároly
224
15/336
9.
Általános Iskola
Tasnád
210
13/281
10.
Hadadi Wesselényi Általános Iskola
Hadad
205
22/322
11.
Általános Iskola
Csomaköz
196
23/284
12.
Általános Iskola
Kálmánd
192
19/256
13.
Általános Iskola
Mezőfény
191
16/251
14.
Bălcescu-Petőfi Általános Iskola
Szatmárnémeti
190
25/289
15.
Avram Iancu Általános Iskola
Szatmárnémeti
187
32/315
16.
Általános Iskola
Csanálos
176
11/190
17.
Aurel Popp Művészeti Líceum
Szatmárnémeti
175
24/245
18.
Lázári Petőfi Sándor Szaklíceum
Lázár
168
23/193
19.
Általános Iskola
Börvely
167
16/173
20.
Mircea Eliade Általános Iskola
Szatmárnémeti
165
30/260
21.
Egri Csűry Bálint Általános Iskola
Egri
153
22/161
22.
Református Líceum
Szatmárnémeti
152
31/235
23.
Homoki Általános Iskola
Homok
149
30/213
24.
Dr. Vasile Lucaciv Általános Iskola
Szatmárnémeti
131
44/224

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Elméleti Líceum
Nagykároly
335
15/795
Balogh Roland Péter, Filip Izabella, Mák Andor
2.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
303
11/589
Ungvári Ábel, Varga Viktória, Zolcsák Kristóf
3.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
302
12/608
Mezei Rebeka, Neamtu Ofelia, Tallian Franciska
4.
Kalazanczi Szt. József Róm. Kat. Isk. Kp
Nagykároly
283
23/604
5.
Bălcescu-Petőfi Általános Iskola
Szatmárnémeti
277
25/538
6.
Református Líceum
Szatmárnémeti
264
22/496
7.
Fényi István Általános Iskola
Kaplony
248
22/440
8.
10. Sz. Általános Iskola
Szatmárnémeti
214
20/291
9.
Lázári Petőfi Sándor Szaklíceum
Lázár
206
44/412
10.
Hadadi Wesselényi Általános Iskola
Hadad
185
21/260
11.
Yasile Lucaciu Általános Iskola
Nagykároly
151
35/204

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Elméleti Líceum
Nagykároly
283
19/560
Nagy Júlia Abigél, Nagy Ádám Balázs, Papandonatu Emilie
2.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
273
9/498
Karikás Mátyás, Pap Mátyás, Szabó-Thalmeiner Balázs
3.
10. Sz. Általános Iskola
Szatmárnémeti
246
12/345
Bors Hajnalka, Gábor Boglárka Evelin, Kabos Tímea
4.
Ion Greanga Általános Iskola
Szatmárnémeti
230
12/311
5.
Kalazanczi Szt. József Róm. Kat. Isk. Kp
Nagykároly
229
21/363
6.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
219
15/253
7.
Fényi István Általános Iskola
Kaplony
216
18/250
8.
Általános Iskola
Mezőfény
206
16/244
9.
Hadadi Wesselényi Általános Iskola
Hadad
201
21/284
10.
Lázári Petőfi Sándor Szaklíceum
Lázár
147
23/112

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
287
11/528
Lengyel Ottő, Nagy Boglárka, Rákos Gergő
2.
Elméleti Líceum
Nagykároly
242
12/331
Danciu Thomas, Erdei Kristóf, Zahari Bálint
3.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
232
10/309
Bojin Réka, Kabai Tünde, Nagy Dávid András
4.
Református Líceum
Szatmárnémeti
180
38/348

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
328
10/739
Ludescher Tyukodi Réka, Poszet Kinga, Éles Júlia
2.
Elméleti Líceum
Nagykároly
286
12/527
Fischer Péter, Pap Czier Johanna, Schrepler Evelyn
3.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
273
5/434
Fehér Anna, Schefler Tamás, Sebesi Máté

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
352
10/855
Gázsa Márk, Kató Zsófia Eszter, Simon Edward
2.
Elméleti Líceum
Nagykároly
316
18/720
Bakai Máté, Fischer Mátyás Zsigmond, Toth Vizer Blanka
3.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
290
8/524
Finta Fekete Eszter, Kováts Álmos, Kása Baumli Dávid
4.
Református Líceum
Szatmárnémeti
279
11/462

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Ham János Római Katolikus Teológiai Líceum
Szatmárnémeti
276
10/507
Boros Csaba, Havas Panna, Jánk Péter
2.
Kölcsey Ferenc Főgimnázium
Szatmárnémeti
255
11/384
Gaman Dávid, Pallai Hunor, Stier Beatrix
3.
Elméleti Líceum
Nagykároly
223
11/297
Bartha Máté, Czier Norbert, Zsebenyi Dóra
4.
Református Líceum
Szatmárnémeti
195
15/205

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Református Líceum
Szatmárnémeti
158
12/127
Baczai Edina, Dolhai Gáti Barbara, Halász András
2.
Tasnádi Technológiai Liceum
Tasnád
137
53/283
Berei Márk, Csorba Maximilián, Újvári Dániel

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Református Líceum
Szatmárnémeti
183
23/223
Reves Vivien, Székely Szabolcs, Turóczy Szabolcs
2.
Kalazanczi Szt. József Róm. Kat. Isk. Kp
Nagykároly
166
44/233
Körösi Bianka, Rimac Alexandra, Vinkler Krisztofer
3.
Iuliu Maniu Iskolaközpont
Nagykároly
154
8/81
Bibart Jennifer, Puscas Vlad, Svet Norbert

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Tasnádi Technológiai Liceum
Tasnád
229
13/322
Smid Kitty Mariann, Suciu Ioan Alexandru, Szávó István
2.
Kalazanczi Szt. József Róm. Kat. Isk. Kp
Nagykároly
216
14/294
Dohi Fanni, Kása Előd, Lengyel Beáta
3.
Református Líceum
Szatmárnémeti
204
38/325
Csenteri Richárd, Lép Tamara, Püsök Dávid

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Szatmár
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Tasnádi Technológiai Liceum
Tasnád
121
33/77
Bendel Krisztina, Mezősi Vivien, Mogyorósi Alexandra