Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Művészeti Líceum
Marosvásárhely
305
10/680
Bányász Bence Benjámin, Győrfi Mátyás, Ősz Eszter
2.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
289
14/602
Erszényi-Koncz Edrik, Szakács Bence, Veress Zsófia
3.
Dr. Bernády György Általános Iskola
Marosvásárhely
279
16/572
Bartha Róbert Tamás, Kelemen Csanád, Réti Zalán
4.
Liviu Rebreanu Általános Iskola
Marosvásárhely
275
16/549
5.
Református Kollégium
Marosvásárhely
270
17/536
6.
Római Katolikus Teológiai Liceum
Marosvásárhely
241
22/404
7.
Dicsőszentmártoni Traian Ált. Isk.
Dicsőszentmárton
235
12/370
8.
Romulus Guga Általános Iskola
Marosvásárhely
234
21/397
9.
Marosszentkirályi Általános Iskola
Marosszentkirály
231
16/373
10.
Európa Általános Iskola
Marosvásárhely
230
17/374
11.
Nyárádszeredai Általános Iskola
Nyárádszereda
230
21/422
12.
Domokos Kázmér Iskolacsoport
Szováta
222
9/298
13.
Kádár Márton Általános Iskola
Mezőpanit
221
18/357
14.
Mihai Viteazul Általános Iskola
Marosvásárhely
217
14/326
15.
Gimnaziul De Stat ''T Vladimirescu''
Marosvásárhely
213
22/329
16.
Alexandru Ceusianu Általános Iskola
Szászrégen
212
23/343
17.
Szent Gyögy Iskolaközpont
Erdőszentgyörgy
211
20/315
18.
Alexandru Ioan Cuza Általános Iskola
Marosvásárhely
207
12/285
19.
Báthory István Általános Iskola
Medgyes
206
13/285
20.
S. Illyés Lajos Általános Iskola
Szováta
206
21/287
21.
Általános Iskola
Gyulakuta
203
24/295
22.
Tholdalagi Mihály Általános Iskola
Koronka
202
29/329
23.
Mátyus István Általános Iskola
Kibéd
198
17/269
24.
Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola
Nyárádremete
197
10/225
25.
Teleki Domokos Általános Iskola
Gernyeszeg
196
27/288
26.
Általános Iskola
Ákosfalva
193
22/306
27.
Általános Iskola
Magyaro
189
10/222
28.
George Cosbuc Általános Iskola
Marosvásárhely
183
32/312
29.
Sfantul Gheroghe Általános Iskola
Marosszentgyörgy
177
18/237
30.
Nicolae Balcescu Általános Iskola
Marosvásárhely
168
35/250
31.
Balavásári Általános Iskola
Balavásár
160
31/195
32.
Sámuel József Általános Iskola
Kend
156
39/227
33.
Általános Iskola
Nagyernye
147
36/223

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
310
9/677
Birton Richárd Zoltán, Szilágyi Tamás, Vita Vanda
2.
Dr. Bernády György Általános Iskola
Marosvásárhely
282
9/558
Kurcsi Kristóf, Szabó Ákos, Sárossy Mónika
3.
Művészeti Líceum
Marosvásárhely
282
9/531
Kommer Dominik, Szabó Gellért, Tanka Sophie
4.
Római Katolikus Teológiai Liceum
Marosvásárhely
282
13/576
5.
Általános Iskola
Gyulakuta
280
19/608
6.
George Cosbuc Általános Iskola
Marosvásárhely
279
16/605
7.
Liviu Rebreanu Általános Iskola
Marosvásárhely
275
12/535
8.
Európa Általános Iskola
Marosvásárhely
271
8/499
9.
Sfantul Gheroghe Általános Iskola
Marosszentgyörgy
268
11/511
10.
Gimnaziul De Stat ''T Vladimirescu''
Marosvásárhely
265
22/556
11.
Kádár Márton Általános Iskola
Mezőpanit
261
14/486
12.
Dicsőszentmártoni Traian Ált. Isk.
Dicsőszentmárton
258
21/511
13.
Domokos Kázmér Iskolacsoport
Szováta
256
11/459
14.
S. Illyés Lajos Általános Iskola
Szováta
254
13/449
15.
Általános Iskola
Marosvécs
253
18/500
16.
Általános Iskola
Nyárádkarácsonfalva
249
22/496
17.
Református Kollégium
Marosvásárhely
244
19/435
18.
Marosszentkirályi Általános Iskola
Marosszentkirály
242
13/395
19.
Mihai Viteazul Általános Iskola
Marosvásárhely
241
10/400
20.
Báthory István Általános Iskola
Medgyes
232
7/315
21.
Balavásári Általános Iskola
Balavásár
230
13/359
22.
Friedrich Schiller Általános Iskola
Marosvásárhely
230
25/395
23.
Alexandru Ceusianu Általános Iskola
Szászrégen
229
26/416
24.
7. sz. Általános Iskola
Marosvásárhely
227
24/412
25.
Szent Gyögy Iskolaközpont
Erdőszentgyörgy
224
19/384
26.
Romulus Guga Általános Iskola
Marosvásárhely
223
20/382
27.
Szász Adalbert Sportlíceum
Marosvásárhely
221
14/345
28.
Nyárádszeredai Általános Iskola
Nyárádszereda
218
25/361
29.
Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola
Nyárádremete
210
21/341
30.
Általános Iskola
Nagyernye
207
16/302
31.
Általános Iskola
Somosd
205
14/277
32.
Alexandru Ioan Cuza Általános Iskola
Marosvásárhely
204
27/384
33.
Petru Maior Iskolaközpont
Szászrégen
203
12/268
34.
Körtvélyfályai Általános Iskola
Körtvélyfálya
201
10/225
35.
Általános Iskola
Magyaro
200
27/321
36.
Általános Iskola
Ákosfalva
158
33/199
37.
Teleki Domokos Általános Iskola
Gernyeszeg
157
18/148
38.
Általános Iskola
Székelyvaja
127
36/131

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
307
12/704
Kocsis Botond, Márton Emese, Ács László
2.
Római Katolikus Teológiai Liceum
Marosvásárhely
296
7/599
Dénes Gyopár, Molnár Ágota, Soós-Henzel Kata
3.
Református Kollégium
Marosvásárhely
288
15/597
Belényesi Timea-Brigitta, Kislaki Róbert-Krisztián, Weisz Hunor
4.
Európa Általános Iskola
Marosvásárhely
286
13/599
5.
7. sz. Általános Iskola
Marosvásárhely
263
12/493
6.
Művészeti Líceum
Marosvásárhely
263
16/492
7.
S. Illyés Lajos Általános Iskola
Szováta
255
16/501
8.
George Cosbuc Általános Iskola
Marosvásárhely
253
18/495
9.
Romulus Guga Általános Iskola
Marosvásárhely
239
20/422
10.
Szent Gyögy Iskolaközpont
Erdőszentgyörgy
239
24/418
11.
Nyárádszeredai Általános Iskola
Nyárádszereda
236
15/382
12.
Általános Iskola
Magyaro
235
24/413
13.
Gimnaziul De Stat ''T Vladimirescu''
Marosvásárhely
234
17/399
14.
Általános Iskola
Gyulakuta
233
26/456
15.
Liviu Rebreanu Általános Iskola
Marosvásárhely
229
26/419
16.
Petru Maior Iskolaközpont
Szászrégen
213
22/335
17.
Általános Iskola
Vajdaszentivány
208
19/305
18.
Mihai Viteazul Általános Iskola
Marosvásárhely
205
18/315
19.
Sfantul Gheroghe Általános Iskola
Marosszentgyörgy
205
30/344
20.
Szász Adalbert Sportlíceum
Marosvásárhely
202
33/338
21.
Báthory István Általános Iskola
Medgyes
201
22/303
22.
Domokos Kázmér Iskolacsoport
Szováta
195
24/268
23.
Általános Iskola
Nagyernye
192
27/330
24.
Alexandru Ioan Cuza Általános Iskola
Marosvásárhely
190
21/252
25.
Mátyus István Általános Iskola
Kibéd
187
28/291
26.
Körtvélyfályai Általános Iskola
Körtvélyfálya
185
10/194
27.
Dicsőszentmártoni Traian Ált. Isk.
Dicsőszentmárton
181
26/287
28.
Teleki Domokos Általános Iskola
Gernyeszeg
174
33/264
29.
Sámuel József Általános Iskola
Kend
170
29/216
30.
Balavásári Általános Iskola
Balavásár
163
36/274
31.
Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola
Nyárádremete
155
24/169
32.
Pataky Ágotha Általános Iskola
Mezőmadaras
155
32/209

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Liviu Rebreanu Általános Iskola
Marosvásárhely
303
12/669
Bene Attila Balázs, Selyem Tamás, Siklodi Csongor Áron
2.
Kádár Márton Általános Iskola
Mezőpanit
299
8/611
Barta Nikoletta, Csutak Ágota Kamilla, Máthé Sára
3.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
294
9/581
Adorjáni Áron, Imre Zoltán, Szakács Henrietta
4.
Európa Általános Iskola
Marosvásárhely
287
16/603
5.
Gimnaziul De Stat ''T Vladimirescu''
Marosvásárhely
284
11/580
6.
Római Katolikus Teológiai Liceum
Marosvásárhely
279
8/532
7.
Dr. Bernády György Általános Iskola
Marosvásárhely
269
6/485
8.
Mátyus István Általános Iskola
Kibéd
261
18/484
9.
Szász Adalbert Sportlíceum
Marosvásárhely
248
19/481
10.
Alexandru Ceusianu Általános Iskola
Szászrégen
243
20/509
11.
Művészeti Líceum
Marosvásárhely
242
21/441
12.
Nicolae Balcescu Általános Iskola
Marosvásárhely
235
12/381
13.
Nyárádszeredai Általános Iskola
Nyárádszereda
235
24/439
14.
Sfantul Gheroghe Általános Iskola
Marosszentgyörgy
231
16/376
15.
Általános Iskola
Nagyernye
230
13/396
16.
Domokos Kázmér Iskolacsoport
Szováta
230
13/385
17.
Alexandru Ioan Cuza Általános Iskola
Marosvásárhely
230
21/426
18.
George Cosbuc Általános Iskola
Marosvásárhely
223
20/426
19.
Református Kollégium
Marosvásárhely
222
21/365
20.
Báthory István Általános Iskola
Medgyes
221
18/377
21.
Petru Maior Iskolaközpont
Szászrégen
208
23/349
22.
Friedrich Schiller Általános Iskola
Marosvásárhely
204
19/344
23.
Általános Iskola
Marossárpatak
195
36/339
24.
Dicsőszentmártoni Traian Ált. Isk.
Dicsőszentmárton
194
17/236
25.
Mihai Viteazul Általános Iskola
Marosvásárhely
193
18/257
26.
Általános Iskola
Nyárádkarácsonfalva
193
34/364
27.
Általános Iskola
Gyulakuta
192
31/305
28.
Általános Iskola
Ákosfalva
188
31/337
29.
Romulus Guga Általános Iskola
Marosvásárhely
187
28/292
30.
S. Illyés Lajos Általános Iskola
Szováta
186
25/314
31.
Szent Gyögy Iskolaközpont
Erdőszentgyörgy
175
40/306
32.
Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola
Nyárádremete
172
19/207
33.
Általános Iskola
Búzásbesenyő
169
22/175
34.
Teleki Domokos Általános Iskola
Gernyeszeg
159
32/235
35.
Balavásári Általános Iskola
Balavásár
156
39/253
36.
Ion Chinezu Általános Iskola
Marosszentanna
140
47/229
37.
Általános Iskola
Magyaro
138
33/156

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
309
6/669
Brassai Csanád, Jakab Zoltán-Zsigmond, Tekse Hunor
2.
Gimnaziul De Stat ''T Vladimirescu''
Marosvásárhely
258
13/466
Kacsó Anett, Nyulas Norbert, Turos Sarolta
3.
Liviu Rebreanu Általános Iskola
Marosvásárhely
257
18/509
Pap Noémi Emese, Szilágyi Zsolt, Szőcs Dávid Szilárd
4.
Római Katolikus Teológiai Liceum
Marosvásárhely
254
21/530
5.
Mátyus István Általános Iskola
Kibéd
238
13/385
6.
7. sz. Általános Iskola
Marosvásárhely
233
26/439
7.
S. Illyés Lajos Általános Iskola
Szováta
232
19/453
8.
Kádár Márton Általános Iskola
Mezőpanit
230
13/382
9.
Dr. Bernády György Általános Iskola
Marosvásárhely
230
17/400
10.
George Cosbuc Általános Iskola
Marosvásárhely
219
28/373
11.
Alexandru Ceusianu Általános Iskola
Szászrégen
217
22/375
Nyárádszeredai Általános Iskola
Nyárádszereda
217
22/375
13.
Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola
Nyárádremete
213
22/343
14.
Általános Iskola
Marosvécs
212
23/354
15.
Domokos Kázmér Iskolacsoport
Szováta
206
13/283
16.
Romulus Guga Általános Iskola
Marosvásárhely
205
18/301
17.
Szent Gyögy Iskolaközpont
Erdőszentgyörgy
205
34/406
18.
Báthory István Általános Iskola
Medgyes
202
21/292
19.
Dacia Általános Iskola
Marosvásárhely
200
27/318
20.
Mihai Viteazul Általános Iskola
Marosvásárhely
199
20/270
21.
Művészeti Líceum
Marosvásárhely
195
16/250
22.
Sámuel József Általános Iskola
Kend
193
26/315
23.
Marosszentkirályi Általános Iskola
Marosszentkirály
189
30/322
24.
Nicolae Balcescu Általános Iskola
Marosvásárhely
188
19/242
25.
Református Kollégium
Marosvásárhely
183
32/292
26.
Petru Maior Iskolaközpont
Szászrégen
182
25/260
27.
Általános Iskola
Somosd
179
20/242
28.
Általános Iskola
Ákosfalva
173
34/294
29.
Általános Iskola
Nagyernye
170
37/316
30.
Wesselényi Miklós Általános Iskola
Makfalva
169
26/222
31.
Dicsőszentmártoni Traian Ált. Isk.
Dicsőszentmárton
168
23/220
32.
Teleki Domokos Általános Iskola
Gernyeszeg
164
35/272
33.
Körtvélyfályai Általános Iskola
Körtvélyfálya
158
41/285
34.
Általános Iskola
Gyulakuta
156
43/247
35.
Általános Iskola
Nyárádkarácsonfalva
152
43/299
36.
Általános Iskola
Hármasfalu
145
26/142
37.
Szász Adalbert Sportlíceum
Marosvásárhely
144
27/145
38.
Általános Iskola
Marosfelfalú
140
27/167
39.
Balavásári Általános Iskola
Balavásár
136
43/204
40.
Általános Iskola
Sóvárad
130
29/172
41.
Augustin Maior Általános Iskola
Szászrégen
128
43/142
42.
Alexandru Ioan Cuza Általános Iskola
Marosvásárhely
128
47/188
43.
Általános Iskola
Maroskeresztúr
119
28/121
44.
Általános Iskola
Vajdaszentivány
115
52/183
45.
Ion Chinezu Általános Iskola
Marosszentanna
114
49/183

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
354
16/945
Barta-Zágoni Csongor, Brassai Hanna, Pál Dávid
2.
Európa Általános Iskola
Marosvásárhely
338
12/772
Kerekes Máthé Éva, Kun Bálint Etele, Vajda Panna
3.
Dr. Bernády György Általános Iskola
Marosvásárhely
313
9/634
Fábián Julianna, Járfás Nimród, Mezei Zsófia
4.
Liviu Rebreanu Általános Iskola
Marosvásárhely
308
22/667
5.
Mihai Viteazul Általános Iskola
Marosvásárhely
294
20/632
6.
Általános Iskola
Ákosfalva
276
14/512
7.
Alexandru Ceusianu Általános Iskola
Szászrégen
271
11/471
8.
Nyárádszeredai Általános Iskola
Nyárádszereda
270
24/520
9.
Művészeti Líceum
Marosvásárhely
266
28/571
10.
Friedrich Schiller Általános Iskola
Marosvásárhely
262
24/561
11.
George Cosbuc Általános Iskola
Marosvásárhely
259
35/583
12.
Domokos Kázmér Iskolacsoport
Szováta
257
37/564
13.
Nicolae Balcescu Általános Iskola
Marosvásárhely
254
20/486
14.
Kádár Márton Általános Iskola
Mezőpanit
251
7/364
15.
Általános Iskola
Gyulakuta
250
40/537
16.
Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola
Nyárádremete
244
14/380
17.
Petru Maior Iskolaközpont
Szászrégen
239
19/391
18.
S. Illyés Lajos Általános Iskola
Szováta
239
27/435
19.
Báthory István Általános Iskola
Medgyes
223
11/315
20.
Általános Iskola
Maroskeresztúr
221
21/352
21.
Római Katolikus Teológiai Liceum
Marosvásárhely
217
37/426
22.
Szász Adalbert Sportlíceum
Marosvásárhely
215
31/420
23.
Általános Iskola
Somosd
213
29/346
24.
Teleki Domokos Általános Iskola
Gernyeszeg
212
46/437
25.
Általános Iskola
Sóvárad
205
17/286
26.
Tholdalagi Mihály Általános Iskola
Koronka
199
11/220
27.
Dicsőszentmártoni Traian Ált. Isk.
Dicsőszentmárton
188
46/354
28.
Általános Iskola
Nyárádkarácsonfalva
179
51/430
29.
Balavásári Általános Iskola
Balavásár
165
57/374
30.
Általános Iskola
Marossárpatak
160
58/294
31.
Általános Iskola
Hármasfalu
153
33/178
32.
Ion Chinezu Általános Iskola
Marosszentanna
150
60/294
33.
Körtvélyfályai Általános Iskola
Körtvélyfálya
140
62/304
34.
Általános Iskola
Vajdaszentivány
106
68/256
35.
Pataky Ágotha Általános Iskola
Mezőmadaras
100
70/204

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Európa Általános Iskola
Marosvásárhely
285
17/561
Bodó Bence, Majoránt Dávid, Simon László
2.
Dr. Bernády György Általános Iskola
Marosvásárhely
282
12/521
Bartos Dániel, Csősz Gabriella, Móréh Beáta
3.
Művészeti Líceum
Marosvásárhely
260
10/404
Kovács Renáta Erika, Kántor Benedek, Makkai Márton
4.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
255
15/452
5.
Körtvélyfályai Általános Iskola
Körtvélyfálya
249
25/467
6.
Általános Iskola
Gyulakuta
247
15/392
7.
Romulus Guga Általános Iskola
Marosvásárhely
242
40/481
8.
Alexandru Ceusianu Általános Iskola
Szászrégen
240
14/351
9.
Nyárádszeredai Általános Iskola
Nyárádszereda
234
36/470
10.
Liviu Rebreanu Általános Iskola
Marosvásárhely
232
30/407
11.
S. Illyés Lajos Általános Iskola
Szováta
225
25/355
12.
Általános Iskola
Nagyernye
216
26/321
13.
Gimnaziul De Stat ''T Vladimirescu''
Marosvásárhely
206
36/337
14.
Florea Bogdan Általános Iskola
Szászrégen
203
23/265
15.
Báthory István Általános Iskola
Medgyes
198
16/210
16.
Kádár Márton Általános Iskola
Mezőpanit
198
32/332
17.
Általános Iskola
Nyárádkarácsonfalva
195
31/268
18.
Általános Iskola
Sóvárad
193
13/201
19.
Balavásári Általános Iskola
Balavásár
193
29/291
20.
Dicsőszentmártoni Traian Ált. Isk.
Dicsőszentmárton
193
37/317
21.
Petru Maior Iskolaközpont
Szászrégen
192
34/286
22.
Sámuel József Általános Iskola
Kend
185
49/415
23.
Általános Iskola
Búzásbesenyő
181
25/226
24.
Teleki Domokos Általános Iskola
Gernyeszeg
178
24/198
25.
Domokos Kázmér Iskolacsoport
Szováta
178
28/234
26.
Ion Chinezu Általános Iskola
Marosszentanna
175
47/393
27.
Általános Iskola
Ákosfalva
167
43/299
28.
George Cosbuc Általános Iskola
Marosvásárhely
165
57/343
29.
Általános Iskola
Somosd
163
23/136
30.
Nicolae Balcescu Általános Iskola
Marosvásárhely
161
53/246
31.
Szent Gyögy Iskolaközpont
Erdőszentgyörgy
160
54/313
32.
Általános Iskola
Hármasfalu
159
55/349
33.
Általános Iskola
Maroskeresztúr
145
61/332

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
344
10/830
Barabás A. Hanga Abigél, Barta Zágoni Lgy. Bernadette, Vajda A. Péter
2.
Római Katolikus Teológiai Liceum
Marosvásárhely
205
25/355
Ivácson Attila Lénárd, Szőcs Aliz, Török Ágota Noémi
3.
Petru Maior Iskolaközpont
Szászrégen
204
26/302
Petan Zoltán, Sepsi Ákos, Szombat Noémi
4.
Andrei Barseanu Elméleti Líceum
Dicsőszentmárton
157
49/295

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
344
10/850
Kis Anita, Szilágyi Botond, Székely Dávid
2.
Petru Maior Iskolaközpont
Szászrégen
274
24/543
Antal Szilárd, Baki Roland, Vas Szilárd

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
351
7/813
Imre Tamás, Mikó Ágnes Anna, Máthé Arnold Attila
2.
Domokos Kázmér Iskolacsoport
Szováta
307
11/618
Birtalan Hunor, Hegyi Júlia, Portik Tamás
3.
Petru Maior Iskolaközpont
Szászrégen
276
6/426
Biró Beátrice, Gergely Aliz, Molnár Boglárka

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
344
14/847
Fodor Orsolya Szilvia, Kiss Borbála, Mózsa Attila
2.
Petru Maior Iskolaközpont
Szászrégen
227
11/289
Faluvégi Blanka, Kocsis Lenke, Őrdőg Hunor
3.
Római Katolikus Teológiai Liceum
Marosvásárhely
171
27/185
Bartha Álmos, Bungardian Kelemen Rómeó, Márton Krisztina

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
223
15/328
Fuccaro Melinda, Kiss Anna, Kolcsár Ágnes
2.
Művészeti Líceum
Marosvásárhely
213
13/251
Balázs Jázmin, Hunyadi Virág, Márton Bence József
3.
Református Kollégium
Marosvásárhely
158
36/198
Barabási Tímea-Melinda, Tordát Anita, Varga Krisztina
4.
Liceul Vocational Pedagogic "Mihai Eminescu"
Marosvásárhely
156
22/154

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Elektromaros Technológiai Líceum
Marosvásárhely
227
11/296
Fogarasi Zoltán, Porkoláb Edgár, Szabo Zoltán
2.
Református Kollégium
Marosvásárhely
219
11/251
Magos Imre, Pap Kinga, Vaida-Kozma András
3.
Liceul Vocational Pedagogic "Mihai Eminescu"
Marosvásárhely
217
45/452
Dosa Dalma-Laura, Szabó Hunor, Toth Iringó
4.
Művészeti Líceum
Marosvásárhely
206
12/202

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Elektromaros Technológiai Líceum
Marosvásárhely
248
22/412
Csipor Antal, Halmágyi Balázs, Vásálagá Balea Constantin
2.
Bolyai Farkas Elméleti Líceum
Marosvásárhely
226
24/341
Hatházi Antónia Rebeka, Kovaci Evelyn, Tolvaly Rebeka Angyalka

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Maros
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Elektromaros Technológiai Líceum
Marosvásárhely
199
11/234
Ferenczi Ádám, Nagy Edina, Tőkés Gáspár
2.
Református Kollégium
Marosvásárhely
189
5/172
Dinu Sámuel, Nagy Szidónia, Neagoi Bernadett
3.
Liceul Vocational Pedagogic "Mihai Eminescu"
Marosvásárhely
140
62/302
Antal Hilda, Kacsó Andrea, Nagy Anita