Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
265
14/525
Dósa Csilla, Nita David, Szabó Kádár Viola
2.
Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely
250
17/457
Dobri Lilla, Orbán Szabolcs, Zsigmond Tifani
3.
Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna
238
13/363
Fülöp Áron, Kelemen Ákos, Tankó Emma
4.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
237
22/452
5.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
233
18/409
6.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kézdivásárhely
224
11/317
7.
Túróczi Mózes Általános Iskola
Kézdivásárhely
207
28/327
8.
Gaál Mózes Általános Iskola
Barót
197
18/304
9.
Apor István Általános Iskola
Kézdiszentlélek
185
18/232
10.
Jancsó Benedek Általános Iskola
Gelence
172
39/282

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
289
14/609
Fodor Panna, Kozma Rákhel, Sántha Kincső
2.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
285
14/580
Daragus Csanád, Fülöp Zsigmond Zsolt, Kristály Szilárd
3.
Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely
282
13/563
Czira Emese, Gáspár István, Porkoláb Tamás
4.
Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna
242
9/383
5.
Túróczi Mózes Általános Iskola
Kézdivásárhely
234
21/400
6.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
231
16/355
7.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kézdivásárhely
227
28/442
8.
Nagy Mózes Líceum
Kézdivásárhely
225
18/366
9.
Gaál Mózes Általános Iskola
Barót
217
10/304
10.
Apor István Általános Iskola
Kézdiszentlélek
216
11/313
11.
Általános Iskola
Nagyajta
215
24/358
12.
Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt
208
19/317
13.
Bem József Általános Iskola, Lemhény
Lemhény
205
34/362
14.
Jancsó Benedek Általános Iskola
Gelence
183
24/316

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
346
5/839
Bartos Balázs Attila, Ercse Ferenc, Szentes Ágnes
2.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
261
18/530
Izsák Janka, Tőkés Magor, Vida Frida
3.
Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna
260
11/456
Czilli Samu, Fülöp Zsolna, Varga Borbála
4.
Általános Iskola
Erdőfüle
246
13/429
5.
Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely
242
25/464
6.
Nagy Mózes Líceum
Kézdivásárhely
239
12/408
7.
Gaál Mózes Általános Iskola
Barót
235
20/412
8.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
228
19/392
9.
Református Kollégium
Sepsiszentgyörgy
224
19/370
10.
Ady Endre Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
216
27/365
11.
Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt
207
20/321
12.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kézdivásárhely
206
25/331
13.
Túróczi Mózes Általános Iskola
Kézdivásárhely
199
16/263
14.
Apor István Általános Iskola
Kézdiszentlélek
194
25/296
15.
Antos János Általános Iskola
Réty
159
40/227

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
312
11/693
Balázs Marcell, Kala Örs, Zoltáni Márk
2.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
282
13/539
Andok Dezső Dávid, Gál Ilka Boróka, Imreh Panna Dorottya
3.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kézdivásárhely
266
17/555
Bán Krisztián, Finta Fruzsina, Jakab Nóra
4.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
253
14/460
5.
Gaál Mózes Általános Iskola
Barót
249
14/489
6.
Nagy Mózes Líceum
Kézdivásárhely
228
15/354
7.
Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely
227
20/377
8.
Túróczi Mózes Általános Iskola
Kézdivásárhely
224
27/422
9.
Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna
204
23/313
10.
Antos János Általános Iskola
Réty
194
25/316
11.
Általános Iskola
Bölön
190
21/264
12.
Általános Iskola
Nagyajta
189
22/241
13.
Kelemen Didák Általános Iskola
Kézdialmás
187
28/295
14.
Jancsó Benedek Általános Iskola
Gelence
185
26/270
15.
Kicsi Antal I-VIII. osztályos Iskola
Torja
181
22/273
16.
Gödri Ferenc Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
172
31/260
17.
Bem József Általános Iskola, Lemhény
Lemhény
164
27/202
18.
Kálnoky Ludmilla Általános Iskola
Kőröspatak
164
31/257
19.
Nagy Mózes I-VIII. osztályos Iskola
Esztelnek
155
32/223

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
298
5/608
Pap Csenge Dorottya, Szép Áron, Tatár Bence
2.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
277
14/540
Szabó Edward, Téglás Ede, Vlasceanu Alex
3.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
251
12/460
Imreh Evelin -Léda, Piroska Kincső, Rátz Ágota
4.
Nagy Mózes Líceum
Kézdivásárhely
243
12/420
5.
Apor István Általános Iskola
Kézdiszentlélek
217
14/317
6.
Református Kollégium
Sepsiszentgyörgy
216
19/336
7.
Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna
213
30/445
8.
Kelemen Didák Általános Iskola
Kézdialmás
205
18/327
9.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kézdivásárhely
200
35/349
10.
Általános Iskola
Nagyajta
199
28/319
11.
Nagy Mózes I-VIII. osztályos Iskola
Esztelnek
195
28/333
12.
Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely
191
24/279
13.
Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy
190
17/248
14.
Kicsi Antal I-VIII. osztályos Iskola
Torja
188
27/305
15.
Túróczi Mózes Általános Iskola
Kézdivásárhely
185
38/318
16.
Nicolae Colan I-VIII. oszt. Ált. Isk.
Sepsiszentgyörgy
178
33/330
17.
Comenius Általános Iskola
Bereck
161
30/212
18.
Jancsó Benedek Általános Iskola
Gelence
152
23/193
19.
I-VIII. osztályos Általános Iskola
Gidófalva
147
44/233
20.
Kálnoky Ludmilla Általános Iskola
Kőröspatak
141
42/259
21.
Konsza Samu Általános Iskola
Nagybacon
105
54/175
22.
Általános Iskola
Bölön
101
54/172

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
341
9/819
Gál Bence, Seres Róbert, Török Bálint
2.
Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna
336
18/843
Csoma Bálint, Fülöp Véda, Orbán Vilmos
3.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
334
12/778
Bereczki Balázs, Pieldner Ádám, Váncsa Nóra
4.
Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely
325
17/778
5.
Gaál Mózes Általános Iskola
Barót
292
10/573
6.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
291
27/667
7.
Nicolae Colan I-VIII. oszt. Ált. Isk.
Sepsiszentgyörgy
285
29/648
8.
Apor István Általános Iskola
Kézdiszentlélek
265
13/472
9.
Református Kollégium
Sepsiszentgyörgy
255
35/555
10.
Jancsó Benedek Általános Iskola
Gelence
235
31/454
11.
Nagy Mózes I-VIII. osztályos Iskola
Esztelnek
233
13/369
12.
Nagy Mózes Líceum
Kézdivásárhely
204
18/266
13.
Konsza Samu Általános Iskola
Nagybacon
189
49/358
14.
Általános Iskola
Bölön
181
45/282
15.
Túróczi Mózes Általános Iskola
Kézdivásárhely
165
53/312
16.
Kicsi Antal I-VIII. osztályos Iskola
Torja
152
50/282

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
371
11/1007
Miklós Janka, Pénzes Botond Mátyás, Tamás Péter
2.
Nagy Mózes Líceum
Kézdivásárhely
316
14/704
Gáspár Bernadett, Lukács Janka, Orbán Pál
3.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
283
23/582
Kajcsa Ákos, Mihály Hanna Andrea, Szőcs-Torma Márton
4.
Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy
246
32/469
5.
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
237
25/414
6.
Apor István Általános Iskola
Kézdiszentlélek
232
10/285
7.
Kelemen Didák Általános Iskola
Kézdialmás
231
27/369
8.
Comenius Általános Iskola
Bereck
223
19/283
9.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kézdivásárhely
217
37/383
10.
Gaál Mózes Általános Iskola
Barót
210
24/307
11.
Jancsó Benedek Általános Iskola
Gelence
207
19/242
12.
Nicolae Colan I-VIII. oszt. Ált. Isk.
Sepsiszentgyörgy
195
27/292
13.
Nagy Mózes I-VIII. osztályos Iskola
Esztelnek
193
29/263
14.
Református Kollégium
Sepsiszentgyörgy
189
29/247
15.
Általános Iskola
Nagyajta
177
45/303
16.
Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely
175
35/238
17.
Általános Iskola
Bölön
167
55/323
18.
Kicsi Antal I-VIII. osztályos Iskola
Torja
154
52/222
19.
Túróczi Mózes Általános Iskola
Kézdivásárhely
140
62/199

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
319
15/737
Balog Barnabás-Dezső, Bereczki Anna, Vizi Attila
2.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
268
6/447
Biszok Alexander, Filip Dorka, Péter Apor
3.
Nagy Mózes Líceum
Kézdivásárhely
241
25/387
Dobra László Edgár, Kovács Kinga, Tóth Zsófia
4.
Református Kollégium
Kézdivásárhely
237
17/360
5.
Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna
188
34/286

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
332
14/805
Demeter Gergő, Kotró Előd, Kovács Álmos
2.
Nagy Mózes Líceum
Kézdivásárhely
269
17/476
Antal Márk, Farkas Brigitta, Szakács Előd
3.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
255
7/368
Balogh Ákos Botond, Máté Ferenc Norbert, Terza Árpád Hunor
4.
Református Kollégium
Kézdivásárhely
242
20/363
5.
Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna
238
24/404
6.
Bod Péter Tanítóképző
Kézdivásárhely
186
24/238

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
357
9/886
Farkas Krisztina, Laczkó Csongor Lóránd, Vitus Szabolcs
2.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
324
6/700
Béla István Zsolt, Kondrát Andrea, Simó-Nagy Ábel
3.
Nagy Mózes Líceum
Kézdivásárhely
300
14/605
Czira Panna, Opra-Bódi Botond, Vitályos Norbert
4.
Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna
284
22/552
5.
Bod Péter Tanítóképző
Kézdivásárhely
216
18/283

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Kovászna
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
359
11/947
Csutak Dávid, Miklós Csenge, Roth Apor
2.
Mikes Kelemen Líceum
Sepsiszentgyörgy
257
5/366
Fazakas Lehel, Mihály Huba Edvin, Tóth Máté
3.
Református Kollégium
Kézdivásárhely
239
19/399
András Tamás - Barnabás, Cserei Zsolt, Gajdó János - Richárd
4.
Nagy Mózes Líceum
Kézdivásárhely
223
27/430
5.
Bod Péter Tanítóképző
Kézdivásárhely
188
42/409