Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
300
11/659
Antal Dávid, Benő Mátyás, Cserey Zoltán
2.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
281
10/534
Csete Botond, Rácz István, Szilágyi Tamás
3.
Kemény Zsigmond Elméleti Líceum
Szamosújvár
246
21/469
Faragó Rebeka, Hideg Dávid, Kerner Dávid
4.
Brassai Sámuel Elméleti Líceum
Kolozsvár
228
27/432
5.
Általános Iskola
Györgyfalva
211
16/302
6.
Nicolae Titulescu Iskola
Kolozsvár
211
28/321
7.
Általános Iskola
Bálványosváralja
202
17/271
8.
Református Kollégium
Kolozsvár
195
28/308
9.
Sigismund Toduta Zenelíceum
Kolozsvár
188
27/244
10.
Onisifor Ghibu Elméleti Líceum
Kolozsvár
171
28/223
11.
Jósika Miklós Elméleti Líceum
Torda
163
36/242

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
286
9/555
Alakhros H. Edvin, Bogdán István, Vanyó Balázs
2.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
274
13/515
Papp Mátyás, Szabó Dóra, Sándor Emma
3.
Széki Általános Iskola
Szék
265
14/502
Ferenczi Barnabás-Márton, Lengyel Erzsébet Ildikó, Tasnádi Kata-Réka
4.
Református Tálentum Iskola
Kolozsvár
263
20/527
5.
Kemény Zsigmond Elméleti Líceum
Szamosújvár
262
17/492
6.
Sigismund Toduta Zenelíceum
Kolozsvár
256
23/515
7.
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kolozsvár
252
15/485
8.
Általános Iskola
Bánffyhunyad
246
17/462
9.
Általános Iskola
Györgyfalva
242
17/404
10.
Általános Iskola
Lóna
237
22/450
11.
Octavian Goga Általános Iskola
Kolozsvár
236
23/440
12.
Általános Iskola
Kalotaszentkirály
233
14/363
13.
Általános Iskola
Bálványosváralja
231
20/429
14.
Református Kollégium
Kolozsvár
223
20/377
15.
Brassai Sámuel Elméleti Líceum
Kolozsvár
222
25/406
16.
Onisifor Ghibu Elméleti Líceum
Kolozsvár
211
28/415

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
316
7/682
Goga Máté, Gombos Domokos, Varga Vivien Hanna
2.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
285
10/557
Fülöp Gellért, Gál-Bancsi Péter, Murgu Ákos
3.
Nicolae Titulescu Iskola
Kolozsvár
278
17/611
Kovács Kristóf, Márton Balázs, Székely Áron
4.
Sigismund Toduta Zenelíceum
Kolozsvár
277
18/570
5.
Református Tálentum Iskola
Kolozsvár
253
18/473
6.
Református Kollégium
Kolozsvár
241
22/442
7.
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kolozsvár
235
24/456
8.
Brassai Sámuel Elméleti Líceum
Kolozsvár
207
20/338
9.
Általános Iskola
Bánffyhunyad
205
22/340
10.
Széki Általános Iskola
Szék
190
37/319
11.
Általános Iskola
Méra
189
30/302

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
308
11/699
Biró Andor, Márton Ágnes, Szűcs Botond
2.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
292
15/641
Jakab -Pali Roland-Péter, Kiss Ákos Róbert, Sándor Zsolt Szilárd
3.
Református Tálentum Iskola
Kolozsvár
261
18/536
Dezső Janka, Koncz Endre, Sütő Anna
4.
Octavian Goga Általános Iskola
Kolozsvár
255
16/447
5.
Általános Iskola
Kalotaszentkirály
249
14/421
6.
Általános Iskola
Bánffyhunyad
233
14/398
7.
Kemény Zsigmond Elméleti Líceum
Szamosújvár
233
22/447
8.
Református Kollégium
Kolozsvár
221
22/377
9.
Sigismund Toduta Zenelíceum
Kolozsvár
215
32/396
10.
Általános Iskola
Várfalva
214
17/304
11.
Brassai Sámuel Elméleti Líceum
Kolozsvár
213
18/316
12.
Bethlen Gábor Kollégium
Nagyenyed
200
27/308
13.
Általános Iskola
Györgyfalva
192
19/271
14.
Avram Iancu Iskola
Aranyosgyéres
157
30/210

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
307
8/654
Rancea Alex Krisztian, Szikszai Balázs, Szántó Ábel
2.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
284
11/559
Lőrincz László, Mikó Lenke, Osváth Izabella
3.
Református Tálentum Iskola
Kolozsvár
281
14/565
Albert Eszter, Buta Jean Cristian, Koncz Gergely
4.
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kolozsvár
276
11/536
5.
Kemény Zsigmond Elméleti Líceum
Szamosújvár
249
14/452
6.
Nicolae Titulescu Iskola
Kolozsvár
232
15/394
7.
Református Kollégium
Kolozsvár
231
12/378
8.
Kós Károly Általános Iskola
Körösfő
224
15/344
9.
Széki Általános Iskola
Szék
222
25/405
10.
Sigismund Toduta Zenelíceum
Kolozsvár
221
30/442
11.
Általános Iskola
Kalotaszentkirály
211
24/376
12.
Bethlen Gábor Kollégium
Nagyenyed
206
25/329
13.
Általános Iskola
Bálványosváralja
201
10/233
14.
Általános Iskola
Bánffyhunyad
186
25/276
15.
Onisifor Ghibu Elméleti Líceum
Kolozsvár
178
25/236
16.
Általános Iskola
Aranyosegerbegy
178
29/256
17.
Jósika Miklós Elméleti Líceum
Torda
172
23/277
18.
Brassai Sámuel Elméleti Líceum
Kolozsvár
158
33/202
19.
Általános Iskola
Méra
158
37/202
20.
Avram Iancu Iskola
Aranyosgyéres
154
37/252

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
348
10/830
Ferenczi Zsolt, Tasnádi Balázs, Turós Anna
2.
Sigismund Toduta Zenelíceum
Kolozsvár
332
14/794
Fülöp Márton, Kiss Janka, Sógor Dénes
3.
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kolozsvár
310
16/669
Lukács Egon, Péter-Brezovsky Tamás, Vigh Ervin
4.
Református Tálentum Iskola
Kolozsvár
303
23/695
5.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
302
12/620
6.
Református Kollégium
Kolozsvár
286
20/598
7.
Általános Iskola
Várfalva
281
9/479
8.
Bethlen Gábor Kollégium
Nagyenyed
273
29/618
9.
Általános Iskola
Kalotaszentkirály
273
29/566
10.
Általános Iskola
Bánffyhunyad
267
11/443
11.
Kemény Zsigmond Elméleti Líceum
Szamosújvár
253
25/450
12.
Általános Iskola
Bálványosváralja
251
19/430
13.
Általános Iskola
Györgyfalva
242
28/490
14.
Jósika Miklós Elméleti Líceum
Torda
230
20/339
15.
Avram Iancu Iskola
Aranyosgyéres
203
43/398
16.
Octavian Goga Általános Iskola
Kolozsvár
201
25/306

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
261
13/437
Debreczeni Csongor, Gál Péter, Venczel Ajna
2.
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kolozsvár
246
12/338
Burkhardt Balázs, Papp Rebeka, Váradi Ákos
3.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
243
39/501
Bakó Zsolt, Pásztor Eduárd, Török-Schuller Lilla
4.
Kemény Zsigmond Elméleti Líceum
Szamosújvár
239
23/392
5.
Református Tálentum Iskola
Kolozsvár
219
27/367
6.
Nicolae Titulescu Iskola
Kolozsvár
213
33/353
7.
Bethlen Gábor Kollégium
Nagyenyed
199
39/399
8.
Octavian Goga Általános Iskola
Kolozsvár
174
48/281
9.
Általános Iskola
Bánffyhunyad
169
49/256
10.
Általános Iskola
Várfalva
150
24/112

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
334
8/744
Ferencz Péter, Juhász Ákos, Szabó Péter
2.
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kolozsvár
261
13/413
Bartha Gergely, Szakács Apor Tamás, Szallós Kis Flóra
3.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
236
22/366
Fazakas Boglárka, Fábián Péter, Matlák Péter
4.
Kemény Zsigmond Elméleti Líceum
Szamosújvár
223
11/291
5.
Bethlen Gábor Kollégium
Nagyenyed
216
26/300
6.
Octavian Goga Elméleti Líceum
Bánffyhunyad
194
12/186
7.
Jósika Miklós Elméleti Líceum
Torda
181
25/214
8.
Református Kollégium
Kolozsvár
173
37/203
9.
Brassai Sámuel Elméleti Líceum
Kolozsvár
144
42/154

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
334
16/808
László Botond, László Tamás, Pop Norbert
2.
Jósika Miklós Elméleti Líceum
Torda
281
5/475
Dézsi Zsolt, Manases Ingrid Zselyke, Máté Ditmár
3.
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kolozsvár
262
8/437
Gyurka Krisztián, Magó Naomi Vivien, Pásztor Aliz Kriszta
4.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
260
22/481
5.
Református Kollégium
Kolozsvár
242
12/345
6.
Octavian Goga Elméleti Líceum
Bánffyhunyad
240
10/322
7.
Kemény Zsigmond Elméleti Líceum
Szamosújvár
221
33/358
8.
Bethlen Gábor Kollégium
Nagyenyed
218
20/295
9.
Brassai Sámuel Elméleti Líceum
Kolozsvár
163
43/223

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
369
9/944
Bíró Mátyás Péter, Szabó Loránd, Sógor Bence
2.
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
321
5/623
Gál Emese, Tussai Lóránd, Tőkés Emese
3.
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kolozsvár
318
12/658
Fogarasi András, Horváth Eszter, Simon Zoltán
4.
Bethlen Gábor Kollégium
Nagyenyed
250
16/422
5.
Octavian Goga Elméleti Líceum
Bánffyhunyad
242
16/365
6.
Andrei Muresanu Nemzeti Kollégium
Des
195
35/333

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Kolozs
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
289
5/508
Pulbere Dávid, Simon Kata, Veres Noémi
2.
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kolozsvár
234
20/392
Kovács Edgár Vilmos, Kundi Ilona, Velican László
3.
Octavian Goga Elméleti Líceum
Bánffyhunyad
205
13/235
Albert Gergő, Márton Szilárd-Attila, Vincze-Jancsi Ákos-István
4.
Kemény Zsigmond Elméleti Líceum
Szamosújvár
200
26/289
5.
Bethlen Gábor Kollégium
Nagyenyed
190
28/248
6.
Onisifor Ghibu Elméleti Líceum
Kolozsvár
167
19/156