Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Székelyudvarhely
267
12/482
Elekes Szabolcs, Sipos Péterffy Zoltán, Sorbán Botond
2.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Csíkszereda
265
10/464
Hafliger Ádám, Korpos Réka, Tamás Kacsó Anna
3.
Móra Ferenc Általános Iskola
Székelyudvarhely
262
17/501
András Adrienn, Buzás Péter, Nemes Előd
4.
Sövér Elek Szakközépiskola
Gyergyóalfalu
261
22/534
5.
Fogarassy Mihály Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
258
21/520
6.
Nagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
252
19/480
7.
Benedek Elek Pedagógiai Líceum
Székelyudvarhely
248
19/459
8.
Vaskertes Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
245
18/423
9.
József Attila Általános Iskola
Csíkszereda
240
23/433
10.
Boros Fortunát Középiskola
Zetelaka
236
15/397
11.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Székelykeresztúr
235
20/406
12.
Mártonffy György Általános Iskola
Csíkkarcfalva
231
28/451
13.
Székely Mózes Általános Iskola
Lövéte
230
9/332
14.
Nagy István Művészeti Gimnázium
Csíkszereda
228
23/427
15.
Tamási Áron Általános Iskola
Farkaslaka
221
14/338
16.
Kiss Ferenc Általános Iskola
Csíkmadaras
209
18/289
17.
Nyírő József Általános Iskola
Máréfalva
203
20/292
18.
Berde Mózes Unitárius Teológiai Gimn.
Székelykeresztúr
201
22/311
19.
Kemény János Gimnázium
Maroshévíz
195
36/327
20.
Mártonffi János Általános Iskola
Szentegyháza
188
23/238
21.
Tompa László Általános Iskola
Székelyudvarhely
187
32/313
22.
Általános Iskola
Nagygalambfalva
181
34/292
23.
Elekes Vencel Általános Iskola
Gyergyóújfalu
173
30/266
24.
Jósika Miklós Általános Iskola
Etéd
168
35/225
25.
Orbán Balázs Gimnázium
Székelykeresztúr
167
24/213
26.
Márton Áron Általános Iskola
Fenyéd
162
33/225
27.
Fráter György Általános Iskola
Gyergyóremete
152
43/261
28.
Kós Károly Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
140
47/226
29.
Marosi Gergely Általános Iskola
Siménfalva
122
25/83

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Csíkszereda
294
13/629
Kurkó Vivien, Máté Mátyás, Tepuc Ágnes
2.
Nagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
290
13/614
Jakab Gáspár, László Botond, Szakács Judit- Eszter
3.
Nagy István Művészeti Gimnázium
Csíkszereda
286
13/607
Bács László, Bálint Zsuzsa, Farkas Bence
4.
József Attila Általános Iskola
Csíkszereda
285
18/667
5.
Tamási Áron Elméleti Líceum
Székelyudvarhely
280
15/606
6.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Székelyudvarhely
278
9/526
7.
Fogarassy Mihály Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
273
10/534
8.
Kemény János Gimnázium
Maroshévíz
270
21/568
9.
Baczkamadarasi Kis Gergely Ref. Gimn.
Székelyudvarhely
268
19/540
10.
Palló Imre Művészeti Szakközépiskola
Székelyudvarhely
252
15/445
11.
Székely Mózes Általános Iskola
Lövéte
251
20/457
12.
Márton Áron Általános Iskola
Fenyéd
249
14/432
13.
Móra Ferenc Általános Iskola
Székelyudvarhely
243
24/434
14.
Tompa László Általános Iskola
Székelyudvarhely
242
9/383
15.
Sövér Elek Szakközépiskola
Gyergyóalfalu
241
18/413
16.
Tamási Áron Általános Iskola
Szentegyháza
240
11/375
17.
Benedek Elek Pedagógiai Líceum
Székelyudvarhely
240
27/501
18.
Vaskertes Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
240
27/464
19.
Általános Iskola
Bögöz
236
23/473
20.
Márton Áron Általános Iskola
Csíkszentdomokos
236
23/433
21.
Berde Mózes Unitárius Teológiai Gimn.
Székelykeresztúr
233
18/423
22.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Gyergyószárhegy
233
26/441
23.
Tivai Nagy Imre Szakközépiskola
Csíkszentmárton
231
16/407
24.
Endes József Általános Iskola
Csíkszentsimon
231
24/434
25.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Székelykeresztúr
228
23/385
26.
Fráter György Általános Iskola
Gyergyóremete
225
30/449
27.
Siklódi Lőrincz Általános Iskola
Gyergyóditró
223
20/390
28.
Mártonffy György Általános Iskola
Csíkkarcfalva
219
20/390
29.
Mártonffi János Általános Iskola
Szentegyháza
216
19/320
30.
Tamási Áron Általános Iskola
Farkaslaka
212
27/344
31.
Boros Fortunát Középiskola
Zetelaka
212
31/408
32.
Arany János Általános Iskola
Csíkszentmihály
211
28/345
33.
Jókai Mór Általános Iskola
Tusnádfürdő
205
34/391
34.
Vitos Mózes Általános Iskola
Csíkszentkirály
204
23/317
35.
Kós Károly Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
203
20/287
36.
Nyírő József Általános Iskola
Máréfalva
202
29/368
37.
Gál Sándor Általános Iskola
Csíkszentgyörgy
190
37/365
38.
Elekes Vencel Általános Iskola
Gyergyóújfalu
190
37/350
39.
Jósika Miklós Általános Iskola
Etéd
178
29/281
40.
Márton Ferenc Általános Iskola
Csíkpálfalva
171
24/245
41.
Dávid Ferenc Általános Iskola
Homoródalmás
169
22/274
42.
Arany János Általános Iskola
Csíkszentimre
169
30/250

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Csíkszereda
304
11/669
Bodor Ádám, János Gergő Krisztián, Sajter Klaus
2.
Nagy István Művészeti Gimnázium
Csíkszereda
301
10/672
Imre-Kedves Márton, Lázár Réka, Léstyán Péter
3.
Márton Áron Általános Iskola
Csíkszentdomokos
294
9/603
Bara Karola, Kristály Tamás, Szász Lóránt
4.
Baczkamadarasi Kis Gergely Ref. Gimn.
Székelyudvarhely
289
10/581
5.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Székelyudvarhely
282
9/568
6.
Nagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
279
16/590
7.
Fogarassy Mihály Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
274
13/574
8.
Palló Imre Művészeti Szakközépiskola
Székelyudvarhely
273
14/576
9.
József Attila Általános Iskola
Csíkszereda
272
15/544
10.
Dr. Boga Alajos Általános Iskola
Csíkkozmás
262
21/543
11.
Székely Mózes Általános Iskola
Lövéte
261
18/496
12.
Tamási Áron Általános Iskola
Szentegyháza
258
21/529
13.
Sövér Elek Szakközépiskola
Gyergyóalfalu
256
19/494
14.
Móra Ferenc Általános Iskola
Székelyudvarhely
253
18/462
15.
Kriza János Általános Iskola
Kápolnás
248
19/458
16.
Mártonffi János Általános Iskola
Szentegyháza
242
13/440
17.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Székelykeresztúr
236
27/464
18.
Boros Fortunát Középiskola
Zetelaka
231
24/407
19.
Tamási Áron Elméleti Líceum
Székelyudvarhely
231
28/422
20.
Vaskertes Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
223
24/389
21.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Gyergyószárhegy
221
30/402
22.
Kós Károly Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
220
19/343
23.
Siklódi Lőrincz Általános Iskola
Gyergyóditró
214
21/342
24.
Áprily Lajos Általános Iskola
Parajd
214
25/358
25.
Általános Iskola
Nagygalambfalva
211
24/351
26.
Márton Áron Általános Iskola
Fenyéd
211
32/366
27.
Mártonffy György Általános Iskola
Csíkkarcfalva
204
31/345
28.
Tamási Áron Általános Iskola
Farkaslaka
200
23/278
29.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Oroszhegy
195
28/289
30.
Orbán Balázs Gimnázium
Székelykeresztúr
192
27/285
31.
Nyírő József Általános Iskola
Máréfalva
190
29/323
32.
Fráter György Általános Iskola
Gyergyóremete
190
33/321
33.
Arany János Általános Iskola
Csíkszentimre
184
27/249
34.
Jósika Miklós Általános Iskola
Etéd
178
37/275
35.
Tompa László Általános Iskola
Székelyudvarhely
176
31/236
36.
Pécsi Simon Általános Iskola
Szenterzsébet
174
21/195
37.
Dávid Ferenc Általános Iskola
Homoródalmás
171
28/208
38.
Vitos Mózes Általános Iskola
Csíkszentkirály
161
34/231
39.
Márton Ferenc Általános Iskola
Csíkpálfalva
158
33/179
40.
Bem József Általános Iskola
Újszékely
153
26/179
41.
Elekes Vencel Általános Iskola
Gyergyóújfalu
114
49/153

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nagy István Művészeti Gimnázium
Csíkszereda
326
9/783
Csomós Dávid, Elekes-Köllő András, Nagy Márton
2.
Tamási Áron Elméleti Líceum
Székelyudvarhely
302
13/679
Bokor Máté, Szász Jenő, Székely Ágnes
3.
József Attila Általános Iskola
Csíkszereda
292
11/615
Antal Szabolcs, Szabó Tamás, Várday Abigél
4.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Csíkszereda
287
16/629
5.
Fogarassy Mihály Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
273
6/492
6.
Nagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
273
18/584
7.
Segítő Mária Római Kat.Teológiai Gimn.
Csíkszereda
270
13/519
8.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Székelykeresztúr
267
16/584
9.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Székelyudvarhely
267
16/506
10.
Márton Áron Általános Iskola
Csíkszentdomokos
261
18/503
11.
Orbán Balázs Gimnázium
Székelykeresztúr
261
18/486
12.
Köllő Miklós Általános Iskola
Gyergyócsomafalva
259
12/500
13.
Fráter György Általános Iskola
Gyergyóremete
258
13/483
14.
Tamási Áron Általános Iskola
Szentegyháza
251
16/477
15.
Benedek Elek Pedagógiai Líceum
Székelyudvarhely
250
13/439
16.
Boros Fortunát Középiskola
Zetelaka
249
14/429
17.
Mártonffi János Általános Iskola
Szentegyháza
247
16/447
18.
Székely Mózes Általános Iskola
Lövéte
247
20/455
19.
Orbán Balázs Általános Iskola
Székelyudvarhely
246
21/472
20.
Palló Imre Művészeti Szakközépiskola
Székelyudvarhely
240
27/482
21.
Vaskertes Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
239
12/401
22.
Baczkamadarasi Kis Gergely Ref. Gimn.
Székelyudvarhely
239
16/426
23.
Berde Mózes Unitárius Teológiai Gimn.
Székelykeresztúr
234
25/441
24.
Scoala Gimnaziala Nagy István
Mindszent
231
20/453
25.
Kiss Ferenc Általános Iskola
Csíkmadaras
229
18/395
26.
Kós Károly Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
225
18/390
27.
Általános Iskola
Nagygalambfalva
225
26/404
28.
Gál Sándor Általános Iskola
Csíkszentgyörgy
224
19/401
29.
Móra Ferenc Általános Iskola
Székelyudvarhely
220
23/389
30.
Mártonffy György Általános Iskola
Csíkkarcfalva
211
12/283
31.
Endes József Általános Iskola
Csíkszentsimon
210
17/310
32.
Arany János Általános Iskola
Csíkszentmihály
209
18/346
33.
Kelemen Imre Általános Iskola
Oklánd
209
26/356
34.
Siklódi Lőrincz Általános Iskola
Gyergyóditró
209
30/388
35.
Márton Áron Általános Iskola
Fenyéd
205
26/323
36.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Oroszhegy
201
14/248
37.
Elekes Vencel Általános Iskola
Gyergyóújfalu
200
31/376
38.
Kriza János Általános Iskola
Kápolnás
197
30/318
39.
Sövér Elek Szakközépiskola
Gyergyóalfalu
195
36/417
40.
Korondi Szakközépiskola
Korond
192
19/264
41.
Vitos Mózes Általános Iskola
Csíkszentkirály
191
28/305
42.
Kemény János Gimnázium
Maroshévíz
186
37/340
43.
Nyírő József Általános Iskola
Máréfalva
184
23/281
44.
Tamási Áron Általános Iskola
Farkaslaka
184
23/255
45.
Dr. Boga Alajos Általános Iskola
Csíkkozmás
174
37/297
46.
Dávid Ferenc Általános Iskola
Homoródalmás
167
36/315
47.
Marosi Gergely Általános Iskola
Siménfalva
166
21/184
48.
Jókai Mór Általános Iskola
Tusnádfürdő
159
40/287
49.
Márton Ferenc Általános Iskola
Csíkpálfalva
131
32/124
50.
Márton Ferenc Általános Iskola
Bánkfalva
106
49/137

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Csíkszereda
309
10/713
Bodor Mátyás, Garda-Mátyás Hanna, Imets Máté
2.
József Attila Általános Iskola
Csíkszereda
285
10/576
László Csongor, Majla Panna, Nagy Bálint
3.
Tamási Áron Elméleti Líceum
Székelyudvarhely
262
9/485
Dávid Veronka, Sándor Mátyás Soma, Tankó Péter
4.
Benedek Elek Pedagógiai Líceum
Székelyudvarhely
262
13/505
5.
Fogarassy Mihály Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
260
7/430
6.
Nagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
260
23/531
7.
Baczkamadarasi Kis Gergely Ref. Gimn.
Székelyudvarhely
243
20/474
8.
Siklódi Lőrincz Általános Iskola
Gyergyóditró
242
21/451
9.
Boros Fortunát Középiskola
Zetelaka
239
16/401
10.
Gál Sándor Általános Iskola
Csíkszentgyörgy
233
10/352
11.
Segítő Mária Római Kat.Teológiai Gimn.
Csíkszereda
228
23/393
12.
Vaskertes Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
226
21/419
13.
Köllő Miklós Általános Iskola
Gyergyócsomafalva
225
18/382
14.
Nyírő József Általános Iskola
Máréfalva
223
16/367
15.
Nagy István Művészeti Gimnázium
Csíkszereda
222
17/343
16.
Arany János Általános Iskola
Csíkszentimre
221
14/368
17.
Móra Ferenc Általános Iskola
Székelyudvarhely
218
21/344
18.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Székelykeresztúr
215
20/324
19.
Elekes Vencel Általános Iskola
Gyergyóújfalu
212
23/339
20.
Fülöp Áron Általános Iskola
Felsőboldogfalva
210
17/320
21.
Orbán Balázs Általános Iskola
Székelyudvarhely
210
29/405
22.
Tivai Nagy Imre Szakközépiskola
Csíkszentmárton
208
31/407
23.
Mártonffy György Általános Iskola
Csíkkarcfalva
206
33/412
24.
Mártonffi János Általános Iskola
Szentegyháza
200
19/297
25.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Gyergyószárhegy
200
35/391
26.
Endes József Általános Iskola
Csíkszentsimon
198
25/345
27.
Kiss Ferenc Általános Iskola
Csíkmadaras
196
11/236
28.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Oroszhegy
192
15/250
29.
Kós Károly Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
192
23/305
30.
Általános Iskola
Bögöz
191
28/391
31.
Marosi Gergely Általános Iskola
Siménfalva
187
28/278
32.
Pécsi Simon Általános Iskola
Szenterzsébet
186
29/384
33.
Dávid Ferenc Általános Iskola
Homoródalmás
181
22/216
34.
Általános Iskola
Nagygalambfalva
179
28/256
35.
Berde Mózes Unitárius Teológiai Gimn.
Székelykeresztúr
175
20/229
36.
Székely Mózes Általános Iskola
Lövéte
167
24/196
37.
Orbán Balázs Gimnázium
Székelykeresztúr
166
21/251
38.
Márton Ferenc Általános Iskola
Bánkfalva
157
42/271
39.
Fráter György Általános Iskola
Gyergyóremete
153
38/273
40.
Kemény János Gimnázium
Maroshévíz
148
39/262

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Csíkszereda
394
8/1110
Bota Ákos, Simon Máté, Tepuc Tünde
2.
Tamási Áron Általános Iskola
Farkaslaka
332
6/737
Hadnagy Hunor, Orbán Janka, Pakot Ramona
3.
Baczkamadarasi Kis Gergely Ref. Gimn.
Székelyudvarhely
330
12/738
Kelemen Ádám, Péter Zalán-Attila, Szász-Péter Ádám
4.
Kiss Ferenc Általános Iskola
Csíkmadaras
329
13/762
5.
Segítő Mária Római Kat.Teológiai Gimn.
Csíkszereda
322
12/712
6.
Tamási Áron Elméleti Líceum
Székelyudvarhely
307
19/701
7.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Székelykeresztúr
304
22/677
8.
Fogarassy Mihály Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
303
11/619
9.
Endes József Általános Iskola
Csíkszentsimon
301
17/649
10.
Benedek Elek Pedagógiai Líceum
Székelyudvarhely
299
19/680
11.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Székelyudvarhely
299
19/614
12.
Sövér Elek Szakközépiskola
Gyergyóalfalu
295
15/598
13.
Siklódi Lőrincz Általános Iskola
Gyergyóditró
289
29/655
14.
Móra Ferenc Általános Iskola
Székelyudvarhely
287
23/606
15.
Tivai Nagy Imre Szakközépiskola
Csíkszentmárton
285
21/574
16.
Palló Imre Művészeti Szakközépiskola
Székelyudvarhely
276
18/510
17.
Vitos Mózes Általános Iskola
Csíkszentkirály
273
21/551
18.
Gál Sándor Általános Iskola
Csíkszentgyörgy
272
10/441
19.
Nyírő József Általános Iskola
Máréfalva
268
14/476
20.
Márton Ferenc Általános Iskola
Bánkfalva
265
25/579
21.
Mártonffi János Általános Iskola
Szentegyháza
264
30/588
22.
Boros Fortunát Középiskola
Zetelaka
259
15/478
23.
Mártonffy György Általános Iskola
Csíkkarcfalva
259
15/438
24.
Arany János Általános Iskola
Csíkszentmihály
257
17/470
25.
Fráter György Általános Iskola
Gyergyóremete
256
30/583
26.
Székely Mózes Általános Iskola
Lövéte
255
23/459
27.
Nagy István Művészeti Gimnázium
Csíkszereda
255
27/511
28.
Nagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
255
31/538
29.
Orbán Balázs Gimnázium
Székelykeresztúr
254
32/540
30.
Vaskertes Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
231
19/376
31.
Köllő Miklós Általános Iskola
Gyergyócsomafalva
230
32/429
32.
Scoala Gimnaziala Nagy István
Mindszent
229
29/418
33.
Puskás Tivadar Szakképző Líceum
Ditró
217
45/490
34.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Gyergyószárhegy
216
22/334
35.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Oroszhegy
216
26/376
36.
Dr. Lukács Mihály Általános Iskola
Kászonaltíz
211
23/341
37.
Általános Iskola
Bögöz
204
22/248
38.
Marosi Gergely Általános Iskola
Siménfalva
200
30/306
39.
Dávid Ferenc Általános Iskola
Homoródalmás
189
29/281
40.
Berde Mózes Unitárius Teológiai Gimn.
Székelykeresztúr
188
22/221
41.
Korondi Szakközépiskola
Korond
188
38/296
42.
Jókai Mór Általános Iskola
Tusnádfürdő
171
39/261
43.
Kós Károly Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
158
28/167

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nagy István Művészeti Gimnázium
Csíkszereda
287
23/677
Balázs-Bécsi Júlia, Benedek Márton, Lukács Sándor
2.
Nagy Imre Általános Iskola
Csíkszereda
283
27/576
András Ágnes, Páll Ákos, Simon Bálint
3.
Orbán Balázs Általános Iskola
Székelyudvarhely
272
22/504
Gagyi István, Mihály Orsolya, Szász Gergő
4.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Csíkszereda
268
26/558
5.
Baczkamadarasi Kis Gergely Ref. Gimn.
Székelyudvarhely
257
29/504
6.
Móra Ferenc Általános Iskola
Székelyudvarhely
255
27/498
7.
Tamási Áron Elméleti Líceum
Székelyudvarhely
255
31/471
8.
Segítő Mária Római Kat.Teológiai Gimn.
Csíkszereda
253
13/420
9.
Kiss Ferenc Általános Iskola
Csíkmadaras
246
20/376
10.
Márton Ferenc Általános Iskola
Bánkfalva
232
18/319
11.
Márton Ferenc Általános Iskola
Csíkpálfalva
227
27/372
12.
Korondi Szakközépiskola
Korond
225
45/491
13.
Székely Mózes Általános Iskola
Lövéte
224
14/293
14.
Kemény János Gimnázium
Maroshévíz
220
46/507
15.
Siklódi Lőrincz Általános Iskola
Gyergyóditró
220
46/439
16.
Dr. Lukács Mihály Általános Iskola
Kászonaltíz
219
43/432
17.
Bethlen Gábor Általános Iskola
Gyergyószárhegy
216
26/303
18.
Kós Károly Általános Iskola
Gyergyószentmiklós
213
25/372
19.
Marosi Gergely Általános Iskola
Siménfalva
212
22/307
20.
Általános Iskola
Nagygalambfalva
204
22/245
21.
Tivai Nagy Imre Szakközépiskola
Csíkszentmárton
196
42/345
22.
Kelemen Imre Általános Iskola
Oklánd
194
24/273
23.
Márton Áron Általános Iskola
Fenyéd
193
33/275
24.
Jókai Mór Általános Iskola
Tusnádfürdő
185
53/401
25.
Mártonffi János Általános Iskola
Szentegyháza
184
14/185
26.
Endes József Általános Iskola
Csíkszentsimon
176
46/290
27.
Pécsi Simon Általános Iskola
Szenterzsébet
164
30/182
28.
Bem József Általános Iskola
Újszékely
155
51/270

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Márton Áron Gimnázium
Csíkszereda
310
12/636
Angi Szilamér, Fekete Tamara, Lázár Előd
2.
Tamási Áron Elméleti Líceum
Székelyudvarhely
278
8/487
Berkeczi Róbert, Parajdi Kata-Zsófia, Pálffy Lehel
3.
Benedek Elek Pedagógiai Líceum
Székelyudvarhely
228
18/360
Gyarmathy Zsolt, Imets János, Varró Szabolcs
4.
Salamon Ernő Gimnázium
Gyergyószentmiklós
221
25/333
5.
Baczkamadarasi Kis Gergely Ref. Gimn.
Székelyudvarhely
205
21/246
6.
Orbán Balázs Gimnázium
Székelykeresztúr
193
25/244
7.
Segítő Mária Római Kat.Teológiai Gimn.
Csíkszereda
162
32/203
8.
Kemény János Gimnázium
Maroshévíz
161
57/324

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Márton Áron Gimnázium
Csíkszereda
351
15/881
Jánó Róbert, Lázár Róbert Venczel, Szőke Balázs
2.
Tamási Áron Elméleti Líceum
Székelyudvarhely
344
6/767
Antal Eszter, Kaiser Dániel, Márkó Ágnes
3.
Salamon Ernő Gimnázium
Gyergyószentmiklós
296
6/523
Benedek Bence, Pongrácz Kristóf, Szabó Előd
4.
Orbán Balázs Gimnázium
Székelykeresztúr
245
29/435
5.
Baczkamadarasi Kis Gergely Ref. Gimn.
Székelyudvarhely
229
21/351
6.
Benedek Elek Pedagógiai Líceum
Székelyudvarhely
214
28/305
7.
Kemény János Gimnázium
Maroshévíz
199
47/354

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Márton Áron Gimnázium
Csíkszereda
383
7/1009
Nagy Mátyás, Péter Ákos, Szabó Balázs
2.
Tamási Áron Elméleti Líceum
Székelyudvarhely
334
16/788
Gál Dávid, Kiss Péter, Molnár Dávid
3.
Salamon Ernő Gimnázium
Gyergyószentmiklós
333
13/764
Magyari-Sáska Attila, Szőcs-Márton Balázs, Veress Erik Róbert
4.
Segítő Mária Római Kat.Teológiai Gimn.
Csíkszereda
314
20/739

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Márton Áron Gimnázium
Csíkszereda
327
7/713
Csibi Alexandra, Egri Csongor, György Zoltán
2.
Salamon Ernő Gimnázium
Gyergyószentmiklós
266
16/519
Elekes Péter, Elekes-Köllő Hunor, Gáll Attila
3.
Tamási Áron Elméleti Líceum
Székelyudvarhely
262
28/542
Cseke Tamás István, Posta Csanád, Vass Anna

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nagy István Művészeti Gimnázium
Csíkszereda
249
29/480
Becze Tamás, Csikós Eszter, Gross Erika
2.
Benedek Elek Pedagógiai Líceum
Székelyudvarhely
230
8/258
András Hajnal, Kiss Noémi, Márton Erika
3.
Joannes Kájoni Szakközépiskola
Csíkszereda
210
36/391
Csutak Alfonz, Gergely Bertalan, Gál Hunor
4.
Kós Károly Középiskola
Székelyudvarhely
194
28/302
5.
Palló Imre Művészeti Szakközépiskola
Székelyudvarhely
174
24/195
6.
Sövér Elek Szakközépiskola
Gyergyóalfalu
167
47/318
7.
Kós Károly Szakközépiskola
Csíkszereda
160
6/97
8.
Székely Károly Szakközépiskola
Csíkszereda
155
35/240
9.
Venczel József Faipari Iskolaközpont
Csíkszereda
135
55/215
10.
Fogarasy Mihály Műszaki Líceum
Gyergyószentmiklós
121
41/144

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nagy István Művészeti Gimnázium
Csíkszereda
261
13/414
Botár Márta, Incze Attila, Kristály Noémi
2.
Kós Károly Középiskola
Székelyudvarhely
236
22/362
Balázs-Gudor Rózsa, Bogdán Bálint-Victor, Hajdó Előd
3.
Segítő Mária Római Kat.Teológiai Gimn.
Csíkszereda
217
37/504
Csiszer Csanád, Imre Péter, Süket Domokos
4.
Kós Károly Szakközépiskola
Csíkszereda
203
35/385
5.
Székely Károly Szakközépiskola
Csíkszereda
199
23/259
6.
Venczel József Faipari Iskolaközpont
Csíkszereda
143
39/213
7.
Fogarasy Mihály Műszaki Líceum
Gyergyószentmiklós
131
47/202

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kós Károly Középiskola
Székelyudvarhely
252
18/404
Kocs Katalin, Lázár Ervin, Mihály Natália-Cintia
2.
Kós Károly Szakközépiskola
Csíkszereda
229
9/324
Ambrus Alpár, András Ákos, Szőcs Zoltán
3.
Sövér Elek Szakközépiskola
Gyergyóalfalu
215
47/497
Incze Emese, Köllő Hajnal, Nagy Melinda
4.
Székely Károly Szakközépiskola
Csíkszereda
209
9/224
5.
Venczel József Faipari Iskolaközpont
Csíkszereda
172
30/227
6.
Fogarasy Mihály Műszaki Líceum
Gyergyószentmiklós
152
34/210

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Hargita
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kós Károly Középiskola
Székelyudvarhely
182
32/302
Bodó-Demeter Alexandra, Jakab Attila, László Zsolt
2.
Nagy István Művészeti Gimnázium
Csíkszereda
173
17/141
Imets Sarolt Édua, János-Széll Dávid, Pap Éva
3.
Kós Károly Szakközépiskola
Csíkszereda
164
14/152
Kovács Kamilla, Tamás Andrea, Ványolos Tibor
4.
Fogarasy Mihály Műszaki Líceum
Gyergyószentmiklós
160
58/356
5.
Székely Károly Szakközépiskola
Csíkszereda
123
55/169