Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
224
19/351
Böszörményi Kristóf Zoltán, Kranowszky Nagy Szilvia, Szimcsák Robert
2.
2.Sz. Általános Iskola
Pécska
179
32/304
Kis Dávid László, Lakatos Ármin, Polonyi Richárd
3.
Tabajdi Károly Általános Iskola
Zerind
172
15/175
Farcas Crina Roberta, Horváth Ozsvár Ábel, Türkösi Krisztián Dániel
4.
Páter Godó Mihály Általános Iskola
Kisiratos
148
23/133

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
239
12/436
Csermák Mária, Tamás Lőrinc, Tapasztó Gujdár Sophie
2.
2.Sz. Általános Iskola
Pécska
216
15/303
Hajas István Ákos, Makó Csaba, Rab Martina
3.
Olosz Lajos Általános Iskola
Ágya
183
32/301
Felföldi Natélia Viktória, Király Rebeka Natália, Papp Hanna Eszter

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
272
15/546
Bíró Mátyás, Drasztyl Dóra Veronika, Teleky Zsombor
2.
2.Sz. Általános Iskola
Pécska
204
19/322
Fábián Patrik, Tóth Áron, Vörös Viktória
3.
Aurel Vlaicu Iskola
Arad
199
20/294
Gombola Márk András, Kelemen András, Oláh Alexa
4.
Tabajdi Károly Általános Iskola
Zerind
138
29/148
5.
Általános Iskola
Kispereg
125
42/126

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
228
11/347
Anghel Orsolya, Farkas Dominik, Jakab Lukács
2.
Általános Iskola
Majlátfalva
206
17/301
Andrási László, Balázs-Fülöp Máté, Balázs-Fülöp Vivien
3.
Tabajdi Károly Általános Iskola
Zerind
197
14/267
Erdős Máté Henrik, Farkas Zsombor, Pap Vanda
4.
Olosz Lajos Általános Iskola
Ágya
153
18/163

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
260
11/454
Budacsek Tímea, Bíró Botond, Szél Emese
2.
Olosz Lajos Általános Iskola
Ágya
139
40/209
Felföldi Noémi, Hevesi Alida, Kovács Biborka Zsanett

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
288
22/592
Kiss Eszter, Nyári Tamás, Rudolf Barnabás Joel
2.
Páter Godó Mihály Általános Iskola
Kisiratos
275
19/538
Kocsis Doroty, Kása Gellért, Szellelki Dávid

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Aurel Vlaicu Iskola
Arad
233
21/349
Almási Kristóf, Ghica Izabella, Szanda Antónia
2.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
227
15/298
Dobos Carlos, Dunai Márk, Horváth Jázmin

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
194
20/210
Farkas Balázs, Szabó Sára, Takó Viktor

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
270
16/474
Back István Levente, Spier Alexandra, Sztójka Szidónia

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
297
9/548
Csonka Nikolett, Mészár Anna Orsolya, Sipos Richárd

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Arad
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csiky Gergely Főgimnázium
Arad
219
7/220
Kecskés Tamás, Mészáros Leticia, Spir Rebeka Petra