Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Lakszakállas
215
16/325
Bagin Csaba, Bergendi Gellért, Kulacs Jázmin
2.
Kováts J. Magyar Tanítási Ny. Alapisk.
Bátorkeszi
207
20/300
Gonosz Lilien, Kis Arnold, Klenkó Dávid
3.
Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű ÁI.
Komarno
206
13/258
Blasko Dóra, Tóth Lívia, Tóth Péter
4.
Eötvös Utcai Alapiskola
Komarno
199
16/311
5.
Magyar Tannyelvű Alapiskola
Perbete
196
15/248
6.
Nagyboldogasszony Egyházi Gimnázium
Gúta-Kolárovo
196
23/270
7.
Corvin Mátyás Alapiskola
Gúta
194
13/223
8.
Tarczy Lajos Alapiskola
Hetény
168
15/173
9.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Marcelháza
156
39/214
10.
Kóczán Mór Alapiskola és Óvoda
Csallóközaranyos
102
45/138

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nagyboldogasszony Egyházi Gimnázium
Gúta-Kolárovo
252
11/434
Finta Bernadett, Stugner Marián, Szabó Benett
2.
Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű ÁI.
Komarno
240
11/398
Csenger Anna, Molnár Dorka, Szabó Dániel
3.
Magyar Tannyelvű Alapiskola
Perbete
233
14/368
Geleta Attila, Kecskés Fruzsina, Nyul Rebeka
4.
Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Isk.közp.
Komárno
217
22/352
5.
Kováts J. Magyar Tanítási Ny. Alapisk.
Bátorkeszi
214
21/311
6.
Corvin Mátyás Alapiskola
Gúta
212
19/311
7.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Zselíz
186
9/182

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Eötvös Utcai Alapiskola
Komarno
256
15/462
Pipper Sofia, Simon Szilárd, Sipos Adam Georgi
2.
Corvin Mátyás Alapiskola
Alistál
245
18/450
Bohus Gergely, Sereghy Huba András, Vígh Attila
3.
Magyar Tannyelvű Alapiskola
Perbete
240
11/390
Madarász Ferenc, Molnár Anita Lilla, Pinke Zsófia
4.
Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű ÁI.
Komarno
225
18/368
5.
Ady Endre Alapiskola
Párkány
222
17/369
6.
Tarczy Lajos Alapiskola
Hetény
217
18/319
7.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Komáromszentpéter
198
17/263
8.
Nagyboldogasszony Egyházi Gimnázium
Gúta-Kolárovo
196
19/261
9.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Deáki
196
19/254
10.
Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Isk.közp.
Komárno
189
22/247
11.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Marcelháza
188
35/312
12.
Corvin Mátyás Alapiskola
Gúta
182
25/242
13.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Komarno
166
41/258

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Fegyverneki Ferenc Közös Ig. Katolikus Isk.
Ipolyság
268
15/517
Csáki Tamás, Lomen Zsófia, Pál Gyula
2.
Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű ÁI.
Komarno
249
10/415
Hajtman Bence, Pavlík Réka, Saleh Alex Kirolus
3.
Ady Endre Alapiskola
Párkány
243
20/497
Paál Máté, Tóth Dávid, Tóth Dóra
4.
Corvin Mátyás Alapiskola
Gúta
237
18/426
5.
Nagyboldogasszony Egyházi Gimnázium
Gúta-Kolárovo
229
18/372
6.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Komarno
221
30/447
7.
Tarczy Lajos Alapiskola
Hetény
212
15/295
8.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Marcelháza
206
29/367
9.
Magyar Tannyelvű Alapiskola
Perbete
200
19/302
10.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Csicsó
183
36/346
11.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Komáromszentpéter
154
37/261

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Komáromszentpéter
227
16/351
Palugyai Bence, Palugyai Dávid, Szabó Natália
2.
Selye János Gimnázium
Komárno
226
17/381
Demin Masej, Guylás Benedek, Molnár Zoltán Dániel
3.
Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Isk.közp.
Komárno
200
27/356
Csoma Koppány, Magyarics Ádám, Skulec Dávid
4.
Kóczán Mór Alapiskola és Óvoda
Csallóközaranyos
194
29/320
5.
Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű ÁI.
Komarno
192
23/304
6.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Komarno
189
14/230
7.
Nagyboldogasszony Egyházi Gimnázium
Gúta-Kolárovo
186
33/323
8.
Eötvös Utcai Alapiskola
Komarno
179
28/246
9.
Ady Endre Alapiskola
Párkány
168
39/304
10.
Kováts J. Magyar Tanítási Ny. Alapisk.
Bátorkeszi
154
33/248
11.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Marcelháza
154
33/228
12.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Lakszakállas
129
26/130

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Selye János Gimnázium
Komárno
361
5/869
Bödők Levente, Durcovic Adam, Kovács Aletta
2.
Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű ÁI.
Komarno
327
7/694
Baráth Anna, Beke Natália, Kénesy Dóra
3.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Komáromszentpéter
308
10/637
Csémy Dániel, Csémy Dávid, Zsidek Zoé
4.
Tarczy Lajos Alapiskola
Hetény
285
9/508
5.
Nagyboldogasszony Egyházi Gimnázium
Gúta-Kolárovo
260
14/454
6.
Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Isk.közp.
Komárno
257
29/547
7.
Magyar Tannyelvű Alapiskola
Perbete
252
14/390
8.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Marcelháza
224
34/355

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű ÁI.
Komarno
286
28/629
Král Olivér, Pikler Mátyás, Téglás Dorka
2.
Selye János Gimnázium
Komárno
282
20/563
Bukor Emőke Zsuzsanna, Fehér Eszter, Ferenczi Bence
3.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Komáromszentpéter
244
10/340
Bresztyák Jázmin, Krén Krisztián, Zsigó Boglárka
4.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Lakszakállas
238
12/360
5.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Komarno
236
18/326
6.
Corvin Mátyás Alapiskola
Gúta
222
24/312
7.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Csicsó
219
23/303
8.
Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Isk.közp.
Komárno
206
16/246
9.
Tarczy Lajos Alapiskola
Hetény
206
24/313
10.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Marcelháza
179
31/241
11.
Kováts J. Magyar Tanítási Ny. Alapisk.
Bátorkeszi
168
46/241
12.
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
Zselíz
134
44/175

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Selye János Gimnázium
Komárno
311
11/637
Juhász Balázs, Polák Mátyás, Szabó Réka
2.
Munka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű ÁI.
Komarno
297
5/528
Mayer Krisztián, Mészáros Ádám, Slezák Dóra
3.
Kodály Zoltán Gimnázium
Galanta
240
10/306
Bedecs Patrik, Horváth Zenkő Veronika, Szarka Zsófia
4.
Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Isk.közp.
Komárno
188
14/174

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Selye János Gimnázium
Komárno
331
15/762
Kontra Martin Róbert, Simonics Bence, Téglás Panna

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Selye János Gimnázium
Komárno
330
12/712
Bencsík Eszter, Borvák Annamária, Domonkos András
2.
Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Isk.közp.
Komárno
267
15/475
Kulich Tibor, Szénási Levente, Zsidek Alexandra

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Selye János Gimnázium
Komárno
326
8/697
Jánosdeák Márk, Pinke Andrea, Vajda Marián

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Építőipari Szakközépiskola
Ógyalla-Hurbanovo
212
26/294
Bozsaky Adrián, Bátky Tamás, Kiss Kornél

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Építőipari Szakközépiskola
Ógyalla-Hurbanovo
248
38/505
Androvics Norbert, Chrén Gábor, Gyürky Mátyás

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Nyugat-Szlovákia
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Építőipari Szakközépiskola
Ógyalla-Hurbanovo
237
13/303
Fábik Dávid, Ladányi Kristóf, Solár Patrícia