Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nagydobronyi Középiskola
Nagydobrony
224
11/312
Lelkes Ákos, Molnár Liliána, Seres Ingrid
2.
Kossuth Lajos Középiskola
Beregszász
194
25/275
Balogh Alexa, Balogh Csoma, Garanyi Abigél
3.
Dédai Általános Iskola
Déda
193
14/218
Iván Milán, Kemény Kristóf, Vascsák Áron
4.
Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola
Beregszász
189
10/196
5.
Nagygejőci Általános Iskola
Nagygejőc
189
18/237
6.
Oroszi Általános Iskola
Oroszi
175
40/272
7.
Beregsomi Általános Iskola
Beregsom
166
25/230
8.
Csongori Általános Iskola
Csongor
156
19/163
9.
Mezőkaszonyi Középiskola
Mezőkaszony
155
20/175
10.
Nagyberegi Középiskola
Nagybereg
147
8/94
11.
Bátyui Középiskola
Bátyu
145
10/83
12.
Dayka Gábor Középiskola
Ungvár
135
40/164
13.
Zrínyi Ilona Középiskola
Beregszász
128
27/103
14.
II. Rákóczi Ferenc Középiskola
Mezővári
117
26/83

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola
Beregszász
241
6/352
Dobai Erik, Ionika -Antal Eszter, Iván Ádám
2.
Dayka Gábor Középiskola
Ungvár
234
13/406
Burdukova Rebeka, Fábricij Ártem, Szilágyi Anasztázia
3.
Nagydobronyi Középiskola
Nagydobrony
216
23/346
Kelemen Noel, Ráti Dávid, Ráti Jázmin
4.
Nagyberegi Középiskola
Nagybereg
213
22/388
5.
Kossuth Lajos Középiskola
Beregszász
207
12/272
6.
Drugeth Gimnázium
Ungvár
204
23/310
7.
Gecsei Általános Iskola
Gecse
189
22/273
8.
Beregsomi Általános Iskola
Beregsom
172
31/283
9.
Bátyui Középiskola
Bátyu
170
25/231
10.
Nagymuzsalyi Középiskola
Nagymuzsaly
167
16/184
11.
Zápszonyi Általános Iskola
Zápszony
162
33/255
12.
Nagygejőci Általános Iskola
Nagygejőc
160
23/157
13.
Munkácsi II. Rákóczi Ferenc Középiskola
Munkács
155
36/240
14.
Beregszászi 10. Számú Középiskola
Beregszász
154
29/284
15.
Dédai Általános Iskola
Déda
142
17/111
16.
Szürtei Középiskola
Szürte
132
23/126

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kossuth Lajos Középiskola
Beregszász
229
22/389
Balog Hunor, Debis Dániel, Kulcsár Szófia
2.
Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola
Beregszász
212
7/320
Iván Oktávia Gabriella, Olasz Ákos, Szkáza Levente Dávid
3.
Nagydobronyi Középiskola
Nagydobrony
205
22/291
Orosz Márk, Ráti Lilien, Salánki Dorián
4.
Beregsomi Általános Iskola
Beregsom
204
15/261
5.
Drugeth Gimnázium
Ungvár
200
23/291
6.
Bótrágyi Általános Iskola
Bótrágy
188
27/266
7.
Nagyberegi Középiskola
Nagybereg
177
30/287
8.
Dayka Gábor Középiskola
Ungvár
170
37/253
9.
Szürtei Középiskola
Szürte
165
18/166
10.
Beregújfalui Általános Iskola
Beregújfalu
157
14/146
11.
Nagygejőci Általános Iskola
Nagygejőc
154
21/176
12.
II. Rákóczi Ferenc Középiskola
Mezővári
154
21/168
13.
Zápszonyi Általános Iskola
Zápszony
151
28/179
14.
Mezőkaszonyi Középiskola
Mezőkaszony
145
38/203
15.
Péterfalvai Kölcsey Ferenc Középiskola
Péterfalva
137
34/174
16.
Zrínyi Ilona Középiskola
Beregszász
130
49/191
17.
Gecsei Általános Iskola
Gecse
124
43/165
18.
Nagymuzsalyi Középiskola
Nagymuzsaly
116
43/161

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Beregszász
256
15/491
Szabó Szofia, Sütő Botond, Úr Dávid
2.
Dayka Gábor Középiskola
Ungvár
225
26/402
Bóbita Volodimir, Szember Antónia, Váraljai Tímea
3.
II. Rákóczi Ferenc Középiskola
Mezővári
216
27/377
Babarcki Károly-Dominik, Balogh József, Muzsalyi Anna
4.
Péterfalvai Kölcsey Ferenc Középiskola
Péterfalva
211
28/395
5.
Nagydobronyi Középiskola
Nagydobrony
210
33/372
6.
Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola
Beregszász
194
13/248
7.
Beregsomi Általános Iskola
Beregsom
189
14/216
8.
Kossuth Lajos Középiskola
Beregszász
188
27/313
9.
Nagygejőci Általános Iskola
Nagygejőc
179
16/234
10.
Nagymuzsalyi Középiskola
Nagymuzsaly
176
31/254
11.
Dobó István Középiskola
Sislóc
171
40/310
12.
Zrínyi Ilona Középiskola
Beregszász
167
8/142
13.
Drugeth Gimnázium
Ungvár
166
37/263
14.
Munkácsi II. Rákóczi Ferenc Középiskola
Munkács
155
44/316
15.
Csongori Általános Iskola
Csongor
154
29/217
16.
Zápszonyi Általános Iskola
Zápszony
152
31/217
17.
Mezőkaszonyi Középiskola
Mezőkaszony
134
41/197

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Beregszász
210
13/307
Bagu Henrietta, Makó Milán, Szamborovszky Anna Amália
2.
Nagydobronyi Középiskola
Nagydobrony
208
19/310
Bak Sándor, Balog Zsófia, Lőrinc Liliána
3.
Munkácsi II. Rákóczi Ferenc Középiskola
Munkács
206
21/343
Kosztyú Robert, Neubauer Ferenc-Konrád, Pliszkó Iván
4.
Dayka Gábor Középiskola
Ungvár
198
21/259
5.
Bátyui Középiskola
Bátyu
188
19/261
6.
Kossuth Lajos Középiskola
Beregszász
183
20/238
7.
Drugeth Gimnázium
Ungvár
180
39/347
8.
Sztojka Sándor Görög Kat. Líceum
Karácsfalva
176
35/274
9.
Péterfalvai Kölcsey Ferenc Középiskola
Péterfalva
176
39/328
10.
Bótrágyi Általános Iskola
Bótrágy
164
31/219
11.
Mezőkaszonyi Középiskola
Mezőkaszony
156
23/209
12.
Nagyberegi Középiskola
Nagybereg
155
32/211
13.
Nagygejőci Általános Iskola
Nagygejőc
154
17/168
14.
Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola
Beregszász
146
45/234
15.
Nagydobronyi Református Líceum
Nagydobrony
144
43/212
16.
Dobó István Középiskola
Sislóc
135
48/204
17.
Zrínyi Ilona Középiskola
Beregszász
125
46/196
18.
Beregsomi Általános Iskola
Beregsom
111
36/110
19.
Beregszászi 10. Számú Középiskola
Beregszász
91
56/149

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Beregszász
280
22/642
Bojcsuk Inez, Sóhaj Dániel, Sütő Zsombor Gyula
2.
Dayka Gábor Középiskola
Ungvár
277
29/567
Dmitruk Szófia, Mihálka Katalin, Váraljai Vivien
3.
Munkácsi II. Rákóczi Ferenc Középiskola
Munkács
261
21/540
Cicej Alexandra, Farkas György, Popovics Zente
4.
Beregsomi Általános Iskola
Beregsom
250
20/463
5.
Péterfalvai Kölcsey Ferenc Középiskola
Péterfalva
249
25/437
6.
Nagydobronyi Középiskola
Nagydobrony
248
26/455
7.
Nagymuzsalyi Középiskola
Nagymuzsaly
217
29/338
8.
Zrínyi Ilona Középiskola
Beregszász
213
21/318
9.
Bátyui Középiskola
Bátyu
209
25/369
10.
Dobó István Középiskola
Sislóc
206
28/340
11.
Nagydobronyi Református Líceum
Nagydobrony
205
37/345
12.
Szőlősgyulai Általános Iskola
Szőlősgyula
203
23/282
13.
Nagyberegi Középiskola
Nagybereg
179
43/305
14.
Kossuth Lajos Középiskola
Beregszász
178
28/292
15.
Zápszonyi Általános Iskola
Zápszony
161
17/149
16.
Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola
Beregszász
144
54/254
17.
Beregújfalui Általános Iskola
Beregújfalu
93
45/53

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Beregszász
261
17/448
Balogh András, Jaszinszka Szofia, Nagy Natália
2.
Bátyui Középiskola
Bátyu
219
11/279
Bakura Zsófia, Hadar Barbara, Kacsó Anna Júlia
3.
Kossuth Lajos Középiskola
Beregszász
199
39/345
Bence Barbara, Krajnik Dominika, Simek Zsolt
4.
Nagyberegi Református Líceum
Nagybereg
190
28/252
5.
Dayka Gábor Középiskola
Ungvár
184
22/190
6.
Beregsomi Általános Iskola
Beregsom
183
15/187
7.
Mezőkaszonyi Középiskola
Mezőkaszony
174
48/280
8.
Nagydobronyi Református Líceum
Nagydobrony
160
38/214
9.
Zrínyi Ilona Középiskola
Beregszász
142
16/90
10.
Zápszonyi Általános Iskola
Zápszony
124
26/94
11.
Beregszászi 6. Sz. Általános Iskola
Beregszász
107
43/87

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Beregszász
199
15/226
Birta Tamás, Bíró Dávid János, Szimeonova Zsófia
2.
Drugeth Gimnázium
Ungvár
179
35/236
Homoki Zsófia, Sulekovszka Lilla, Vidnyánszky Dária
3.
Nagyberegi Református Líceum
Nagybereg
175
11/128
Bimba Teodóra, Orbán Rebeka, Ádám Tünde
4.
Dayka Gábor Középiskola
Ungvár
170
20/234
5.
Bátyui Középiskola
Bátyu
138
20/70
6.
Nagymuzsalyi Középiskola
Nagymuzsaly
108
54/184

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nagyberegi Református Líceum
Nagybereg
279
3/442
Hájas Dominika, Szanyi Ketura, Szilágyi Vanda
2.
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Beregszász
208
14/226
Bozdi Nikolett, Katkó Viktor, Nagy Balázs
3.
Nagydobronyi Középiskola
Nagydobrony
197
21/238
Balog Krisztián, Gábor Anna, Kovács Gergő
4.
Kossuth Lajos Középiskola
Beregszász
174
36/233
5.
Mezőkaszonyi Középiskola
Mezőkaszony
167
19/159

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nagyberegi Református Líceum
Nagybereg
308
10/627
Bursza Milán, Mohacsek Artúr, Páll László
2.
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Beregszász
282
8/474
Bárdos Márk, Náskó Milán, Szolnoki Péter
3.
Bátyui Középiskola
Bátyu
227
19/324
Diósi Mercédesz, Nyeste Kamilla, Séra Dániel

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
II. Rákóczi F. Kárpátaljai Magyar Főisk.
Beregszász
259
7/381
Balla Ábel Sándor, Hapák Alexandra, Somi László

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Kárpátalja
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
II. Rákóczi F. Kárpátaljai Magyar Főisk.
Beregszász
249
9/339
Balázsi Kristóf, Király Éva, Ruszinkó Dominika