Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Fabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
318
9/717
Karvai Emília, Kákonyi Máté Henrik, Winkler- Antal Dalma
2.
Német Nemzetiségi Általános és AMI
Pilisborosjenő
291
16/627
Bognár Dávid, Bíró Bence, Cech Jázmin
3.
Huzella Tivadar Általános Iskola
Göd
283
16/621
Kocsis Viktória, Palatka Emília, Ujvári Donát
4.
Hajós Alfréd Általános Iskola
Gödöllő
283
16/574
5.
Fazekas Mihály Német Nyelvokt. Nemz. ÁI.
Dunakeszi
279
16/578
6.
Barcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
271
20/553
7.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
270
13/516
8.
Péceli Integrált Okt. Közp., Ált. Isk. és Gimn.
Pécel
270
17/540
9.
Dunakeszi Szent István Általános Iskola
Dunakeszi
269
14/547
10.
József Nádor ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Üröm
263
12/534
11.
Szent Imre Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Gödöllő
256
15/465
12.
Földváry Károly Általános Iskola
Vác
256
19/535
13.
Szent András Katolikus Általános Iskola
Szentendre
255
16/472
14.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
254
9/424
15.
PIOK Petőfi Sándor Általános Iskolája
Pécel
253
14/469
16.
Váci Juhász Gyula Általános Iskola
Vác
251
20/477
17.
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimn., Ált. Isk., és Koll.
Aszód
247
20/456
18.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
245
18/419
19.
Csengey Gusztáv Általános Iskola
Aszód
235
24/453
20.
Simándy József Ált. Isk. és AMI
Kistarcsa
232
15/400
21.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
231
28/431
22.
Fóti Ökumenikus Ált. Isk. és Gimn.
Fót
230
21/411
23.
Páduai Szent Antal Iskola
Piliscsaba-Klotildliget
227
24/386
24.
Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Pilisvörösvár
226
25/395
25.
Damjanich János Általános Iskola
Isaszeg
225
30/409
26.
Székely Bertalan Általános Iskola
Szada
221
30/401
27.
Izbégi Általános Iskola
Szentendre
220
31/464
28.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Vác
220
31/397
29.
Mogyoródi Szent László Általános Iskola
Mogyoród
218
29/379
30.
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola
Perbál
215
32/370
31.
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola
Gödöllő
211
28/339
32.
Fáy András Általános Iskola
Fót
203
32/371
33.
Dózsa György Általános Iskola
Pilisjászfalu
200
35/398
34.
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
193
30/335
35.
Fóti Garay János Általános Iskola
Fót
191
20/240
36.
Sashegyi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Rend. Szki.
Pomáz
180
31/268

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola
Gödöllő
330
9/797
Kokas Gergely, Molnár Levente, Várszegi Zsombor
2.
Barcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
306
9/659
Bodnár Bíborka, Keveházi Bende Gábor, Laczkó Eszter
3.
Huzella Tivadar Általános Iskola
Göd
306
13/673
Gerő András, Szántó Panni, Sántha Zsombor
4.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
296
7/597
5.
Szent Imre Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Gödöllő
294
13/635
6.
Hajós Alfréd Általános Iskola
Gödöllő
291
16/629
7.
Izbégi Általános Iskola
Szentendre
289
10/587
8.
Fáy András Általános Iskola
Fót
289
14/627
9.
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola
Vácduka
284
15/628
10.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
284
15/622
11.
Németh Kálmán Ált. és Alapf. Műv. Isk.
Fót
281
14/589
12.
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
280
19/604
13.
Fóti Ökumenikus Ált. Isk. és Gimn.
Fót
274
17/567
14.
Fabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
274
17/553
15.
Péceli Integrált Okt. Közp., Ált. Isk. és Gimn.
Pécel
272
19/555
16.
Székely Bertalan Általános Iskola
Szada
271
20/574
17.
Pomáz Város Önk. Mátyás Király Ált. Isk.
Pomáz
270
21/563
18.
Fazekas Mihály Német Nyelvokt. Nemz. ÁI.
Dunakeszi
266
21/552
19.
Simándy József Ált. Isk. és AMI
Kistarcsa
264
19/561
20.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
260
19/498
21.
Német Nemzetiségi Általános és AMI
Pilisborosjenő
259
16/498
22.
Széchenyi István Általános Iskola
Kerepes
258
17/510
23.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
253
14/489
24.
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimn., Ált. Isk., és Koll.
Aszód
253
18/469
25.
Sashegyi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Rend. Szki.
Pomáz
252
23/511
26.
Váci Juhász Gyula Általános Iskola
Vác
251
16/487
27.
Dunakeszi Szent István Általános Iskola
Dunakeszi
249
22/492
28.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Vác
249
22/486
29.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Vác
245
26/481
30.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
243
20/435
31.
Dányi Széchenyi István Általános Iskola
Dány
242
17/448
32.
Mogyoródi Szent László Általános Iskola
Mogyoród
240
19/428
33.
Leányfalui Móricz Zsigmond Ált. Isk.
Leányfalu
239
20/404
34.
Damjanich János Általános Iskola
Isaszeg
238
25/417
35.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Galgahévíz
232
27/446
36.
PIOK Petőfi Sándor Általános Iskolája
Pécel
230
25/392
37.
Búzaszem Általános Iskola és AMI
Göd
229
18/386
38.
Grund-und Hauptschule
Dunabogdány
229
26/418
39.
Hunyadi János Általános Iskola
Sződ
228
19/410
40.
Templomdombi Általános Iskola
Szentendre
223
20/375
41.
Zichy Miklós Általános Iskola
Zsámbék
220
19/339
42.
Dunakanyar Általános Iskola
Szentendre
220
31/426
43.
Szent András Katolikus Általános Iskola
Szentendre
220
31/403
44.
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Pilisszentiván
219
24/396
45.
Turai Hevesy György Általános Iskola
Tura
216
23/371
46.
József Nádor ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Üröm
213
18/325
47.
Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Pilisvörösvár
209
26/430
48.
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola
Gödöllő
201
22/272
49.
Páduai Szent Antal Iskola
Piliscsaba-Klotildliget
200
35/355
50.
Széchenyi István Általános Iskola
Dunakeszi
190
37/327

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
51.
Karolina Katolikus Általános Iskola
Vác
185
38/299

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Péceli Integrált Okt. Közp., Ált. Isk. és Gimn.
Pécel
312
11/704
Galambos Maja, Kurucz Gergő, Lázár Levente
2.
Fabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
311
12/702
Sasi-Szabó Hanna, Sasvári Tamás, Ámon Péter
3.
Széchenyi István Általános Iskola
Dunakeszi
310
13/707
Mihályi Hanna, Szabó Álmos Benedek, Szilágyi Márton
4.
Huzella Tivadar Általános Iskola
Göd
307
12/701
5.
Szent Imre Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Gödöllő
305
14/683
6.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
301
14/662
7.
Szent András Katolikus Általános Iskola
Szentendre
301
14/655
8.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
298
13/636
9.
Fazekas Mihály Német Nyelvokt. Nemz. ÁI.
Dunakeszi
294
13/645
10.
Sashegyi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Rend. Szki.
Pomáz
290
13/602
11.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
280
15/587
12.
Németh Kálmán Ált. és Alapf. Műv. Isk.
Fót
272
15/556
13.
AGY TANODA
Szentendre
269
18/542
14.
Izbégi Általános Iskola
Szentendre
266
21/551
15.
József Nádor ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Üröm
264
15/515
16.
Német Nemzetiségi Általános és AMI
Pilisborosjenő
263
16/543
17.
Simándy József Ált. Isk. és AMI
Kistarcsa
262
13/489
18.
Hajós Alfréd Általános Iskola
Gödöllő
262
21/555
19.
Barcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
257
22/514
20.
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola
Gödöllő
256
23/507
21.
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
255
16/463
22.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
255
20/494
23.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Vác
255
20/483
24.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Vác
252
15/433
25.
Csengey Gusztáv Általános Iskola
Aszód
246
21/471
26.
Turai Hevesy György Általános Iskola
Tura
245
10/420
27.
PIOK Petőfi Sándor Általános Iskolája
Pécel
245
18/415
28.
Templomdombi Általános Iskola
Szentendre
244
19/443
29.
Leányfalui Móricz Zsigmond Ált. Isk.
Leányfalu
240
23/448
30.
Fóti Ökumenikus Ált. Isk. és Gimn.
Fót
238
21/438
31.
Karolina Katolikus Általános Iskola
Vác
232
19/415
32.
Dunakanyar Általános Iskola
Szentendre
231
28/438
33.
Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Pilisvörösvár
226
29/421
34.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
224
23/393
35.
Dunakeszi Szent István Általános Iskola
Dunakeszi
222
29/391
36.
Damjanich János Általános Iskola
Isaszeg
221
30/420
37.
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Pilisszentiván
215
24/389
38.
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimn., Ált. Isk., és Koll.
Aszód
215
32/383
39.
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola
Perbál
214
29/377
40.
Váci Juhász Gyula Általános Iskola
Vác
205
26/336
41.
Zichy Miklós Általános Iskola
Zsámbék
205
30/361
42.
Páduai Szent Antal Iskola
Piliscsaba-Klotildliget
205
34/377
43.
Szobi Fekete István ÁI. Kemencei Ált. Tagisk.
Kemence
204
19/306
44.
Általános Iskola
Iklad
203
32/339
45.
Földváry Károly Általános Iskola
Vác
170
41/298

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
320
11/750
Dencső Nóra Norina, Kodácsy Máté, Robotka Réka
2.
Géza Fejedelem Ref. Ált. Isk., Óvoda
Verőce
304
11/643
Molnár Máté, Varga Dóra, Varga Sebestyén
3.
Piarista Gimnázium
Vác
302
9/648
Bartha Ágnes, Drobilich Pál, Folly-Ritvay Balabán Gellért
4.
Dunakeszi Szent István Általános Iskola
Dunakeszi
301
10/643
5.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
298
13/668
6.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
290
17/628
7.
Turai Hevesy György Általános Iskola
Tura
285
10/553
8.
Hunyadi János Általános Iskola
Sződ
283
12/569
9.
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimn., Ált. Isk., és Koll.
Aszód
282
17/608
10.
Premontrei Iskolaközpont
Gödöllő
281
18/579
11.
Fabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
280
15/584
12.
Izbégi Általános Iskola
Szentendre
276
19/622
13.
Széchenyi István Általános Iskola
Dunakeszi
272
15/551
14.
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola
Gödöllő
272
15/534
15.
Páduai Szent Antal Iskola
Piliscsaba-Klotildliget
272
19/578
16.
PIOK Petőfi Sándor Általános Iskolája
Pécel
266
17/498
17.
Zichy Miklós Általános Iskola
Zsámbék
264
11/486
18.
Váci Juhász Gyula Általános Iskola
Vác
264
19/548
19.
Szent Imre Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Gödöllő
262
17/523
20.
Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Pilisvörösvár
261
18/509
21.
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
259
20/518
22.
Fóti Garay János Általános Iskola
Fót
256
19/500
23.
Barcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
255
24/508
24.
Simándy József Ált. Isk. és AMI
Kistarcsa
254
21/495
25.
Huzella Tivadar Általános Iskola
Göd
253
22/494
26.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Vác
248
15/469
27.
AGY TANODA
Szentendre
247
16/472
28.
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Veresegyház
235
24/456
29.
Templomdombi Általános Iskola
Szentendre
229
18/390
30.
Krisztus Király Római Katolikus Általános Iskola
Dunakeszi
227
28/467
31.
Földváry Károly Általános Iskola
Vác
225
22/420
32.
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Pilisszentiván
224
19/377
33.
Fazekas Mihály Német Nyelvokt. Nemz. ÁI.
Dunakeszi
220
27/400
34.
Német Nemzetiségi Általános és AMI
Pilisborosjenő
216
19/354
35.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
212
27/381
36.
Csengey Gusztáv Általános Iskola
Aszód
207
28/390
37.
Általános Iskola
Bag
206
33/424
38.
Hévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola
Hévízgyörk
199
32/341
39.
Karolina Katolikus Általános Iskola
Vác
198
25/294
40.
Bajza Lenke Általános Iskola
Zsámbok
195
24/283
41.
Damjanich János Általános Iskola
Isaszeg
195
32/346
42.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
195
36/372

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
327
8/755
Ali Richárd, Baji-Gál Árpád, Sipos Dóra
2.
Piarista Gimnázium
Vác
295
8/605
El Koulali András, Fornay Erzsébet, Turai Ádám
3.
Szentendrei Református Gimnázium
Szentendre
283
8/556
Imre Pál, Székely Áron, Tóth Márton
4.
Barcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
279
16/604
5.
Német Nemzetiségi Általános és AMI
Pilisborosjenő
273
10/512
6.
Fabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
273
18/538
7.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
270
17/543
8.
Szent Imre Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Gödöllő
265
22/525
9.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
263
16/516
10.
Fazekas Mihály Német Nyelvokt. Nemz. ÁI.
Dunakeszi
258
17/510
11.
Premontrei Iskolaközpont
Gödöllő
258
21/494
12.
Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
Göd
254
21/504
13.
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimn., Ált. Isk., és Koll.
Aszód
253
10/414
14.
Széchenyi István Általános Iskola
Dunakeszi
252
15/476
15.
AGY TANODA
Szentendre
247
16/424
16.
PIOK Petőfi Sándor Általános Iskolája
Pécel
244
19/459
17.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
240
27/486
18.
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
237
26/451
19.
Simándy József Ált. Isk. és AMI
Kistarcsa
236
23/443
20.
Huzella Tivadar Általános Iskola
Göd
235
16/402
21.
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Pilisszentiván
234
25/447
22.
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola
Gödöllő
233
26/437
23.
Péceli Integrált Okt. Közp., Ált. Isk. és Gimn.
Pécel
231
24/418
24.
Váci Juhász Gyula Általános Iskola
Vác
229
18/384
25.
Búzaszem Általános Iskola és AMI
Göd
225
26/420
26.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Vác
223
24/419
27.
Fóti Garay János Általános Iskola
Fót
218
25/362
28.
Zichy Miklós Általános Iskola
Zsámbék
214
25/334
29.
Dunakeszi Szent István Általános Iskola
Dunakeszi
212
27/394
30.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
212
27/379
31.
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
210
33/382
32.
József Nádor ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Üröm
206
29/338
33.
Általános Iskola
Iklad
203
28/347
34.
Földváry Károly Általános Iskola
Vác
203
28/344
35.
Csengey Gusztáv Általános Iskola
Aszód
200
35/362
36.
Turai Hevesy György Általános Iskola
Tura
196
31/335
37.
Fáy András Általános Iskola
Fót
193
22/284
38.
Damjanich János Általános Iskola
Isaszeg
169
34/264
39.
Karolina Katolikus Általános Iskola
Vác
160
31/216
40.
Hévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola
Hévízgyörk
142
41/204

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
396
6/1115
Békei Tibor, Sinka Vince, Szüle Ákos
2.
Premontrei Iskolaközpont
Gödöllő
393
9/1080
Csaba Zsigmond, Magó Máté László, Szabó Eszter Judit
3.
Piarista Gimnázium
Vác
369
9/974
Bagyal Dóra, Mihajlik Hanga, Mosolygó Eszter
4.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
362
16/966
5.
Fabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
349
13/860
6.
Huzella Tivadar Általános Iskola
Göd
341
17/852
7.
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
341
17/824
8.
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Gödöllő
338
20/896
9.
Váci Juhász Gyula Általános Iskola
Vác
337
17/817
10.
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimn., Ált. Isk., és Koll.
Aszód
334
20/838
11.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Vác
332
14/770
12.
Simándy József Ált. Isk. és AMI
Kistarcsa
329
21/778
13.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
324
10/693
14.
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola
Perbál
301
17/643
15.
Dunakeszi Szent István Általános Iskola
Dunakeszi
298
20/628
16.
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
297
25/687
17.
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Pilisszentiván
295
19/621
18.
Hunyadi János Általános Iskola
Sződ
287
23/590
19.
Damjanich János Általános Iskola
Isaszeg
287
27/607
20.
Szent Imre Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Gödöllő
285
17/533
21.
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola
Gödöllő
275
31/598
22.
Általános Iskola
Iklad
266
28/524
23.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunakeszi
265
29/519
24.
Csengey Gusztáv Általános Iskola
Aszód
253
33/502
25.
Földváry Károly Általános Iskola
Vác
244
26/419
26.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
240
42/486
27.
PIOK Petőfi Sándor Általános Iskolája
Pécel
238
32/460
28.
Barcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
238
40/591
29.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Gödöllő
233
41/469
30.
Bajza Lenke Általános Iskola
Zsámbok
232
34/458
31.
Német Nemzetiségi Általános és AMI
Pilisborosjenő
225
29/436
32.
AGY TANODA
Szentendre
225
45/517
33.
Péceli Integrált Okt. Közp., Ált. Isk. és Gimn.
Pécel
178
52/351

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
347
11/863
Fülöp László, Jáni Kristóf, Vig Fanni
2.
Premontrei Iskolaközpont
Gödöllő
339
15/861
Korcsmáros Milán, Mihályi Nándor, Pervai László
3.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
333
21/845
Baji-Gál Valéria, Foris Dávid, Taska Richárd
4.
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
303
27/715
5.
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
Vác
293
21/631
6.
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Gödöllő
288
22/595
7.
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimn., Ált. Isk., és Koll.
Aszód
281
29/624
8.
Zichy Miklós Általános Iskola
Zsámbék
271
23/519
9.
Simándy József Ált. Isk. és AMI
Kistarcsa
270
24/522
10.
Fabriczius József Általános Iskola
Veresegyház
267
27/525
11.
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola
Dunakeszi
267
31/580
12.
Templomdombi Általános Iskola
Szentendre
255
39/598
13.
Váci Juhász Gyula Általános Iskola
Vác
250
24/459
14.
Általános Iskola
Iklad
244
26/442
15.
Német Nemzetiségi Általános és AMI
Pilisborosjenő
241
25/403
16.
Huzella Tivadar Általános Iskola
Göd
240
26/406
17.
Sashegyi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Rend. Szki.
Pomáz
231
39/424
18.
Hévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola
Hévízgyörk
212
34/352
19.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
201
45/400
20.
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Pilisszentiván
193
33/334
21.
Csengey Gusztáv Általános Iskola
Aszód
185
49/380

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
326
16/779
Farkas Pál, Gion Endre, Sallai Anita
2.
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Gödöllő
295
15/596
Biró Júlia, Csirszka János, Monostori Dóra
3.
Premontrei Iskolaközpont
Gödöllő
265
25/547
Erdei Zita, Mácsár Hunor, Weber László
4.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
246
28/425
5.
Páduai Szent Antal Iskola
Piliscsaba-Klotildliget
213
29/360
6.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
210
48/440

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
330
12/745
Cseh András, Petró Lukács, Yokota Adan
2.
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Gödöllő
320
18/720
Biró Zsófia, Csík Borbála, Rólik Péter
3.
Premontrei Iskolaközpont
Gödöllő
319
15/710
Bakonyi Boldizsár, Farkas Balázs, Szabó András
4.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
310
16/657
5.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
197
29/278

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
350
12/861
Csépai Szilárd Áron, Molnár Mátyás, Sótonyi Lili
2.
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
347
11/821
Bagyinszki Ádám, Békei Dóra, Áron Gergő
3.
Premontrei Iskolaközpont
Gödöllő
335
15/774
László Örs, Pozsgai Károly, Tóth András
4.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Szentendre
250
32/480

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
352
10/868
Kalmár Roland, Laboncz Levente, Rozgonyi Gergely

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Észak-Pest
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
VSzC Boronkay György Műszaki Szakgimn. és Gimn.
Vác
332
14/734
Smuk Ferenc, Tregele Máté, Varga Dóra