Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dózsa György Általános Iskola
Zalaegerszeg
265
22/526
Farkas Attila, Papp Pongor Benedek, Sebestyén Ádám
2.
Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
263
16/511
Balogh Emma, Gyulai Botond, Török Levente
3.
Zrínyi Miklós-Bolyai János Ált. Isk.
Nagykanizsa
261
14/506
Strazsek Panna, Szekeres Zsolna, Tuboly Laura
4.
Teskándi Csukás István Általános Iskola
Teskánd
260
23/499
5.
Liszt Ferenc Általános Iskola
Zalaegerszeg
256
23/499
6.
Rozgonyi Utcai Általános Iskola
Nagykanizsa
255
24/512
7.
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
Zalaegerszeg
251
24/489
8.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Zalaegerszeg
244
19/431
9.
Hevesi Sándor Általános Iskola
Nagykanizsa
238
17/400
10.
Kárpáti János ÁI.és Alapfokú Művészeti Isk.
Gyenesdiás
230
29/441
11.
Zrínyi Miklós-Bolyai János ÁI., Bolyai Tagint.
Nagykanizsa
217
18/317
12.
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Keszthely
215
32/389
13.
L. Zs. Ref. ÁI. és Gimn. Deák Ferenc ÁI.
Kehidakustány
209
22/324
14.
Deák Ferenc Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaszentgrót
207
32/360
15.
Becsehelyi Általános Iskola
Becsehely
197
30/325
16.
Tótszerdahelyi Zrínyi Katarina Horvát Ált.Isk.
Tótszerdahely
175
40/284
17.
Lenti Arany János Általános Iskola és AMI
Lenti
172
27/245
18.
Egervári L. Ált. Isk. és Napk. Óvoda
Egervár
170
41/275

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
303
12/655
Horváth Lilla, Németh Csongor Bence, Szabó Zsombor
2.
Deák Ferenc Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaszentgrót
278
13/551
Béres Botond, Csóti Zsombor, Frekk Máté
3.
Dózsa György Általános Iskola
Zalaegerszeg
276
19/598
Horváth Cecília, Kálmán Milán, Salamon Krisztián
4.
Rozgonyi Utcai Általános Iskola
Nagykanizsa
275
16/561
5.
Liszt Ferenc Általános Iskola
Zalaegerszeg
269
18/552
6.
Izsák Imre Általános Iskola
Zalaegerszeg
261
22/550
7.
Nagykanizsai Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Nagykanizsa
260
23/517
8.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Zalaegerszeg
255
24/516
9.
Zalaegerszegi Ady Endre Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaegerszeg
254
17/468
10.
Zrínyi Miklós-Bolyai János Ált. Isk.
Nagykanizsa
253
18/491
11.
Család Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola
Keszthely
250
17/504
12.
Kőrősi-Péterfy ÁI. Péterfy S. Tagintézménye
Nagykanizsa
240
27/448
13.
Hevesi Sándor Általános Iskola
Nagykanizsa
231
20/395
14.
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Keszthely
227
20/410
15.
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
Zalaegerszeg
225
30/415
16.
Illyés Gyula Általános Iskola
Héviz
221
18/341
17.
Teskándi Csukás István Általános Iskola
Teskánd
215
28/376
18.
Becsehelyi Általános Iskola
Becsehely
207
16/308
19.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Zalaszentbalázs
206
29/339
20.
Tótszerdahelyi Zrínyi Katarina Horvát Ált.Isk.
Tótszerdahely
195
36/345
21.
Mindszenty József Ált. Isk. és Gimn.
Zalaegerszeg
194
25/319
22.
Pacsai Általános Iskola
Pacsa
190
25/240
23.
Egervári L. Ált. Isk. és Napk. Óvoda
Egervár
165
38/251

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Illyés Gyula Általános Iskola
Héviz
307
12/695
Dunca-Stadler Zalán, Rezi Álmos, Szlavicsek Zorán Mór
2.
Zrínyi Miklós-Bolyai János ÁI., Bolyai Tagint.
Nagykanizsa
292
15/641
Huszár Levente, Szentgyörgyvölgyi Marcell, Vajda Csongor
3.
Dózsa György Általános Iskola
Zalaegerszeg
291
16/652
Balla Botond, Csertán Levente, Papp Péter
4.
Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Lenti
285
10/583
5.
Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
284
15/589
6.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Zalaegerszeg
275
20/604
7.
Hevesi Sándor Általános Iskola
Nagykanizsa
266
17/522
8.
Zalaegerszegi Ady Endre Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaegerszeg
257
14/484
9.
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Keszthely
254
17/478
10.
Egry József Általános Iskola és A.M.I.
Keszthely
251
20/495
11.
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
Zalaegerszeg
250
25/519
12.
Zrínyi Miklós-Bolyai János Ált. Isk.
Nagykanizsa
246
21/443
13.
L. Zs. Ref. ÁI. és Gimn. Deák Ferenc ÁI.
Kehidakustány
245
14/426
14.
Deák Ferenc Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaszentgrót
236
23/439
15.
Kiskanizsai Általános Iskola
Nagykanizsa
232
19/386
16.
Nagykanizsai Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Nagykanizsa
230
13/350
17.
Kárpáti János ÁI.és Alapfokú Művészeti Isk.
Gyenesdiás
224
27/392
18.
Rozgonyi Utcai Általános Iskola
Nagykanizsa
221
30/405
19.
Eötvös Károly Általános Iskola
Vonyarcvashegy
218
29/382
20.
Ranolder János Róm. Kat. Ált. Isk.
Keszthely
213
22/350
21.
Mindszenty József Ált. Isk. és Gimn.
Zalaegerszeg
206
25/315
22.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Zalaszentbalázs
204
27/354
23.
Fazekas József Általános Iskola
Sümegcsehi
201
30/336
24.
Lenti Arany János Általános Iskola és AMI
Lenti
196
19/282
25.
Teskándi Csukás István Általános Iskola
Teskánd
196
19/264
26.
Sármelléki Általános Iskola
Sármellék
186
33/302
27.
Gárdonyi Géza és Szegi Suli Ált. Isk.
Csonkahegyhát
173
30/236

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
331
8/790
Ferencz Adrienn, Göntér Jenni Lizandra, Tálosi Mátyás
2.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
320
7/695
Iván Vivien, Jákli Illés Adorján, Kiss Anna Zsófia
3.
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Keszthely
313
10/706
Bálint Orsolya, Hertelendy László János, Ritecz Klaudia
4.
Nagykanizsai Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Nagykanizsa
281
14/560
5.
Zrínyi Miklós-Bolyai János Ált. Isk.
Nagykanizsa
280
19/571
6.
Zalaegerszegi Ady Endre Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaegerszeg
273
18/541
7.
Mindszenty József Ált. Isk. és Gimn.
Zalaegerszeg
272
19/569
8.
Deák Ferenc Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaszentgrót
260
15/516
9.
Izsák Imre Általános Iskola
Zalaegerszeg
251
24/464
10.
Család Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola
Keszthely
248
15/448
11.
Eötvös Károly Általános Iskola
Vonyarcvashegy
240
19/444
12.
Miklósfai Általános Iskola
Nagykanizsa
230
29/419
13.
Zrínyi Miklós-Bolyai János ÁI., Bolyai Tagint.
Nagykanizsa
229
26/418
14.
Dózsa György Általános Iskola
Zalaegerszeg
224
27/455
15.
Fazekas József Általános Iskola
Sümegcsehi
220
15/329
16.
Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
218
25/395
17.
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
Zalaegerszeg
217
30/384
18.
Liszt Ferenc Általános Iskola
Zalaegerszeg
214
25/385
19.
Egry József Általános Iskola és A.M.I.
Keszthely
214
25/369
20.
Sármelléki Általános Iskola
Sármellék
208
23/321
21.
Tótszerdahelyi Zrínyi Katarina Horvát Ált.Isk.
Tótszerdahely
175
40/280
22.
Pókaszepetki Festetics Kristóf Ált. Isk.
Pókaszepetk
151
44/237
23.
Türjei Szent László Általános Iskola
Türje
145
42/243

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
294
13/605
Pál-Horváth Anna Edit, Sebestyén Ágoston, Wolf Erik
2.
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
289
14/632
Gyergyói Ádám, Molnár Csenge, Vukics Zénó Simon
3.
Zrínyi Miklós-Bolyai János Ált. Isk.
Nagykanizsa
276
15/570
Jánosi Gergő Soma, Szilajka Bálint, Szommer Hugó
4.
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Keszthely
268
19/562
5.
Kőrősi-Péterfy ÁI. Péterfy S. Tagintézménye
Nagykanizsa
247
20/443
6.
Dr. Szántó Imre Általános Iskola
Alsópáhok
244
15/426
7.
Zalaegerszegi Ady Endre Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaegerszeg
240
23/421
8.
Sármelléki Általános Iskola
Sármellék
232
19/397
9.
L. Zs. Ref. ÁI. és Gimn. Deák Ferenc ÁI.
Kehidakustány
223
16/379
10.
Dózsa György Általános Iskola
Zalaegerszeg
220
15/339
11.
Zrínyi Miklós-Bolyai János ÁI., Bolyai Tagint.
Nagykanizsa
217
22/345
12.
Egry József Általános Iskola és A.M.I.
Keszthely
214
25/366
13.
Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
211
24/340
14.
Gárdonyi Géza és Szegi Suli Ált. Isk.
Csonkahegyhát
211
28/364
15.
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Murakeresztúr
194
29/332
16.
Deák Ferenc Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaszentgrót
193
26/276
17.
Eötvös Károly Általános Iskola
Vonyarcvashegy
192
27/309
18.
Pókaszepetki Festetics Kristóf Ált. Isk.
Pókaszepetk
154
33/195

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
372
10/976
Czigány Mátyás, Devecz Ádám, Goldfinger Blanka
2.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Keszthely
362
12/929
Alexandrova Angelina, Erős Anna, Juhász Norbert
3.
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
354
12/877
Orbán Noémi, Pető Boldizsár, Török András
4.
Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
340
22/858
5.
Kölcsey Ferenc Gimnázium
Zalaegerszeg
330
20/759
6.
Nagykanizsai Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Nagykanizsa
317
25/767
7.
Dózsa György Általános Iskola
Zalaegerszeg
313
21/729
8.
Zrínyi Miklós-Bolyai János Ált. Isk.
Nagykanizsa
310
28/757
9.
L. Zs. Ref. ÁI. és Gimn. Deák Ferenc ÁI.
Kehidakustány
308
14/662
10.
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
Zalaegerszeg
301
13/624
11.
Zrínyi Miklós-Bolyai János ÁI., Bolyai Tagint.
Nagykanizsa
301
29/710
12.
Egry József Általános Iskola és A.M.I.
Keszthely
298
20/660
13.
Deák Ferenc Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaszentgrót
288
26/636
14.
Kőrősi-Péterfy ÁI. Péterfy S. Tagintézménye
Nagykanizsa
268
34/573
15.
Liszt Ferenc Általános Iskola
Zalaegerszeg
263
31/563
16.
Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Lenti
250
28/444
17.
Illyés Gyula Általános Iskola
Héviz
241
29/423
18.
Pókaszepetki Festetics Kristóf Ált. Isk.
Pókaszepetk
219
39/417
19.
Gárdonyi Géza és Szegi Suli Ált. Isk.
Csonkahegyhát
195
51/381

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
315
19/723
Fébert Zita, Horváth Zsóka, Szeglet Bálint
2.
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
305
21/712
Bátorfi Balázs, Dancsák Dénes, Szili Gergő
3.
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Keszthely
276
18/527
Kalló Panna, Kottán Katalin, Kovács Petra
4.
Ranolder János Róm. Kat. Ált. Isk.
Keszthely
275
15/511
5.
Kölcsey Ferenc Gimnázium
Zalaegerszeg
263
11/437
6.
Dózsa György Általános Iskola
Zalaegerszeg
262
36/585
7.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Keszthely
259
19/431
8.
Kőrősi-Péterfy ÁI. Péterfy S. Tagintézménye
Nagykanizsa
212
34/336
9.
Deák Ferenc Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaszentgrót
210
40/428
10.
Egry József Általános Iskola és A.M.I.
Keszthely
204
42/374
11.
Pókaszepetki Festetics Kristóf Ált. Isk.
Pókaszepetk
197
45/356
12.
Sármelléki Általános Iskola
Sármellék
190
36/283
13.
Liszt Ferenc Általános Iskola
Zalaegerszeg
170
56/333
14.
Zrínyi Miklós-Bolyai János Ált. Isk.
Nagykanizsa
163
51/264

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
320
18/719
Simon Dániel, Varga Bálint, Vidák-Bécs Máté
2.
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
313
17/705
Bognár Soma András, Göntér Márk Dávid, Sipos Dorka
3.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Keszthely
270
16/492
Fazekas Dániel, Tihanyi Barnabás, Vaszi Barnabás
4.
Kölcsey Ferenc Gimnázium
Zalaegerszeg
204
30/312

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
353
9/843
Bakonyi Blanka, Ferencz Orsolya, Jáger Laura
2.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
347
7/805
Pete Zétény Dominik, Szalay Réka, Török Dorka
3.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Keszthely
342
16/839
Klumzer István, Kondorosy Botond, Merekva Máté
4.
Hévízi Bibó István Gimnázium és Koll.
Hévíz
225
29/397

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
393
5/1065
Horváth Ádám, Sümegi Géza, Tompos Anna
2.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Keszthely
367
7/910
Asperján Levente, Egyed Márton, Mácsai Dániel
3.
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
337
17/854
Böröczki Luca, Kovács Bence, Krihó László Bendegúz
4.
Hévízi Bibó István Gimnázium és Koll.
Hévíz
228
26/359
5.
Deák Ferenc Ált. Isk., Gimn. és AMI
Zalaszentgrót
185
53/369

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
357
5/891
Czett Mátyás, Száraz Dániel, Veres Kristóf
2.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Keszthely
353
17/910
Arany Barnabás, Leoni Marco, Nagy Domonkos Máté

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ZSZC Széchenyi István Szakg. és Szki.
Zalaegerszeg
161
57/287
Horváth Barnabás, Radics Pál, Szabó Nándor Gergő

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ZSZC Munkácsy Mihály Szakg. és Szki.
Zalaegerszeg
174
40/220
Bognár Szabolcs, Korponai Máté, Vidák Marcell

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ZSZC Széchenyi István Szakg. és Szki.
Zalaegerszeg
247
15/394
Halász Gréta, Offner Márton, Tóth Balázs

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Zala
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ZSZC Széchenyi István Szakg. és Szki.
Zalaegerszeg
163
39/175
Bokor Zoltán, Borda Bence, Pintér György