Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
305
14/677
Fekete Attila, Szücs Benedek, Varga Dénes
2.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
264
19/522
Erdei Péter, Jakus Kamilla, Lippai-Nagy Dániel
3.
Vörösberényi Általános Iskola
Balatonalmádi
245
18/439
Berki Boróka, Gál Domonkos, Puspán Elena
4.
Veszprémi Báthory István ÁI. és Köznevelés Típusú Sportisk.
Veszprém
243
24/471
5.
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola
Balatonfüred
240
23/427
6.
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvokt. ÁI.
Zirc
235
28/489
7.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
225
26/364
8.
Hriszto Botev Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Veszprém
220
31/439
9.
Révfülöpi Általános Iskola
Révfülöp
187
28/252
10.
Munkácsy Mihály Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Pápa
179
32/265

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
310
13/720
Ecsédi Tamás, Szokolai Diána Anna, Széplaki Zina Zara
2.
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató ÁI.
Herend
280
19/602
Lencz Kristóf, Szirbek Gyöngyvér, Édl-Csordás Kolos
3.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
273
18/551
Balogh Dávid, Németh Natália, Wendler Vanda
4.
TBLÁI Batsányi János Tagintézmény
Tapolca
261
18/481
5.
Hriszto Botev Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Veszprém
256
23/546
6.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
255
20/495
7.
Vörösberényi Általános Iskola
Balatonalmádi
250
13/439
8.
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola
Balatonfüred
250
25/484
9.
Padányi Katolikus Iskola
Veszprém
248
23/439
10.
Veszprémi Báthory István ÁI. és Köznevelés Típusú Sportisk.
Veszprém
243
24/454
11.
Gyulaffy László Általános Iskola
Veszprém-Gyulafirátót
240
23/467
12.
Munkácsy Mihály Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Pápa
235
24/415
13.
Vásárhelyi András Tagiskola
Várpalota
232
19/439
14.
Várkerti Általános Iskola
Várpalota
228
27/418
15.
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvokt. ÁI.
Zirc
225
14/327
16.
Pilinszky János Általános Iskola
Balatonkenese
223
20/388
17.
Tapolcai Bárdos Lajos ÁI. Kazinczy Ferenc Tagint.
Tapolca
212
19/323
18.
Szent István Király Általános Iskola
Szentkirályszabadja
205
30/381
19.
Várkerti Ált. Isk. Inotai Tagiskola
Várpalota
200
35/384
20.
Révfülöpi Általános Iskola
Révfülöp
189
14/214

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dózsa György Általános Iskola
Veszprém
297
14/660
Gelléri Gábor, Ondró Máté, Szabó Dávid
2.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
289
14/597
Lennert János, Péter Boldizsár, Varga Dávid
3.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
281
18/621
Rozsos Benedek, Takács Petra, Táborosi Attila
4.
Hriszto Botev Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Veszprém
276
19/568
5.
Veszprémi Báthory István ÁI. és Köznevelés Típusú Sportisk.
Veszprém
270
13/547
6.
Padányi Katolikus Iskola
Veszprém
268
19/544
7.
Tarczy Lajos Általános Iskola
Pápa
245
18/439
8.
Vörösberényi Általános Iskola
Balatonalmádi
242
13/399
9.
Gyulaffy László Általános Iskola
Veszprém-Gyulafirátót
240
15/418
10.
Várkerti Általános Iskola
Várpalota
236
23/449
11.
Pilinszky János Általános Iskola
Balatonkenese
232
23/441
12.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
231
20/385
13.
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató ÁI.
Herend
231
24/444
14.
Várkerti Ált. Isk. Inotai Tagiskola
Várpalota
221
26/372
15.
BVÖ Irinyi János Ált. Isk. és AMI
Balatonfűzfő
218
21/347
16.
Rózsa Úti Általános Iskola
Veszprém
218
25/404
17.
Tapolcai Bárdos Lajos ÁI. Kazinczy Ferenc Tagint.
Tapolca
214
21/346
18.
TBLÁI Batsányi János Tagintézmény
Tapolca
210
33/379
19.
Szent István Király Általános Iskola
Szentkirályszabadja
207
12/279
20.
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Tapolca
204
31/388
21.
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola
Balatonfüred
195
36/303

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
316
11/718
Király Júlia Johanna, Morvai Anna, Varga Dóra Boglárka
2.
Veszprémi Báthory István ÁI. és Köznevelés Típusú Sportisk.
Veszprém
303
12/655
Gál Blanka, Kovács Zsófia, Nagy Bálint Pál
3.
Padányi Katolikus Iskola
Veszprém
287
16/629
Pikó Benedek László, Szepessy Péter, Tiszttartó Ágoston
4.
TBLÁI Batsányi János Tagintézmény
Tapolca
282
17/605
5.
Hriszto Botev Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Veszprém
281
18/621
6.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
275
16/542
7.
Simonyi Zsigmond Általános Iskola
Veszprém
270
13/518
8.
Pilinszky János Általános Iskola
Balatonkenese
268
19/532
Rózsa Úti Általános Iskola
Veszprém
268
19/532
10.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
266
17/546
11.
Gyulaffy László Általános Iskola
Veszprém-Gyulafirátót
265
22/570
12.
Vörösberényi Általános Iskola
Balatonalmádi
264
15/502
13.
Várkerti Általános Iskola
Várpalota
263
20/530
14.
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola
Balatonfüred
262
21/582
15.
Szent István Király Általános Iskola
Szentkirályszabadja
261
18/517
16.
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Tapolca
241
22/453
17.
Endrődi Sándor Ref. ÁI. és Kézilabda-Utánpótlás Kp.
Alsóörs
238
17/400
18.
Csopaki Református Általános Iskola
Csopak
230
21/388
19.
Türr István Gimnázium és Kollégium
Pápa
218
25/382
20.
Várkerti Ált. Isk. Inotai Tagiskola
Várpalota
210
33/388
21.
Munkácsy Mihály Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Pápa
201
30/323

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
319
8/721
Bors Ádám, Kurucz Noémi, Vörös Csanád
2.
Hriszto Botev Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Veszprém
292
15/652
Bartalus Olivér, Cseke Dénes, Kertész Péter
3.
Várkerti Általános Iskola
Várpalota
276
19/599
Balogh Csaba, Kovács Imola, Nagy Dóra
4.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
270
17/559
5.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
259
16/468
6.
Rózsa Úti Általános Iskola
Veszprém
255
24/550
7.
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató ÁI.
Herend
239
24/459
8.
Pilinszky János Általános Iskola
Balatonkenese
235
20/420
9.
Várkerti Ált. Isk. Inotai Tagiskola
Várpalota
231
16/345
10.
Padányi Katolikus Iskola
Veszprém
222
13/352
11.
Vásárhelyi András Tagiskola
Várpalota
207
28/345
12.
Vörösberényi Általános Iskola
Balatonalmádi
206
21/317
13.
Révfülöpi Általános Iskola
Révfülöp
205
22/314
14.
TBLÁI Batsányi János Tagintézmény
Tapolca
201
26/370
15.
Ányos Pál Német Nemz. Nyelvokt. ÁI.
Nagyesztergár
195
36/364
16.
Munkácsy Mihály Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Pápa
190
37/363
17.
Tapolcai Bárdos Lajos ÁI. Kazinczy Ferenc Tagint.
Tapolca
185
34/323
18.
Szent István Király Általános Iskola
Szentkirályszabadja
185
34/315
19.
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola
Balatonfüred
180
31/275

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
369
13/940
Dominyák András, Holczinger Ádám István, Széplaki Zéta Zoltán
2.
Hriszto Botev Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Veszprém
356
10/880
Csilinkó Eszter Mária, Varga Dorottya Lili, Vörös András
3.
Dózsa György Általános Iskola
Veszprém
350
8/829
Dobos Benedek, Krizmanich Kata, Vámosi Kamilla
4.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
341
17/829
5.
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató ÁI.
Herend
339
19/822
6.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
336
14/781
7.
Türr István Gimnázium és Kollégium
Pápa
316
26/749
8.
Szentgáli Lőrincze Lajos Általános Iskola
Szentgál
309
25/722
9.
Munkácsy Mihály Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Pápa
307
19/748
10.
Vörösberényi Általános Iskola
Balatonalmádi
304
14/619
11.
Csopaki Református Általános Iskola
Csopak
304
14/615
12.
Simonyi Zsigmond Általános Iskola
Veszprém
303
23/694
13.
TBLÁI Batsányi János Tagintézmény
Tapolca
302
28/711
14.
Várkerti Általános Iskola
Várpalota
298
24/674
15.
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Tapolca
287
27/637
16.
Veszprémi Báthory István ÁI. és Köznevelés Típusú Sportisk.
Veszprém
284
22/576
17.
Révfülöpi Általános Iskola
Révfülöp
273
13/490
18.
Gyurátz Ferenc Evangélikus Ált. Isk.
Pápa
253
29/507

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
313
25/765
Fogarassy Kristóf, Matusz Levente, Nagy Flóra
2.
Várkerti Általános Iskola
Várpalota
290
20/594
Czézár Adrián, Rémai Viktor, Vizler Dávid
3.
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola
Balatonfüred
262
20/508
Gellén Zsófia Kinga, Szalai Barbara, Zemen Gábor
4.
Pápai Ref. Koll. Gimn. és Műv. Szki.
Pápa
239
27/379
5.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
239
35/451
6.
Hriszto Botev Német Nemz. Nyelvoktató ÁI.
Veszprém
222
44/449
7.
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvokt. ÁI.
Zirc
221
33/372
8.
Györgyi Dénes Általános Iskola
Balatonalmádi
220
38/365
9.
Ányos Pál Német Nemz. Nyelvokt. ÁI.
Nagyesztergár
208
26/284
10.
Vörösberényi Általános Iskola
Balatonalmádi
202
28/269
11.
Ugodi Német Nemzetiségi Nyelvoktató ÁI.
Ugod
186
36/278

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
350
12/850
Kadem Anis, Kovács Botond Bence, Morvai Levente Mátyás
2.
Vetési Albert Gimnázium
Veszprém
233
37/474
Diószegi Mátyás, Horváth Gergő, Szücs Levente
3.
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium
Balatonalmádi
220
42/436
Bakos Gergő, Ficsor Zsófia, Jambrik Balázs
4.
Lóczy Lajos Középiskola
Balatonfüred
215
23/324
5.
Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium
Veszprém
198
24/259

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
371
11/965
Balogh Benjámin, Nádas András, Török Lilla
2.
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium
Balatonalmádi
253
21/429
Kocsor Bori, Kácsor Judit, Molnár Csenge
3.
Vetési Albert Gimnázium
Veszprém
248
38/522
Papp Kata, Pónácz András, Tóth Péter
4.
Lóczy Lajos Középiskola
Balatonfüred
227
11/279
5.
Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium
Veszprém
211
47/393

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
353
9/853
Berzsenyi Bence, Kadem Aziz, Sovák Adrienn
2.
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium
Balatonalmádi
315
19/737
Gyimesi Norbert, Ormai Bendegúz, Speier Farkas
3.
Pápai Ref. Koll. Gimn. és Műv. Szki.
Pápa
294
24/601
Baross Bence, Burján Gábor, Márkus Mihály
4.
Lóczy Lajos Középiskola
Balatonfüred
275
27/536

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
275
19/591
Benczik Ákos, Galó András, Gáspár Szilárd
2.
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium
Balatonalmádi
204
18/253
Kaszás Réka, Meló Nikolett, Szücs Levente
3.
Lóczy Lajos Középiskola
Balatonfüred
203
15/213
Galambosi Petra, Polt Bence, Specziár Nikolett
4.
Vetési Albert Gimnázium
Veszprém
190
44/340

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
Veszprém
219
31/417
Fenyő Zoltán, Fürstner Dávid, Geiszler Dávid Olivér
2.
Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Szakgimn. és Koll.
Pápa
212
38/412
Henz Adrien, Horváth Gergő, Karaszlai Adrián
3.
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimn.
Veszprém
185
53/412
Dániel Zsolt Péter, Fehér Laura, Ihász Márk
4.
PSzC Faller Jenő Szakg., Szki. és Koll.
Várpalota
119
31/75

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
Veszprém
269
17/484
Kránicz Endre, Lukács Péter, Soós Dávid Péter
2.
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimn.
Veszprém
230
44/467
Albrecht Eszter, Németh Noémi, Stange Bianka
3.
Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Szakgimn. és Koll.
Pápa
182
44/329
Kutyik Petra, Leppert Gergő, Molnár Pálma

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
Veszprém
276
22/517
Bajnai Bernadett Krisztina, Benedek Zalán, Sárdi Zsuzsanna Tímea
2.
VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimn.
Veszprém
260
30/553
Kovács Mónika, Mátrai Ádám, Szabó Álmos

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Veszprém
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Szakgimnáziuma
Veszprém
253
21/473
Führpasz György, Horváth Kristóf, Kéri Bálint