Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Oladi Általános Iskola
Szombathely
295
16/631
Horváth Zsombor, Szabó Péter, Takács Dániel
2.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
283
16/589
Fogarasi Dávid, Miklós Regina, Pfliegler Balázs
3.
Paragvári Általános Iskola
Szombathely
280
15/573
Koroknai Axel Péter, Linhárt Léna Anna, Somogyi Fanni
4.
Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
266
17/512
5.
Reményik Sándor Evangélikus Ált. Isk.
Szombathely
252
15/431
6.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
240
19/426
7.
Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Celldömölk
238
13/393
8.
Olcsai-Kiss Zoltán Ált. Isk. Somogyi Béla Tagisk.
Körmend
235
28/444
9.
Béri Balog Ádám Általános Iskola
Kőszeg
234
25/442
10.
Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola
Gyöngyösfalu
233
18/386
11.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
232
19/384
12.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Sárvár
230
29/449
13.
Árpád-házi Szent Margit Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kőszeg
229
22/409
14.
Boldog Brenner János Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Szombathely
217
30/369
15.
Apponyi Albert Általános Iskola
Gencsapáti
202
29/347
16.
SZOI Arany János 1-4. évf. Tagint.
Szentgotthárd
201
22/299
17.
Vasvári Általános Iskola
Vasvár
197
18/257
18.
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sárvár
197
26/281
19.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Szombathely
195
36/362
20.
Körmendi Kölcsey Utcai Ált. Isk.
Körmend
191
28/284
21.
Dr. Csepregi Horváth János ÁI. és AMI
Csepreg
187
24/262
22.
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
184
27/301
23.
Őriszentpéteri Általános Iskola
Őriszentpéter
178
25/232
24.
Bői Általános Iskola
170
25/215
25.
Rábapatyi Arany János Általános Iskola
Rábapaty
158
33/218
26.
Ambrózy-Migazzy István Ált. Isk.
Vasszécsény
157
34/270
27.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Szombathely
157
42/220
28.
Általános Iskola
Torony
133
34/111

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Reményik Sándor Evangélikus Ált. Isk.
Szombathely
313
10/711
Kővári Barnabás, Módly Samu Márk, Szitár Ádám
2.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
301
10/650
Balasa Tibor Ferenc, Pintér Luca Boglárka, Pájer Levente
3.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
287
12/609
Bognár Kitti, Krajczár Emília, Kántor Krisztián
4.
Neumann János Általános Iskola
Szombathely
279
12/553
5.
Oladi Általános Iskola
Szombathely
273
18/574
6.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
270
13/539
7.
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
252
19/504
8.
Vasvári Általános Iskola
Vasvár
250
17/465
9.
Béri Balog Ádám Általános Iskola
Kőszeg
249
18/440
10.
Paragvári Általános Iskola
Szombathely
244
15/394
11.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Szombathely
243
24/470
12.
Körmendi Kölcsey Utcai Ált. Isk.
Körmend
235
24/412
13.
SZOI Arany János 1-4. évf. Tagint.
Szentgotthárd
233
18/379
14.
Dési Huber István Általános Iskola
Szombathely
226
29/416
15.
Olcsai-Kiss Zoltán Ált. Isk. Somogyi Béla Tagisk.
Körmend
225
22/400
16.
Dr. Csepregi Horváth János ÁI. és AMI
Csepreg
219
24/364
17.
Zichy Antónia Általános Iskola
Ikervár
216
31/424
18.
Árpád-házi Szent Margit Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kőszeg
214
17/333
19.
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sárvár
205
22/332
20.
Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
203
32/366
21.
Váci Mihály Általános Iskola és AMI
Szombathely
201
34/358
22.
Móra Ferenc Általános Iskola
Répcelak
200
35/409
23.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Szombathely
199
24/302
24.
Rajki István Általános Műv. Központ
Rum
197
26/296
25.
Apponyi Albert Általános Iskola
Gencsapáti
195
24/282
26.
Hatos Ferenc Ált. Isk. és AMI
Vép
195
28/302
27.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Sárvár
195
36/326
28.
Boldog Brenner János Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Szombathely
190
33/290
29.
Őriszentpéteri Általános Iskola
Őriszentpéter
185
18/256
30.
Általános Iskola
Torony
180
27/274
31.
Rábapatyi Arany János Általános Iskola
Rábapaty
165
42/327

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
332
7/766
Magyar Balázs Attila, Nagy Noémi, Orbán Álmos
2.
Boldog Brenner János Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Szombathely
310
9/703
Hegyi Dorottya, Rettegi Ákos, Szabó M Katalin
3.
Reményik Sándor Evangélikus Ált. Isk.
Szombathely
289
10/572
Kecskeméti Lora Lídia, Kiss Dominik Samuel, Lóránth Lotti
4.
Béri Balog Ádám Általános Iskola
Kőszeg
283
12/593
5.
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
278
17/597
6.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
278
17/576
7.
Paragvári Általános Iskola
Szombathely
275
12/536
8.
Neumann János Általános Iskola
Szombathely
269
10/501
9.
Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
267
16/531
10.
Oladi Általános Iskola
Szombathely
259
12/471
11.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
257
18/468
12.
SZOI Arany János 1-4. évf. Tagint.
Szentgotthárd
255
16/462
13.
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sárvár
251
20/493
14.
Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola
Gyöngyösfalu
251
20/473
15.
Árpád-házi Szent Margit Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kőszeg
250
17/447
16.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Szombathely
241
26/453
17.
Vasvári Általános Iskola
Vasvár
233
22/387
18.
Ambrózy-Migazzy István Ált. Isk.
Vasszécsény
228
23/410
19.
Olcsai-Kiss Zoltán Ált. Isk. Somogyi Béla Tagisk.
Körmend
228
27/393
20.
Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
Celldömölk
222
17/343
21.
Őriszentpéteri Általános Iskola
Őriszentpéter
219
16/334
22.
Bersek József Általános Iskola
Kőszeg
215
24/367
23.
Dési Huber István Általános Iskola
Szombathely
205
26/366
24.
Dr. Csepregi Horváth János ÁI. és AMI
Csepreg
203
32/324
25.
Rajki István Általános Műv. Központ
Rum
196
27/310
26.
Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Ált. Isk.
Táplánszentkereszt
185
34/293
27.
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
Bük
185
38/325
28.
Körmendi Kölcsey Utcai Ált. Isk.
Körmend
185
38/301
29.
Rábapatyi Arany János Általános Iskola
Rábapaty
182
37/339
30.
Móra Ferenc Általános Iskola
Répcelak
178
37/272
31.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Szombathely
177
30/277
32.
Zichy Antónia Általános Iskola
Ikervár
174
33/244
33.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Sárvár
168
39/229

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
332
7/791
Fülöp Endre Csanád, Karáth László, Pintér Szofi Hanna
2.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
305
10/646
Barkovics Hédi, Farkas Tímea, Talabér Ádám
3.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
294
13/614
László Dávid, Molnár Zsombor, Varga Marcell
4.
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sárvár
293
14/629
5.
Paragvári Általános Iskola
Szombathely
290
13/589
6.
Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
290
17/647
7.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Sárvár
278
13/547
8.
Neumann János Általános Iskola
Szombathely
274
9/527
9.
Reményik Sándor Evangélikus Ált. Isk.
Szombathely
266
17/534
10.
Boldog Brenner János Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Szombathely
266
17/524
11.
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
Bük
262
17/492
12.
Vasvári Általános Iskola
Vasvár
260
23/523
13.
Olcsai-Kiss Zoltán Ált. Isk. Somogyi Béla Tagisk.
Körmend
250
21/470
14.
Nyitra Utcai Általános Iskola
Szombathely
248
19/458
15.
Rábapatyi Arany János Általános Iskola
Rábapaty
248
19/446
16.
Apponyi Albert Általános Iskola
Gencsapáti
246
21/474
17.
Dr. Csepregi Horváth János ÁI. és AMI
Csepreg
241
14/438
18.
Oladi Általános Iskola
Szombathely
238
21/479
19.
Béri Balog Ádám Általános Iskola
Kőszeg
235
16/395
20.
Móra Ferenc Általános Iskola
Répcelak
235
24/422
21.
Körmendi Kölcsey Utcai Ált. Isk.
Körmend
234
21/438
22.
Bői Általános Iskola
207
24/340
23.
Gércei Általános Iskola
Gérce
201
18/290
24.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Szombathely
195
32/352
25.
Szentgotthárd és Térsége Ált. Isk. és Gimn.
Szentgotthárd
190
29/300
26.
Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola
Egyházasrádóc
174
33/289
27.
Őriszentpéteri Általános Iskola
Őriszentpéter
168
27/229
28.
Általános Iskola
Torony
163
36/247
29.
Felsőcsatári Nyelvoktató Nemzetiségi ÁI.
Felsőcsatár
160
39/240

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
285
14/585
Barczi Ágoston, Czóbel Gergely, Horváth Márton Áron
2.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
283
12/584
Bencsics Marcell, Horváth Roland, Péntek Gergő
3.
Neumann János Általános Iskola
Szombathely
282
9/539
Radányi Dániel, Szokol Csillavér, Varga Máté Zoltán
4.
Paragvári Általános Iskola
Szombathely
265
18/539
5.
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvokt. Nemz. Ált.Isk.
Szombathely
261
18/531
6.
Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
261
18/514
7.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
253
18/463
8.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Sárvár
240
23/454
9.
Vasvári Általános Iskola
Vasvár
239
20/453
10.
Árpád-házi Szent Margit Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kőszeg
237
14/382
11.
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
Bük
221
22/364
12.
Béri Balog Ádám Általános Iskola
Kőszeg
220
23/408
13.
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
217
10/319
14.
Őriszentpéteri Általános Iskola
Őriszentpéter
217
26/415
15.
Dr. Csepregi Horváth János ÁI. és AMI
Csepreg
214
21/358
16.
Zichy Antónia Általános Iskola
Ikervár
207
32/374
17.
Reményik Sándor Evangélikus Ált. Isk.
Szombathely
196
31/353
18.
Hatos Ferenc Ált. Isk. és AMI
Vép
196
31/328
19.
Felsőcsatári Nyelvoktató Nemzetiségi ÁI.
Felsőcsatár
187
32/308
20.
Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola
Egyházasrádóc
175
28/278
21.
Gércei Általános Iskola
Gérce
175
40/357
22.
Olcsai-Kiss Zoltán Ált. Isk. Somogyi Béla Tagisk.
Körmend
165
42/339

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
375
11/984
Banga Ákos, Sántha Csongor, Zsikla Márton
2.
Neumann János Általános Iskola
Szombathely
335
19/862
Smidéliusz Anna, Szakály Barnabás, Szekér Gergely
3.
Paragvári Általános Iskola
Szombathely
334
16/793
Bozzay Márton, Horváth Ábel, Takács Viktor
4.
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
Bük
329
17/767
5.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Sárvár
321
13/733
6.
Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
320
14/694
7.
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sárvár
306
24/700
8.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Szombathely
304
14/612
9.
Reményik Sándor Evangélikus Ált. Isk.
Szombathely
304
18/670
10.
Béri Balog Ádám Általános Iskola
Kőszeg
304
18/638
11.
Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Ált. Isk.
Táplánszentkereszt
302
24/688
12.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
301
25/683
13.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
298
20/657
14.
Őriszentpéteri Általános Iskola
Őriszentpéter
289
13/572
15.
Dr. Csepregi Horváth János ÁI. és AMI
Csepreg
285
17/561
16.
Boldog Brenner János Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Szombathely
283
23/578
17.
Rajki István Általános Műv. Központ
Rum
281
29/652
18.
Dési Huber István Általános Iskola
Szombathely
270
12/487
19.
Oladi Általános Iskola
Szombathely
263
27/508
20.
Olcsai-Kiss Zoltán Ált. Isk. Somogyi Béla Tagisk.
Körmend
250
40/605
21.
Általános Iskola
Torony
238
28/459
22.
Hatos Ferenc Ált. Isk. és AMI
Vép
233
33/416
23.
Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola
Egyházasrádóc
232
34/507
24.
Vasvári Általános Iskola
Vasvár
225
37/405
25.
Suli Harmónia Általános Iskola
Egervölgy
195
43/358

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
294
20/639
Andrási Mátyás, Bognár Bálint, Perintfalvi Bulcsú
2.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
291
27/635
Balogh Botond, Szabó Álmos, Zsebesi Marcell
3.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szombathely
278
20/537
Kopácsi Attila, Németh Mátyás, Temesi Péter
4.
Reményik Sándor Evangélikus Ált. Isk.
Szombathely
272
18/558
5.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Szombathely
262
16/480
6.
Árpád-házi Szent Margit Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kőszeg
260
14/429
7.
Paragvári Általános Iskola
Szombathely
258
24/462
8.
Béri Balog Ádám Általános Iskola
Kőszeg
247
23/413
9.
Nádasdy Tamás Általános Iskola
Sárvár
245
29/476
10.
Oladi Általános Iskola
Szombathely
239
27/407
11.
Szentgotthárd és Térsége Ált. Isk. és Gimn.
Szentgotthárd
229
21/324
12.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Sárvár
228
34/423
13.
Kossics József Kétnyelvű Ált. Isk. és Óvoda
Felsőszölnök
227
31/402
14.
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
216
38/405
15.
Bői Általános Iskola
212
30/309
16.
Felsőcsatári Nyelvoktató Nemzetiségi ÁI.
Felsőcsatár
203
35/322
17.
Rajki István Általános Műv. Központ
Rum
192
30/241
18.
Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Ált. Isk.
Táplánszentkereszt
180
50/340
19.
Őriszentpéteri Általános Iskola
Őriszentpéter
167
39/214
20.
Ambrózy-Migazzy István Ált. Isk.
Vasszécsény
166
56/305
21.
Gércei Általános Iskola
Gérce
158
36/192

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
300
10/581
Kelemen Gergő, Mészáros Dániel, Velner Hanna
2.
Boldog Brenner János Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Szombathely
291
19/601
Ernyey Júlia, Kiss Mihály, Kovács Gergely
3.
Nagy Lajos Gimnázium
Szombathely
287
19/598
Havasi Bálint, Kovács Levente Hetény, Schmitt Richard Mark
4.
Jurisich Miklós Gimnázium
Kőszeg
251
7/368
5.
Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
Szombathely
196
22/211

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
341
5/758
Németh Janka Blanka, Szabó Gergő, Sánta Dávid
2.
Nagy Lajos Gimnázium
Szombathely
323
11/712
Biczó Anna, Kalocsai Zoltán, Nagy Kristóf
3.
Jurisich Miklós Gimnázium
Kőszeg
308
14/673
Czimber Márk, Király Barnabás, Szafián Dorottya
4.
Boldog Brenner János Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Szombathely
286
28/631
5.
Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
Szombathely
247
27/447

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
383
7/1035
Horváth Áron, Kelemen Anna, Szakos Sára
2.
Nagy Lajos Gimnázium
Szombathely
344
10/785
Kapornaky Melitta, Mátis Janka, Tóth Patrik
3.
Jurisich Miklós Gimnázium
Kőszeg
335
11/742
Kelemen Adél, Láng Dorottya, Tóth Kristóf

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Bolyai János Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Szombathely
327
19/814
Gyöngyössy Ádám, Poór Máté, Székely Bálint
2.
Nagy Lajos Gimnázium
Szombathely
308
14/670
Takács Noémi, Tóth Domonkos, Ulicska Dávid
3.
Boldog Brenner János Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Szombathely
281
21/624
Friedl Kristóf, Náray Dániel Bendegúz, Rátkai Bálint
4.
Jurisich Miklós Gimnázium
Kőszeg
226
36/425

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
VMSZC Horváth Boldizsár Közg. és Inf. Szg.
Szombathely
180
42/232
Molnár Levente, Offenmüller Máté, Poór Zolta
2.
VMSZC Puskás Tivadar Szakgimnáziuma
Szombathely
135
43/115
Laski Ákos, Nagy Zétény, Sipos Roland

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
VMSZC Horváth Boldizsár Közg. és Inf. Szg.
Szombathely
255
11/390
Maizner Patrícia, Varga Rebeka, Zimonyi Márk
2.
VMSzC Nádasdy Tamás Szakgimnáziuma
Csepreg
245
33/495
Bojsza Réka, Csuka Dominik, Zsolnai Martin

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szombathelyi Műszaki SZC Gépip. és Inf. Szakgimn.
Szombathely
254
16/434
Lőrincz Gergő Bence, Pataki Zalán Zsolt, Sümeghi Zalán Márk
2.
VMSZC Horváth Boldizsár Közg. és Inf. Szg.
Szombathely
252
18/415
Dallos Kristóf, Sipos Ádám, Szűcs Vanessza Kitti
3.
VMSZC Puskás Tivadar Szakgimnáziuma
Szombathely
212
30/353
Erős Máté, Kopácsi Martin, Kutrovics Zénó

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Vas
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szombathelyi Műszaki SZC Gépip. és Inf. Szakgimn.
Szombathely
190
40/298
Barcza Sámuel Dominik, Fekete Tamás, Horváth Dániel György
2.
VMSZC Puskás Tivadar Szakgimnáziuma
Szombathely
154
28/173
Bogyai Martin, Kovács Gergő, Sziber Máté