Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Baka István Általános Iskola
Szekszárd
281
10/540
Bock Mia, Görcsös Enikő, Werner Máté
2.
PTE IGYFK Gyak. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szekszárd
262
13/494
Katona Zoárd, Milei Krisztina, Waffenschmidt Eliza
3.
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
251
20/468
Cevis Mia, Lantos Dominik, Mick - Szabó Leila
4.
Paksi Bezerédj Általános Iskola
Paks
250
25/520
5.
Bonyhádi Petőfi Sándor Ev. Gimn., Koll., és ÁI.
Bonyhád
246
17/427
6.
Szent József Iskolaközpont
Szekszárd
233
18/410
7.
Széchényi Sándor Általános Iskola
Nagydorog
229
10/346
8.
Szent Orsolya Iskolaközpont
Dombóvár
228
23/408
9.
Beszédes József Általános Iskola
Dunaföldvár
224
15/341
10.
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Paks
222
13/316
11.
Tamási Béri Balogh Ádám Kat. Gimn., Koll. és ÁI.
Tamási
216
19/346
12.
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI
Tamási
213
26/371
13.
Deák Ferenc Általános Iskola
Paks
212
27/358
14.
BONI Széchenyi István Ált. Isk. Tagint.
Bonyhád
207
24/344
15.
Györkönyi Német Nemzetiségű Általános Iskola
Györköny-Bikács
201
18/255
16.
Bölcskei Kegyes József Általános Iskola
Bölcske
196
19/264
17.
Várdomb-Alsónána Általános Iskola
Várdomb
190
29/311
18.
Perczel Mór Általános Iskola és Óvoda
Cikó
165
26/215
19.
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Dombóvár
156
39/224

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
BONI Széchenyi István Ált. Isk. Tagint.
Bonyhád
278
13/542
Góg Zoé, Molnár Hanna, Schuler Zsombor
2.
Bonyhádi Petőfi Sándor Ev. Gimn., Koll., és ÁI.
Bonyhád
272
15/522
Bischof Márton, Huszka András, János Bernát
3.
PTE IGYFK Gyak. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szekszárd
270
17/585
Béndek Virág, Hajdu Zalán Tamás, Sulyok Máté
4.
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Paks
265
18/527
5.
Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola
Szekszárd
261
14/526
6.
Baka István Általános Iskola
Szekszárd
258
21/523
7.
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
255
16/475
8.
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Dombóvár
255
24/495
9.
Paksi Bezerédj Általános Iskola
Paks
246
13/428
10.
Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, ÁI. és Gimn.
Paks
245
22/487
11.
Madocsai Református Általános Iskola
Madocsa
240
7/355
12.
Deák Ferenc Általános Iskola
Paks
235
20/413
13.
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI
Tamási
229
14/359
14.
Szent József Iskolaközpont
Szekszárd
227
24/413
15.
Szent Orsolya Iskolaközpont
Dombóvár
224
23/358
16.
Perczel Mór Általános Iskola és Óvoda
Cikó
220
15/361
17.
Tamási Béri Balogh Ádám Kat. Gimn., Koll. és ÁI.
Tamási
215
32/397
18.
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Iregszemcse
210
33/398
19.
Bezerédj Amália Általános Iskola
Kakasd
195
24/288
20.
Zombai Általános Iskola
Zomba
187
36/376
21.
Györkönyi Német Nemzetiségű Általános Iskola
Györköny-Bikács
184
19/232
22.
Wosinsky Mór OI Széchenyi István Isk. Th
Tolna
181
34/258
23.
Általános Művelődési Központ
Tevel
176
23/228
24.
Széchényi Sándor Általános Iskola
Nagydorog
162
17/180

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Dombóvár
302
13/665
Apáti Márk, Katona Rebeka, Kárpáti Márton
2.
Beszédes József Általános Iskola
Dunaföldvár
288
15/617
Bazsár László, Kiss Nóra, Stingli Tamás
3.
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
284
15/623
Lakatos Levente, Steib Miklós, Tam Maja
4.
Baka István Általános Iskola
Szekszárd
280
15/565
5.
Szent Orsolya Iskolaközpont
Dombóvár
273
18/568
6.
Paksi Bezerédj Általános Iskola
Paks
269
18/562
7.
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és AMI
Nagymányok
267
20/536
8.
Széchényi Sándor Általános Iskola
Nagydorog
261
14/488
9.
PTE IGYFK Gyak. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szekszárd
243
24/476
10.
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Paks
236
19/395
11.
Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola
Szekszárd
235
24/444
12.
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI
Tamási
217
22/358
13.
Deák Ferenc Általános Iskola
Paks
215
20/363
14.
Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, ÁI. és Gimn.
Paks
205
22/319
15.
Várdomb-Alsónána Általános Iskola
Várdomb
202
29/343
16.
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Iregszemcse
198
33/334
17.
Általános Művelődési Központ
Tevel
137
42/151

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI
Tamási
280
15/584
Németh Csenge, Vavra Richárd, Vincze Dávid László
2.
Bonyhádi Petőfi Sándor Ev. Gimn., Koll., és ÁI.
Bonyhád
275
16/574
Fehérvári-Farkas Flóra, Feith József, Jakab Anna
3.
Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, ÁI. és Gimn.
Paks
273
18/559
Baka Ármin, Nguyen Thien Minh, Szénégető László
4.
PTE IGYFK Gyak. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szekszárd
271
16/526
5.
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
270
17/520
6.
Illyés Gyula Gimnázium
Dombóvár
267
16/511
7.
BONI Széchenyi István Ált. Isk. Tagint.
Bonyhád
265
10/520
8.
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Paks
262
17/526
9.
Széchényi Sándor Általános Iskola
Nagydorog
262
17/516
10.
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Dombóvár
249
22/470
11.
Beszédes József Általános Iskola
Dunaföldvár
248
15/430
12.
Perczel Mór Általános Iskola és Óvoda
Cikó
236
19/426
13.
Zombai Általános Iskola
Zomba
228
27/432
14.
Paksi Bezerédj Általános Iskola
Paks
228
27/431
15.
Baka István Általános Iskola
Szekszárd
218
25/399
16.
Wosinsky Mór OI Széchenyi István Isk. Th
Tolna
197
26/341
17.
Általános Művelődési Központ
Tevel
197
34/357
18.
Szent Orsolya Iskolaközpont
Dombóvár
192
35/329
19.
Faddi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Fadd
177
30/269
20.
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Iregszemcse
176
27/227

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI
Tamási
283
12/580
Bognár Ágnes, Gerencsér Zalán, Mészáros Hanna
2.
Beszédes József Általános Iskola
Dunaföldvár
273
18/567
Kulcsár Kitti, Papp Kata, Stingli Zsuzsanna
3.
BONI Széchenyi István Ált. Isk. Tagint.
Bonyhád
260
11/449
Balla Bálint, Halmágyi Marcell, Ábrahám Péter
4.
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Paks
252
15/466
5.
Széchényi Sándor Általános Iskola
Nagydorog
250
13/430
6.
Szent Orsolya Iskolaközpont
Dombóvár
247
12/457
7.
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Dombóvár
236
19/420
8.
Perczel Mór Általános Iskola
Őcsény
235
24/419
9.
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és AMI
Nagymányok
231
28/501
10.
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
221
18/366
11.
Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola
Szekszárd
221
26/394
12.
Baka István Általános Iskola
Szekszárd
215
20/349
13.
Deák Ferenc Általános Iskola
Paks
213
10/276
14.
Zombai Általános Iskola
Zomba
212
27/366
15.
Bezerédj Amália Általános Iskola
Kakasd
199
28/343
16.
Wosinsky Mór OI Széchenyi István Isk. Th
Tolna
199
28/298
17.
PTE IGYFK Gyak. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szekszárd
189
30/311
18.
Faddi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Fadd
188
35/346
19.
Paksi Bezerédj Általános Iskola
Paks
164
35/281
20.
Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, ÁI. és Gimn.
Paks
155
44/246
21.
Perczel Mór Általános Iskola és Óvoda
Cikó
123
48/227

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
361
9/912
Faust-Sallai László, Támer Gergő, Werner Attila
2.
BONI Széchenyi István Ált. Isk. Tagint.
Bonyhád
352
14/874
Hajc Martin Péter, László Dominik, Mester Csanád
3.
Paksi Vak Bottyán Gimnázium
Paks
341
17/843
Parkó Tamás, Szabó Zétény, Szánóczki Dóra
4.
Bonyhádi Petőfi Sándor Ev. Gimn., Koll., és ÁI.
Bonyhád
314
20/729
5.
Bezerédj Amália Általános Iskola
Kakasd
307
19/658
6.
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI
Tamási
305
29/743
7.
PTE IGYFK Gyak. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szekszárd
299
23/655
8.
Bölcskei Kegyes József Általános Iskola
Bölcske
285
21/641
9.
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Paks
278
32/586
10.
Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, ÁI. és Gimn.
Paks
270
12/464
11.
Perczel Mór Általános Iskola és Óvoda
Cikó
228
42/441
12.
Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium
Tolna
226
32/372
13.
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Iregszemcse
215
39/409
14.
Paksi Bezerédj Általános Iskola
Paks
200
14/242

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Baka István Általános Iskola
Szekszárd
268
26/551
Csontos Zsófia, Görcsös Ákos, Péter Doroti
2.
Bonyhádi Petőfi Sándor Ev. Gimn., Koll., és ÁI.
Bonyhád
255
31/530
Bálint Laura, Illés Marcell, Varga Péter
3.
BONI Széchenyi István Ált. Isk. Tagint.
Bonyhád
254
36/552
Dénes Kerény, Kató Gergő, Varga Dániel
4.
Bezerédj Amália Általános Iskola
Kakasd
228
26/338
5.
Széchényi Sándor Általános Iskola
Nagydorog
228
34/419
6.
Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium
Tolna
206
44/380
7.
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Iregszemcse
196
26/241
8.
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Paks
190
44/412
9.
Szent Orsolya Iskolaközpont
Dombóvár
183
39/253
10.
Perczel Mór Általános Iskola és Óvoda
Cikó
135
47/165

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bonyhádi Petőfi Sándor Ev. Gimn., Koll., és ÁI.
Bonyhád
334
8/769
Dudás Dániel, Szanyi Attila, Szintai Zsombor
2.
Illyés Gyula Gimnázium
Dombóvár
234
28/440
Futó Dániel, Jobbágy Botond, Varga Rebeka
3.
Magyar László Gimnázium
Dunaföldvár
233
33/431
Kiss Bence, Kiss István, Kollek-Melkvi Gábor
4.
Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium
Tolna
227
39/421
5.
Paksi Vak Bottyán Gimnázium
Paks
187
31/210

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bonyhádi Petőfi Sándor Ev. Gimn., Koll., és ÁI.
Bonyhád
298
16/622
Dancsó Dorottya, Galág Bars, Kaszás Lilla
2.
Paksi Vak Bottyán Gimnázium
Paks
216
42/408
Fritz Ferenc Adrián, Hermán Flóra, Strasszer Ábner

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bonyhádi Petőfi Sándor Ev. Gimn., Koll., és ÁI.
Bonyhád
360
10/889
Bauer Lujza, Demkó Petra, Werner Péter
2.
Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium
Tolna
277
33/624
Farkas Gábor, Makovics Máté, Nemcsényi Tamás

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium
Tolna
160
58/313
Fülöp Dávid, Hochsteiger József, Pető Bence

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szekszárdi SZC Bezerédj István Szakképző Iskolája
Szekszárd
145
61/262
Gulyás Gréta, László Nóra, Simon Bálint

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szekszárdi SZC Bezerédj István Szakképző Iskolája
Szekszárd
125
65/182
Göblyös Csenge Tünde, Kocsis Krisztofer, Szabó Nikolett

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
SZSZC Perczel Mór Szakképző Isk. és Koll.
Bonyhád
214
40/368
Lovag Attila, Szőts Kolos, Ujpál Vivien
2.
Szekszárdi SZC Bezerédj István Szakképző Iskolája
Szekszárd
209
45/399
Csath Dóra, Palásti Anna, Süli Alexandra

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Tolna
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szekszárdi SZC Bezerédj István Szakképző Iskolája
Szekszárd
195
51/400
Hübner Viktória, Kardos Fanni, Sebestyén Fanni