Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
260
19/501
Bella Blanka, Farkas Antónia, Szabó József Bence
2.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Tiszafüred
252
11/435
Demeter Flóra, Fekete Kornél, Nagy Szabolcs
3.
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor ÁI. és AMI
Szolnok
251
16/447
Bodor Ákos, Fiedler Benjámin, Lévai Elizabet
4.
Szandaszőlősi Általános Iskola
Szolnok
246
21/465
5.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
242
21/463
6.
Kassai Úti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Szolnok
241
26/477
7.
Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Jászapáti
230
25/421
8.
Széchenyi Körúti Sportiskolai Ált. Isk.
Szolnok
230
25/405
9.
Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI
Kunszentmárton
229
22/406
10.
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
225
22/364
11.
Baptista Szeretetszolg. EJSZ Kölcsey Ferenc ÁI.
Törökszentmiklós
223
24/390
12.
IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI
Jászfényszaru
221
22/370
13.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Jászberény
221
26/388
14.
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-z. ÁI. és Néptánc AMI
Szolnok
216
27/374
15.
Szent György Katolikus Óvoda, Ált. Isk. és AMI
Jászalsószentgyörgy
214
9/257
16.
MZSRK Arany János Ált. Isk. Tagintézmény
Kisújszállás
211
24/386
17.
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
211
28/384
18.
Jászsági Köznevelési Int. Székely Mihály ÁI. Tagint.
Jászberény
209
30/384
19.
Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Ált. Isk., AMI
Besenyszög
207
12/282
20.
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
Tiszaföldvár-Ószőlő
205
34/359
21.
Cibakházi Damjanich János Általános Iskola
Cibakháza
202
21/320
22.
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Ktny. ÁI.
Szolnok
201
34/395
23.
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és AMI
Rákóczifalva
197
22/291
24.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Törökszentmiklós
197
22/279
25.
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Újszász
192
27/277
26.
Jászberényi Kat. Óvoda és Iskola
Jászberény
180
35/300
27.
Kovács Mihály Általános Iskola
Abádszalók
149
42/235

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szandaszőlősi Általános Iskola
Szolnok
279
12/565
Molnár Vivien, Szabó Zsuzsanna, Uliczik Alex
2.
Tiszaparti Római Katolikus ÁI. és Gimn.
Szolnok
278
13/556
Molnár Máté, Pujcsi Botond, Viplak Rebeka
3.
Szent István Sport Ált. Isk. és Gimn.
Jászberény
275
16/589
Csontos Kata, Lengyel Márton, Mészáros Mira Bella
4.
Széchenyi Körúti Sportiskolai Ált. Isk.
Szolnok
275
16/581
5.
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor ÁI. és AMI
Szolnok
275
16/565
6.
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
264
15/537
7.
Jászárokszállási Széchenyi István ÁI. és AMI
Jászárokszállás
261
22/539
8.
Kassai Úti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Szolnok
259
12/497
9.
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Újszász
247
12/400
10.
MZSRK Arany János Ált. Isk. Tagintézmény
Kisújszállás
245
22/471
11.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Jászberény
241
18/419
12.
Jászberényi Kat. Óvoda és Iskola
Jászberény
240
23/487
13.
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
Túrkeve
240
23/435
14.
IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI
Jászfényszaru
239
16/386
15.
Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Ált. Isk., AMI
Besenyszög
234
17/404
16.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
233
22/413
17.
Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI
Kunszentmárton
230
25/446
18.
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
229
18/353
19.
Kovács Mihály Általános Iskola
Abádszalók
229
22/417
20.
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Ktny. ÁI.
Szolnok
227
16/363
21.
Tiszakürti Körzeti Általános Iskola
Tiszakürt
225
30/465
22.
Kossuth Lajos Magyar-Angol KTNy. Ált. Isk.
Mezőtúr
224
15/341
23.
JKI Gróf Apponyi Albert Ált. Isk. és AMI
Jászberény
222
25/370
24.
Szent György Katolikus Óvoda, Ált. Isk. és AMI
Jászalsószentgyörgy
218
21/352
25.
Baptista Szeretetszolg. EJSZ Kölcsey Ferenc ÁI.
Törökszentmiklós
213
30/368
26.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Tiszafüred
209
18/278
27.
Kunhegyesi Református Ált. Isk. és Óvoda
Kunhegyes
208
15/316
28.
Nagykun Baptista Oktatási Központ
Kisújszállás
204
27/344
29.
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
Szászberek
200
15/270
30.
Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Jászapáti
200
23/309
31.
Jászapáti Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Jászapáti
200
23/287
32.
Petrovay György Katolikus Ált. Isk., AMI és Óvoda
Nagykörű
199
20/287
33.
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
197
18/271
34.
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és AMI
Rákóczifalva
184
35/331
35.
József Attila Általános Iskola
Martfű
180
31/290

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Jászberényi Kat. Óvoda és Iskola
Jászberény
282
17/619
Magyar Katalin, Tukora Eszter, Turóczi Sára Panna
2.
Tiszaparti Római Katolikus ÁI. és Gimn.
Szolnok
279
12/555
Hicsó Máté, Máthé Csongor, Wilhelm Csanád
3.
Kassai Úti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Szolnok
279
12/551
Fekete Blanka, Szolnoki Zoltán, Szécsi Péter Márton
4.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Jászberény
271
16/536
5.
MZSRK Arany János Ált. Isk. Tagintézmény
Kisújszállás
262
13/485
6.
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor ÁI. és AMI
Szolnok
260
23/529
7.
Szent István Sport Ált. Isk. és Gimn.
Jászberény
253
22/479
8.
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
Tiszaföldvár-Ószőlő
252
15/471
9.
Jászárokszállási Széchenyi István ÁI. és AMI
Jászárokszállás
252
19/519
10.
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Ktny. ÁI.
Szolnok
252
23/503
11.
Szent György Katolikus Óvoda, Ált. Isk. és AMI
Jászalsószentgyörgy
250
21/487
12.
Kossuth Lajos Magyar-Angol KTNy. Ált. Isk.
Mezőtúr
247
20/458
13.
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
Túrkeve
242
13/410
14.
József Attila Általános Iskola
Martfű
240
19/440
15.
Szandaszőlősi Általános Iskola
Szolnok
240
23/466
16.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
236
19/410
17.
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-z. ÁI. és Néptánc AMI
Szolnok
233
22/409
18.
Széchenyi Körúti Sportiskolai Ált. Isk.
Szolnok
232
15/381
19.
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
227
20/361
20.
Kunmadarasi Ref. Iskola
Kunmadaras
219
24/403
21.
Mezőtúri Református Kollégium
Mezőtúr
214
25/327
22.
Jászsági Köznevelési Int. Székely Mihály ÁI. Tagint.
Jászberény
213
26/349
23.
Nagykun Baptista Oktatási Központ
Kisújszállás
210
25/334
24.
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és AMI
Rákóczifalva
208
23/308
25.
Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI
Kunszentmárton
208
27/352
26.
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
206
21/310
27.
IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI
Jászfényszaru
206
25/322
28.
Jászapáti Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Jászapáti
203
24/302
29.
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
201
30/323
30.
Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Jászapáti
200
23/318
31.
Kovács Mihály Általános Iskola
Abádszalók
181
26/286
32.
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Újszász
180
27/219
33.
Tiszakürti Körzeti Általános Iskola
Tiszakürt
177
26/220
34.
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
Szászberek
172
31/269
35.
Petrovay György Katolikus Ált. Isk., AMI és Óvoda
Nagykörű
158
25/189
36.
Tószegi Általános Iskola
Tószeg
157
38/198
37.
Baptista Szeretetszolg. EJSZ Kölcsey Ferenc ÁI.
Törökszentmiklós
155
44/207

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
290
13/602
Kovács Zsolt, Márkus Viktória, Váczi Dávid
2.
Szandaszőlősi Általános Iskola
Szolnok
278
17/608
Balogh Lehel, Kovács Attila, Mózsi Vivien
3.
Szent István Sport Ált. Isk. és Gimn.
Jászberény
277
14/534
Dobrán Réka, Kovács-Rékasi Noémi, Szádvári Szabolcs Roland
4.
Kassai Úti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Szolnok
276
15/543
5.
Tiszaparti Római Katolikus ÁI. és Gimn.
Szolnok
270
21/574
6.
Széchenyi Körúti Sportiskolai Ált. Isk.
Szolnok
257
22/554
7.
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-z. ÁI. és Néptánc AMI
Szolnok
255
8/456
8.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
249
22/473
9.
Kunhegyesi Református Ált. Isk. és Óvoda
Kunhegyes
248
11/419
10.
MZSRK Arany János Ált. Isk. Tagintézmény
Kisújszállás
246
21/454
11.
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Ktny. ÁI.
Szolnok
241
22/447
12.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Tiszafüred
235
20/390
13.
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
Szászberek
234
17/389
14.
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
Tiszaföldvár-Ószőlő
233
18/404
15.
Tószegi Általános Iskola
Tószeg
231
16/393
16.
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
Túrkeve
226
21/417
17.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Törökszentmiklós
226
25/413
18.
Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI
Kunszentmárton
223
24/405
19.
Jászberényi Kat. Óvoda és Iskola
Jászberény
215
28/388
20.
Jászárokszállási Széchenyi István ÁI. és AMI
Jászárokszállás
212
31/404
21.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Jászberény
210
21/345
22.
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor ÁI. és AMI
Szolnok
209
26/336
23.
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Újszász
207
28/363
24.
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
205
30/359
25.
Kossuth Lajos Magyar-Angol KTNy. Ált. Isk.
Mezőtúr
197
34/349
26.
Jászapáti Gróf Széchenyi I. Kat. Gimn.
Jászapáti
195
36/366
27.
Tiszakürti Körzeti Általános Iskola
Tiszakürt
194
33/306
28.
IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI
Jászfényszaru
189
30/330
29.
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
188
35/324
30.
Jászsági Köznevelési Int. Székely Mihály ÁI. Tagint.
Jászberény
185
30/282
31.
Szent György Katolikus Óvoda, Ált. Isk. és AMI
Jászalsószentgyörgy
161
30/200

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Tiszaparti Római Katolikus ÁI. és Gimn.
Szolnok
269
14/496
Barta Lili Dorka, Nagy Márton, Pomázi Kálmán
2.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
266
13/498
Bathó Gábor, Lévai Zita Kata, Mezei Gréta
3.
Szent István Sport Ált. Isk. és Gimn.
Jászberény
265
18/514
Fülöp Huba, Mihályi Zétény, Édes Gergely István
4.
Kassai Úti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Szolnok
261
14/468
5.
Szandaszőlősi Általános Iskola
Szolnok
255
24/564
6.
MZSRK Arany János Ált. Isk. Tagintézmény
Kisújszállás
254
9/420
7.
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
250
21/458
8.
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor ÁI. és AMI
Szolnok
250
25/523
9.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
250
25/507
10.
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Ktny. ÁI.
Szolnok
240
23/434
11.
Jászberényi Kat. Óvoda és Iskola
Jászberény
239
20/443
12.
Kossuth Lajos Magyar-Angol KTNy. Ált. Isk.
Mezőtúr
236
23/437
13.
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-z. ÁI. és Néptánc AMI
Szolnok
234
13/385
14.
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és AMI
Rákóczifalva
231
28/474
15.
Széchenyi Körúti Sportiskolai Ált. Isk.
Szolnok
225
18/364
16.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Tiszafüred
225
18/355
17.
Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Ált. Isk., AMI
Besenyszög
224
23/402
18.
Jászárokszállási Széchenyi István ÁI. és AMI
Jászárokszállás
223
20/388
19.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Jászberény
220
11/292
20.
Kunmadarasi Ref. Iskola
Kunmadaras
214
17/334
21.
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Újszász
204
15/261
22.
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
199
24/297
23.
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
Szászberek
195
28/321
24.
IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI
Jászfényszaru
193
26/317
25.
Szent György Katolikus Óvoda, Ált. Isk. és AMI
Jászalsószentgyörgy
190
13/220
26.
Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Szolnok
184
27/332
27.
Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Jászapáti
183
24/255
28.
Bercsényi Miklós Katolikus Gimn. és Koll., ÁI. és Óvoda
Törökszentmiklós
177
30/309
29.
Csete Balázs Általános Iskola
Jászkísér
170
41/263
30.
Baptista Szeretetszolg. EJSZ Kölcsey Ferenc ÁI.
Törökszentmiklós
169
34/274
31.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Törökszentmiklós
168
35/264
32.
Kunhegyesi Református Ált. Isk. és Óvoda
Kunhegyes
136
27/181

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor ÁI. és AMI
Szolnok
352
14/879
Barilla Boglárka, Gönczöl Alex Márk, Rimóczi Dorka
2.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
340
14/810
Bártfai Vivien, Ruder Lili, Széles Róbert
3.
Kassai Úti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Szolnok
324
18/732
Fülöp Máté, Major Balázs, Németh Zsolt
4.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
324
22/749
5.
IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI
Jászfényszaru
314
12/670
6.
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Szajol
311
15/659
7.
Szent István Sport Ált. Isk. és Gimn.
Jászberény
311
27/747
8.
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
Túrkeve
307
15/664
9.
Szandaszőlősi Általános Iskola
Szolnok
306
24/682
10.
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Ktny. ÁI.
Szolnok
301
17/616
11.
Széchenyi Körúti Sportiskolai Ált. Isk.
Szolnok
300
18/679
12.
Jászboldogházi Mátyás Király Ált. Isk. és AMI
Jászboldogháza
292
10/563
13.
Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Ált. Isk., AMI
Besenyszög
287
23/615
14.
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
286
28/664
15.
MZSRK Arany János Ált. Isk. Tagintézmény
Kisújszállás
282
24/598
16.
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Újszász
274
28/575
17.
Kossuth Lajos Magyar-Angol KTNy. Ált. Isk.
Mezőtúr
267
31/583
18.
Baptista Szeretetszolg. EJSZ Kölcsey Ferenc ÁI.
Törökszentmiklós
250
36/545
19.
Öcsödi József Attila Általános Iskola
Öcsöd
244
34/515
20.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Tiszafüred
236
26/454
21.
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
Szászberek
230
28/403
22.
Szent István Római Katolikus Ált. Isk. és Óv.
Tiszajenő
225
29/400
23.
Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI
Kunszentmárton
224
42/446
24.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Jászberény
203
39/405
25.
Csete Balázs Általános Iskola
Jászkísér
151
51/250
26.
Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola
Törökszentmiklós
142
56/222

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
319
15/765
Bollók Lívia, Nagy Andor, Nagy Barnabás
2.
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
298
16/670
Berényi Marcell, Békési Milán, Tószegi Tamás
3.
Szegő Gábor Általános Iskola
Szolnok
290
12/572
Berkó Karina, Jenei Zalán, Pallagi Anna
4.
Kassai Úti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Szolnok
268
22/503
5.
Szandaszőlősi Általános Iskola
Szolnok
257
29/470
6.
Jászárokszállási Széchenyi István ÁI. és AMI
Jászárokszállás
250
40/577
7.
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
Túrkeve
249
21/391
8.
Mezőtúri Református Kollégium
Mezőtúr
246
32/467
9.
Szent István Sport Ált. Isk. és Gimn.
Jászberény
245
37/548
10.
IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI
Jászfényszaru
238
24/408
11.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Törökszentmiklós
236
38/475
12.
Jászberényi Kat. Óvoda és Iskola
Jászberény
231
31/416
13.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Tiszafüred
223
31/462
14.
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
Szászberek
222
16/306
15.
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Újszász
217
37/358
16.
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Tiszaföldvár
212
38/412
17.
Kunhegyesi Református Ált. Isk. és Óvoda
Kunhegyes
205
49/378
18.
Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Ált. Isk., AMI
Besenyszög
203
23/306
19.
Pánthy Endre Katolikus Általános Iskola
Törökszentmiklós
185
49/309
20.
Baptista Szeretetszolg. EJSZ Kölcsey Ferenc ÁI.
Törökszentmiklós
185
53/419
21.
Szent István Római Katolikus Ált. Isk. és Óv.
Tiszajenő
168
22/177
22.
Kunszentmártoni Általános Iskola és AMI
Kunszentmárton
168
54/357
23.
Kunmadarasi Ref. Iskola
Kunmadaras
158
36/154

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Verseghy Ferenc Gimnázium
Szolnok
354
8/835
Deák Gergely, Sipeki Márton, Tornyi Bálint
2.
Varga Katalin Gimnázium
Szolnok
252
10/384
Gombár Zolta, Timpfel Emese, Tóth Gréta
3.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
242
24/437
Baráth Kolos, Nagy Ádám, Simon Eszter
4.
Karcagi Nagykun Ref. Gimn., Eü. Szki.
Karcag
200
26/274
5.
Hajnóczy József Gimn., Humán Szki.
Tiszaföldvár
199
39/380
6.
SZSZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma
Újszász
164
30/147
7.
Tiszaparti Római Katolikus ÁI. és Gimn.
Szolnok
151
43/222

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Verseghy Ferenc Gimnázium
Szolnok
360
10/905
Bártfai Nóra, Karádi Anna Lilla, Radócz István
2.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
301
17/647
Rusvai Zoltán, Sánta Dániel, Tóth Kristóf
3.
Varga Katalin Gimnázium
Szolnok
220
34/389
Csilling Nándor, Dömök Gréta, Spisák Eszter
4.
Tiszaparti Római Katolikus ÁI. és Gimn.
Szolnok
220
46/427
5.
Karcagi Nagykun Ref. Gimn., Eü. Szki.
Karcag
205
33/307

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Verseghy Ferenc Gimnázium
Szolnok
371
15/1008
Biró Ádám Márk, Hoppál Zoltán, Tornyi Csaba
2.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
321
9/706
Balázs Barnabás, Kálmán Zalán, Mozsár Balázs
3.
Varga Katalin Gimnázium
Szolnok
308
14/645
Földi Balázs, Kovács László, Papp Bercel
4.
Móricz Zsigmond Református Kollégium
Kisújszállás
292
14/534
5.
Karcagi Nagykun Ref. Gimn., Eü. Szki.
Karcag
269
13/460
6.
Deák Ferenc Gimnázium
Jászárokszállás
260
30/508
7.
Hajnóczy József Gimn., Humán Szki.
Tiszaföldvár
212
22/285

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Verseghy Ferenc Gimnázium
Szolnok
308
10/624
Kovács Gábor, Kovács Szabolcs, Száz Máté
2.
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
253
13/396
Bolyós Roland Márk, Mészáros Réka Szonja, Rusvai Miklós
3.
Karcagi Nagykun Ref. Gimn., Eü. Szki.
Karcag
224
22/338
Csontos György, Seres Gergely, Szabó Mihály

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
SZSZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma
Újszász
175
55/346
Bálint Orsolya, Kiss Balázs, Kovács Dániel

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
SZSZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma
Újszász
168
46/223
Békési Bence, Szabó Norbert, Válint Boglárka

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
SZSZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma
Újszász
197
45/376
Jedlóczki László, Kiss Imre, Marton Attila

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Móricz Zsigmond Református Kollégium
Kisújszállás
139
51/164
Bokor István, Katona Bálint, Ágoston Attila