Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
285
14/580
Jármi Nóra, Oláh Zsófia, Szabó Lóránt
2.
Móra Ferenc Általános Iskola
Nyíregyháza
272
19/588
Herczegh Léna, Maruzs Örs, Urbán Márton
3.
Bem József Általános Iskola
Nyíregyháza
262
13/475
Jenei Milán, Juhász Árpád, Zentai Zora
4.
Eötvös József Általános Iskola és A.M.I.
Vásárosnamény
255
16/474
5.
Várday Kata Református ÁI., Gim. és Koll.
Kisvárda
252
23/494
6.
Zelk Zoltán Ált., Német Két Tan.Nyelv.Is
Nyíregyháza
250
17/473
7.
Báthory Anna Református Általános Iskola
Nyírbátor
242
17/428
8.
Kodály Zoltán Általános Iskola
Nyíregyháza
241
18/411
9.
Szent Imre Kat. Gimn., ÁI., Koll., Óv. és AMI
Nyíregyháza
234
17/359
10.
Vasvári Pál Tagintézmény
Újfehértó
231
20/399
11.
Ajaki Tamási Áron Katolikus Ált. Isk. és AMI
Ajak
230
25/394
12.
Kálvin János Református Általános Iskola
Mátészalka
227
28/417
13.
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Nyíregyháza
214
25/359
14.
Jókai Mór Református Általános Iskola
Nyíregyháza
209
26/353
15.
Herman Ottó Tagiskola
Nyíregyháza-Oros
208
19/289
16.
Móricz Zsigmond ÁI. Vécsey Károly Tagint
Nyíregyháza
207
20/308
17.
NYE Eötvös József Gyak. Ált. Isk. és Gimn.
Nyíregyháza
205
26/345
18.
Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk.
Kisvárda
205
26/336
19.
Túróczy Z. Evang. Óv. és Magyar-Angol KTNY ÁI.
Nyíregyháza
174
37/321
20.
Palásti László Általános Iskola
Magy
171
36/244
21.
Szent György Görögkatolikus Ált. Isk.
Kisvárda
151
24/146

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Eötvös József Általános Iskola és A.M.I.
Vásárosnamény
298
13/653
Baksa Fruzsina, Farkas Míra Zsanna, Fazekas Bence
2.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
296
15/664
Borsi Máté, Sebők Réka, Tóth-Gál Csongor
3.
Kodály Zoltán Általános Iskola
Nyíregyháza
282
13/582
Bárány Zalán, Szabó Noélia, Szuchánszki Nóra
4.
Kálvin János Református Általános Iskola
Mátészalka
277
18/593
5.
Jókai Mór Református Általános Iskola
Nyíregyháza
276
15/585
6.
Móra Ferenc Általános Iskola
Nyíregyháza
261
14/476
7.
Túróczy Z. Evang. Óv. és Magyar-Angol KTNY ÁI.
Nyíregyháza
260
15/536
8.
Széchenyi István Kat. és Német Nemz. ÁI.
Mátészalka
260
19/499
9.
Ajaki Tamási Áron Katolikus Ált. Isk. és AMI
Ajak
255
24/485
10.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Ált. Isk. és AMI
Nyíregyháza
251
20/500
11.
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Nyíregyháza
251
24/488
12.
Zelk Zoltán Ált., Német Két Tan.Nyelv.Is
Nyíregyháza
245
18/414
13.
Várday Kata Református ÁI., Gim. és Koll.
Kisvárda
240
27/447
14.
NYE Eötvös József Gyak. Ált. Isk. és Gimn.
Nyíregyháza
237
22/457
15.
Szent Imre Kat. Gimn., ÁI., Koll., Óv. és AMI
Nyíregyháza
236
19/423
16.
Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk.
Kisvárda
236
23/439
17.
Általános Iskola
Levelek
211
24/367
18.
Jósika Miklós Általános Iskola
Napkor
209
30/404
19.
Vasvári Pál Tagintézmény
Újfehértó
206
17/273
20.
Móricz Zsigmond ÁI. Vécsey Károly Tagint
Nyíregyháza
206
33/387
21.
Bárdos Lajos ÁMK, Óvoda, Könyvtár és AMI
Fehérgyarmat
202
29/315
22.
Szent György Görögkatolikus Ált. Isk.
Kisvárda
201
14/237
23.
Csarodai Herman Ottó Általános Iskola
Csaroda
178
17/181
24.
Bem József Általános Iskola
Nyíregyháza
155
36/207

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Ált. Isk. és AMI
Nyíregyháza
328
7/754
Kiss Mihály, Kovács Levente, Tóth Lőrinc Márton
2.
Eötvös József Általános Iskola és A.M.I.
Vásárosnamény
324
7/745
Kosztel László Levente, Kósa Krisztián, Varga Dániel
3.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
301
10/632
Kiséry Ákos, Sipos Gábor, Szabó Ferenc Richárd
4.
Móra Ferenc Általános Iskola
Nyíregyháza
276
15/538
5.
Jókai Mór Református Általános Iskola
Nyíregyháza
267
20/539
6.
Ajaki Tamási Áron Katolikus Ált. Isk. és AMI
Ajak
260
23/554
7.
Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk.
Kisvárda
258
17/489
8.
Szent Imre Kat. Gimn., ÁI., Koll., Óv. és AMI
Nyíregyháza
256
23/545
9.
Várday Kata Református ÁI., Gim. és Koll.
Kisvárda
253
22/504
10.
Túróczy Z. Evang. Óv. és Magyar-Angol KTNY ÁI.
Nyíregyháza
248
19/471
11.
Jósika Miklós Általános Iskola
Napkor
241
18/432
12.
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Apagy
238
21/409
13.
Általános Iskola
Levelek
225
14/320
14.
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Nyíregyháza
224
23/370
15.
Zelk Zoltán Ált., Német Két Tan.Nyelv.Is
Nyíregyháza
221
26/405
16.
Vasvári Pál Tagintézmény
Újfehértó
220
19/341
17.
Petőfi Sándor Tagintézmény
Vásárosnamény
204
27/325
18.
Záhonyi Árpád Vezér Általános Iskola és AMI
Záhony
199
28/323
19.
Móra Ferenc ÁI. Petőfi Sándor Tagint.
Nyíregyháza
197
30/290
20.
Kálmánházi Benedek Elek Általános Iskola
Kálmánháza
178
17/199
21.
Szőlőskerti Általános Iskola
Nyíregyháza-Nyírszőlős
171
36/256

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
325
10/766
Borsi Attila, Kurucz Nimród, Rubóczki Tamara
2.
Eötvös József Általános Iskola és A.M.I.
Vásárosnamény
301
14/663
Kajdy Balázs, Kántor Koppány, Magyar Dávid
3.
Zelk Zoltán Ált., Német Két Tan.Nyelv.Is
Nyíregyháza
279
12/545
Hadházi Luca, Józsa Áron, Kazár Pál Zsombor
4.
Kálvin János Református Általános Iskola
Mátészalka
279
16/629
5.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Ált. Isk. és AMI
Nyíregyháza
279
16/565
6.
Kodály Zoltán Általános Iskola
Nyíregyháza
274
13/567
7.
Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk.
Kisvárda
274
17/550
8.
Arany János Gimn. és Ált. Isk.
Nyíregyháza
273
18/544
9.
Móra Ferenc Általános Iskola
Nyíregyháza
265
14/493
10.
Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk.
Nyírbátor
258
17/522
11.
Somogyi Rezső Általános Iskola
Kisvárda
257
22/534
12.
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Nyíregyháza
254
21/499
13.
Szent Imre Kat. Gimn., ÁI., Koll., Óv. és AMI
Nyíregyháza
249
18/473
14.
Tiszavasvári Kabay János Általános Iskola
Tiszavasvári
241
22/432
15.
Vasvári Pál Tagintézmény
Újfehértó
239
24/462
16.
Túróczy Z. Evang. Óv. és Magyar-Angol KTNY ÁI.
Nyíregyháza
233
22/410
17.
Móra Ferenc ÁI. Petőfi Sándor Tagint.
Nyíregyháza
232
23/404
18.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Nyíregyháza
232
27/474
19.
Várday Kata Református ÁI., Gim. és Koll.
Kisvárda
230
29/479
20.
Ajaki Tamási Áron Katolikus Ált. Isk. és AMI
Ajak
225
18/357
21.
Bárdos Lajos ÁMK, Óvoda, Könyvtár és AMI
Fehérgyarmat
222
25/404
22.
Szőlőskerti Általános Iskola
Nyíregyháza-Nyírszőlős
215
28/391
23.
Nyírmeggyesi Arany János ÁI. és AMI
Nyírmeggyes
213
18/310
24.
Patay István Általános Iskola
Nyírmada
212
15/331
25.
Herman Ottó Tagiskola
Nyíregyháza-Oros
212
23/323
26.
Általános Iskola
Levelek
205
22/305
27.
Jósika Miklós Általános Iskola
Napkor
203
24/333
28.
Teichmann Vilmos Általános Iskola
Kisvárda
198
33/349
29.
Balkányi Szabolcs Vezér Ált. Isk. és AMI
Balkány
196
31/372
30.
Erzsébet Királyné Általános Iskola
Rakamaz
195
36/337
31.
Makovecz Imre Ált. Isk. és AMI
Csenger
193
34/366
32.
Palásti László Általános Iskola
Magy
186
33/343
33.
Wesley János Többcélú Int. Gyüre Székhelyint.
Gyüre
185
30/272
34.
Móra Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Dombrád
157
42/264

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
318
9/733
Borkó Erik, Fejes Andor, Szakszon Dénes
2.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Ált. Isk. és AMI
Nyíregyháza
297
10/611
Balku Lilla, Cselószki Maja, Sztojka Zoé
3.
Ajaki Tamási Áron Katolikus Ált. Isk. és AMI
Ajak
284
11/561
Mező Réka, Tóth Sára, Virga Eszter
4.
Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk.
Kisvárda
264
15/514
5.
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Nyíregyháza
262
17/522
6.
Várday Kata Református ÁI., Gim. és Koll.
Kisvárda
258
21/510
7.
Eötvös József Általános Iskola és A.M.I.
Vásárosnamény
246
21/451
8.
Báthory Anna Református Általános Iskola
Nyírbátor
244
15/422
9.
Arany János Gimn. és Ált. Isk.
Nyíregyháza
243
24/466
10.
Bárdos Lajos ÁMK, Óvoda, Könyvtár és AMI
Fehérgyarmat
241
14/427
11.
Móra Ferenc Általános Iskola
Nyíregyháza
238
17/403
12.
Móra Ferenc ÁI. Petőfi Sándor Tagint.
Nyíregyháza
235
24/428
13.
Csarodai Herman Ottó Általános Iskola
Csaroda
232
23/407
14.
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Apagy
226
13/323
15.
Vasvári Pál Tagintézmény
Újfehértó
218
21/334
16.
Túróczy Z. Evang. Óv. és Magyar-Angol KTNY ÁI.
Nyíregyháza
217
22/347
17.
Szőlőskerti Általános Iskola
Nyíregyháza-Nyírszőlős
211
24/305
18.
Általános Iskola
Levelek
201
18/286
19.
Nyíregyházi Móricz Zsigmond ÁI. Kertvárosi Tagint.
Nyíregyháza
200
31/339
20.
Jókai Mór Református Általános Iskola
Nyíregyháza
199
32/325
21.
Szent György Görögkatolikus Ált. Isk.
Kisvárda
196
27/309
22.
Tiszavasvári Kabay János Általános Iskola
Tiszavasvári
193
30/309
23.
Balkányi Szabolcs Vezér Ált. Isk. és AMI
Balkány
191
24/311
24.
Kálvin János Református Általános Iskola
Mátészalka
154
41/230
25.
Teichmann Vilmos Általános Iskola
Kisvárda
153
38/230
26.
Palásti László Általános Iskola
Magy
145
46/250

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
345
17/851
Deák Terézia, Jónás Anna, Molnár Éda
2.
Arany János Gimn. és Ált. Isk.
Nyíregyháza
333
13/754
Kovács Gergely, Papp Mirtill, Szőke Nóra
3.
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Nyíregyháza
328
18/755
Gyöngyi Bálint, Kecskés Levente, Tornay Csomor András
4.
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Nyíregyháza
324
18/729
5.
Eötvös József Általános Iskola és A.M.I.
Vásárosnamény
322
24/788
6.
Vasvári Pál Tagintézmény
Újfehértó
321
13/698
7.
Erzsébet Királyné Általános Iskola
Rakamaz
313
25/713
8.
Kálvin János Református Általános Iskola
Mátészalka
310
24/715
9.
Túróczy Z. Evang. Óv. és Magyar-Angol KTNY ÁI.
Nyíregyháza
306
12/612
10.
Móra Ferenc Általános Iskola
Nyíregyháza
298
28/691
11.
Általános Iskola
Levelek
289
17/577
12.
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Apagy
288
10/546
13.
Széchenyi István Kat. és Német Nemz. ÁI.
Mátészalka
286
28/635
14.
Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk.
Kisvárda
285
29/588
15.
Patay István Általános Iskola
Nyírmada
278
8/473
16.
Tiszavasvári Kabay János Általános Iskola
Tiszavasvári
274
24/576
17.
Szent György Görögkatolikus Ált. Isk.
Kisvárda
274
28/572
18.
Deák Ferenc Gimnázium
Fehérgyarmat
271
23/517
19.
Wesley János Többcélú Int. Gyüre Székhelyint.
Gyüre
269
25/566
20.
Korányi Frigyes Görög Katolikus ÁI, Gimn. és Koll.
Nagykálló
268
18/489
21.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Ált. Isk. és AMI
Nyíregyháza
261
37/598
22.
Ajaki Tamási Áron Katolikus Ált. Isk. és AMI
Ajak
261
37/567
23.
Móra Ferenc ÁI. Petőfi Sándor Tagint.
Nyíregyháza
248
26/462
24.
Nyírmeggyesi Arany János ÁI. és AMI
Nyírmeggyes
245
41/530
25.
Kálmánházi Benedek Elek Általános Iskola
Kálmánháza
243
23/431
26.
Bárdos Lajos ÁMK, Óvoda, Könyvtár és AMI
Fehérgyarmat
231
35/447
27.
Makovecz Imre Ált. Isk. és AMI
Csenger
220
46/469
28.
Szőlőskerti Általános Iskola
Nyíregyháza-Nyírszőlős
213
45/429

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk.
Kisvárda
302
24/715
Jenei Marcell, Kovács Kristóf, Papik Petra
2.
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Nyíregyháza
292
14/573
Göncző Emma, Kósa Zsuzsanna, Rubóczki Marcell
3.
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Nyíregyháza
285
25/608
Gerda Zalán, Kovalecz Soma, Varga Zoé
4.
Nyíregyházi Móricz Zsigmond ÁI. Kertvárosi Tagint.
Nyíregyháza
261
25/484
5.
Eötvös József Általános Iskola és A.M.I.
Vásárosnamény
248
30/481
6.
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
243
35/513
7.
Móra Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Dombrád
242
28/473
8.
Túróczy Z. Evang. Óv. és Magyar-Angol KTNY ÁI.
Nyíregyháza
236
30/414
9.
Móra Ferenc Általános Iskola
Nyíregyháza
214
36/355
10.
Általános Iskola
Levelek
212
30/308
11.
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Apagy
211
15/291
12.
Jókai Mór Református Általános Iskola
Nyíregyháza
210
48/427
13.
Szőlőskerti Általános Iskola
Nyíregyháza-Nyírszőlős
209
25/296
14.
Bárdos Lajos ÁMK, Óvoda, Könyvtár és AMI
Fehérgyarmat
208
42/412
15.
Balkányi Szabolcs Vezér Ált. Isk. és AMI
Balkány
171
51/340
16.
Korányi Frigyes Görög Katolikus ÁI, Gimn. és Koll.
Nagykálló
149
57/308

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bessenyei György Gimnázium
Kisvárda
278
16/518
Nagy Nándor Botond, Szakszon Péter, Szántó Vivien
2.
Szent Imre Kat. Gimn., ÁI., Koll., Óv. és AMI
Nyíregyháza
257
29/483
Ecsedi Bence, Kovács Máté, Sajtos Zsombor
3.
Várday Kata Református ÁI., Gim. és Koll.
Kisvárda
252
10/384
Kemenyiczki Zsolt, Péter Marcell, Takács Zsombor
4.
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Nyíregyháza
247
19/401
5.
Zrínyi Ilona Gimnázium
Nyíregyháza
203
23/262

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Nyíregyháza
364
6/927
Oláh Márk, Orosz Réka Ildikó, Tamás Szabolcs Attila
2.
Bessenyei György Gimnázium
Kisvárda
306
24/696
Bereczki Máté, Fejes Iván, Szántó Anna
3.
Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk.
Kisvárda
297
13/585
Kovács Ádám, Ráti Balázs, Vass Milán Sándor
4.
Korányi Frigyes Görög Katolikus ÁI, Gimn. és Koll.
Nagykálló
234
24/414

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk.
Kisvárda
334
8/744
Jedla Martin, Nagy Zsombor, Papp Lóránt András
2.
Bessenyei György Gimnázium
Kisvárda
330
8/688
Pollák Szabina, Radványi Rafael, Szanyi Ádám
3.
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Nyíregyháza
323
19/732
Aux Liliána Alexandra, Csekk-Fekete Zalán, Nyári Péter
4.
Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nyíregyháza
292
22/596
5.
Korányi Frigyes Görög Katolikus ÁI, Gimn. és Koll.
Nagykálló
291
19/602
6.
Szent Imre Kat. Gimn., ÁI., Koll., Óv. és AMI
Nyíregyháza
248
26/452
7.
Vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimn.
Vásárosnamény
244
30/448

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bessenyei György Gimnázium
Kisvárda
315
7/643
Barabás Martin, Dancs Balázs, Erdős Lilla
2.
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Nyíregyháza
313
13/684
Andrási Benedek, Csáji Viktor, Szigeti Zsuzsa
3.
Zrínyi Ilona Gimnázium
Nyíregyháza
244
30/445
Krajcsik Péter Viktor, Máté Dalma Laura, Somogyi Mónika
4.
Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk.
Kisvárda
243
27/464
5.
Deák Ferenc Gimnázium
Fehérgyarmat
213
17/291
6.
Vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimn.
Vásárosnamény
209
29/312

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Nyh SZC Széchenyi I. Közg., Inform. Szakgimn. és Koll.
Nyíregyháza
341
13/793
Győrfi Sándor, Majoros Tamás, Páll Dominik