Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Marcali Noszlopy Gáspár ÁI. és AMI
Marcali
267
20/559
Bozsek Bendegúz, Csizmadia Fanni, Detrich Viktor
2.
Kisfaludy Utcai Tagiskola
Kaposvár
250
25/515
Péterfi Anna, Rus Péter, Zeng Ziquan
3.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi ÁI.
Kaposvár
245
18/437
Császi András, Horváth Alex Péter, Szabó András
4.
Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI
Siófok
245
22/471
5.
Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Átalános Iskola
Barcs
240
19/443
6.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Nagyatád
240
19/404
7.
Siófoki Beszédes József Általános Iskola
Siófok
239
24/452
8.
Széchenyi István Általános Iskola
Siófok
238
17/391
9.
Zrínyi Ilona Magy-Ang. Két.T.Ny. Tagisk.
Kaposvár
232
7/325
10.
Bölcsesség Kezdete Általános Iskola
Bodrog
221
30/412
11.
Benedek Elek Tagiskola
Kaposvár-Kaposfüred
216
31/378
12.
Marcali Noszlopy G. ÁI. Mikszáth Kálmán U. ÁI.
Marcali
213
22/315
13.
KKZKÁI Honvéd Utcai Tagiskola
Kaposvár
210
33/406
14.
Berzsenyi Dániel Tagiskola
Kaposvár
188
27/284
15.
Kaposvári Kodály Z. Közp. ÁI. Kinizsi Lakótelepi Tagisk.
Kaposvár
186
37/365
16.
Zamárdi Fekete István Általános Iskola
Zamárdi
180
39/300
17.
Lorántffy Zsuzsanna Ref. Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kaposvár
167
32/298
18.
Általános Iskola
Somogyudvarhely
166
25/216

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
KKZKÁI Honvéd Utcai Tagiskola
Kaposvár
286
13/613
Borsodi Boglárka, Hajgató Anna Luca, Horváth Zalán
2.
Zrínyi Ilona Magy-Ang. Két.T.Ny. Tagisk.
Kaposvár
269
18/558
Csillag Levente, Mihályfalvi Marcell, Szarvas Péter
3.
Kisfaludy Utcai Tagiskola
Kaposvár
266
21/543
Köteles Dorka, Somogyi Janka, Sovák Réka
4.
Lorántffy Zsuzsanna Ref. Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kaposvár
261
14/518
5.
Bölcsesség Kezdete Általános Iskola
Bodrog
260
11/478
6.
Marcali Noszlopy G. ÁI. Mikszáth Kálmán U. ÁI.
Marcali
260
23/548
7.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi ÁI.
Kaposvár
254
13/458
8.
Széchenyi István Általános Iskola
Siófok
250
25/472
9.
Festetics Pál Általános Iskola
Böhönye
243
16/419
10.
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Kaposvár
242
25/479
11.
Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI
Siófok
234
25/449
12.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Csurgó
228
19/367
13.
Toldi Lakótelepi Tagiskola
Kaposvár
222
29/385
14.
Zamárdi Fekete István Általános Iskola
Zamárdi
221
22/378
15.
Marcali Noszlopy Gáspár ÁI. és AMI
Marcali
221
26/389
16.
Benedek Elek Tagiskola
Kaposvár-Kaposfüred
210
25/355
17.
Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Átalános Iskola
Barcs
203
28/363
18.
Xantus János Általános Iskola
Csokonyavisonta
200
23/330
19.
Gárdonyi Géza Tagiskola
Kaposvár
200
35/368
20.
Kaposvári Kodály Z. Közp. ÁI. Kinizsi Lakótelepi Tagisk.
Kaposvár
165
42/311
21.
Jálics Ernő Ált. Isk., AMI és Koll.
Kadarkút
155
32/219

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
KKZKÁI Honvéd Utcai Tagiskola
Kaposvár
329
6/743
Antalicz Anna, Kéki Liza, Steller Judit
2.
Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI
Siófok
321
10/725
Deák Zsolna, Komáromy Máté Pál, Novotny Márk
3.
Zrínyi Ilona Magy-Ang. Két.T.Ny. Tagisk.
Kaposvár
289
10/610
Győrffy Soma, Mátyás Eszter, Orbán Alina
4.
Lorántffy Zsuzsanna Ref. Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kaposvár
285
18/620
5.
Marcali Noszlopy Gáspár ÁI. és AMI
Marcali
268
15/546
6.
Széchenyi István Általános Iskola
Siófok
261
22/529
7.
Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Átalános Iskola
Barcs
258
13/479
8.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Nagyatád
254
21/486
9.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi ÁI.
Kaposvár
248
15/443
10.
Marcali Noszlopy G. ÁI. Mikszáth Kálmán U. ÁI.
Marcali
240
15/412
11.
Benedek Elek Tagiskola
Kaposvár-Kaposfüred
237
26/466
12.
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Kaposvár
232
23/402
13.
Festetics Kristóf Általános Iskola
Balatonkeresztúr
227
20/397
14.
Szennai Fekete László Általános Iskola
Szenna
221
26/382
15.
Zamárdi Fekete István Általános Iskola
Zamárdi
217
22/339
16.
Kaposvári Kodály Z. Közp. ÁI. Kinizsi Lakótelepi Tagisk.
Kaposvár
209
18/321
17.
Gárdonyi Géza Tagiskola
Kaposvár
205
30/339
18.
Toldi Lakótelepi Tagiskola
Kaposvár
200
27/353
19.
Jálics Ernő Ált. Isk., AMI és Koll.
Kadarkút
195
36/337
20.
Hunyadi János Általános Iskola
Kaposmérő
193
26/312
21.
Somssich Imre Általános Iskola
Hetes
183
28/280
22.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Csurgó
174
33/233
23.
Csokonai V. M. Ref. Gimn.,  ÁI. és Koll.
Csurgó
169
22/218

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zrínyi Ilona Magy-Ang. Két.T.Ny. Tagisk.
Kaposvár
300
15/668
Biró Barnabás, Nedeczky Bettina, Rédling Máté
2.
Siófoki Beszédes József Általános Iskola
Siófok
288
15/648
Illés Balázs, Kövécs Márk, Weisz Péter
3.
Gróf Széchényi Imre Általános Iskola
Balatonföldvár
273
18/571
Koncsag Máté Mihály, Ricza András Tamás, Szabó Zsombor
4.
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Kaposvár
273
18/552
5.
Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI
Siófok
271
16/583
6.
Lorántffy Zsuzsanna Ref. Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kaposvár
270
17/557
7.
Zamárdi Fekete István Általános Iskola
Zamárdi
270
21/562
8.
Kisfaludy Utcai Tagiskola
Kaposvár
268
15/515
9.
Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Átalános Iskola
Barcs
267
12/494
10.
Magyar Bálint Általános Iskola
Fonyód
266
17/531
11.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi ÁI.
Kaposvár
266
17/506
12.
Toldi Lakótelepi Tagiskola
Kaposvár
247
20/480
13.
Marcali Noszlopy G. ÁI. Mikszáth Kálmán U. ÁI.
Marcali
242
21/465
14.
Barcsi Arany János Általános Iskola
Barcs
236
23/446
15.
KKZKÁI Honvéd Utcai Tagiskola
Kaposvár
235
28/462
16.
Boglári Általános Iskola és AMI
Balatonboglár
230
13/353
17.
Széchenyi István Általános Iskola
Siófok
230
17/400
18.
Marcali Noszlopy Gáspár ÁI. és AMI
Marcali
224
19/351
19.
Berzsenyi Dániel Tagiskola
Kaposvár
219
28/466
20.
Festetics Pál Általános Iskola
Böhönye
208
19/318
21.
Nagyboldogasszony Római Kat. Gimn. és ÁI
Kaposvár
205
34/347
22.
Fekete László Ált. Isk. Kaposfői Tagisk.
Kaposfő
204
23/349
23.
Jálics Ernő Ált. Isk., AMI és Koll.
Kadarkút
188
31/309
24.
Bölcsesség Kezdete Általános Iskola
Bodrog
173
34/273

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kisfaludy Utcai Tagiskola
Kaposvár
286
13/596
Kovencz Áron, Maráczi Nóra, Rózsa Gergő
2.
Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Átalános Iskola
Barcs
277
10/547
Botos Péter, Horváth Kristóf, Kálmán László
3.
Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI
Siófok
261
18/510
Barta Míra, Szőcs Márton, Sütő Noel
4.
KKZKÁI Honvéd Utcai Tagiskola
Kaposvár
257
18/480
5.
Balatonszemesi Reich Károly Ált. Isk. és AMI
Balatonszemes
252
19/503
6.
Marcali Noszlopy Gáspár ÁI. és AMI
Marcali
248
15/411
7.
Zamárdi Fekete István Általános Iskola
Zamárdi
237
18/412
8.
Gróf Széchényi Imre Általános Iskola
Balatonföldvár
237
22/435
9.
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Kaposvár
231
24/441
10.
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
Balatonszabadi
230
17/360
11.
Festetics Kristóf Általános Iskola
Balatonkeresztúr
222
21/355
12.
Boglári Általános Iskola és AMI
Balatonboglár
221
18/350
13.
Hunyadi János Általános Iskola
Kaposmérő
217
18/344
14.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Nagyatád
215
24/366
15.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi ÁI.
Kaposvár
214
29/395
16.
Siófoki Beszédes József Általános Iskola
Siófok
213
30/388
17.
Toponári Tagiskola
Kaposvár
212
27/362
18.
Berzsenyi Dániel Tagiskola
Kaposvár
210
33/412
19.
Zrínyi Ilona Magy-Ang. Két.T.Ny. Tagisk.
Kaposvár
203
28/319
20.
Széchenyi István Általános Iskola
Siófok
202
29/367
21.
Lorántffy Zsuzsanna Ref. Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kaposvár
201
34/350
22.
Toldi Lakótelepi Tagiskola
Kaposvár
193
34/370
23.
Bölcsesség Kezdete Általános Iskola
Bodrog
193
34/344
24.
Fekete László Ált. Isk. Kaposfői Tagisk.
Kaposfő
183
24/262
25.
DKKI Lakócsai Általános Iskola
Lakócsa
183
28/292
26.
Jálics Ernő Ált. Isk., AMI és Koll.
Kadarkút
170
41/319
27.
Szennai Fekete László Általános Iskola
Szenna
168
31/216
28.
Nagyboldogasszony Római Kat. Gimn. és ÁI
Kaposvár
142
37/177

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Kaposvár
385
13/1071
Hegedüs Barna, Keller Krisztián József, Vajda Ármin
2.
Zrínyi Ilona Magy-Ang. Két.T.Ny. Tagisk.
Kaposvár
373
9/993
Pap Attila Bálint, Puppi Barna, Varga Dániel
3.
Kisfaludy Utcai Tagiskola
Kaposvár
345
9/865
Fodor Ábel, Gelencsér Janka, Várnai Emma
4.
KKZKÁI Honvéd Utcai Tagiskola
Kaposvár
339
11/796
5.
KSZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szk. Isk.
Nagyatád
326
8/725
6.
Marcali Noszlopy G. ÁI. Mikszáth Kálmán U. ÁI.
Marcali
326
12/702
7.
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
Balatonszabadi
322
12/713
8.
Zamárdi Fekete István Általános Iskola
Zamárdi
311
19/686
9.
Balatonszemesi Reich Károly Ált. Isk. és AMI
Balatonszemes
310
12/631
10.
Lorántffy Zsuzsanna Ref. Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kaposvár
293
21/630
11.
Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI
Siófok
289
29/666
12.
Marcali Noszlopy Gáspár ÁI. és AMI
Marcali
286
32/668
13.
Toldi Lakótelepi Tagiskola
Kaposvár
272
26/562
14.
Gárdonyi Géza Tagiskola
Kaposvár
264
22/536
15.
Nagyboldogasszony Római Kat. Gimn. és ÁI
Kaposvár
264
26/660
16.
Szennai Fekete László Általános Iskola
Szenna
249
21/395
17.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi ÁI.
Kaposvár
245
37/497
18.
Gróf Széchényi Imre Általános Iskola
Balatonföldvár
240
34/464
19.
Bölcsesség Kezdete Általános Iskola
Bodrog
233
13/363
20.
Berzsenyi Dániel Tagiskola
Kaposvár
166
56/300

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
KKZKÁI Honvéd Utcai Tagiskola
Kaposvár
310
8/665
Hajdu Márton, Jandzsó Marcell, Szőke Zsombor
2.
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Kaposvár
307
27/742
Budavári Dóra, Kiss Benedek, Török Sándor
3.
Zrínyi Ilona Magy-Ang. Két.T.Ny. Tagisk.
Kaposvár
300
10/578
Nedeczky Karolina, Őszi Janka, Őszi Nóra
4.
Marcali Noszlopy Gáspár ÁI. és AMI
Marcali
290
16/612
5.
Kaposvári Kodály Zoltán Központi ÁI.
Kaposvár
288
30/631
6.
Gróf Széchényi Imre Általános Iskola
Balatonföldvár
285
21/579
7.
Zamárdi Fekete István Általános Iskola
Zamárdi
281
17/548
8.
Lorántffy Zsuzsanna Ref. Óv., ÁI., Gimn. és Koll.
Kaposvár
243
31/447
9.
Boglári Általános Iskola és AMI
Balatonboglár
229
21/335
10.
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
Balatonszabadi
225
25/325
11.
Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI
Siófok
223
43/439
12.
Kaposvári SZC Drávavölgye Gimn., Szakg. és Koll.
Barcs
221
17/295
13.
Kisfaludy Utcai Tagiskola
Kaposvár
220
38/356
14.
Jálics Ernő Ált. Isk., AMI és Koll.
Kadarkút
201
45/426
15.
Festetics Pál Általános Iskola
Böhönye
186
40/264
16.
Toldi Lakótelepi Tagiskola
Kaposvár
147
59/335

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Táncsics Mihály Gimnázium
Kaposvár
334
12/776
Surányi László, Szabó Zsombor István, Vajda Donát
2.
Kaposvári SZC Drávavölgye Gimn., Szakg. és Koll.
Barcs
309
13/648
Molnár Vera, Raffai Balázs, Tárnoki András
3.
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
Kaposvár
196
34/296
Gavallér Bogát, Hideghéthy Anna, Nagy Dorina
4.
KSZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szk. Isk.
Nagyatád
195
31/308

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Táncsics Mihály Gimnázium
Kaposvár
387
7/1072
Fogarasi András, Jóföldi Eszter, Tóth Bálint
2.
Kaposvári SZC Drávavölgye Gimn., Szakg. és Koll.
Barcs
323
11/712
Molnár Róza, Paluska Péter, Remes Dániel
3.
KSZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szk. Isk.
Nagyatád
188
34/232
Gelicz Gergő, Korenika Borbála, Németh Szonja

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Táncsics Mihály Gimnázium
Kaposvár
386
8/1026
Gazda Fanni, Ottó Panna, Papp Zsombor
2.
KSZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szk. Isk.
Nagyatád
305
9/594
Győző Zalán, Iharosi Péter, Novák Péter
3.
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
Kaposvár
263
19/451
Bizderi Erik, Fogarasi Anna, Gulyás Ádám

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Táncsics Mihály Gimnázium
Kaposvár
340
10/823
Balla Ábel, Oláh Emese, Várteleki Richárd
2.
Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium
Marcali
245
17/405
Kovács Ákos, László Balázs, Pajor Gergő
3.
KSZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szk. Isk.
Nagyatád
208
18/247
Györkös Krisztina, Horváth Dávid, Káplár Nikolett
4.
Kaposvári SZC Drávavölgye Gimn., Szakg. és Koll.
Barcs
202
16/262

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kaposvári Zichy Mihály Iparm., Szki és Koll
Kaposvár
200
26/295
Csajághy Gergő, Megyeri Martina, Papp Gréta
2.
Kaposvári Eötvös Loránd Szki., Szakisk. és Koll.
Kaposvár
195
43/335
Bakonyi Balázs, Kiss Katalin, Székely Ádám

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kaposvári SZC Rudnay Gyula Szg., Szki. és Koll
Tab
251
27/443
Pásztor Ákos, Weisz Raul, Weisz Zoltán

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Somogy
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kaposvári Eötvös Loránd Szki., Szakisk. és Koll.
Kaposvár
171
47/270
Darabán Dániel, Draskovics Dániel, Hamberger Máté
2.
Kaposvári Zichy Mihály Iparm., Szki és Koll
Kaposvár
130
32/124
Ivanov Petra, Kerekes Boglárka, Sasvári Bianka
3.
KSZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szk. Isk.
Nagyatád
125
61/178
Czakó Dávid, Káplár Marcell, Nock Gergő