Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Érdligeti Általános Iskola
Érd
298
9/626
Fremda Lilla, Gaál Sára, Lipták Dóra
2.
Bálint Márton Ált. Isk. és Középisk.
Törökbálint
297
14/647
Deszpot Balázs, Kömöz Eszter, Veres Panna
3.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunaharaszti
292
11/596
Orova Réka, Poptodorov Bence, Schill Dániel
4.
József Attila Általános Iskola
Szigetszentmiklós
285
14/588
5.
Ádám Jenő Általános Iskola és AMI
Szigetszentmiklós
278
9/548
6.
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Budaörs
263
16/538
7.
Bocskai István Református Okt. Közp. Ált. Iskolája
Halásztelek
261
18/530
8.
Diósdi Eötvös József Általános Iskola
Diósd
261
18/484
9.
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
257
14/484
10.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dunaharaszti
256
23/511
11.
Zimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
254
21/504
12.
Kesjár Csaba Ált. Isk.
Budaörs
248
23/476
13.
Bolyai János Általános Iskola
Érd
247
20/428
14.
Várkonyi István Általános Iskola
Cegléd
247
24/481
15.
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Biatorbágy
246
21/454
16.
Halásztelki Hunyadi Mátyás ÁI., Gimn. és AMI
Halásztelek
242
25/457
17.
Széchenyi István Általános Iskola
Budakeszi
241
18/429
18.
Andreetti Károly Ált. Isk. és Művészeti Iskola
Sóskút
241
22/432
19.
Százhalombattai Eötvös Loránd Ált. Isk.
Százhalombatta
240
23/465
20.
Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Nagykőrös
236
23/468
21.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tárnok
233
18/407
22.
Biatorbágyi Általános Iskola
Biatorbágy
232
27/434
23.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Budaörs
230
25/429
24.
1. Sz. Általános Iskola
Százhalombatta
226
21/388
25.
Általános Iskola
Maglód
224
23/381
26.
Bocskai István Magyar-Német KTNy ÁI.
Páty
221
30/416
27.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Tápiógyörgye
219
20/338
28.
Laky Ilonka Általános Iskola
Ecser
217
22/363
29.
Jászai Mari Általános Iskola
Monor
216
19/328
30.
Kardos István Ált. Isk., Gimn. és Szakgimn.
Szigetszentmiklós
216
31/387
31.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Dabas
210
25/328
32.
Mindszenty József Róm. Kat. ÁI. és Óvoda
Budaörs
210
33/356
33.
Hunyadi János Általános Iskola
Dunaharaszti
201
30/330
34.
Fáy András Ref. Ált. Isk. és AMI
Gomba
200
19/248
35.
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvokt. ÁI.
Érd
184
31/259
36.
Beleznay János Református Iskola
Bugyi
165
30/268
37.
Ady Endre Általános Iskola
Gyál
154
37/236
38.
Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
153
34/215
39.
Bartók Béla Általános Iskola
Gyál
146
29/186

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Érdligeti Általános Iskola
Érd
317
10/724
Istenes Nimród, Koncsek Polett, Mitták Zsófia
2.
Pipacsvirág Magyar-Angol KTNy. Ált. Isk.
Telki
311
12/719
Brickner Marcell, Stefán András, Varga Marcell
3.
1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
302
13/665
Csintalan Zalán Balázs, Kárai Kitti, Vincze Mira Petra
4.
Hunyadi János Általános Iskola
Dunaharaszti
300
11/645
5.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Budaörs
295
16/654
6.
József Attila Általános Iskola
Szigetszentmiklós
292
15/654
7.
Somogyi Imre Általános Iskola
Abony
291
16/646
8.
Bolyai János Általános Iskola
Érd
290
17/627
9.
Százhalombattai Eötvös Loránd Ált. Isk.
Százhalombatta
282
9/554
10.
Várkonyi István Általános Iskola
Cegléd
278
17/590
11.
Diósdi Eötvös József Általános Iskola
Diósd
277
14/566
12.
1. Sz. Általános Iskola
Százhalombatta
276
11/537
13.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dunaharaszti
272
15/537
14.
Mindszenty József Róm. Kat. ÁI. és Óvoda
Budaörs
270
9/496
15.
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Biatorbágy
270
21/562
16.
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Százhalombatta
267
12/509
17.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
266
17/513
18.
Kardos István Ált. Isk., Gimn. és Szakgimn.
Szigetszentmiklós
265
22/561
19.
Bálint Márton Ált. Isk. és Középisk.
Törökbálint
261
14/497
20.
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
261
18/554
21.
Általános Iskola
Maglód
261
18/482
22.
Zimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
259
16/496
23.
Széchenyi István Általános Iskola
Budakeszi
259
20/496
24.
Monori Ady Úti Általános Iskola
Monor
257
10/451
25.
Andreetti Károly Ált. Isk. és Művészeti Iskola
Sóskút
257
14/444
26.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunaharaszti
256
19/525
27.
Ádám Jenő Általános Iskola és AMI
Szigetszentmiklós
256
19/504
28.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tárnok
255
16/455
29.
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Budaörs
248
23/487
30.
Bocskai István Református Okt. Közp. Ált. Iskolája
Halásztelek
247
20/461
31.
Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola
Biatorbágy
246
9/425
32.
Biatorbágyi Általános Iskola
Biatorbágy
246
21/441
33.
Herceghalmi Általános Iskola
Herceghalom
245
26/472
34.
Grassalkovich Antal Német Nemz. és Kétny. ÁI.
Vecsés
244
11/406
35.
Jászai Mari Általános Iskola
Monor
241
14/411
36.
Halásztelki Hunyadi Mátyás ÁI., Gimn. és AMI
Halásztelek
240
27/467
37.
Gubányi Károly Általános Iskola
Pilis
239
24/484
38.
Általános Iskola
Budajenő
238
17/408
39.
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllő
236
19/396
40.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Dabas
236
23/438
41.
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Albertirsa
235
24/449
42.
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Újhartyán
229
22/385
43.
Ceglédberceli Eötvös Általános Iskola és AMI
Ceglédbercel
228
23/410
44.
Bartók Béla Általános Iskola
Gyál
220
27/412
45.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
216
27/380
46.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Tápiógyörgye
207
24/315
47.
Laky Ilonka Általános Iskola
Ecser
204
31/357
48.
Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
200
23/304
49.
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola
Szigethalom
197
34/345
50.
Általános Iskola
Szigetbecse
197
34/337

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
51.
Nyáregyházi Nyáry Pál Ált. Isk. és AMI
Nyáregyháza
146
45/235

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
311
12/690
Földi Medárd László, Kukucska Szabolcs, Nagy Johanna Kála
2.
Kesjár Csaba Ált. Isk.
Budaörs
309
10/690
Forgács Mira, Lazányi Márton János, Pozsonyi Zselyke
3.
Várkonyi István Általános Iskola
Cegléd
305
10/671
Fehér Jázmin, Kirsch Torda Levente, Mráz János Dávid
4.
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
297
14/646
5.
Bocskai István Református Okt. Közp. Ált. Iskolája
Halásztelek
294
13/656
6.
Széchenyi István Általános Iskola
Budakeszi
292
15/654
7.
1. Sz. Általános Iskola
Százhalombatta
292
15/616
8.
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Budaörs
291
16/660
9.
Diósdi Eötvös József Általános Iskola
Diósd
290
13/609
10.
Hunyadi János Általános Iskola
Dunaharaszti
290
13/597
11.
Érdligeti Általános Iskola
Érd
290
17/635
12.
Mindszenty József Róm. Kat. ÁI. és Óvoda
Budaörs
283
12/579
13.
Ádám Jenő Általános Iskola és AMI
Szigetszentmiklós
281
18/606
14.
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvokt. ÁI.
Érd
280
15/563
15.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
279
16/572
16.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunaharaszti
276
15/586
17.
Andreetti Károly Ált. Isk. és Művészeti Iskola
Sóskút
276
19/586
18.
Biatorbágyi Általános Iskola
Biatorbágy
275
12/522
19.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Budaörs
272
19/550
20.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tárnok
271
20/570
21.
Zimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
270
17/566
22.
Pipacsvirág Magyar-Angol KTNy. Ált. Isk.
Telki
270
21/591
23.
Bálint Márton Ált. Isk. és Középisk.
Törökbálint
269
18/541
24.
József Attila Általános Iskola
Szigetszentmiklós
268
15/513
25.
Bolyai János Általános Iskola
Érd
266
21/532
26.
Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola
Biatorbágy
265
18/519
27.
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllő
263
12/504
28.
Szent Imre Általános Iskola
Ráckeve
262
17/529
29.
Somogyi Imre Általános Iskola
Abony
259
20/514
30.
Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
255
16/516
31.
Kardos István Ált. Isk., Gimn. és Szakgimn.
Szigetszentmiklós
253
22/498
32.
Halásztelki Hunyadi Mátyás ÁI., Gimn. és AMI
Halásztelek
252
15/487
33.
Herceghalmi Általános Iskola
Herceghalom
251
16/520
34.
Laky Ilonka Általános Iskola
Ecser
247
24/482
35.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Dabas
246
17/451
36.
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Biatorbágy
244
23/450
37.
Gubányi Károly Általános Iskola
Pilis
242
25/488
38.
Általános Iskola
Maglód
240
27/463
39.
Jászai Mari Általános Iskola
Monor
237
18/436
40.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dunaharaszti
236
23/437
41.
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola
Szigethalom
230
25/407
42.
Monori Ady Úti Általános Iskola
Monor
223
8/303
43.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
219
28/398
44.
Százhalombattai Eötvös Loránd Ált. Isk.
Százhalombatta
216
27/401
45.
Szent János Katolikus Általános Iskola
Dabas-Sári
216
27/384
46.
Pittner Dénes Általános Iskola és AMI
Péteri
210
25/352
47.
Grassalkovich Antal Német Nemz. és Kétny. ÁI.
Vecsés
208
15/289
48.
Szent Kereszt Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Cegléd
203
32/368
49.
Nyáregyházi Nyáry Pál Ált. Isk. és AMI
Nyáregyháza
199
28/290
50.
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Újhartyán
197
30/282

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
51.
Ady Endre Általános Iskola
Gyál
195
32/329
52.
Bartók Béla Általános Iskola
Gyál
190
37/304
53.
Vasadi Általános Iskola
Vasad
186
29/272
54.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Tápiógyörgye
180
39/307

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Pipacsvirág Magyar-Angol KTNy. Ált. Isk.
Telki
318
9/707
Horváth Márton, Kemenczei Dalma, Nádasi Vivien
2.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
307
12/691
Cseh Lili, Iliás Eszter, Kis-Szabó Zsóka
3.
Széchenyi István Általános Iskola
Budakeszi
307
12/669
Elek Samu, Hajós Petra, Simon Réka
4.
1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
297
14/656
5.
Kossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
296
15/630
6.
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Budaörs
293
14/627
7.
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
292
15/628
8.
Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
290
13/625
9.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunaharaszti
285
18/635
10.
Herceghalmi Általános Iskola
Herceghalom
285
18/596
11.
Biatorbágyi Általános Iskola
Biatorbágy
284
15/594
12.
Mindszenty József Róm. Kat. ÁI. és Óvoda
Budaörs
283
16/605
13.
Általános Iskola
Maglód
281
18/576
14.
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
Dabas
280
15/562
15.
Weöres Sándor Ált. Isk. és AMI
Gyömrő
280
19/617
16.
Bálint Márton Ált. Isk. és Középisk.
Törökbálint
272
19/575
17.
Bolyai János Általános Iskola
Érd
271
20/596
18.
Százhalombattai Eötvös Loránd Ált. Isk.
Százhalombatta
264
19/566
19.
Laky Ilonka Általános Iskola
Ecser
262
13/489
20.
Bocskai István Református Okt. Közp. Ált. Iskolája
Halásztelek
260
19/515
21.
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Biatorbágy
259
12/479
22.
Szent Kereszt Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Cegléd
258
21/535
23.
Zimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
258
21/503
24.
József Attila Általános Iskola
Szigetszentmiklós
256
19/492
25.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Ráckeve
250
21/510
26.
Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
249
18/458
27.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Budaörs
249
22/506
28.
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Újhartyán
248
23/476
29.
Somogyi Imre Általános Iskola
Abony
245
26/490
30.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
241
22/469
31.
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
239
24/443
32.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dunaharaszti
237
22/459
33.
Érdligeti Általános Iskola
Érd
232
23/419
34.
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Százhalombatta
231
28/475
35.
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk.
Dunavarsány
230
29/440
36.
Fáy András Ref. Ált. Isk. és AMI
Gomba
227
28/445
37.
Ádám Jenő Általános Iskola és AMI
Szigetszentmiklós
225
18/380
38.
Nyáregyházi Nyáry Pál Ált. Isk. és AMI
Nyáregyháza
219
20/400
39.
Kesjár Csaba Ált. Isk.
Budaörs
217
26/390
40.
Ceglédberceli Eötvös Általános Iskola és AMI
Ceglédbercel
215
28/393
41.
Kardos István Ált. Isk., Gimn. és Szakgimn.
Szigetszentmiklós
215
32/405
42.
Hunyadi János Általános Iskola
Dunaharaszti
214
29/407
43.
Andreetti Károly Ált. Isk. és Művészeti Iskola
Sóskút
210
25/327
44.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Tápiógyörgye
207
28/359
45.
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllő
205
22/298
46.
Szent Imre Általános Iskola
Ráckeve
205
30/349
47.
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Albertirsa
202
29/324
48.
Bartók Béla Általános Iskola
Gyál
195
36/348
49.
Nemzetőr Általános Iskola
Monor
193
30/294
50.
Várkonyi István Általános Iskola
Cegléd
185
30/302

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
51.
Jászai Mari Általános Iskola
Monor
181
34/298
52.
Általános Iskola
Szigetbecse
165
42/244
53.
Vasadi Általános Iskola
Vasad
113
50/156

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
321
6/711
Csákány-Csáfordi Mira, Mándy Zsigmond, Purcsel Nóra
2.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
295
16/636
Dudás Benedek, Henter Dóra, Kisjuhász Lilla
3.
Mindszenty József Róm. Kat. ÁI. és Óvoda
Budaörs
279
16/574
Becsky Botond, Formanek-T. Emma, Tunkel Hanga
4.
Várkonyi István Általános Iskola
Cegléd
272
11/506
5.
Biatorbágyi Általános Iskola
Biatorbágy
267
16/544
6.
1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
267
16/516
7.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dunaharaszti
267
20/556
8.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Budaörs
263
16/506
9.
Diósdi Eötvös József Általános Iskola
Diósd
261
18/526
10.
Jászai Mari Általános Iskola
Monor
259
12/453
11.
Andreetti Károly Ált. Isk. és Művészeti Iskola
Sóskút
259
20/485
12.
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllő
253
10/410
13.
Szent Imre Általános Iskola
Ráckeve
251
20/493
14.
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Budaörs
250
17/465
15.
Monori Ady Úti Általános Iskola
Monor
248
15/442
16.
Bálint Márton Ált. Isk. és Középisk.
Törökbálint
247
24/493
17.
Kiskunlacháza-Áporka Ált. Isk. és EGYMI
Kiskunlacháza
243
20/441
18.
Bocskai István Református Okt. Közp. Ált. Iskolája
Halásztelek
242
25/478
19.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Tápiógyörgye
240
23/476
20.
Fáy András Ref. Ált. Isk. és AMI
Gomba
240
27/457
21.
Zimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
239
20/418
22.
Vasadi Általános Iskola
Vasad
236
19/460
23.
Bolyai János Általános Iskola
Érd
236
19/407
24.
Szent István Általános Iskola
Szigethalom
234
13/374
25.
Weöres Sándor Ált. Isk. és AMI
Gyömrő
233
18/402
26.
József Attila Általános Iskola
Szigetszentmiklós
231
28/451
27.
Általános Iskola
Szigetbecse
230
21/400
28.
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Százhalombatta
230
29/506
29.
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
Dabas
228
19/383
30.
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola
Nagykáta
228
23/385
31.
Kossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
228
27/451
32.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Érd
225
26/416
33.
Kesjár Csaba Ált. Isk.
Budaörs
219
28/425
34.
Érdligeti Általános Iskola
Érd
218
29/398
35.
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunaharaszti
215
28/389
36.
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola
Cegléd
213
22/372
37.
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
213
26/369
38.
Ceglédberceli Eötvös Általános Iskola és AMI
Ceglédbercel
208
31/381
39.
Hunyadi János Általános Iskola
Dunaharaszti
204
31/341
40.
Általános Iskola
Farmos
203
20/328
41.
Bartók Béla Általános Iskola
Gyál
203
32/378
42.
Tápiószelei Blaskovich János Ált. Isk.
Tápiószele
202
33/392
43.
Halásztelki Hunyadi Mátyás ÁI., Gimn. és AMI
Halásztelek
201
26/311
44.
Laky Ilonka Általános Iskola
Ecser
191
32/347
45.
Általános Iskola
Maglód
185
30/282
46.
Somogyi Imre Általános Iskola
Abony
182
21/227
47.
Kardos István Ált. Isk., Gimn. és Szakgimn.
Szigetszentmiklós
176
35/258
48.
Beleznay János Református Iskola
Bugyi
175
32/283
49.
Bocskai István Magyar-Német KTNy ÁI.
Páty
166
41/284
50.
Ady Endre Általános Iskola
Gyál
160
23/184

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
51.
Ádám Jenő Általános Iskola és AMI
Szigetszentmiklós
157
30/181
52.
Thúry József Általános Iskola
Makád
157
38/218

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
393
5/1078
Anghelyi Gergő, Pintér Benedek, Takács Flóra
2.
Bolyai János Általános Iskola
Érd
376
14/1030
Juhász Evelin, Serflek Levedi, Zsivkovics Máté
3.
Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
360
18/925
Osváth Júlia, Rajhona Csaba, Veres Máté
4.
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Budaörs
356
14/890
5.
Kossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
355
19/895
6.
Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
347
15/871
7.
Bolyai János Gimnázium
Ócsa
338
12/805
8.
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Biatorbágy
337
5/747
9.
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola
Nagykáta
330
12/716
10.
Bálint Márton Ált. Isk. és Középisk.
Törökbálint
324
22/764
11.
1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
323
11/714
12.
Zimándy Ignác Általános Iskola
Törökbálint
315
23/719
13.
Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola
Vecsés
313
17/705
14.
Baktay Ervin Gimnázium
Dunaharaszti
308
22/716
15.
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Budaörs
306
20/695
16.
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
Dabas
304
14/641
17.
Várkonyi István Általános Iskola
Cegléd
303
27/784
18.
Érdligeti Általános Iskola
Érd
302
20/648
19.
Grassalkovich Antal Német Nemz. és Kétny. ÁI.
Vecsés
298
24/675
20.
Andreetti Károly Ált. Isk. és Művészeti Iskola
Sóskút
289
21/641
21.
Százhalombattai Eötvös Loránd Ált. Isk.
Százhalombatta
288
30/654
22.
Általános Iskola
Farmos
287
23/595
23.
Somogyi Imre Általános Iskola
Abony
287
27/648
24.
Kesjár Csaba Ált. Isk.
Budaörs
281
25/609
25.
Fáy András Ref. Ált. Isk. és AMI
Gomba
281
29/610
26.
Ádám Jenő Általános Iskola és AMI
Szigetszentmiklós
270
32/570
27.
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
268
26/550
28.
Ady Endre Általános Iskola
Gyál
263
27/528
29.
Hunyadi János Általános Iskola
Dunaharaszti
251
35/510
30.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dunaharaszti
250
32/475
31.
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllő
249
17/414
32.
Általános Iskola
Szigetbecse
247
23/478
33.
Bartók Béla Általános Iskola
Gyál
238
32/459
34.
Nyáregyházi Nyáry Pál Ált. Isk. és AMI
Nyáregyháza
236
42/522
35.
Mindszenty József Róm. Kat. ÁI. és Óvoda
Budaörs
224
42/477
36.
Halásztelki Hunyadi Mátyás ÁI., Gimn. és AMI
Halásztelek
215
43/400
37.
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Százhalombatta
215
47/426
38.
Törteli Szent István Király Általános Iskola
Törtel
175
31/200

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
339
11/817
Almási-Füzi Dávid, Fejes Fanni, László Sarolta
2.
Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
328
14/733
Albitz Csanád, Horváth Bendegúz, Kis Nóra Anna
3.
Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
304
18/669
Fazekas Júlia, Sajtos Olivér, Szabó Ábel
4.
Biatorbágyi Általános Iskola
Biatorbágy
296
22/678
5.
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Biatorbágy
277
21/569
6.
Százhalombattai Eötvös Loránd Ált. Isk.
Százhalombatta
275
15/502
7.
Kossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
275
19/558
8.
Várkonyi István Általános Iskola
Cegléd
270
28/545
9.
Ráckevei Ady Endre Gimnázium
Ráckeve
269
21/506
10.
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
261
21/504
11.
Ady Endre Általános Iskola
Gyál
257
29/470
12.
Bolyai János Gimnázium
Ócsa
254
24/454
13.
Bolyai János Általános Iskola
Érd
250
24/430
14.
Somogyi Imre Általános Iskola
Abony
248
30/451
15.
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
247
35/545
16.
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola
Nagykáta
238
16/352
17.
Bálint Márton Ált. Isk. és Középisk.
Törökbálint
236
30/380
18.
Grassalkovich Antal Német Nemz. és Kétny. ÁI.
Vecsés
234
32/399
19.
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Gyál
227
35/398
20.
Monori Ady Úti Általános Iskola
Monor
226
44/410
21.
1. Sz. Általános Iskola
Budaörs
225
37/394
22.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dunaharaszti
225
41/443
23.
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
Üllő
224
30/372
24.
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Újhartyán
224
34/431
25.
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
Dabas
222
24/389
26.
József Attila Általános Iskola
Szigetszentmiklós
221
37/367
27.
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Budaörs
221
41/504
28.
Ádám Jenő Általános Iskola és AMI
Szigetszentmiklós
220
34/372
29.
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvokt. ÁI.
Érd
219
39/382
30.
Bartók Béla Általános Iskola
Gyál
214
40/381
31.
Baktay Ervin Gimnázium
Dunaharaszti
205
37/325
32.
Kesjár Csaba Ált. Isk.
Budaörs
196
46/349
33.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Tápiógyörgye
196
50/357
34.
Vasadi Általános Iskola
Vasad
190
52/438
35.
Jászai Mari Általános Iskola
Monor
180
50/352
36.
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
Százhalombatta
175
55/428
37.
Fáy András Ref. Ált. Isk. és AMI
Gomba
165
57/434
38.
Általános Iskola
Szigetbecse
155
55/330

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
340
14/836
Fejes Dóra, Lángi Máté, Tichy Márk
2.
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
339
11/777
Barsi Botond, Kocsis Richárd, Széles Tamás
3.
Kossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
314
16/773
Kerekes Zoltán, Szabó Gergő, Tar Zsuzsanna
4.
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
Dabas
300
18/653
5.
Bolyai János Gimnázium
Ócsa
268
22/526
6.
Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
267
15/502
7.
Baktay Ervin Gimnázium
Dunaharaszti
232
22/368
8.
Bálint Márton Ált. Isk. és Középisk.
Törökbálint
212
38/384

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
356
6/842
Czégény Imre Kornél, Damsits Bence Levente, Kovács Márton
2.
Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
352
6/833
Karkó Bálint, Mihályházi Petra, Török Réka
3.
Kossuth Lajos Gimnázium
Cegléd
277
25/588
Janoch Péter Sándor, Kovács Emese, Major Mirtill
4.
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
Dabas
275
19/498
5.
Bolyai János Gimnázium
Ócsa
264
14/424

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
392
10/1082
Fehér-Kaplár Zsombor, Kollár Adél, Kubitsch Kevin
2.
Ráckevei Ady Endre Gimnázium
Ráckeve
336
10/744
Mikola Réka, Novák Botond, Spátay Sára
3.
Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
295
15/563
Babits Bence, Szalai Zsombor András, Várhalmi Botond István
4.
Baktay Ervin Gimnázium
Dunaharaszti
259
19/443

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
326
16/758
Györfi Bence, Kovács Balázs, Pankotai Krisztián
2.
Bolyai János Gimnázium
Ócsa
253
29/520
Beke Norbert, Bikkes Katica, Implom Viktor
3.
Baktay Ervin Gimnázium
Dunaharaszti
184
38/286
Bohr Dominika, Pallai Gergely Ádám, Szilasi Laura

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Ceglédi SZC Szterényi József Szakgimn. és Szki.
Monor
113
41/85
Bujdosó Dániel, Morvai Nikolett, Peczek Bianka

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Dél-Pest
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Ceglédi SZC Szterényi József Szakgimn. és Szki.
Monor
174
48/265
Maczó Mercédesz, Nagy Lilla, Zákó Dorina