Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
266
9/495
Horváth-Hegyi Lea, Serfőző Anna Luca, Varga Liza
2.
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
260
15/486
Erdélyi Dominik, Mikó Levente, Tóth Dávid
3.
Kiss Árpád Általános Iskola
Balassagyarmat
248
15/433
Nagy Soma, Sándor Dávid Balázs, Sándor Ákos
4.
SKÁID Gagarin Intézményegység
Salgótarján
215
24/323
5.
Általános Iskola
Romhány
206
29/410
6.
SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola
Salgótarján
204
15/290
7.
Salgótarjáni ÁI. Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
192
23/279
8.
Általános Iskola
Rétság
190
37/330
9.
Balassagyarmati Dózsa György Ált. Isk.
Balassagyarmat
186
25/262
10.
Mocsári Antal ÁI Karancsaljai Tagintézménye
Karancsalja
127
44/164

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
290
13/600
Harkó Zsombor, Horváth Balázs, Marsiczki Máté
2.
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
281
14/569
Aipli Álmos Kadocsa, Horváth-Hegyi Ruben, Kormos Levente
3.
SKÁID Gagarin Intézményegység
Salgótarján
271
12/519
Danyi András Márk, Smutzer Adrienn, Virág Iringó
4.
Kiss Árpád Általános Iskola
Balassagyarmat
254
13/436
5.
Balassagyarmati Dózsa György Ált. Isk.
Balassagyarmat
223
20/359
6.
Salgótarjáni ÁI. Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
223
24/389
7.
SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola
Salgótarján
222
29/414
8.
Mocsári Antal ÁI Karancsaljai Tagintézménye
Karancsalja
170
25/199
9.
Ságújfalui Általános Iskola és AMI
Ságújfalu
153
34/216
10.
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk., Gimn.
Szécsény
107
52/197

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
270
17/537
Antal Simon Gábor, Földvári Levente, Kiss Fiorella Hanna
2.
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
261
18/532
Kokavecz Gergő, Kovács Eszter, Torzsa Dániel
3.
Általános Iskola
Romhány
248
19/434
Boskó Bene Dénes, Demeter Dóra, Vizdák Éva
4.
Általános Iskola
Szurdokpüspöki
226
13/377
5.
Magyar Szentek Római Kat. Óv. és ÁI.
Pásztó
224
23/375
6.
SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola
Salgótarján
223
24/392
7.
Mocsári Antal ÁI Karancsaljai Tagintézménye
Karancsalja
218
17/321
8.
SKÁID Gagarin Intézményegység
Salgótarján
216
19/320
9.
Salgótarjáni ÁI. Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
212
27/355
10.
Balassagyarmati Dózsa György Ált. Isk.
Balassagyarmat
202
25/319

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
SKÁID Gagarin Intézményegység
Salgótarján
291
12/617
Dérer István, Paczári Zétény, Rigó Roland
2.
Balassagyarmati Dózsa György Ált. Isk.
Balassagyarmat
259
12/455
Besze Péter, Cserni Dorottya, Haliarszki Bence
3.
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
255
16/461
Erdős Virág, Szeles Kristóf, Széles Gergely
4.
Salgótarjáni ÁI. Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
247
20/452
5.
Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
236
27/466
6.
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
219
28/395
7.
Kiss Árpád Általános Iskola
Balassagyarmat
213
26/361
8.
Aba Sámuel Általános Iskola
Kazár
209
18/322
9.
Ságújfalui Általános Iskola és AMI
Ságújfalu
175
40/304
10.
SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola
Salgótarján
166
37/263

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
296
15/665
Együd András Buda, Kerényi Dániel Róbert, Molnár Lara
2.
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
264
15/496
Bertók Péter, Deme Szilárd, Mohai Máté
3.
SKÁID Gagarin Intézményegység
Salgótarján
256
15/492
Kovács Veronika, Tuska Bálint, Tóth Eszter
4.
SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola
Salgótarján
242
21/435
5.
Szendehelyi Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Szendehely
223
20/363
6.
Börzsöny Általános Iskola
Nagyoroszi
195
28/320
7.
Salgótarjáni ÁI. Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
194
33/359
8.
Általános Iskola
Rétság
176
35/271
9.
Aba Sámuel Általános Iskola
Kazár
168
39/264
10.
Általános Iskola
Lucfalva
164
23/191
11.
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
153
42/232

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
350
8/828
Bauer Lili, Hodossy Réka, Molnár Veronika
2.
SKÁID Gagarin Intézményegység
Salgótarján
343
15/824
Büki Marcel, Rozgonyi Benedek, Somoskői Zalán
3.
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
313
21/713
Huszár András, Jusztin István Krisztián, Király Bence
4.
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Salgótarján
305
25/723
5.
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
285
17/542
6.
Palotási Általános Iskola
Palotás
271
35/583
7.
Szendehelyi Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Szendehely
262
20/503
8.
Általános Iskola
Szurdokpüspöki
256
18/458
9.
Salgótarjáni ÁI. Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
235
43/543
10.
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk., Gimn.
Szécsény
229
41/490
11.
Aba Sámuel Általános Iskola
Kazár
222
32/419
12.
Magyar Szentek Római Kat. Óv. és ÁI.
Pásztó
200
50/437

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Salgótarjáni ÁI. Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
280
18/576
Deák Máté, Horváth Bálint, Maier Bendegúz
2.
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
276
14/524
Filip Bálint, Hajdú Zalán, Molnár Andor
3.
Zsigmond Király Általános Iskola
Pásztó
248
22/393
Erdélyi Petra, Noskó Csenge, Oláh Dorka
4.
Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
247
27/418
5.
Börzsöny Általános Iskola
Nagyoroszi
187
39/303
6.
Balassagyarmati Dózsa György Ált. Isk.
Balassagyarmat
179
19/170
7.
Ságújfalui Általános Iskola és AMI
Ságújfalu
176
54/383
8.
Aba Sámuel Általános Iskola
Kazár
171
43/216

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Salgótarján
243
19/408
Alb Levente, Feledi Ádám, Zeke Martin
2.
Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
203
43/363
Horváth Eszter, Tolnai Zoltán, Varga Marcell

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
270
20/476
Pákozdi Dávid, Széles Rebeka Flóra, Velkey János

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
283
11/492
Erdei László, Széles Réka, Tamás Péter

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Balassi Bálint Gimnázium
Balassagyarmat
276
14/549
Balázs Krisztina, Nagy Márk, Vilt Balázs

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Salgótarjáni SzC Táncsics Mihály Szakgimn. és Szki.
Salgótarján
222
36/425
Jakubovics Réka, Kormos Viktória, Motyovszki Anna
2.
SSzC Stromfeld Aurél Szakgimn. és Szki.
Salgótarján
170
28/241
Balogh Máté, Gembiczki Dániel, Urbán László

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Salgótarjáni SzC Táncsics Mihály Szakgimn. és Szki.
Salgótarján
240
14/338
Farkas Bálint, Kovács Márton Bence, Nagy Zsuzsanna

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Salgótarjáni SzC Táncsics Mihály Szakgimn. és Szki.
Salgótarján
262
12/396
Czékus Kitti, Mede Rebeka Eszter, Nagy Gábor
2.
SSzC Stromfeld Aurél Szakgimn. és Szki.
Salgótarján
212
34/361
Csontos Martin József, Hegedűs Viktor, Vlaszács Tamás

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Nógrád
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
SSzC Stromfeld Aurél Szakgimn. és Szki.
Salgótarján
180
18/159
Kelemen Áron, Kuborczik Gábor, Nagy János