Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vitéz János Kat. Nyelvokt. Német Nemzetiségi ÁI.
Esztergom
265
18/528
Molnár Bálint, Pánczél Dominik, Vonka Nimród
2.
Talentum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű ÁI. és Műv. Szg.
Tata
265
18/515
Maszlavér Zente, Nagy Szonja, Rákóczi Dóra
3.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
262
13/474
Emhő Eszter, Gál Máté, Hetényi Mátyás
4.
Kodály Zoltán ÁI. és Alapfokú Művészeti Iskola
Tatabánya
243
12/425
5.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
233
18/382
6.
Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola
Tatabánya
229
10/344
7.
Gyermelyi Általános Iskola
Gyermely
226
17/374
8.
DOKI Eötvös József Általános Iskola
Dorog
226
29/451
9.
Szent István Általános Iskola
Baj
223
20/378
10.
Fazekas Utcai Általános Iskola
Tata
223
24/398
11.
Vaszary János ÁI. Jázmin Utcai Tagintézménye
Tata
222
25/405
12.
Dunaalmási Csokonai Általános Iskola
Dunaalmás
221
18/367
13.
Dózsa György Általános Iskola
Tatabánya
219
24/377
14.
Bakonysárkányi Fekete István Ált. Isk.
Bakonysárkány
211
28/361
15.
Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány
210
33/346
16.
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola
Tatabánya
204
23/354
17.
József Attila Általános Iskola
Esztergom
201
34/340
18.
Sárberki Általános Iskola
Tatabánya
188
31/298
19.
Jászai Mari Általános Iskola
Ászár
180
35/311
20.
Bajnai Simor János Általános Iskola
Bajna
168
35/220
21.
Angyalffy Mátyás Általános Iskola
Naszály
165
38/269
22.
Óvárosi Általános Iskola
Tatabánya
161
34/212
23.
Íriszkert Általános Iskola
Szomód
141
22/109

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk.
Esztergom
307
12/701
Győző Balázs, Kardos Lilla, Mlaka Benedek
2.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
306
9/673
Molnár Donát, Prohászka Szonja, Tapodi Marcell
3.
Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola
Tatabánya
276
15/578
Perjési Lara, Rodé Nóra, Tóvári Napsugár
4.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
266
13/498
5.
Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány
261
22/538
6.
Vaszary János ÁI. Jázmin Utcai Tagintézménye
Tata
256
19/520
7.
Váci Mihály Általános Iskola
Tatabánya
246
17/438
8.
Óvárosi Általános Iskola
Tatabánya
246
25/526
9.
Sárberki Általános Iskola
Tatabánya
243
20/439
10.
Kodály Zoltán ÁI. és Alapfokú Művészeti Iskola
Tatabánya
238
25/463
11.
Dunaalmási Csokonai Általános Iskola
Dunaalmás
237
26/509
12.
Dózsa György Általános Iskola
Komárom
236
23/432
13.
Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Ács
234
13/375
14.
Íriszkert Általános Iskola
Szomód
233
14/362
15.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Komárom
228
27/403
16.
Talentum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű ÁI. és Műv. Szg.
Tata
222
21/392
17.
Szent István Általános Iskola
Baj
222
25/419
18.
Feszty Árpád Általános Iskola
Komárom
219
24/356
19.
Bábolnai Általános Iskola
Bábolna
217
18/313
20.
Fazekas Utcai Általános Iskola
Tata
216
27/354
21.
József Attila Általános Iskola
Esztergom
214
21/342
22.
Vitéz János Kat. Nyelvokt. Német Nemzetiségi ÁI.
Esztergom
214
25/347
23.
DOKI Eötvös József Általános Iskola
Dorog
213
26/380
24.
Gyermelyi Általános Iskola
Gyermely
210
29/384
25.
Esztergomi Petőfi Sándor Általános Iskola
Esztergom
207
28/379
26.
Bakonysárkányi Fekete István Ált. Isk.
Bakonysárkány
202
29/330
27.
Jászai Mari Általános Iskola
Ászár
201
34/368
28.
Bozsik József Általános Iskola
Komárom-Szőny
197
22/268
29.
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola
Császár
196
15/275
30.
József Attila Általános Iskola
Oroszlány
171
40/276
31.
Angyalffy Mátyás Általános Iskola
Naszály
113
50/218

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
317
10/730
Blága Bálint, Mészáros Menyhért, Németh Eszter
2.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
309
10/689
Jankovszky Sándor, Serfőző Balázs, Srágli Kristóf
3.
Vitéz János Kat. Nyelvokt. Német Nemzetiségi ÁI.
Esztergom
292
15/617
Egresits Anna, Kántor László, Rezsőfi Tamás
4.
Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola
Tatabánya
287
12/613
5.
Váci Mihály Általános Iskola
Tatabánya
270
17/547
6.
Feszty Árpád Általános Iskola
Komárom
270
17/534
7.
Fazekas Utcai Általános Iskola
Tata
262
13/508
8.
Sárberki Általános Iskola
Tatabánya
261
18/515
9.
Vaszary János ÁI. Jázmin Utcai Tagintézménye
Tata
261
18/494
10.
Kodály Zoltán ÁI. és Alapfokú Művészeti Iskola
Tatabánya
255
24/515
11.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Komárom
251
16/474
12.
Jászai Mari Általános Iskola
Ászár
246
21/464
13.
Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány
244
23/502
14.
József Attila Általános Iskola
Esztergom
244
23/474
15.
Bajnai Simor János Általános Iskola
Bajna
243
16/443
16.
DOKI Eötvös József Általános Iskola
Dorog
236
27/438
17.
Bábolnai Általános Iskola
Bábolna
234
21/430
18.
Dunaalmási Csokonai Általános Iskola
Dunaalmás
224
27/404
19.
Íriszkert Általános Iskola
Szomód
219
28/416
20.
Szent István Általános Iskola
Baj
214
25/338
21.
Angyalffy Mátyás Általános Iskola
Naszály
213
22/345
22.
Bozóky Mihály Általános Iskola
Pilismarót
213
26/343
23.
Bolyai János Általános Iskola
Tatabánya
211
28/335
24.
Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk.
Esztergom
199
32/340
25.
Gyermelyi Általános Iskola
Gyermely
198
25/316
26.
Dózsa György Általános Iskola
Komárom
195
28/299
27.
Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Ács
194
29/300
28.
Bozsik József Általános Iskola
Komárom-Szőny
191
36/352
29.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kisbér
160
35/202
30.
Kernstok Károly Általános Iskola
Nyergesújfalu
155
44/202
31.
Dózsa György Általános Iskola
Tatabánya
149
42/239

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
316
11/727
Gyarmati Ádám, Koppány Balázs Endre, Petőcz Endre
2.
Dobó Katalin Gimnázium
Esztergom
291
16/623
Konta Mira, Kurnász Ábel, Studt Abigél
3.
Feszty Árpád Általános Iskola
Komárom
280
15/560
Bertalanits Viktória, Bicskey Tamara, Bognár Csilla
4.
Bárdos László Gimnázium
Tatabánya
280
19/634
5.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
269
14/518
6.
Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány
267
20/559
7.
Kernstok Károly Általános Iskola
Nyergesújfalu
262
17/517
8.
Arany János Általános Iskola
Lábatlan
262
21/535
9.
Váci Mihály Általános Iskola
Tatabánya
260
19/535
10.
Fazekas Utcai Általános Iskola
Tata
242
17/423
11.
Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola
Tatabánya
238
17/398
12.
Kodály Zoltán ÁI. és Alapfokú Művészeti Iskola
Tatabánya
236
27/428
13.
DOKI Eötvös József Általános Iskola
Dorog
235
28/452
14.
Bolyai János Általános Iskola
Tatabánya
234
21/425
15.
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola
Tatabánya
232
23/443
16.
Arany János Általános Iskola
Súr
232
23/409
17.
József Attila Általános Iskola
Esztergom
230
29/481
18.
Gyermelyi Általános Iskola
Gyermely
227
20/378
19.
Bozsik József Általános Iskola
Komárom-Szőny
227
24/421
20.
Szent István Általános Iskola
Baj
225
30/425
21.
Angyalffy Mátyás Általános Iskola
Naszály
222
21/400
22.
Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Ács
220
27/405
23.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kisbér
214
25/362
24.
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola
Császár
214
29/377
25.
Bábolnai Általános Iskola
Bábolna
213
26/382
26.
Jászai Mari Általános Iskola
Ászár
211
32/391
27.
Dunaalmási Csokonai Általános Iskola
Dunaalmás
210
21/335
28.
Tokodi Hegyeskő Általános Iskola
Tokod
206
33/383
29.
Bajnai Simor János Általános Iskola
Bajna
205
26/330
30.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Komárom
205
34/401
31.
Leányvári Erdély Jenő Általános Iskola
Leányvár
200
31/316
32.
Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. és Óvoda
Komárom
177
38/288

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
288
15/618
Egri Sára, Hargitai Alexa Réka, Rossz Emese
2.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
272
15/519
Novoszádi Kende, Perneczky László, Sebestyén Dóra
3.
Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola
Tatabánya
260
19/507
Bense Manfréd, Bánky Botond András, Károly Szilveszter
4.
Feszty Árpád Általános Iskola
Komárom
258
17/495
5.
Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány
257
18/484
6.
Dobó Katalin Gimnázium
Esztergom
254
21/511
7.
Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. és Óvoda
Komárom
241
14/408
8.
Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola
Tatabánya
234
21/422
9.
József Attila Általános Iskola
Oroszlány
231
24/433
10.
Bábolnai Általános Iskola
Bábolna
230
29/453
11.
Gyermelyi Általános Iskola
Gyermely
228
15/402
12.
Bolyai János Általános Iskola
Tatabánya
227
24/424
13.
Kernstok Károly Általános Iskola
Nyergesújfalu
227
28/440
14.
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola
Császár
221
26/425
15.
Kodály Zoltán ÁI. és Alapfokú Művészeti Iskola
Tatabánya
218
25/371
16.
Szent István Általános Iskola
Baj
217
22/353
17.
Dózsa György Általános Iskola
Komárom
212
19/312
18.
Angyalffy Mátyás Általános Iskola
Naszály
205
18/306
19.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Komárom
205
34/392
20.
Váci Mihály Általános Iskola
Tatabánya
204
27/345
21.
Bárdos László Gimnázium
Tatabánya
185
30/264
22.
Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Ács
185
38/329
23.
Bozsik József Általános Iskola
Komárom-Szőny
176
23/248
24.
József Attila Általános Iskola
Esztergom
173
30/281
25.
Dunaalmási Csokonai Általános Iskola
Dunaalmás
166
41/320
26.
Óvárosi Általános Iskola
Tatabánya
166
41/284

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
359
11/890
Bodányi Csenge, Kádas Dániel, Molnár Hédi
2.
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
357
17/958
Balogh András, Lichtenstein Ede, Márovics Bertold
3.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
345
17/882
Borisza Zsigmond Benedek, Farkas Lili, Németh Mátyás
4.
Dobó Katalin Gimnázium
Esztergom
334
12/745
5.
Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány
327
19/827
6.
Bárdos László Gimnázium
Tatabánya
322
24/813
7.
Kernstok Károly Általános Iskola
Nyergesújfalu
319
23/808
8.
Tatai Református Gimnázium
Tata
319
23/751
9.
Bajnai Simor János Általános Iskola
Bajna
312
14/693
10.
Váci Mihály Általános Iskola
Tatabánya
301
21/666
11.
Gyermelyi Általános Iskola
Gyermely
300
26/714
12.
Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. és Óvoda
Komárom
297
21/648
13.
Fazekas Utcai Általános Iskola
Tata
297
29/734
14.
Dózsa György Általános Iskola
Komárom
296
14/622
15.
Feszty Árpád Általános Iskola
Komárom
295
23/673
16.
Kodály Zoltán ÁI. és Alapfokú Művészeti Iskola
Tatabánya
289
29/682
17.
Zafféry Károly Szalézi Középiskola
Nyergesújfalu
279
23/559
18.
DOKI Eötvös József Általános Iskola
Dorog
261
33/578
19.
Jókai Mór Gimnázium
Komárom
256
26/514
20.
Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Ács
254
36/598
21.
Bozóky Mihály Általános Iskola
Pilismarót
252
34/469
22.
József Attila Általános Iskola
Oroszlány
238
36/509
23.
Bolyai János Általános Iskola
Tatabánya
238
36/473
24.
Bábolnai Általános Iskola
Bábolna
230
36/446
25.
Szent István Általános Iskola
Baj
227
23/379
26.
Dózsa György Általános Iskola
Tatabánya
220
46/437
27.
Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola
Tatabánya
215
31/407
28.
Bakonysárkányi Fekete István Ált. Isk.
Bakonysárkány
210
48/479
29.
Tokodi Hegyeskő Általános Iskola
Tokod
200
42/335

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dobó Katalin Gimnázium
Esztergom
325
13/753
Cserép Ádám, Fehér Dénes, Petró Péter
2.
Feszty Árpád Általános Iskola
Komárom
301
21/682
Kusica Nadin, Lengyel Anna, Szűcs Levente
3.
Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány
296
26/632
Beck Dorina, Kőhalmi Péter Lajos, Németh Máté
4.
Kőkúti Általános Iskola
Tata
294
28/713
5.
Vaszary János Általános Iskola
Tata
287
15/554
6.
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
271
19/483
7.
Tatai Református Gimnázium
Tata
263
27/528
8.
Kodály Zoltán ÁI. és Alapfokú Művészeti Iskola
Tatabánya
251
35/540
9.
Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola
Tatabánya
247
27/408
10.
DOKI Eötvös József Általános Iskola
Dorog
235
43/467
11.
Jókai Mór Gimnázium
Komárom
231
27/399
12.
Bábolnai Általános Iskola
Bábolna
220
30/365
13.
Kernstok Károly Általános Iskola
Nyergesújfalu
214
32/301
14.
Bakonysárkányi Fekete István Ált. Isk.
Bakonysárkány
211
39/386
15.
Bárdos László Gimnázium
Tatabánya
210
48/459
16.
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola
Császár
185
53/368
17.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kisbér
177
53/374

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Eötvös József Gimnázium
Tata
303
19/619
Andai Márk, Engler Csilla, Szeidemann Márton
2.
Tatai Református Gimnázium
Tata
285
21/625
Bánhidi Botond, Molnár Csaba, Seprényi Péter
3.
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
281
13/512
Mercz Kristóf, Rácz Anna, Szolnoki Panna
4.
Dobó Katalin Gimnázium
Esztergom
263
7/413
5.
Bárdos László Gimnázium
Tatabánya
223
19/323
6.
Szent Margit Gimnázium és Általános Iskola
Tatabánya
222
28/358

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Eötvös József Gimnázium
Tata
321
13/700
Bilszky Márk, Tóth Kincső Eszter, Varga Dániel
2.
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
290
12/541
Fekete Zsófia, Kollár Bendegúz, Lukács Bora
3.
Árpád-házi Szent Erzsébet Középisk.
Esztergom
275
19/545
Erős Vince, Pathó Kata, Simon Zoltán
4.
Dobó Katalin Gimnázium
Esztergom
274
24/540

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Eötvös József Gimnázium
Tata
348
10/795
Andai Roland, Veisz Andor, Ölveczki Máté
2.
Dobó Katalin Gimnázium
Esztergom
339
7/734
Cserép Dániel, Csizmár Kristóf, Hussein Adnan Mahdi
3.
Tatai Református Gimnázium
Tata
272
18/498
Köpe Krisztián, Straub Luca, Szabó Endre

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Eötvös József Gimnázium
Tata
308
6/611
Hegedüs Péter, Koronczi Szabolcs, Major Barnabás

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
TSZC Bláthy Ottó Szakgimn., Szakközépisk. és Koll.
Tata
181
53/430
Kis-Prumik Levente, Pelyhe Konor, Szabó János István
2.
Tatabányai SZC Ker., Vend., Idf. Szki., SZI
Tatabánya
173
33/299
Gáncs Noémi, Kelemen Bertold, Mladinoff Eszter Adél
3.
Launai Miklós Ált. Isk. és Művészeti Szakg.
Neszmély
165
25/167
Erdélyi Ágnes, Szabó Dániel, Véber Vanessza Orsolya
4.
TSZC Balassa Bálint Gazd. Szakgimn. és Szki.
Esztergom
145
57/230

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Tatabányai SZC Ker., Vend., Idf. Szki., SZI
Tatabánya
204
34/313
Cristea Éva, Kovács Benjámin, Posztós Kata Júlia
2.
TSZC Bláthy Ottó Szakgimn., Szakközépisk. és Koll.
Tata
193
41/343
Hermán Laura, Schaffer Péter, Tóbiás Attila

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Launai Miklós Ált. Isk. és Művészeti Szakg.
Neszmély
217
33/379
Fizel Barbara, Nagyfi Máté, Sivinger Réka
2.
TSZC Bláthy Ottó Szakgimn., Szakközépisk. és Koll.
Tata
204
34/346
Bodács Márk Dávid, Orosz Tamás Sámuel, Pallós Anikó
3.
TSZC Balassa Bálint Gazd. Szakgimn. és Szki.
Esztergom
204
42/399
Koznovszki Dóra, Nagy Barbara, Vojtek Viktória
4.
Tatabányai SZC Ker., Vend., Idf. Szki., SZI
Tatabánya
180
26/297

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Komárom-Esztergom
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
TSZC Bláthy Ottó Szakgimn., Szakközépisk. és Koll.
Tata
171
39/244
Babér Gábor, Osbáth Gergely Bálint, Piltz Gergely
2.
Launai Miklós Ált. Isk. és Művészeti Szakg.
Neszmély
164
22/198
Marton Vivien, Plavecz Enikő, Veszprémi Dániel
3.
TSZC Balassa Bálint Gazd. Szakgimn. és Szki.
Esztergom
156
46/245
Cseresznyés Klaudia, Eck Dominika, Pap András
4.
Tatabányai SZC Ker., Vend., Idf. Szki., SZI
Tatabánya
140
62/267