Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
285
14/584
M. Kiss Márton, Sági Szabolcs, Tajti Márton
2.
Herédi Általános Iskola
Heréd
280
19/626
Gregus Bence, Juhász Bence, Szántó Martin Gyula
3.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.
Eger
250
13/422
Horváth Anna Tekla, Huszti Gergő, Katona Renáta
4.
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Ált. Isk.
Gyöngyös
246
21/485
5.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközv. és Képfejl. ÁI.
Hatvan
239
24/452
6.
Arany János Általános Iskola
Gyöngyös
239
24/446
7.
Horti Batthyány József Általános Iskola
Hort
221
22/384
8.
Felsőtárkányi Általános Iskola és AMI
Felsőtárkány
220
27/371
9.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eger
217
18/331
10.
Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös
211
28/324
11.
Széchenyi István Katolikus Általános Iskola
Füzesabony
204
23/301
12.
Hatvani Szent István Általános Iskola
Hatvan
200
27/352
13.
Noszvaji Figedy János Általános Iskola
Noszvaj
200
27/350
14.
Lőrinci Hunyadi Mátyás Ált. Isk. és AMI
Lőrinci
191
16/234
15.
Széchenyi István Általános Iskola
Gyöngyöshalász
169
22/194
16.
Boldog Brenner János Katolikus Ált. Isk.
Apc
140
47/195
17.
5. Sz. Általános Iskola
Hatvan
139
44/225

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Kat. ÁI. és AMI
Gyöngyössolymos
261
22/533
Kovács Dorka, Majkó Iván, Tátrai Barnabás József
2.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.
Eger
260
15/496
Hegyi Balázs, Papp Botond, Stoll Nándor
3.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközv. és Képfejl. ÁI.
Hatvan
259
12/455
Fekete Norbert Csaba, Jakabovits Soma, Pál András
4.
Arany János Általános Iskola
Gyöngyös
251
12/414
5.
Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös
247
16/461
6.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eger
242
17/403
7.
Szent Imre Általános Iskola
Eger
234
21/427
8.
Horti Batthyány József Általános Iskola
Hort
234
21/417
9.
Lenkey János Általános Iskola
Eger
234
21/404
10.
BBÁI ESZ. Tinódi S. Tagiskola
Eger
230
21/389
11.
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
230
21/367
12.
Kemény Ferenc Sportisk. és ÁI. Árpád Fejedelem Tagiskola
Ostoros
222
21/370
13.
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola
Pétervására
210
33/402
14.
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola
Boldog
197
14/218
15.
5. Sz. Általános Iskola
Hatvan
183
24/277
16.
Boldog Brenner János Katolikus Ált. Isk.
Apc
177
30/271
17.
Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola
Petőfibánya
175
40/300
18.
Richter Gedeon Általános Iskola
Ecséd
146
41/315

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
310
13/706
Fiser Domonkos, Katona Korinna, Patkós Botond István
2.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.
Eger
288
11/608
Antal Zétény, Doros Levente, Gecse Lia
3.
Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös
272
11/514
Pántya Nóra, Pásztor Katinka, Tamus Cinka Anna
4.
Arany János Általános Iskola
Gyöngyös
262
17/508
5.
Horti Batthyány József Általános Iskola
Hort
260
15/532
6.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eger
255
20/474
7.
Felsőtárkányi Általános Iskola és AMI
Felsőtárkány
250
13/447
8.
Szent Imre Általános Iskola
Eger
247
12/406
9.
Lőrinci Hunyadi Mátyás Ált. Isk. és AMI
Lőrinci
245
14/428
10.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközv. és Képfejl. ÁI.
Hatvan
235
24/448
11.
Lenkey János Általános Iskola
Eger
235
28/475
12.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Hatvan
226
29/386
13.
Atkári Petőfi Sándor Általános Iskola
Atkár
224
19/386
14.
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola
Pétervására
214
17/340
15.
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Kat. ÁI. és AMI
Gyöngyössolymos
189
34/298
16.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Heves
188
15/221
17.
Richter Gedeon Általános Iskola
Ecséd
187
24/264
18.
Széchenyi István Katolikus Általános Iskola
Füzesabony
181
22/307
19.
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Ált. Isk.
Gyöngyös
179
32/259

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Gyöngyös
288
15/597
Bíró Tímea, Csordás László, Mészáros Olivér
2.
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium
Eger
286
13/592
Baranyai Balázs, Pozsonyi Gergő, Szűcs Vencel Ferenc
3.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközv. és Képfejl. ÁI.
Hatvan
277
18/571
Bense Hanna Sára, Langó Ákos, Verebélyi Boglárka
4.
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
272
19/562
5.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Hatvan
264
15/544
6.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.
Eger
258
21/537
7.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eger
257
22/491
8.
Széchenyi István Általános Iskola
Gyöngyöshalász
251
20/487
9.
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Kat. ÁI. és AMI
Gyöngyössolymos
241
10/402
10.
Felsővárosi Általános Iskola
Gyöngyös
239
16/409
11.
Viszneki Általános Iskola
Visznek
232
23/409
12.
Pásztorvölgyi Ált. Isk. és Gimn.
Eger
232
27/434
13.
Horti Batthyány József Általános Iskola
Hort
229
18/404
14.
Újhatvani Római Katolikus Ált. Isk.
Hatvan
214
17/342
15.
Arany János Általános Iskola
Gyöngyös
210
33/356
16.
Boldog Brenner János Katolikus Ált. Isk.
Apc
209
26/360
17.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Heves
209
26/356
18.
BBÁI ESZ. Tinódi S. Tagiskola
Eger
206
33/389
19.
Felsőtárkányi Általános Iskola és AMI
Felsőtárkány
189
34/320
20.
Szent Imre Általános Iskola
Eger
183
36/341
21.
Herédi Általános Iskola
Heréd
181
38/293
22.
Széchenyi István Katolikus Általános Iskola
Füzesabony
161
38/262
23.
Eötvös József Református Oktatási Központ
Heves
150
33/208

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eger
300
11/649
Neufeld Tamás, Rózsa Péter, Szabó Zsófia
2.
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
286
13/599
Győrváry Ádám, Kocsis Marcell, Tóth-Szük Csenge
3.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Hatvan
285
14/616
Cseppentő Áron, Monok Péter, Zelenka Dávid
4.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Ált. Isk.
Eger
253
18/473
5.
Lenkey János Általános Iskola
Eger
250
21/467
6.
Kemény Ferenc Sportisk. és ÁI. Árpád Fejedelem Tagiskola
Ostoros
247
20/492
7.
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Gyöngyös
231
24/411
8.
Arany János Általános Iskola
Gyöngyös
230
25/438
9.
Szent Imre Általános Iskola
Eger
214
13/310
10.
Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola
Zagyvaszántó
214
17/326
11.
Noszvaji Figedy János Általános Iskola
Noszvaj
214
25/358
12.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközv. és Képfejl. ÁI.
Hatvan
211
28/347
13.
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Kat. ÁI. és AMI
Gyöngyössolymos
208
23/343
14.
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Ált. Isk.
Gyöngyös
205
22/327
15.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Heves
181
26/256
16.
Boldog Brenner János Katolikus Ált. Isk.
Apc
179
28/280
17.
Széchenyi István Katolikus Általános Iskola
Füzesabony
165
26/188
18.
Viszneki Általános Iskola
Visznek
160
23/233
19.
Lőrinci Hunyadi Mátyás Ált. Isk. és AMI
Lőrinci
158
21/193

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dobó István Gimnázium
Eger
380
10/1013
Murányi Péter, Szabó Marcell, Sütő Áron
2.
Neumann János Gimn., Szakgimn. és Koll.
Eger
349
17/887
Bodnár Nóra, Koncz Regina, Kurtz Levente
3.
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Gyöngyös
334
16/794
Szabó Réka Nóra, Tóth Evelin, Tőzsér Zsófi Zsanna
4.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközv. és Képfejl. ÁI.
Hatvan
317
21/717
5.
Horti Batthyány József Általános Iskola
Hort
303
19/680
6.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eger
298
20/629
7.
BBÁI ESZ. Tinódi S. Tagiskola
Eger
277
25/578
8.
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Ált. Isk.
Gyöngyös
266
36/585
9.
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Kat. ÁI. és AMI
Gyöngyössolymos
256
30/476
10.
Viszneki Általános Iskola
Visznek
236
14/344
11.
Pásztorvölgyi Ált. Isk. és Gimn.
Eger
228
38/446
12.
Arany János Általános Iskola
Gyöngyös
200
38/337
13.
Noszvaji Figedy János Általános Iskola
Noszvaj
200
50/379
14.
Széchenyi István Katolikus Általános Iskola
Füzesabony
198
40/375

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
340
14/848
Fiser Boldizsár Zoltán, Ragó Marcell, Susán Henrik Zoltán
2.
Neumann János Gimn., Szakgimn. és Koll.
Eger
277
33/625
Erdős Ágoston, Math Bence, Szabó Lili Hanna
3.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eger
269
21/489
Bagi Bereniké, Győri Dóra, Neufeld Nóra
4.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközv. és Képfejl. ÁI.
Hatvan
258
24/458
5.
Arany János Általános Iskola
Gyöngyös
250
32/588
6.
Felsőtárkányi Általános Iskola és AMI
Felsőtárkány
247
27/470
7.
Viszneki Általános Iskola
Visznek
236
22/444
8.
Dobó István Gimnázium
Eger
219
27/348
9.
Atkári Petőfi Sándor Általános Iskola
Atkár
215
27/326
10.
Széchenyi István Katolikus Általános Iskola
Füzesabony
210
20/303
11.
Szent Imre Általános Iskola
Eger
208
18/255
12.
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és A.M.I.
Gyöngyös
181
33/274

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Dobó István Gimnázium
Eger
282
20/577
Farkas Bence, Magyar Gábor Balázs, Stefán Laura
2.
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Koll.
Eger
273
9/467
Kovács Ádám, Puha Béla, Tóth Antal
3.
Neumann János Gimn., Szakgimn. és Koll.
Eger
264
22/491
Bagi Gergely, Gödri István, Patkovics Dóra
4.
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Gyöngyös
258
20/469
5.
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szki.
Hatvan
241
21/423
6.
Eötvös József Református Oktatási Központ
Heves
188
18/202

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szki.
Hatvan
328
2/665
Kovács Balázs Csaba, Szepesi Balázs, Tóth János
2.
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Koll.
Eger
319
7/659
Deme Bence, Herman Dorka, Jankura Tamás
3.
Neumann János Gimn., Szakgimn. és Koll.
Eger
308
18/657
Bocsi Dominik, Fülep Dániel, Szkálosi Attila
4.
Dobó István Gimnázium
Eger
293
13/563
5.
Pásztorvölgyi Ált. Isk. és Gimn.
Eger
246
24/434
6.
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium
Eger
241
25/428
7.
Eötvös József Református Oktatási Központ
Heves
162
52/268

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Koll.
Eger
351
11/864
Apró Péter, Németh Dávid, Perge Attila
2.
Neumann János Gimn., Szakgimn. és Koll.
Eger
334
12/730
Dobi Dorina, Fülöp Zita, Herczeg Bálint
3.
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium
Eger
304
14/623
Kovács Anna, Kovács Eszter Éva, Varga Veronika
4.
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szki.
Hatvan
276
22/547
5.
Dobó István Gimnázium
Eger
275
23/553
6.
Eötvös József Református Oktatási Központ
Heves
218
16/293

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Neumann János Gimn., Szakgimn. és Koll.
Eger
286
8/556
Eged Armand, Tóth Krisztián, Zsiga Tamás
2.
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Koll.
Eger
260
6/366
Csillag András, Fazekas Lajos, Jankura Renáta
3.
Eötvös József Református Oktatási Központ
Heves
218
16/283
Jakab Martin, Juhász Fanni, Nagy István
4.
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Gyöngyös
199
35/305

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vak Bottyán János Kat. Szkg., Gimn. és Koll.
Gyöngyös
221
25/331
Makovinyi Máté, Nagy Péter, Zeltner Barnabás

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vak Bottyán János Kat. Szkg., Gimn. és Koll.
Gyöngyös
270
36/577
Grama Szabolcs, Győri Rajmund, Molnár Brunó

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Andrássy György Kat. Közg. Szakgimn. és Gimn.
Eger
253
21/405
Kis Viktória, Kívés István, Szaniszló Zsófia
2.
Vak Bottyán János Kat. Szkg., Gimn. és Koll.
Gyöngyös
174
48/317
Torda Zalán, Tóth Balázs, Vilányi Ádám

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Heves
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vak Bottyán János Kat. Szkg., Gimn. és Koll.
Gyöngyös
151
47/213
Bordák Bianka, Gubala Renáta, Perlaki Ádám