Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen
305
14/690
Baráth Bence, Papp Sára, Szilágyi- Lund Hanna
2.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 002
Debrecen
304
11/670
Rácz Erik Endre, Szentesi Donát, Zelenák Kinga
3.
Hajdúböszörményi Bocskai István Ált. Isk.
Hajdúböszörmény
287
12/597
Dobó Ádám, Oláh Roland, Pór Attila
4.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 003
Debrecen
287
16/601
5.
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
284
11/560
6.
Bocskai István Ált. Isk. és AMI
Derecske
274
13/524
7.
Baltazár Dezső Református Ált. Isk.
Hajdúböszörmény
272
19/564
8.
Árpád Vezér Általános Iskola
Debrecen
261
18/504
9.
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda
Balmazújváros
260
15/467
10.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Ált. Isk.
Debrecen
252
19/479
11.
Szoboszlói Úti Általános Iskola
Debrecen
251
16/436
12.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Debrecen
247
20/465
13.
Dózsa György ÁI., Műv. és Diáksport Alap
Debrecen
245
26/482
14.
Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola
Berettyóújfalu
244
15/443
15.
Hatvani István Általános Iskola
Debrecen
243
20/443
16.
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
241
14/397
17.
Kálvin Téri Általános Iskola
Püspökladány
241
18/412
18.
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola
Debrecen
241
26/469
19.
Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola
Hajdúböszörmény
236
15/384
20.
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Debrecen
233
18/371
21.
Svetits Katolikus Óvoda, Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Debrecen
232
15/378
22.
Szent Efrém Görögkat. Óvoda, ÁI. és AMI
Debrecen
230
21/409
23.
Szent Bazil Oktatási Központ
Hajdúdorog
224
23/412
24.
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola
Debrecen
216
23/352
25.
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Hajdúszoboszló
212
19/308
26.
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
Debrecen
211
20/348
27.
Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola
Polgár
208
15/300
28.
Kazinczy Ferenc ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Debrecen
199
16/247
29.
Ebesi Arany János Magyar-A. K.T.Ny. ÁI. és AMI
Ebes
198
29/363
30.
Bárdos Lajos Általános Iskola
Hajdúszoboszló
198
29/303
31.
Hajdúdorogi Móra Ferenc Ált. Isk. és Műv. Isk.
Hajdúdorog
194
29/309
32.
Széchenyi István Tagiskola
Berettyóújfalu
182
33/278
33.
Bocskai István ÁI., Gimn., AMI és EPSz.
Hajdúnánás
177
34/269
34.
Bocskai István Általános Iskola
Álmosd
167
16/172
35.
Erőss Lajos Református Ált. Isk.
Püspökladány
166
37/247
36.
Petritelepi Általános Iskola
Püspökladány
150
45/236
37.
Irinyi János Általános Iskola
Létavértes
145
46/216

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 002
Debrecen
331
8/787
Kovács Flóra Lilla, Losonczi Sarolta, Pintér Máté Botond
2.
Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen
306
9/647
Rőth Kristóf Zoltán, Szabó Frigyes, Szőllősi László
3.
Debreceni Református Kollégium Ált. Isk.
Debrecen
304
11/682
Fülöp Levente, Karap Anna, Varró Péter
4.
Árpád Vezér Általános Iskola
Debrecen
303
8/659
5.
Baltazár Dezső Református Ált. Isk.
Hajdúböszörmény
294
13/651
6.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 003
Debrecen
293
14/636
7.
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
289
14/594
8.
Szoboszlói Úti Általános Iskola
Debrecen
285
18/623
9.
Hatvani István Általános Iskola
Debrecen
276
15/555
10.
Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola
Berettyóújfalu
269
14/523
11.
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
266
13/513
12.
Bocskai István Ált. Isk. és AMI
Derecske
262
21/517
13.
Arany János Általános Iskola
Létavértes
261
14/488
14.
Hajdúdorogi Móra Ferenc Ált. Isk. és Műv. Isk.
Hajdúdorog
259
20/543
15.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Ált. Isk.
Debrecen
256
19/483
16.
Kazinczy Ferenc ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Debrecen
256
23/484
17.
Benedek Elek Általános Iskola
Debrecen
252
15/451
18.
Szent Bazil Oktatási Központ
Hajdúdorog
249
18/442
19.
Svetits Katolikus Óvoda, Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Debrecen
246
25/498
20.
Hajdúböszörményi Bocskai István Ált. Isk.
Hajdúböszörmény
244
11/384
21.
Kálvin Téri Általános Iskola
Püspökladány
240
27/466
22.
Ebesi Arany János Magyar-A. K.T.Ny. ÁI. és AMI
Ebes
235
24/439
23.
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda
Balmazújváros
234
17/383
24.
Debreceni Bolyai János Ált. Isk. és AMI
Debrecen
227
24/389
25.
Bocskai István ÁI., Gimn., AMI és EPSz.
Hajdúnánás
222
25/368
26.
Bagamér-Kokad Általános Iskola és AMI
Bagamér
206
25/345
27.
Erőss Lajos Református Ált. Isk.
Püspökladány
206
33/385
28.
Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola
Hajdúböszörmény
203
32/375
29.
Derecskei Bocskai István ÁI. és AMI Tépei Tag. Isk.
Tépe
202
33/376
30.
Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola
Polgár
193
30/371
31.
Lilla Téri Általános Iskola
Debrecen
187
32/285
32.
Irinyi János Általános Iskola
Létavértes
178
29/273
33.
Bocskai István Általános Iskola
Álmosd
177
34/283
34.
Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI
Kaba
172
31/248

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 002
Debrecen
318
9/730
Batár Hanna Dóra, Boda Marcell, Mezei Marcell
2.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 003
Debrecen
316
11/719
Baran Júlia, Gáll Balázs, Gáll Zsófia
3.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Ált. Isk.
Debrecen
316
11/714
Boros Gábor, Holló Barnabás, Látkóczki Levente
4.
Szoboszlói Úti Általános Iskola
Debrecen
313
10/705
5.
Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen
311
12/696
6.
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
310
9/680
7.
Debreceni Református Kollégium Ált. Isk.
Debrecen
282
13/597
8.
Lilla Téri Általános Iskola
Debrecen
278
17/578
9.
Árpád Vezér Általános Iskola
Debrecen
277
18/546
10.
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda
Balmazújváros
275
16/552
11.
Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola
Hajdúböszörmény
269
18/561
12.
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
265
14/488
13.
Dózsa György ÁI., Műv. és Diáksport Alap
Debrecen
265
18/500
14.
Vénkerti Általános Iskola és AMI
Debrecen
264
15/540
15.
Kálvin Téri Általános Iskola
Püspökladány
263
20/524
16.
Hajdúböszörményi Bocskai István Ált. Isk.
Hajdúböszörmény
253
22/498
17.
Svetits Katolikus Óvoda, Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Debrecen
252
23/507
18.
Benedek Elek Általános Iskola
Debrecen
248
19/447
19.
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Debrecen
244
15/436
20.
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
243
20/452
21.
Kazinczy Ferenc ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Debrecen
240
23/444
22.
Hatvani István Általános Iskola
Debrecen
238
13/414
23.
Debreceni Bolyai János Ált. Isk. és AMI
Debrecen
238
21/441
24.
Bárdos Lajos Általános Iskola
Hajdúszoboszló
234
17/407
25.
Szent Bazil Oktatási Központ
Hajdúdorog
233
22/402
26.
Ebesi Arany János Magyar-A. K.T.Ny. ÁI. és AMI
Ebes
230
25/435
27.
Diószegi Kis István Református ÁI. és AMI
Berettyóújfalu
229
18/376
28.
Hajdúdorogi Móra Ferenc Ált. Isk. és Műv. Isk.
Hajdúdorog
224
27/430
29.
Bocskai István ÁI., Gimn., AMI és EPSz.
Hajdúnánás
223
24/373
30.
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Hajdúszoboszló
221
22/378
31.
Arany János Általános Iskola
Létavértes
220
19/352
32.
Hortobágyi Petőfi Sándor ÁI. és Koll.
Hortobágy
220
31/395
33.
Bocskai István Ált. Isk. és AMI
Derecske
218
25/363
34.
Irinyi János Általános Iskola
Létavértes
215
24/359
35.
Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola
Polgár
214
21/341
36.
Bagamér-Kokad Általános Iskola és AMI
Bagamér
206
33/343
37.
Erőss Lajos Református Ált. Isk.
Püspökladány
202
33/329
38.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Debrecen
199
32/344
39.
Petritelepi Általános Iskola
Püspökladány
173
34/275
40.
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
Debrecen
156
39/244
41.
Bocskai István Általános Iskola
Álmosd
133
42/189

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szoboszlói Úti Általános Iskola
Debrecen
327
8/749
Cseh Milán, Gyuró Ádám, Pozsonyi Milán
2.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Ált. Isk.
Debrecen
327
8/748
Csukás Dalma, Juhász Csaba, Tarsoly Andor
3.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 003
Debrecen
322
9/737
Bodor Noémi, Koncz Tibor, Pókay-Kiss Réka
4.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 002
Debrecen
301
14/655
5.
Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen
301
14/647
6.
Debreceni Református Kollégium Ált. Isk.
Debrecen
300
15/677
7.
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
296
15/641
8.
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
295
12/623
9.
Bocskai István Ált. Isk. és AMI
Derecske
289
14/616
10.
Szent Efrém Görögkat. Óvoda, ÁI. és AMI
Debrecen
283
16/593
11.
Gönczy Pál Általános Iskola
Hajdúszoboszló
274
17/579
12.
Bocskai István ÁI., Gimn., AMI és EPSz.
Hajdúnánás
272
15/551
13.
Árpád Vezér Általános Iskola
Debrecen
263
20/540
14.
Bárdos Lajos Általános Iskola
Hajdúszoboszló
261
18/517
15.
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
261
22/519
16.
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda
Balmazújváros
260
23/519
17.
Hajdúböszörményi Bocskai István Ált. Isk.
Hajdúböszörmény
259
16/503
18.
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola
Debrecen
248
23/471
19.
Lilla Téri Általános Iskola
Debrecen
243
24/485
20.
Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI
Kaba
241
22/455
21.
Benedek Elek Általános Iskola
Debrecen
230
25/426
22.
Svetits Katolikus Óvoda, Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Debrecen
225
30/422
23.
Szent Bazil Oktatási Központ
Hajdúdorog
224
23/397
24.
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
Debrecen
224
27/416
25.
Kálvin Téri Általános Iskola
Püspökladány
223
28/429
26.
Kazinczy Ferenc ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Debrecen
222
29/412
27.
Ebesi Arany János Magyar-A. K.T.Ny. ÁI. és AMI
Ebes
218
17/383
28.
Diószegi Kis István Református ÁI. és AMI
Berettyóújfalu
218
25/409
29.
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola
Debrecen
212
27/379
30.
Baltazár Dezső Református Ált. Isk.
Hajdúböszörmény
202
33/341
31.
Arany János Általános Iskola
Létavértes
200
27/352
32.
Irinyi János Általános Iskola
Létavértes
198
25/311
33.
Németh László Ált. Isk., AMI
Bocskaikert
184
31/257
34.
Bagamér-Kokad Általános Iskola és AMI
Bagamér
180
35/289
35.
Sulyok István Református Általános Iskola
Komádi
173
26/230

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Debreceni Református Kollégium Ált. Isk.
Debrecen
337
6/818
Hodossy-Takács Ráhel, Lesku Dóra, Vámosi Bendegúz Péter
2.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 002
Debrecen
326
9/778
Biró Péter, Hidegkuti Áron, Szabó Márton
3.
Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen
326
9/771
Dobi Ábel, Görömbey Tamás, Szabó László
4.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 003
Debrecen
308
11/679
5.
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
295
8/598
6.
Árpád Vezér Általános Iskola
Debrecen
285
14/613
7.
Bocskai István Ált. Isk. és AMI
Derecske
282
9/533
8.
Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola
Hajdúszoboszló
278
17/589
9.
Hatvani István Általános Iskola
Debrecen
268
15/520
10.
Svetits Katolikus Óvoda, Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Debrecen
268
19/581
11.
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
267
16/550
12.
Kálvin Téri Általános Iskola
Püspökladány
264
19/522
13.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Ált. Isk.
Debrecen
258
17/535
14.
Baltazár Dezső Református Ált. Isk.
Hajdúböszörmény
249
14/450
15.
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda
Balmazújváros
249
18/447
16.
Gönczy Pál Általános Iskola
Hajdúszoboszló
242
13/416
17.
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Debrecen
242
21/461
18.
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
Debrecen
232
23/462
19.
Bocskai István ÁI., Gimn., AMI és EPSz.
Hajdúnánás
221
30/434
20.
Kazinczy Ferenc ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Debrecen
220
27/433
21.
Csapókerti Általános Iskola
Debrecen
210
25/329
22.
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
210
29/411
23.
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola
Debrecen
205
26/401
24.
Arany János Általános Iskola
Létavértes
193
22/271
25.
Szent Bazil Oktatási Központ
Hajdúdorog
191
28/342
26.
Hajdúböszörményi Bocskai István Ált. Isk.
Hajdúböszörmény
191
36/354
27.
Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI
Kaba
191
36/324
28.
Ebesi Arany János Magyar-A. K.T.Ny. ÁI. és AMI
Ebes
179
28/255
29.
Erőss Lajos Református Ált. Isk.
Püspökladány
172
39/335
30.
Szent Piroska Görögkatolikus Ált. Isk.
Nyíracsád
169
30/251
31.
Irinyi János Általános Iskola
Létavértes
166
29/235
32.
Bagamér-Kokad Általános Iskola és AMI
Bagamér
126
45/243
33.
Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola
Polgár
122
37/163
34.
Bocskai István Általános Iskola
Álmosd
95
28/62

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
414
4/1186
Balaskó Noémi, Tran Dávid, Tölcsér Dániel
2.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 001
Debrecen
387
11/1096
Borbás Georgina, Docsa Dorka, Varga Dániel
3.
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
361
17/930
Bertalan Kolos Endre, Kathi Péter, Éles Gábor Béla
4.
Szent Efrém Görögkat. Óvoda, ÁI. és AMI
Debrecen
346
20/948
5.
Hőgyes Endre Gimnázium
Hajdúszoboszló
341
21/891
6.
Tóth Árpád Gimnázium
Debrecen
338
16/827
7.
Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Nagyrábé
330
16/818
8.
Diószegi Kis István Református ÁI. és AMI
Berettyóújfalu
325
13/748
9.
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda
Balmazújváros
324
18/733
10.
Debreceni Református Kollégium Ált. Isk.
Debrecen
323
19/758
11.
Kálvin Téri Általános Iskola
Püspökladány
316
14/699
12.
Bocskai István Ált. Isk. és AMI
Derecske
313
13/652
13.
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
300
30/749
14.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 003
Debrecen
299
19/642
15.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Ált. Isk.
Debrecen
298
16/643
16.
Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola
Tiszacsege
298
24/617
17.
Vénkerti Általános Iskola és AMI
Debrecen
294
28/637
18.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 002
Debrecen
292
26/621
19.
Baltazár Dezső Református Ált. Isk.
Hajdúböszörmény
284
30/656
20.
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
274
28/607
21.
Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen
273
25/545
22.
Bocskai István ÁI., Gimn., AMI és EPSz.
Hajdúnánás
273
29/574
23.
Hatvani István Általános Iskola
Debrecen
271
23/559
24.
Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI
Kaba
269
29/576
25.
Kazinczy Ferenc ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Debrecen
263
19/480
26.
Ebesi Arany János Magyar-A. K.T.Ny. ÁI. és AMI
Ebes
261
33/538
27.
Széchenyi István Tagiskola
Berettyóújfalu
248
30/497
28.
Arany János Általános Iskola
Létavértes
248
34/501
29.
Bocskai István Általános Iskola
Álmosd
183
27/239

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
395
7/1134
Balaskó Imola, Chrobák Gergő, Fazokán Marcell
2.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 001
Debrecen
310
16/723
Gyöngy Lilla, Harsányi Hunor, Kovács László
3.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 003
Debrecen
290
24/609
Erdős Viktória, Kozák Anna, Nováki Péter
4.
Bocskai István ÁI., Gimn., AMI és EPSz.
Hajdúnánás
289
25/640
5.
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Ált. Isk.
Debrecen
283
19/558
6.
Bocskai István Ált. Isk. és AMI
Derecske
283
19/557
7.
Hőgyes Endre Gimnázium
Hajdúszoboszló
270
16/470
8.
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
268
26/529
9.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 002
Debrecen
268
30/581
10.
Hajdúdorogi Móra Ferenc Ált. Isk. és Műv. Isk.
Hajdúdorog
263
31/539
11.
Kálvin Téri Általános Iskola
Püspökladány
262
12/419
12.
Árpád Vezér Általános Iskola
Debrecen
262
16/456
13.
Lilla Téri Általános Iskola
Debrecen
260
18/450
14.
Erőss Lajos Református Ált. Isk.
Püspökladány
256
22/487
15.
Kőrösi Csoma Sándor Református Gimnázium
Hajdúnánás
250
24/407
16.
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
245
25/411
17.
Bagamér-Kokad Általános Iskola és AMI
Bagamér
235
39/503
18.
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
224
30/392
19.
Ebesi Arany János Magyar-A. K.T.Ny. ÁI. és AMI
Ebes
218
28/343
20.
Hortobágyi Petőfi Sándor ÁI. és Koll.
Hortobágy
186
48/342
21.
Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI
Kaba
186
52/310
22.
Szent Bazil Oktatási Központ
Hajdúdorog
175
27/196

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
349
9/801
Cséti Márk, Penyige Áron András, Vámosi Boglár Tünde
2.
Hőgyes Endre Gimnázium
Hajdúszoboszló
278
16/556
Makrai Csaba, Pinczés Dániel, Szoboszlai György
3.
Tóth Árpád Gimnázium
Debrecen
251
23/471
Rab Gergő, Székely Tamás, Varga Szabolcs
4.
DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn. és ÁI. 001
Debrecen
244
14/364
5.
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
238
16/359
6.
Medgyessy Ferenc Gimnázium
Debrecen
230
44/560
7.
Kölcsey Ferenc Baptista ÁI.,Középisk. és Koll.
Nyíradony
171
43/287

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
412
2/1154
Görömbey László, Nagy Levente, Varga Péter
2.
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
297
21/669
Borsós László, Bugár Dóra, Parrott Gábor
3.
Hőgyes Endre Gimnázium
Hajdúszoboszló
290
12/537
Győrfi Tünde, Nagy Anna Zsófia, Tóth Dominik Frank
4.
Tóth Árpád Gimnázium
Debrecen
215
27/309
5.
Medgyessy Ferenc Gimnázium
Debrecen
207
47/410

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
410
4/1145
Kárpáti Gergely, Lengyel Ádám, Vágó Bendegúz Zsolt
2.
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
334
12/744
Debreczeni Dorina, Dimand Márton, Németh Bence
3.
BSZC Karacs Ferenc Gimnáziuma, Szakgimn. SZKP
Püspökladány
213
33/353
Juhász Jázmin Kincső, Nagy Csenge, Schubert Dániel

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
393
5/1049
Gajdos Balázs, Kelemen Lajos, Venter Máté
2.
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
351
7/835
Dóka Imre Péter, Gyürky Katalin, Nagy Borbála

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma
Debrecen
216
30/382
Molnár Krisztina, Nemes Tímea, Tölcsér Attila
2.
DSZC Brassai Sámuel Műszaki Szakgimnáziuma
Debrecen
200
18/203
Mester Tamás, Posta Barnabás, Szabó Kinga
3.
BSZC Közgazdasági Szakgimnáziuma
Hajdúszoboszló
164
26/139
Kristóf Emese, Szarvas Szilárd, Szilágyi Viktória

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
BSZC Közgazdasági Szakgimnáziuma
Hajdúszoboszló
213
25/280
Alker Viktória, Kulcsár Zoltán, Majoros Kitti

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma
Debrecen
250
28/478
Kerekes Patrik, Rábai Károly Tamás, Simon Fanni
2.
BSZC Közgazdasági Szakgimnáziuma
Hajdúszoboszló
235
27/393
Balázs Dóra, Kránitz Bettina Helga, Nagy Gábor
3.
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szki.
Debrecen
192
30/302
Csuka Regina Mária, Nagy Vivien Karolina, Vértesi-Nagy Péter

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Hajdú-Bihar
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma
Debrecen
269
17/530
Kukta Fanni, Tani Zoltán, Zelenka István