Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
275
16/566
Borsos Barnabás, Dezsényi Kristóf, Wolf Olívia
2.
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Győrújbarát
271
12/530
Baki Lilla, Halász Ábel, Simon Lilien
3.
Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Á. I.
Sopron
260
15/493
Bazsó Borbála, Módos Máté, Varga-Illés Márk
4.
Győri Arany János Angol-Német KTNy Ált. Isk.
Győr
259
20/529
5.
Deák Téri Általános Iskola
Sopron
257
18/479
6.
Eötvös József Á.M.K.
Bősárkány
252
15/456
7.
Szent Benedek Ált. Isk. és Középisk.
Pannonhalma
242
25/488
8.
Váci Mihály Általános Iskola
Győr
241
14/396
9.
Bolyai János Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
229
26/414
10.
Somogyi József Általános Iskola
Ásványráró
227
16/340
11.
Győrladamér Községi Általános Iskola
Győrladamér
221
22/372
12.
Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola
Győr
221
26/369
13.
Győrzámolyi Petőfi Sándor Ált. Isk.
Győrzámoly
220
31/439
14.
Szili Szent István Ált. Isk. és AMI
Szil
215
20/320
15.
Sopronkövesdi Általános Iskola
Sopronkövesd
215
32/378
16.
Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Sopron
212
31/360
17.
Soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sopron
198
33/310
18.
Beledi Általános Iskola
Beled
195
16/271
19.
Győri Tulipános Általános Iskola
Győr
195
36/366
20.
Móra Ferenc Általános Iskola
Rábatamási
194
29/300
21.
Soproni Petőfi Sándor Ált. Isk. és AMI
Sopron
185
38/305
22.
Piarista Gimn., ÁI.,Óvoda Timaffy László Tagiskola
Hédervár
175
36/242
23.
Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Győr
174
37/317
24.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Győr
162
37/247

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
306
13/692
Koch-Beyer Tamás, Kovács Ákos, Neszmélyi Botond
2.
Győri Arany János Angol-Német KTNy Ált. Isk.
Győr
285
18/625
Csepregi Réka, Kalmár Bence, Nagy Bendegúz
3.
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyak. ÁI.
Győr
278
17/600
Bangha Lóránt, Kovács Kara, Németh Dávid
4.
Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola
Győr
278
17/574
5.
Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Sopron
276
15/566
6.
Deák Téri Általános Iskola
Sopron
275
16/557
7.
Szili Szent István Ált. Isk. és AMI
Szil
267
12/514
8.
Szent Benedek Ált. Isk. és Középisk.
Pannonhalma
258
13/468
9.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Győr
258
21/534
10.
Váci Mihály Általános Iskola
Győr
257
18/511
11.
Vörösmarty M. Ált. és Műv. Isk.
Kisbajcs
255
20/519
12.
Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Á. I.
Sopron
255
24/519
13.
Abdai Zrínyi Ilona ÁI. Ikrényi Tagiskolája
Ikrény
252
23/520
14.
Soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sopron
243
12/395
15.
Bolyai János Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
235
24/445
16.
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Mosonmagyaróvár
228
23/450
17.
Győri Tulipános Általános Iskola
Győr
225
30/439
18.
Sopronkövesdi Általános Iskola
Sopronkövesd
221
18/323
19.
Győrzámolyi Petőfi Sándor Ált. Isk.
Győrzámoly
221
22/388
20.
Soproni Petőfi Sándor Ált. Isk. és AMI
Sopron
218
13/282
21.
Babos József Térségi Általános Iskola
Fertőd
217
18/329
22.
Fiáth János Általános Iskola
Töltéstava
209
18/282
23.
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola
Rábapatona
207
24/354
24.
Sopronhorpácsi Általános Iskola
Sopronhorpács
206
21/327
25.
Haller János Ált. Isk. és Középiskola
Mosonmagyaróvár
206
21/318
26.
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Győrújbarát
198
21/268
27.
Gyárvárosi Általános Iskola
Győr
184
27/272

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
310
13/706
Gulyás-Szabó Áron, Lepár Máté, Lőrincz Márk
2.
Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Győr
277
18/560
Endrődy Benedek, Hollenczer Ábel, Tamás Benedek
3.
Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyak. ÁI.
Győr
271
20/605
Angyal Miklós, Petz Dániel, Süli Maximilián
4.
Bolyai János Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
271
20/560
5.
Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Á. I.
Sopron
271
20/559
6.
Váci Mihály Általános Iskola
Győr
267
20/566
7.
Vörösmarty M. Ált. és Műv. Isk.
Kisbajcs
261
14/539
8.
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Győrújbarát
261
18/542
9.
Győrzámolyi Petőfi Sándor Ált. Isk.
Győrzámoly
258
17/507
10.
Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola
Győr
255
16/494
11.
Soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sopron
255
24/524
12.
Soproni Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Sopron
253
22/468
13.
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Mosonmagyaróvár
251
20/453
14.
Sopronhorpácsi Általános Iskola
Sopronhorpács
247
24/485
15.
Gyárvárosi Általános Iskola
Győr
246
17/453
16.
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Győr
246
25/482
17.
Deák Téri Általános Iskola
Sopron
239
20/448
18.
Szili Szent István Ált. Isk. és AMI
Szil
237
14/390
19.
Deák Ferenc Ált. Isk. és Műv. Alapisk.
Kóny
237
26/452
20.
Soproni Petőfi Sándor Ált. Isk. és AMI
Sopron
218
25/362
21.
Győri Arany János Angol-Német KTNy Ált. Isk.
Győr
217
26/340
22.
Szent Benedek Ált. Isk. és Középisk.
Pannonhalma
216
27/332
23.
Babos József Térségi Általános Iskola
Fertőd
202
33/324
24.
Piarista Gimn., ÁI.,Óvoda Timaffy László Tagiskola
Hédervár
198
21/263
25.
Győri Tulipános Általános Iskola
Győr
197
34/312
26.
Győrladamér Községi Általános Iskola
Győrladamér
196
31/360
27.
Mosonmagyaróvári Fekete István ÁI.
Mosonmagyaróvár
194
33/339
28.
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola
Rábapatona
180
39/327
29.
Somogyi József Általános Iskola
Ásványráró
174
29/244

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
315
8/699
Szabó Gergely, Szász Csenge, Trenka Hella
2.
Szabadhegyi Magyar-Német Ktny. ÁI és Gimn.
Győr
311
12/684
Bedőcs Máté, Hajba Milán, Kocsis Géza
3.
Deák Téri Általános Iskola
Sopron
294
13/613
Boronyai Máté, Reineck Alexandra, Tárkányi Timóteus
4.
Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola
Győr
291
12/618
5.
Bolyai János Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
290
9/614
6.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Győr
281
14/593
7.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
279
12/554
8.
Soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola
Sopron
266
21/528
9.
Prohászka Ottokár Orsolyita Gimn., Ált. Isk. és Óv.
Győr
264
15/527
10.
Péterfy Sándor Evangélikus Gimn., ÁI. és Óv.
Győr
263
16/527
11.
Vörösmarty M. Ált. és Műv. Isk.
Kisbajcs
263
16/524
12.
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Ált. Isk.
Mosonmagyaróvár
263
20/580
13.
Szent Orsolya Római Kat. ÁI. és Gimn.
Sopron
260
19/518
14.
Győrzámolyi Petőfi Sándor Ált. Isk.
Győrzámoly
249
18/460
15.
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Mosonmagyaróvár
249
22/496
16.
Pilinszky János Általános Iskola
Nyúl
248
19/467
17.
Soproni Petőfi Sándor Ált. Isk. és AMI
Sopron
242
21/450
18.
Győri Tulipános Általános Iskola
Győr
238
25/470
19.
Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Á. I.
Sopron
236
23/422
20.
Fiáth János Általános Iskola
Töltéstava
233
26/419
21.
Mosonmagyaróvári Fekete István ÁI.
Mosonmagyaróvár
225
22/375
22.
Győrladamér Községi Általános Iskola
Győrladamér
225
30/459
23.
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Győrújbarát
222
25/429
24.
Gyárvárosi Általános Iskola
Győr
220
27/379
25.
Sopronhorpácsi Általános Iskola
Sopronhorpács
187
32/298
26.
Kisfaludy Általános Iskola
Tét
185
38/319
27.
Móra Ferenc Általános Iskola
Rábatamási
169
26/212
28.
Győri Arany János Angol-Német KTNy Ált. Isk.
Győr
157
34/229
29.
Széchenyi Ferenc Általános Iskola
Fertőszéplak
150
41/228
30.
Piarista Gimn., ÁI.,Óvoda Timaffy László Tagiskola
Hédervár
148
35/222

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
284
11/596
Bocskai Máté, Török Flórián, Wolf Blanka
2.
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Ált. Isk.
Mosonmagyaróvár
269
18/532
Laczi-Kiss Milton, Ruzsa Dávid, Vuckovic Anna
3.
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Győr
266
21/565
Eke Dóra Zsófia, Piukovics Nándor, Pónya Máté
4.
Győri Arany János Angol-Német KTNy Ált. Isk.
Győr
262
17/529
5.
Prohászka Ottokár Orsolyita Gimn., Ált. Isk. és Óv.
Győr
255
12/442
6.
Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola
Győr
252
11/418
7.
Győrzámolyi Petőfi Sándor Ált. Isk.
Győrzámoly
252
19/470
8.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
249
18/444
9.
Deák Téri Általános Iskola
Sopron
247
16/440
10.
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Győrújbarát
247
20/437
11.
Sopronhorpácsi Általános Iskola
Sopronhorpács
242
13/390
12.
Vörösmarty M. Ált. és Műv. Isk.
Kisbajcs
228
23/425
13.
Szent Benedek Ált. Isk. és Középisk.
Pannonhalma
224
23/415
14.
Váci Mihály Általános Iskola
Győr
218
29/421
15.
Széchenyi Ferenc Általános Iskola
Fertőszéplak
209
26/378
16.
Deák Ferenc Ált. Isk. és Műv. Alapisk.
Kóny
209
26/329
17.
Szili Szent István Ált. Isk. és AMI
Szil
202
21/300
18.
Bolyai János Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
199
32/357
19.
Győri Tulipános Általános Iskola
Győr
196
35/359
20.
Beledi Általános Iskola
Beled
193
30/280
21.
Pilinszky János Általános Iskola
Nyúl
192
35/318
22.
Kisfaludy Általános Iskola
Tét
188
35/331
23.
Soproni Petőfi Sándor Ált. Isk. és AMI
Sopron
184
31/311
24.
Szigetköz Ált. Isk. és Alapf. Műv. Int.
Darnózseli
179
24/257
25.
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Mosonmagyaróvár
176
27/265
26.
Győrladamér Községi Általános Iskola
Győrladamér
170
41/287
27.
Babos József Térségi Általános Iskola
Fertőd
167
36/298
28.
Kisfaludy Károly Ált. Isk. Győrszemerei Tagisk.
Győrszemere
165
42/276
29.
Szent Orsolya Római Kat. ÁI. és Gimn.
Sopron
155
32/275

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
389
9/1075
Kiss Sára, Markó Hanna, Tamás Gellért
2.
Soproni Széchenyi István Gimnázium
Sopron
357
9/871
Barcsa Roland, Nyikos Balázs, Németh-Szabó Boglárka
3.
Révai Miklós Gimnázium
Győr
337
9/742
Baki Zselyke, Erdős Cecília, Kapuy Júlia
4.
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium
Győr
334
20/801
5.
Győri Arany János Angol-Német KTNy Ált. Isk.
Győr
318
24/760
6.
Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium
Sopron
317
13/707
7.
Fiáth János Általános Iskola
Töltéstava
317
21/701
8.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
314
16/685
9.
Bolyai János Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
307
19/648
10.
Soproni Petőfi Sándor Ált. Isk. és AMI
Sopron
301
25/730
11.
Szili Szent István Ált. Isk. és AMI
Szil
278
24/567
12.
Mosonmagyaróvári Fekete István ÁI.
Mosonmagyaróvár
273
33/647
13.
Kisfaludy Általános Iskola
Tét
272
30/563
14.
Sopronhorpácsi Általános Iskola
Sopronhorpács
271
19/477
15.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Győr
265
37/595
16.
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Győr
260
38/585
17.
Szent Orsolya Római Kat. ÁI. és Gimn.
Sopron
256
22/516
18.
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Ált. Isk.
Mosonmagyaróvár
251
39/515
19.
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Mosonmagyaróvár
248
30/494
20.
Babos József Térségi Általános Iskola
Fertőd
246
16/373
21.
Háry László Általános Iskola
Gyömöre
240
34/504
22.
Somogyi József Általános Iskola
Ásványráró
234
28/402
23.
Győri Tulipános Általános Iskola
Győr
227
43/544

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Péterfy Sándor Evangélikus Gimn., ÁI. és Óv.
Győr
346
12/867
Csepregi Márton, Plózer Ákos, Reszkető Eszter Mária
2.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
300
18/636
Holubecz Hanna, Kiss Flórián, Pap Hanna
3.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
288
10/570
Bordás Bianka, György Eszter, Pajor Aliz
4.
Soproni Széchenyi István Gimnázium
Sopron
280
22/623
5.
Kossuth Lajos Gimnázium
Mosonmagyaróvár
250
28/491
6.
Bolyai János Általános Iskola
Mosonmagyaróvár
239
23/407
7.
Szent Orsolya Római Kat. ÁI. és Gimn.
Sopron
218
28/356
8.
Győri Arany János Angol-Német KTNy Ált. Isk.
Győr
212
46/455
9.
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Ált. Isk.
Mosonmagyaróvár
209
37/340
10.
Sopronhorpácsi Általános Iskola
Sopronhorpács
208
30/315
11.
Háry László Általános Iskola
Gyömöre
192
30/265
12.
Soproni Petőfi Sándor Ált. Isk. és AMI
Sopron
192
42/327
13.
Győrladamér Községi Általános Iskola
Győrladamér
186
48/376
14.
Kisfaludy Károly Ált. Isk. Győrszemerei Tagisk.
Győrszemere
176
50/311

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Révai Miklós Gimnázium
Győr
344
14/829
Baki Zsombor, Horváth Dávid, Miklósy Mátyás
2.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
301
21/638
Csizmadia Ádám, Fekete Martin, Horváth Júlia
3.
Soproni Széchenyi István Gimnázium
Sopron
247
27/449
Bodnár Mária, Kun Bendegúz, Szarka Júlia
4.
Péterfy Sándor Evangélikus Gimn., ÁI. és Óv.
Győr
238
32/488
5.
Kossuth Lajos Gimnázium
Mosonmagyaróvár
208
30/296

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Révai Miklós Gimnázium
Győr
404
6/1113
Dékány Csaba, Jánosik Máté, Németh Máté
2.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
286
12/547
Sándor Petra, Tringer Berta, Tüske Zsuzsanna

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Révai Miklós Gimnázium
Győr
377
5/941
Boros Krisztián, Nagy Ádám, Pesti Máté
2.
Kossuth Lajos Gimnázium
Mosonmagyaróvár
275
23/588
Molnár Melani, Nádor Gergő, Zömbik Trisztán
3.
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium
Győr
273
17/493
Csapó Hunor, Kovács Balázs, Kovács Gergely

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Révai Miklós Gimnázium
Győr
396
6/1108
Jánosik Áron, Markó Gábor, Tóth Róbert
2.
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
342
12/850
Horváth Anna Lili, Horváth Tamás, Vida Tamás

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Jedlik Ányos Inf. és Gépipari Középisk.
Győr
228
26/417
Kubik Ármin, Tóth Dániel, Ángyán András
2.
GyMSZC Pattantyús-Á. Géza Ipari Szakg. és Szki.
Győr
189
29/261
Sárközi Roland, Zsebedics Márton, Zsirai Bálint
3.
Pálffy Miklós Kereskedelmi Szakközépisk.
Győr
188
42/310
Farkas Szabolcs, Horváth Gábor Timót, Vicha Viktória
4.
Győri SZC Baross Gábor KTNy. Közg. és Ügyv. Szakgimn.
Győr
159
39/203
5.
Bercsényi Miklós Középiskola
Győr
159
51/258
6.
Győri SZC Lukács Sándor MG Szakg., Szki. és Koll.
Győr
158
48/295

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Jedlik Ányos Inf. és Gépipari Középisk.
Győr
304
18/672
Bánhidai Nóra, Horváth László, Pajor Ádám Károly
2.
SSZC Porpáczy Aladár Szakképző Iskolája és ÁMK
Fertőd
258
36/533
Karácsony Lili, Pontyos Fanni, Szabó Luca
3.
Győri SZC Baross Gábor KTNy. Közg. és Ügyv. Szakgimn.
Győr
252
26/444
Gombos Viktória, Solt Martin, Téglás József
4.
GyMSZC Pattantyús-Á. Géza Ipari Szakg. és Szki.
Győr
221
45/510
5.
Győri SZC Lukács Sándor MG Szakg., Szki. és Koll.
Győr
214
32/354

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Jedlik Ányos Inf. és Gépipari Középisk.
Győr
335
15/818
Balázs Martin, Ersztó Mirkó, Marton Zoltán
2.
Győri SZC Baross Gábor KTNy. Közg. és Ügyv. Szakgimn.
Győr
264
14/427
Schwéger Krisztina, Tóth Erik, Várhegyi Patrícia
3.
Győri SZC Lukács Sándor MG Szakg., Szki. és Koll.
Győr
243
23/403
Csizmadia Péter, Lakatos Zoltán, Pusztai Olivér
4.
SSZC Porpáczy Aladár Szakképző Iskolája és ÁMK
Fertőd
222
20/308

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Győr-Moson-Sopron
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Jedlik Ányos Inf. és Gépipari Középisk.
Győr
274
28/612
Hadarics Ákos, Ott Balázs János, Sütő Ádám
2.
GyMSZC Pattantyús-Á. Géza Ipari Szakg. és Szki.
Győr
209
29/366
Frech Mátyás, Nagy Barnabás, Tóth Richárd
3.
Bercsényi Miklós Középiskola
Győr
192
50/412
Csíki Barbara, Kecskés Kinga, Simon Virág
4.
Győri SZC Lukács Sándor MG Szakg., Szki. és Koll.
Győr
153
9/95