Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
294
13/618
Kovács Krisztián, Várnagy Zalán, Ádám Péter
2.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
286
9/568
Bodor Mihály Levente, Herbay-Rancz Áron, Vadász Dávid
3.
Széna Téri Általános Iskola
Székesfehérvár
276
15/553
Juhász-Duró Lőrinc, Major Balázs, Suba Dóra
4.
Zöldliget M.-A. Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Velence
273
18/575
5.
II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol KTNy. ÁI.
Székesfehérvár
270
21/563
6.
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi ÁI.
Etyek
264
15/537
7.
Csabdi Petőfi Sándor Általános Iskola
Csabdi
260
15/491
8.
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Székesfehérvár
258
17/526
9.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
255
24/526
10.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Mór
246
17/456
11.
Általános Iskola
Iszkaszentgyörgy
242
17/411
12.
Szent László Általános Iskola
Bicske
240
27/461
13.
István Király Általános Iskola
Székesfehérvár
237
14/380
14.
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
237
26/460
15.
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Bicske
230
21/394
16.
Németh László Általános Iskola
Székesfehérvár
227
24/389
17.
Arany János Általános Iskola
Dunaújváros
224
23/371
18.
Általános Iskola
Magyaralmás
220
23/362
19.
Felsővárosi Általános Iskola
Székesfehérvár
200
35/372
20.
Vajda János Általános Iskola
Vál
199
28/304
21.
Székesfehérvári Táncsics Mihály Ált. Isk.
Székesfehérvár
193
22/259
22.
Kempelen Farkas Tagiskola
Pázmánd
187
36/307
23.
Szári Romhányi György Általános Iskola
Szár
184
31/258
24.
Móri Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola
Mór
133
42/182

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
312
11/715
Hetei Emma, Kurcz Nikolett, Mizsei Attila Álmos
2.
Zöldliget M.-A. Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Velence
286
17/622
Kovács Virág, Molnár Gábor Dávid, Tarkovács Levente
3.
II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol KTNy. ÁI.
Székesfehérvár
283
16/611
Csatai Richárd János, Hajdú Kornél József, Hegedüs Boglárka
4.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
279
16/567
5.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Székesfehérvár
276
19/592
6.
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
275
12/540
7.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
273
18/566
8.
Széna Téri Általános Iskola
Székesfehérvár
272
19/546
9.
Székesfehérvári Táncsics Mihály Ált. Isk.
Székesfehérvár
270
21/608
10.
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Székesfehérvár
263
16/518
11.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Mór
261
14/484
12.
Pusztavámi Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Pusztavám
261
18/502
13.
Comenius Iskola
Székesfehérvár
259
12/463
14.
Németh László Általános Iskola
Székesfehérvár
248
11/444
15.
Munkácsy Mihály Általános Iskola
Székesfehérvár
246
17/426
16.
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Bicske
243
20/455
17.
Általános Iskola
Magyaralmás
239
16/373
18.
István Király Általános Iskola
Székesfehérvár
237
14/396
19.
Chernel István Ált. Isk. és Gimn.
Agárd
234
21/417
20.
Endresz György Általános Iskola
Felcsút
232
23/392
21.
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola
Pákozd
229
26/426
22.
Csabdi Petőfi Sándor Általános Iskola
Csabdi
224
15/351
23.
Reményik Sándor Református Általános Iskola
Lovasberény
221
22/410
24.
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi ÁI.
Etyek
221
30/390
25.
Vajda János Általános Iskola
Vál
218
29/395
26.
Beethoven Általános Iskola
Martonvásár
216
27/364
27.
Szent László Általános Iskola
Bicske
204
31/354
28.
Általános Iskola
Bakonycsernye
194
17/268
29.
Szári Romhányi György Általános Iskola
Szár
170
41/273

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
317
10/744
Bolyky Barnabás, Perjési Lukács, Riba Dénes
2.
Chernel István Ált. Isk. és Gimn.
Agárd
286
13/600
Gárday Kincső, Hoffmann Sámuel, Széll András
3.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
282
17/608
Buday Dóra, Kovács Kinga, Kovács Lőrinc
4.
Zöldliget M.-A. Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Velence
272
7/534
5.
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi ÁI.
Etyek
270
21/593
6.
Comenius Iskola
Székesfehérvár
266
13/517
7.
Németh László Általános Iskola
Székesfehérvár
262
17/507
8.
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Székesfehérvár
246
25/506
9.
Beethoven Általános Iskola
Martonvásár
243
20/432
10.
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
Dunaújváros
237
22/418
11.
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Bicske
237
26/459
12.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Székesfehérvár
236
27/418
13.
Munkácsy Mihály Általános Iskola
Székesfehérvár
232
23/397
14.
Általános Iskola
Magyaralmás
228
19/394
15.
Radnóti Miklós ÁI. Kazinczy Ferenc Tagi.
Kincsesbánya
228
27/424
16.
Vajda János Általános Iskola
Vál
220
19/355
17.
Reményik Sándor Református Általános Iskola
Lovasberény
217
18/346
18.
Szent László Általános Iskola
Bicske
217
30/388
19.
Fekete István Általános Iskola
Kulcs
215
20/339
20.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
192
23/257
21.
Csabdi Petőfi Sándor Általános Iskola
Csabdi
189
22/259
22.
Szári Romhányi György Általános Iskola
Szár
188
35/294
23.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Mór
186
33/284

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
322
9/729
Egyed Zalán Márton, Péntek Luca Napsugár, Trenka Olivér
2.
Ciszterci Szent István Gimnázium
Székesfehérvár
309
10/680
Hámori Zsófia, Vagyon Réka, Zsombók Fruzsina
3.
Szent László Általános Iskola
Bicske
294
13/646
Juhász Aladár, Jármy Eszter, Nagy-Nyika Tamás
4.
Munkácsy Mihály Általános Iskola
Székesfehérvár
292
11/616
5.
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimn. és Koll.
Dunaújváros
283
12/564
6.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Székesfehérvár
280
19/595
7.
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Székesfehérvár
278
17/573
8.
Beethoven Általános Iskola
Martonvásár
277
14/576
9.
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
272
15/562
10.
Széna Téri Általános Iskola
Székesfehérvár
268
19/560
11.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
264
15/496
12.
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi ÁI.
Etyek
259
20/488
13.
Németh László Általános Iskola
Székesfehérvár
258
21/503
14.
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Bicske
248
19/463
15.
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola
Pákozd
248
23/491
16.
István Király Általános Iskola
Székesfehérvár
234
21/420
17.
Petőfi Sándor Gimnázium
Sárbogárd
231
20/419
18.
Zöldliget M.-A. Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Velence
230
25/444
19.
Radnóti Miklós ÁI. Kazinczy Ferenc Tagi.
Kincsesbánya
228
27/453
20.
Vajda János Általános Iskola
Vál
225
26/418
21.
Endresz György Általános Iskola
Felcsút
225
30/466
22.
Arany János Általános Iskola
Dunaújváros
224
15/385
23.
Fekete István Általános Iskola
Kulcs
211
32/391
24.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Mór
208
27/367
25.
Csabdi Petőfi Sándor Általános Iskola
Csabdi
205
26/358
26.
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimn.
Székesfehérvár
203
28/350
27.
Általános Iskola
Bakonycsernye
190
29/287
28.
Kempelen Farkas Tagiskola
Pázmánd
187
16/233
29.
Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI
Adony
173
30/238

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
328
7/765
Andrássy Bercel, Novák Péter, Tihanyi Ábel
2.
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Székesfehérvár
297
14/663
Fekete Csaba, Ludvig Liliána, Neulinger Levente
3.
Beethoven Általános Iskola
Martonvásár
284
11/567
Balogh Lili Gréta, Fischl Emma, Izsák Jenő
4.
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimn. és Koll.
Dunaújváros
280
15/579
5.
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi ÁI.
Etyek
279
16/549
6.
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola
Pákozd
276
19/585
7.
Németh László Általános Iskola
Székesfehérvár
268
15/505
8.
Szent László Általános Iskola
Bicske
256
19/505
9.
Reményik Sándor Református Általános Iskola
Lovasberény
255
16/461
10.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
253
22/532
11.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Székesfehérvár
246
17/437
12.
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
246
21/442
13.
Ciszterci Szent István Gimnázium
Székesfehérvár
245
18/441
14.
Vajda János Általános Iskola
Vál
237
18/417
15.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Mór
235
16/369
16.
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimn.
Székesfehérvár
235
24/426
17.
Általános Iskola
Nagyvenyim
226
25/388
18.
Radnóti Miklós Ált. Isk. Nádasdy Tamás Tagiskola
Csókakő
219
20/331
19.
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
Dunaújváros
215
32/370
20.
Általános Iskola
Bakonycsernye
207
28/345
21.
Endresz György Általános Iskola
Felcsút
200
31/376
22.
Móri Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola
Mór
185
30/303
23.
Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI
Adony
184
23/255
24.
Kempelen Farkas Tagiskola
Pázmánd
166
29/206

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
382
8/1020
Kun Bálint, Szabó Huba, Zeiler-Rausch Réka
2.
Beethoven Általános Iskola
Martonvásár
363
15/948
Gábor Zalán, Kapu Zsófi, Pálinkás Gergely
3.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dunaújváros
347
19/856
Bajusz Bernadett, Dallos Martin, Katona Benedek
4.
Vasvári Pál Gimnázium
Székesfehérvár
335
15/807
5.
Ciszterci Szent István Gimnázium
Székesfehérvár
329
17/756
6.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
328
14/756
7.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Székesfehérvár
324
22/805
8.
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimn. és Koll.
Dunaújváros
321
21/782
9.
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi ÁI.
Etyek
320
22/790
10.
Pannon Oktatási Központ Gimnázium
Dunaújváros
316
22/764
11.
Tóvárosi Általános Iskola
Székesfehérvár
291
31/673
12.
Általános Iskola
Bakonycsernye
285
21/566
13.
Szent László Általános Iskola
Bicske
281
25/637
14.
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Székesfehérvár
269
25/579
15.
Arany János Általános Iskola
Dunaújváros
268
34/638
16.
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola
Pákozd
253
37/580
17.
Csabdi Petőfi Sándor Általános Iskola
Csabdi
250
12/411
18.
Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI
Adony
247
23/470
19.
Lepsényi Fekete István Ált. Isk. és AMI
Lepsény
242
32/424
20.
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Bicske
242
36/543
21.
Petőfi Sándor Gimnázium
Sárbogárd
222
36/453
22.
Kempelen Farkas Tagiskola
Pázmánd
214
36/410

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
339
15/856
Cseh Dóra, Matern Léna, Valicsek Donát
2.
Szent László Általános Iskola
Bicske
285
21/582
Benkő Eszter, Juhász-Nagy Ernesztina, Tóth Richárd
3.
Ciszterci Szent István Gimnázium
Székesfehérvár
275
23/551
Biró Mihály, Nyárai-Horváth János Dávid, Szabó Ábel
4.
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
267
27/527
5.
Móri Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola
Mór
251
31/506
6.
Beethoven Általános Iskola
Martonvásár
250
28/450
7.
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimn. és Koll.
Dunaújváros
248
26/440
8.
Petőfi Sándor Gimnázium
Sárbogárd
247
27/431
9.
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Bicske
237
37/543
10.
Csabdi Petőfi Sándor Általános Iskola
Csabdi
235
15/316
11.
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi ÁI.
Etyek
225
41/434
12.
Radnóti Miklós Általános Iskola
Mór
222
36/412
13.
Általános Iskola
Iszkaszentgyörgy
217
21/275
14.
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Székesfehérvár
217
33/358
15.
Általános Iskola
Nagyvenyim
210
48/421
16.
Kempelen Farkas Tagiskola
Pázmánd
173
41/303
17.
Mészöly Géza Általános Iskola
Sárbogárd
170
56/357

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
262
24/483
Maár Levente, Mészáros Máté, Szőke Boglárka
2.
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Székesfehérvár
225
45/508
Berecz Boglárka, Bódis Benedek, Zolta Szabolcs Merse
3.
Vasvári Pál Gimnázium
Székesfehérvár
217
21/288
Borbély Anna, Kiss Emma, Szabó Lili
4.
Pannon Oktatási Központ Gimnázium
Dunaújváros
174
52/332

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
342
12/811
Dala Martin, Kozák Roland, Timár László
2.
Ciszterci Szent István Gimnázium
Székesfehérvár
318
12/668
Aranyosi Pál, Jajecnik Marcell, Simonics Gergely
3.
Pannon Oktatási Központ Gimnázium
Dunaújváros
216
22/290
Hegedűs Dominik, Rabi Virág Georgina, Vincze-Hajnal Blanka

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
337
13/828
Lakatos Enikő, Rabi-Nagy Dániel, Simon Zsófia
2.
Vasvári Pál Gimnázium
Székesfehérvár
304
18/656
Békefi Anna, Fajkusz Anna, Gombás Gergő
3.
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Székesfehérvár
298
12/568
Bányavári Zoltán, Forczek Dániel Károly, Halenár Ákos
4.
Kodolányi János Gimnázium és Szakgimn.
Székesfehérvár
242
28/413
5.
Pannon Oktatási Központ Gimnázium
Dunaújváros
208
30/311

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Székesfehérvár
329
13/781
Forczek Bianka, Laki Zoltán, Müller Éva
2.
Teleki Blanka Gimn. és Ált. Isk.
Székesfehérvár
295
11/607
Dávid Levente, Kuna Bernadett, Matics Boglárka
3.
Vasvári Pál Gimnázium
Székesfehérvár
259
15/455
Csörgő Dóra, Horváth Balázs, Palásti Norbert

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
SZSZC Vajda János Gimn., Szakgimn., és Szki.
Bicske
110
68/147
Györgyi Péter, Jurkiewicz Dániel, Kulcsár Zsófia

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Fejér
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
SZSZC Árpád Szakgimnáziuma,Szakközépiskolája,Koll
Székesfehérvár
177
25/213
Balogh Dávid Márk, Tábori Alex, Vincze Csanád