Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
SZTE Gyakorló Gimn. és Ált. Isk.
Szeged
312
11/678
Füle Dóra, Szoboszlai Benedek, Varga Vencel
2.
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Iskola
Szeged
290
17/635
Darázs Emma, Geretovszky Tamás, Nagy Márton Bence
3.
Koszta József Általános Iskola
Szentes
286
13/606
Mogyorósi Zalán, Szűcs Konrád, Tar Gábor
4.
Tisza-parti Általános Iskola
Szeged
269
18/547
5.
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
259
16/470
6.
Szőnyi Benjámin Református Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
255
20/510
7.
Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola
Domaszék
251
16/459
8.
Béke Utcai Általános Iskola
Szeged
240
15/399
9.
Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola
Hódmezővásárhely
238
21/429
10.
Németh László Gimn. és Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
237
18/403
11.
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola
Szeged
229
26/403
12.
Móra Ferenc Általános Művelődési Központ
Mórahalom
226
29/451
13.
Dózsa György Általános Iskola
Szeged
225
22/388
14.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Hódmezővásárhely
216
31/423
15.
Nagyboldogasszony Katolikus Ált. Isk.
Csongrád
215
20/328
16.
Arany János Általános Iskola
Szeged
208
27/320
17.
Forráskúti Ált. Isk. és AMI
Forráskút
200
19/302
18.
Gregor József Általános Iskola
Szeged
196
19/292
19.
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged-Szőreg
194
21/237
20.
Szent István Katolikus Általános Iskola
Szatymaz
176
27/281
21.
Fekete István Általános Iskola
Szeged
174
33/213
22.
Fontos Sándor Általános Iskola
Üllés
171
28/208
23.
Szegedi Vörösmarty Mihály Ált. Isk.
Szeged
164
35/224

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Tabán Általános Iskola
Szeged
303
12/651
Araczki Ádám, Lajkó Kornél, Varga Áron
2.
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Iskola
Szeged
297
10/666
Duda Veronika, Lakatos Emma, Maróti Olga
3.
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged-Szőreg
287
16/608
Kothencz Nándor, Mihály Attila, Puskás Dániel
4.
SZTE Gyakorló Gimn. és Ált. Isk.
Szeged
287
16/592
5.
Karolina Általános Iskola és Gimnázium
Szeged
286
13/580
6.
Tisza-parti Általános Iskola
Szeged
284
15/597
7.
Madách Imre Általános Iskola
Szeged
283
16/584
8.
Béke Utcai Általános Iskola
Szeged
282
13/578
9.
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
282
17/600
10.
Arany János Általános Iskola
Szeged
278
13/524
11.
Koszta József Általános Iskola
Szentes
275
20/596
12.
Petőfi S. Á. I. Bálint Sándor Tagisk.
Szeged
255
24/513
Szent László Katolikus Általános Iskola
Mórahalom
255
24/513
14.
Szegedi Vörösmarty Mihály Ált. Isk.
Szeged
253
18/472
15.
Rókusi Általános Iskola
Szeged
246
21/447
16.
Németh László Gimn. és Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
245
26/463
17.
Tarjáni Kéttannyelvű ÁI. és Alapfokú Művészeti Iskola
Szeged
241
18/453
18.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szeged
240
15/391
19.
Dózsa György Általános Iskola
Szeged
240
19/401
20.
Varga Tamás Általános Iskola
Hódmezővásárhely
239
16/384
21.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Szeged
238
25/496
22.
CSTÁI Piroskavárosi Általános Iskolája
Csongrád
237
22/424
23.
Gregor József Általános Iskola
Szeged
231
20/451
24.
CTÁI Galli János Általános Isk.ja és AMIja
Csongrád
231
24/456
25.
Fontos Sándor Általános Iskola
Üllés
229
18/392
26.
Szent István Katolikus Általános Iskola
Szatymaz
223
24/398
27.
Klauzál Gábor Általános Iskola
Hódmezővásárhely
221
30/419
28.
Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola
Domaszék
219
24/408
29.
Móra Ferenc Általános Művelődési Központ
Mórahalom
219
28/420
30.
Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola
Hódmezővásárhely
218
25/386
31.
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola
Algyő
211
20/317
32.
Szőnyi Benjámin Református Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
207
24/359
33.
Nagyboldogasszony Katolikus Ált. Isk.
Csongrád
205
26/303
34.
Fekete István Általános Iskola
Szeged
200
23/319
35.
Forráskúti Ált. Isk. és AMI
Forráskút
199
16/278
36.
Csongrád és Térsége Ált. Iskolák László Gyula ÁI.
Felgyő
130
45/240

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola
Szeged
311
8/693
Baranyi Ernő, Türr Dominik, Türr Teodor
2.
Koszta József Általános Iskola
Szentes
303
8/624
Héjja Norbert, Kegyes Dóra, Mácsai Kincső
3.
SZTE Gyakorló Gimn. és Ált. Isk.
Szeged
299
12/635
Ferenc Réka, Kojedzinszky Dóra, Schiavo Isabella
4.
Németh László Gimn. és Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
293
10/615
5.
Arany János Általános Iskola
Szeged
291
16/611
6.
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Iskola
Szeged
289
10/599
7.
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
287
16/610
8.
Dózsa György Általános Iskola
Szeged
280
11/543
9.
Petőfi S. Á. I. Bálint Sándor Tagisk.
Szeged
279
16/590
10.
Tabán Általános Iskola
Szeged
276
19/589
11.
Madách Imre Általános Iskola
Szeged
265
18/519
12.
Rókusi Általános Iskola
Szeged
263
20/521
13.
Karolina Általános Iskola és Gimnázium
Szeged
261
22/525
14.
Gregor József Általános Iskola
Szeged
254
17/464
15.
Tarjáni Kéttannyelvű ÁI. és Alapfokú Művészeti Iskola
Szeged
252
19/466
16.
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola
Algyő
250
13/450
17.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Zsombó
249
22/492
18.
Szőnyi Benjámin Református Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
246
21/495
19.
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged-Szőreg
245
22/491
20.
CTÁI Galli János Általános Isk.ja és AMIja
Csongrád
237
26/461
21.
Béke Utcai Általános Iskola
Szeged
235
12/407
22.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Mórahalom
230
29/442
23.
Forráskúti Ált. Isk. és AMI
Forráskút
228
19/371
24.
Varga Tamás Általános Iskola
Hódmezővásárhely
226
25/436
25.
Klauzál Gábor Általános Iskola
Hódmezővásárhely
226
25/405
26.
Szent István Katolikus Általános Iskola
Szatymaz
225
30/431
27.
Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola
Hódmezővásárhely
224
27/400
28.
Fekete István Általános Iskola
Szeged
223
24/413
29.
Szegedi Vörösmarty Mihály Ált. Isk.
Szeged
218
21/351
30.
SZKTTKI Pallavicini Sándor Iskola
Sándorfalva
213
18/317
31.
Fontos Sándor Általános Iskola
Üllés
209
22/305
32.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Hódmezővásárhely
199
32/361
33.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szeged
175
40/292

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Béke Utcai Általános Iskola
Szeged
351
4/863
Imreh Dávid, Nagy Botond, Varga Vivien
2.
Karolina Általános Iskola és Gimnázium
Szeged
325
10/754
Kószó Ferenc, Schiller Viktor, Tóth Marcell
3.
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
297
14/652
Beinschroth Máté, Juhász Aliz, Miskolczi Nóra
4.
Tisza-parti Általános Iskola
Szeged
288
11/593
5.
Makói József Attila Gimnázium
Makó
288
15/645
6.
Németh László Gimn. és Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
279
12/556
7.
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Iskola
Szeged
278
17/588
8.
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola
Algyő
273
18/533
9.
SZTE Gyakorló Gimn. és Ált. Isk.
Szeged
272
15/538
10.
Dózsa György Általános Iskola
Szeged
267
12/498
11.
Koszta József Általános Iskola
Szentes
265
22/562
12.
Arany János Általános Iskola
Szeged
263
16/517
13.
Szőnyi Benjámin Református Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
261
18/479
14.
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola
Szeged
256
19/516
15.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szeged
255
20/517
16.
Rókusi Általános Iskola
Szeged
255
20/500
17.
Alsóvárosi Általános Iskola
Szeged
250
21/483
18.
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged-Szőreg
248
23/481
19.
Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola
Hódmezővásárhely
241
22/450
20.
Szegedi Vörösmarty Mihály Ált. Isk.
Szeged
241
22/427
21.
Varga Tamás Általános Iskola
Hódmezővásárhely
240
27/468
22.
Tabán Általános Iskola
Szeged
231
20/426
23.
Tarjáni Kéttannyelvű ÁI. és Alapfokú Művészeti Iskola
Szeged
229
26/392
24.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Mórahalom
223
20/405
25.
Forráskúti Ált. Isk. és AMI
Forráskút
217
18/356
26.
Jerney János Általános Iskola
Szeged
212
19/326
27.
Nagyboldogasszony Katolikus Ált. Isk.
Csongrád
210
33/392
28.
Fontos Sándor Általános Iskola
Üllés
205
26/329
29.
Kiss Ferenc Általános Iskola
Ásotthalom
196
27/318
30.
Klauzál Gábor Általános Iskola
Hódmezővásárhely
190
37/371
31.
Szikszai György Református Ált. Isk.
Makó
167
40/283
32.
Munkácsy Mihály Katolikus Ált. Isk. Balástya
Balástya
167
40/245
33.
Szent István Katolikus Általános Iskola
Szatymaz
151
44/224

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Béke Utcai Általános Iskola
Szeged
327
8/780
Balassa János, Kerekes András, Tulkán Dávid
2.
SZTE Gyakorló Gimn. és Ált. Isk.
Szeged
319
8/728
Bilicki Máté, Körmöndi Márk, Németh Bernát
3.
Tisza-parti Általános Iskola
Szeged
297
14/666
Bedő Patrik, Juhász Emma, Rideg Máté
4.
Németh László Gimn. és Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
297
14/665
5.
Koszta József Általános Iskola
Szentes
270
21/576
6.
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Iskola
Szeged
263
16/493
7.
Gregor József Általános Iskola
Szeged
263
20/523
8.
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola
Algyő
261
14/496
9.
Dózsa György Általános Iskola
Szeged
261
18/535
10.
Szent Erzsébet Kat. Ált. Isk. és Óvoda
Szentes
259
20/504
11.
Karolina Általános Iskola és Gimnázium
Szeged
245
18/459
12.
Arany János Általános Iskola
Szeged
244
19/445
13.
Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola
Domaszék
240
15/402
14.
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola
Szeged
240
27/485
15.
Rókusi Általános Iskola
Szeged
226
21/385
16.
Liszt Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola
Hódmezővásárhely
225
18/377
17.
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged-Szőreg
205
34/376
18.
Klauzál Gábor Általános Iskola
Hódmezővásárhely
200
27/352
19.
Szőnyi Benjámin Református Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
195
24/298
20.
Fontos Sándor Általános Iskola
Üllés
155
44/256

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
415
3/1187
Bagaméry Kamilla, Csupor Albert, Szögi Erik
2.
Béke Utcai Általános Iskola
Szeged
354
12/873
Bakos Emese, Szabó Réka, Szász Blanka
3.
SZTE Gyakorló Gimn. és Ált. Isk.
Szeged
346
16/873
Felhő Zalán Zsolt, Laudisz Lénárd László, Zsiros Péter
4.
Németh László Gimn. és Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
325
17/730
5.
Karolina Általános Iskola és Gimnázium
Szeged
318
20/782
6.
Dugonics András Piarista Gimnázium
Szeged
317
25/716
7.
Koszta József Általános Iskola
Szentes
315
23/722
8.
Arany János Általános Iskola
Szeged
313
25/740
9.
Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
Hódmezővásárhely
311
19/704
10.
CSTÁI Piroskavárosi Általános Iskolája
Csongrád
305
25/713
11.
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola
Algyő
300
18/645
12.
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Iskola
Szeged
296
14/592
13.
Klauzál Gábor Általános Iskola
Hódmezővásárhely
295
31/727
14.
Dózsa György Általános Iskola
Szeged
281
29/675
15.
Makói József Attila Gimnázium
Makó
270
36/656
16.
Szent László Katolikus Általános Iskola
Mórahalom
269
9/471
17.
Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola
Domaszék
257
21/456
18.
Jerney János Általános Iskola
Szeged
252
26/450
19.
Szegedi Vörösmarty Mihály Ált. Isk.
Szeged
252
26/435
20.
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola
Szeged
252
34/534
21.
CTÁI Galli János Általános Isk.ja és AMIja
Csongrád
237
29/426
22.
Fontos Sándor Általános Iskola
Üllés
234
36/460
23.
Fekete István Általános Iskola
Szeged
223
43/504
24.
SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Szeged-Szőreg
215
47/469
25.
Szikszai György Református Ált. Isk.
Makó
202
48/392

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
341
17/871
Kalmár Botond, Novák Zalán, Somogyi Martin
2.
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
308
18/679
Lipták Botond, Nagy Levente, Prágai Noel
3.
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Iskola
Szeged
302
16/666
Belecz Ákos, Berecz László, Hüvös Gergely
4.
Koszta József Általános Iskola
Szentes
285
33/663
5.
Béke Utcai Általános Iskola
Szeged
272
26/543
6.
Németh László Gimn. és Ált. Isk.
Hódmezővásárhely
264
30/536
7.
Tabán Általános Iskola
Szeged
258
32/525
8.
Bethlen Gábor Református Gimnázium
Hódmezővásárhely
256
22/444
9.
Karolina Általános Iskola és Gimnázium
Szeged
256
26/459
10.
CTÁI Galli János Általános Isk.ja és AMIja
Csongrád
256
30/543
11.
Dugonics András Piarista Gimnázium
Szeged
251
27/469
12.
Dózsa György Általános Iskola
Szeged
246
32/484
13.
Arany János Általános Iskola
Szeged
238
36/450
14.
Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola
Domaszék
229
33/404
15.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Zsombó
229
41/474
16.
Varga Tamás Általános Iskola
Hódmezővásárhely
218
16/307
17.
Jerney János Általános Iskola
Szeged
196
26/257
18.
Móra Ferenc Általános Művelődési Központ
Mórahalom
189
49/333
19.
Fontos Sándor Általános Iskola
Üllés
163
43/304

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
365
13/970
Bakos Eszter, Fülöp Csilla, Szamkó Szabolcs
2.
Karolina Általános Iskola és Gimnázium
Szeged
297
13/594
Bába Máté, Kiss Máté, Laukó Levente
3.
Bethlen Gábor Református Gimnázium
Hódmezővásárhely
263
11/466
Balog Gergely Sándor, Gyulafalvi Tibor, Rumpler Bianka
4.
Horváth Mihály Gimnázium
Szentes
226
36/426

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
378
12/1032
Kovács Alex, Stingli József, Szabó Eszter
2.
SZTE Gyakorló Gimn. és Ált. Isk.
Szeged
346
8/791
Somogyi Dalma, Varga Zalán, Ótott Evelin
3.
Bethlen Gábor Református Gimnázium
Hódmezővásárhely
282
12/518
Benák Ede, Gajdán Márk, Juhász Márk
4.
Makói József Attila Gimnázium
Makó
278
16/493
5.
Horváth Mihály Gimnázium
Szentes
247
27/454

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
357
9/884
Csóti Balázs, Horváth Anikó, Urszuly Csenge
2.
SZTE Gyakorló Gimn. és Ált. Isk.
Szeged
323
7/665
Budai László Vince, Fürtön Lilla, Petőfi Anna
3.
Bethlen Gábor Református Gimnázium
Hódmezővásárhely
303
23/678
Bodzsár Míra, Papp Viktória, Tápai Valér
4.
Horváth Mihály Gimnázium
Szentes
299
27/690
5.
Makói József Attila Gimnázium
Makó
290
16/576
6.
Dugonics András Piarista Gimnázium
Szeged
249
29/475

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
389
9/1082
Vincze András, Vincze Lilla, Weisz Máté

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
HSZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Szentes
206
44/367
Lucza Eszter, Szőrfi Anna, Süli Viktória
2.
Bársony István Mezőg. Szakközépiskola
Csongrád
146
56/222
Belehszászi Bence, Farkas Bence Máté, Losonczi Nándor

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
HSZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Szentes
249
21/415
Katarof Patrícia, Sebők László, Szatmári-Nagy Zoltán
2.
SZSZC Vasvári Pál Szakképző Iskolája
Szeged
228
22/328
Gurszki Bence, Jász Gergő, Szűcs Péter
3.
Bársony István Mezőg. Szakközépiskola
Csongrád
166
40/213
Bolyki Bálint János, Csikai Dénes, Gácsi Tamás

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
HSZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Szentes
255
35/517
Dancsó Lilla, Molnár Dorottya, Pap Gábor
2.
Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium
Szeged
212
30/345
Fehér Emma, Nagy Kornél, Volford Tibor

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Csongrád
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
HSZC Boros Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Szentes
182
28/254
Sarkadi-Nagy Petra, Száraz Csaba, Tóth Bence
2.
SZSZC Vasvári Pál Szakképző Iskolája
Szeged
177
45/327
Fejes Dániel, Kósa Balázs, Várkonyi Dániel