Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Miskolc-Szirmai Református ÁI., AMI és Óvoda
Miskolc
282
17/593
Mikó Dániel, Pető Helka Melitta, Prokop Domonkos
2.
Miskolci Görögkatolikus Ált. Isk.
Miskolc
278
9/553
Bacsó Márton, Parti Márk, Szabó Katalin
3.
Tiszaújvárosi Széchenyi István Ált. Isk.
Tiszaújváros
269
18/565
Dósa Csenge, Futó Ádám, Tóth Szilárd Tibor
4.
Kossuth Lajos Ev., Ó. ÁI., Gimn. és Ped. Szki.
Miskolc
269
18/523
5.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Miskolc
262
17/513
6.
Diósgyőri Szent Ferenc Katolikus Ált. Isk.
Miskolc
260
11/466
7.
Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI
Miskolc
256
19/487
8.
Arany János Általános Iskola
Miskolc
255
20/473
9.
Miskolc-Diósgyőri Református ÁI. és Óvoda
Miskolc-Diósgyőr
252
15/476
10.
Pollack Mihály Ált. Isk. Dózsa György Tagisk.
Kazincbarcika
251
12/447
11.
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Miskolc
246
17/434
12.
Jókai Mór Református Ált. Isk. és AMI
Miskolc
245
18/440
13.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Kazincbarcika
245
22/463
14.
Szent Miklós Görögkatolikus ÁI., Óvoda és AMI
Edelény
236
11/360
15.
Petőfi Sándor Református Általános Iskola
Sátoraljaújhely
236
19/389
16.
Forrás Oktatási Központ
Tard
231
24/425
17.
Balázs Győző Református Liceum
Miskolc
227
16/373
18.
Vasvár Úti Általános Iskola
Ózd
222
13/342
19.
Mező Ferenc Általános Iskola
Mezőkövesd
222
25/357
20.
IJROK Tompa Mihály Általános Iskolája
Kazincbarcika
219
20/366
21.
Kazinczy Ferenc Református Ált. Isk.
Tiszaújváros
219
24/376
22.
Szent Imre Általános Iskola
Mezőkövesd
213
22/321
23.
Református Koll. Gimn. és Ált. Iskolája
Sárospatak
212
15/315
24.
Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI
Encs
211
28/365
25.
Miskolci Petőfi Ált. Isk. Rónai Ferenc Tagiskolája
Miskolc
209
18/275
26.
Kazinczy Ferenc Tagiskola
Kazincbarcika
209
30/357
27.
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás ÁI. és AMI
Tiszaújváros
207
16/288
28.
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
Felsőzsolca
206
25/354
29.
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
Sárospatak
204
27/319
30.
Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk.
Miskolc
204
27/292
31.
Újváros Téri Általános Iskola
Ózd
194
13/230
32.
Bársony János Általános Iskola
Miskolc
194
21/293
33.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Kazincbarcika
191
20/269
34.
Talentum Református Tehetséggondozó ÁI. és Óv.
Göncruszka
190
33/359
35.
Mezőkövesdi Ált. Isk. Bárdos Lajos Tagisk.
Mezőkövesd
189
14/228
36.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Ref. KTNy ÁI. és AMI
Szerencs
187
20/248
37.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
Szerencs
187
28/289
38.
István Király Általános Iskola
Szentistván
171
28/271
39.
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Ált. Isk.
Sajószentpéter
170
25/213

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Újváros Téri Általános Iskola
Ózd
281
10/559
Antal Ottó Máté, Balog Dániel, Sipos Eszter
2.
Tiszaújvárosi Széchenyi István Ált. Isk.
Tiszaújváros
281
14/577
Kiss-Kulcsár Zsuzsanna, Kosik Kende Benedek, Suba Flóra
3.
Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI
Encs
272
15/520
Barna Zsombor, Búr Luca, Saláta Mátyás
4.
Miskolci Görögkatolikus Ált. Isk.
Miskolc
268
15/578
5.
Arany János Általános Iskola
Miskolc
267
16/529
6.
Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI
Miskolc
264
15/488
7.
Kossuth Lajos Ev., Ó. ÁI., Gimn. és Ped. Szki.
Miskolc
260
23/552
8.
Jókai Mór Református Ált. Isk. és AMI
Miskolc
257
14/475
9.
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
Felsőzsolca
255
16/483
10.
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás ÁI. és AMI
Tiszaújváros
254
21/496
11.
Pollack Mihály Ált. Isk. Dózsa György Tagisk.
Kazincbarcika
253
14/446
12.
IJROK Tompa Mihály Általános Iskolája
Kazincbarcika
251
24/515
13.
Árpád Fejedelem Tagiskola
Kazincbarcika
249
14/428
14.
Miskolci Petőfi Ált. Isk. Rónai Ferenc Tagiskolája
Miskolc
249
18/465
15.
Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk.
Miskolc
246
17/427
16.
Református Koll. Gimn. és Ált. Iskolája
Sárospatak
243
12/399
17.
Petőfi Sándor Református Általános Iskola
Sátoraljaújhely
242
9/368
18.
Szent Imre Általános Iskola
Mezőkövesd
239
16/419
19.
Miskolc-Diósgyőri Református ÁI. és Óvoda
Miskolc-Diósgyőr
237
18/427
20.
Szent István Katolikus Általános Iskola
Mezőkövesd
233
18/451
21.
Sajóvámosi Arany János Általános Iskola
Sajóvámos
232
23/390
22.
Mezőkövesdi Ált. Isk. Bárdos Lajos Tagisk.
Mezőkövesd
230
9/336
23.
Miskolc-Szirmai Református ÁI., AMI és Óvoda
Miskolc
225
18/387
24.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Kazincbarcika
224
19/386
25.
Talentum Református Tehetséggondozó ÁI. és Óv.
Göncruszka
221
18/339
26.
Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. és Óvoda
Miskolc
220
27/393
27.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
Szerencs
218
17/341
28.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tibolddaróc
216
19/350
29.
Szent Márton Katolikus Gimn. és Ált. Isk
Szikszó
216
31/408
30.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Kazincbarcika
214
21/320
31.
Szent Miklós Görögkatolikus ÁI., Óvoda és AMI
Edelény
207
20/291
32.
Kazinczy Ferenc Tagiskola
Kazincbarcika
207
24/326
33.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Miskolc
205
14/272
34.
Lorántffy Zsuzsanna Református Ált. Isk.
Tiszakeszi
200
23/286
35.
Bársony János Általános Iskola
Miskolc
197
22/270
36.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Sátoraljaújhely
190
21/271
37.
SKÁI Hunyadi Mátyás Tagiskola
Sajószentpéter
187
20/265
38.
Bekecsi II. Rákóczi Ferenc Inf. és Matematikai ÁI.
Bekecs
187
32/320

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Miskolci Görögkatolikus Ált. Isk.
Miskolc
312
11/690
Havasi Dominik, Karsza Dóra Júlia, Olajos Eszter
2.
Miskolc-Diósgyőri Református ÁI. és Óvoda
Miskolc-Diósgyőr
306
13/689
Kertész Ákos, Nyíri Bence, Robb Horkay Jázmin
3.
Szent Miklós Görögkatolikus ÁI., Óvoda és AMI
Edelény
304
7/648
Bálint Barnabás, Laczkó Márk, Molnár Boldizsár
4.
Kossuth Lajos Ev., Ó. ÁI., Gimn. és Ped. Szki.
Miskolc
300
15/708
5.
Miskolci Petőfi Ált. Isk. Rónai Ferenc Tagiskolája
Miskolc
299
12/657
6.
Jókai Mór Református Ált. Isk. és AMI
Miskolc
297
10/627
7.
Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI
Miskolc
292
11/598
8.
Tiszaújvárosi Széchenyi István Ált. Isk.
Tiszaújváros
277
18/561
9.
Diósgyőri Szent Ferenc Katolikus Ált. Isk.
Miskolc
275
16/560
10.
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Miskolc
262
17/505
11.
Kazinczy Ferenc Református Ált. Isk.
Tiszaújváros
261
18/505
12.
Talentum Református Tehetséggondozó ÁI. és Óv.
Göncruszka
258
17/491
13.
Református Koll. Gimn. és Ált. Iskolája
Sárospatak
251
20/477
14.
Szent István Katolikus Általános Iskola
Mezőkövesd
247
20/466
15.
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás ÁI. és AMI
Tiszaújváros
243
20/461
16.
Kazinczy Ferenc Tagiskola
Kazincbarcika
240
19/440
17.
Árpád Fejedelem Tagiskola
Kazincbarcika
238
25/457
18.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Emőd
237
18/429
19.
Mezőkövesdi Ált. Isk. Bárdos Lajos Tagisk.
Mezőkövesd
236
11/366
20.
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Miskolc
230
25/402
21.
Szent Imre Általános Iskola
Mezőkövesd
229
18/382
22.
Vasvár Úti Általános Iskola
Ózd
227
24/419
23.
Lorántffy Zsuzsanna Református Ált. Isk.
Tiszakeszi
226
25/420
24.
Berentei Általános Iskola
Berente
225
30/443
25.
Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. és Óvoda
Miskolc
224
23/402
26.
IJROK Tompa Mihály Általános Iskolája
Kazincbarcika
221
26/395
27.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Kazincbarcika
220
31/430
28.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Ref. KTNy ÁI. és AMI
Szerencs
219
24/360
29.
Encsi Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI
Encs
216
19/360
30.
Miskolc-Szirmai Református ÁI., AMI és Óvoda
Miskolc
215
24/349
31.
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
Felsőzsolca
213
26/346
32.
Újváros Téri Általános Iskola
Ózd
212
19/312
33.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
Szerencs
212
27/352
34.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Miskolc
209
18/298
35.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Kazincbarcika
206
25/308
36.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Miskolc
200
27/377
37.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tibolddaróc
193
22/287
38.
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Ált. Isk.
Sajószentpéter
192
23/278
39.
Alsózsolcai Herman Ottó Ált. Isk. és AMI
Alsózsolca
191
32/298
40.
Pollack Mihály Ált. Isk. Dózsa György Tagisk.
Kazincbarcika
182
33/241
41.
Bekecsi II. Rákóczi Ferenc Inf. és Matematikai ÁI.
Bekecs
164
39/223

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
330
9/781
Kertész Márton, Lupkovics Lázár, Terjék Temes
2.
Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.
Miskolc
286
13/600
Csehil Nándor, Király Fruzsina, Szenttamási Lili
3.
IJROK Tompa Mihály Általános Iskolája
Kazincbarcika
265
18/512
Hartai Boglárka, Kiss Boglárka, Sós Eszter
4.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Miskolc
263
20/511
5.
Újváros Téri Általános Iskola
Ózd
261
22/506
6.
Református Koll. Gimn. és Ált. Iskolája
Sárospatak
259
16/493
7.
Tiszaújvárosi Széchenyi István Ált. Isk.
Tiszaújváros
258
17/464
8.
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás ÁI. és AMI
Tiszaújváros
258
21/531
9.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Sárospatak
255
20/510
10.
Miskolc-Diósgyőri Református ÁI. és Óvoda
Miskolc-Diósgyőr
255
20/490
11.
Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI
Miskolc
248
23/539
12.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Nyékládháza
247
24/477
13.
Lorántffy Zsuzsanna Református Ált. Isk.
Tiszakeszi
246
21/431
14.
Szent István Katolikus Általános Iskola
Mezőkövesd
243
16/435
15.
Szent Miklós Görögkatolikus ÁI., Óvoda és AMI
Edelény
242
13/398
16.
Árpád Fejedelem Tagiskola
Kazincbarcika
240
27/478
17.
Vasvár Úti Általános Iskola
Ózd
237
18/419
18.
Forrás Oktatási Központ
Tard
237
22/466
19.
Koncz József Általános Iskola, Szakközépiskola és AMI
Böcs
232
23/389
20.
Kazinczy Ferenc Tagiskola
Kazincbarcika
231
28/425
21.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Ref. KTNy ÁI. és AMI
Szerencs
218
25/435
22.
Petőfi Sándor Református Általános Iskola
Sátoraljaújhely
218
29/384
23.
Pollack Mihály Ált. Isk. Dózsa György Tagisk.
Kazincbarcika
211
28/389
24.
Szent Márton Katolikus Gimn. és Ált. Isk
Szikszó
209
26/368
25.
Fráter György Katolikus Gimn. és Koll.
Miskolc
207
28/336
26.
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Ált. Isk.
Sajószentpéter
200
31/345
27.
Szent Imre Általános Iskola
Mezőkövesd
198
29/346
28.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Kazincbarcika
185
38/301
29.
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Miskolc
166
29/222

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
308
7/670
Juhász Jázmin Izabella, Kovács Gábor, Szilágyi Balázs
2.
Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.
Miskolc
301
10/672
Bodnár Tamás, Gáthi Donát, Lengyel Péter
3.
Kazinczy Ferenc Református Ált. Isk.
Tiszaújváros
273
14/554
Hanus Máté, Tömösközy Hanga Zsófia, Vass Virág
4.
Pollack Mihály Ált. Isk. Dózsa György Tagisk.
Kazincbarcika
268
11/518
5.
Szent István Katolikus Általános Iskola
Mezőkövesd
265
10/505
6.
Fráter György Katolikus Gimn. és Koll.
Miskolc
259
16/536
7.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Sárospatak
258
13/448
8.
Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI
Miskolc
257
22/493
9.
Dr. Enyedy Andor Ref. Ált. Isk. és Óvoda
Mezőcsát
248
15/426
10.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Nyékládháza
235
20/386
11.
Szent Imre Általános Iskola
Mezőkövesd
226
17/345
12.
Jókai Mór Református Ált. Isk. és AMI
Miskolc
221
22/359
13.
Bekecsi II. Rákóczi Ferenc Inf. és Matematikai ÁI.
Bekecs
221
26/375
14.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
Szerencs
219
24/405
15.
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás ÁI. és AMI
Tiszaújváros
219
24/378
16.
Újváros Téri Általános Iskola
Ózd
217
26/426
17.
IJROK Tompa Mihály Általános Iskolája
Kazincbarcika
206
33/386
18.
Berentei Általános Iskola
Berente
204
27/362
19.
Petőfi Sándor Református Általános Iskola
Sátoraljaújhely
198
21/281
20.
Bolyky Tamás Általános Iskola
Ózd
197
26/297
21.
Szent Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Bánréve
189
18/245
22.
Alsózsolcai Herman Ottó Ált. Isk. és AMI
Alsózsolca
188
31/304
23.
István Király Általános Iskola
Szentistván
185
26/263
24.
Encsi Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI
Encs
183
28/273
25.
Zempléni Árpád Általános Iskola
Tállya
183
32/317
26.
Vasvár Úti Általános Iskola
Ózd
173
34/237
27.
Kazinczy Ferenc Tagiskola
Kazincbarcika
151
44/304

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
412
6/1186
Iván Máté Domonkos, Ujpál Bálint, Varga Balázs
2.
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
390
12/1173
Molnár István Ádám, Nagy Dávid, Pitti Péter Csongor
3.
Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.
Miskolc
379
7/1001
Demeter Boglárka, Nagy Edömér, Szarka Zsigmond
4.
Újváros Téri Általános Iskola
Ózd
308
22/687
5.
Kazinczy Ferenc Tagiskola
Kazincbarcika
305
29/743
6.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Sárospatak
304
10/612
7.
Talentum Református Tehetséggondozó ÁI. és Óv.
Göncruszka
302
24/659
8.
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás ÁI. és AMI
Tiszaújváros
299
23/654
9.
Vörösmarty Mihály Katolikus Ált. Isk.
Miskolc
293
17/633
10.
Bükki Szlovák Nemzetiségi ÁI. és Óvoda
Bükkszentkereszt
286
16/589
11.
Petőfi Sándor Református Általános Iskola
Sátoraljaújhely
281
9/490
12.
Ménesvölgyi Tudásvető Alapítványi ÁI.
Szögliget
265
21/500
13.
Miskolc-Diósgyőri Református ÁI. és Óvoda
Miskolc-Diósgyőr
265
33/620
14.
Forrás Oktatási Központ
Tard
265
33/536
15.
Kazinczy Ferenc Református Ált. Isk.
Tiszaújváros
262
32/615
16.
Szent István Katolikus Általános Iskola
Mezőkövesd
260
14/431
17.
Bolyky Tamás Általános Iskola
Ózd
258
28/552
18.
Szent Márton Katolikus Gimn. és Ált. Isk
Szikszó
258
36/549
19.
Alsózsolcai Herman Ottó Ált. Isk. és AMI
Alsózsolca
252
26/474
20.
Szent Miklós Görögkatolikus ÁI., Óvoda és AMI
Edelény
248
38/554
21.
Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
Sárospatak
247
27/438
22.
Kossuth Lajos Ev., Ó. ÁI., Gimn. és Ped. Szki.
Miskolc
240
42/569
23.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Mezőkeresztes
226
32/443
24.
Pollack Mihály Ált. Isk. Dózsa György Tagisk.
Kazincbarcika
220
38/414
25.
Diósgyőri Szent Ferenc Katolikus Ált. Isk.
Miskolc
218
36/393
26.
Bocskai István Katolikus Gimn. és Szakgim.
Szerencs
198
36/367
27.
István Király Általános Iskola
Szentistván
197
33/355

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
359
11/915
Fehérvári Donát, Töreczki Gábor, Varga Ildikó Kata
2.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
356
10/885
Babcsán Gergely, Juhász Máté, Kurucz Kitti
3.
Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.
Miskolc
292
22/590
Boda Márton, Vargay Tamás, Vrastyák Balázs
4.
Újváros Téri Általános Iskola
Ózd
255
19/454
5.
Szent Imre Általános Iskola
Mezőkövesd
248
22/416
6.
Lévay József Református Gimnázium
Miskolc
247
31/527
7.
Miskolc-Diósgyőri Református ÁI. és Óvoda
Miskolc-Diósgyőr
235
35/428
8.
Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimn.
Mezőkövesd
231
39/486
9.
Hernádnémeti Református Általános Iskola
Hernádnémeti
225
25/359
10.
Pollack Mihály Ált. Isk. Dózsa György Tagisk.
Kazincbarcika
223
35/385
11.
Szent István Katolikus Általános Iskola
Mezőkövesd
222
28/312
12.
Kazinczy Ferenc Tagiskola
Kazincbarcika
215
47/464
13.
Mezőkövesdi Ált. Isk. Bárdos Lajos Tagisk.
Mezőkövesd
203
35/375
14.
Árpád Fejedelem Tagiskola
Kazincbarcika
190
52/431
15.
Mező Ferenc Általános Iskola
Mezőkövesd
185
41/341
16.
Szent Miklós Görögkatolikus ÁI., Óvoda és AMI
Edelény
165
37/227
17.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tibolddaróc
150
56/312

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
351
7/812
Espán Gergely, Kiss Gábor Botond, Tóth Balázs Márton
2.
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
339
11/760
Fazekas István, Fekete Patrik, Fenyvesi Bence
3.
Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.
Miskolc
269
29/614
Jacsó Borbála, Rácz Balázs, Sike Barnabás
4.
Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimn.
Mezőkövesd
244
10/363
5.
Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
Sárospatak
198
44/407
6.
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
Kazincbarcika
191
23/228
7.
Szerencsi  SZC Tokaji Ferenc Gimn. és Szakgimn.
Tokaj
183
39/333
8.
Bocskai István Katolikus Gimn. és Szakgim.
Szerencs
132
46/144

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
400
10/1152
Bányai Kristóf, Gáspár Lehel, Koleszár Domonkos
2.
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
367
11/942
Kozári Dominik, Révész Máté, Sipos Balázs
3.
Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.
Miskolc
318
16/677
Boldogh Benedek, Vargay András, Várkonyi Dóra
4.
Lévay József Református Gimnázium
Miskolc
258
20/451
5.
Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
Sárospatak
237
25/427
6.
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
Kazincbarcika
227
23/345
7.
Szerencsi  SZC Tokaji Ferenc Gimn. és Szakgimn.
Tokaj
222
36/383
8.
Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimn.
Mezőkövesd
200
34/342
9.
V. István Kat. Szakg. és Gimn.,  Ált. Isk., Óvoda
Sátoraljaújhely
166
36/189

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
380
10/1019
Al-Hag Máté Amin, Bordás Milán, Győrffi Ádám György
2.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
334
16/778
Rokonay Szonja, Szecskás János, Sághy Áron Tádé
3.
Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.
Miskolc
321
9/699
Gajdócsi András, Kaló Kristóf, Raisz Gellért
4.
Miskolci SZC Mezőkövesdi Szent László Gimn.
Mezőkövesd
279
11/484
5.
Szerencsi  SZC Tokaji Ferenc Gimn. és Szakgimn.
Tokaj
270
24/579
6.
Lévay József Református Gimnázium
Miskolc
263
23/483
7.
Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
Sárospatak
234
20/379
8.
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
Kazincbarcika
206
32/367
9.
Református Koll. Gimn. és Ált. Iskolája
Sárospatak
177
37/317

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
342
16/882
Espán Márton, Katona Áron, Majerusz Ádám
2.
Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.
Miskolc
295
19/671
Bakondi Gábor, Gedeon Máté, Kovac József Dénes
3.
Tiszaújvárosi Eötvös József Gimn., Szakg. és Koll.
Tiszaújváros
230
28/404
Hegedűs Márk, Makrányi Kata, Sebe Anett
4.
Lévay József Református Gimnázium
Miskolc
197
17/288
5.
Szerencsi  SZC Tokaji Ferenc Gimn. és Szakgimn.
Tokaj
151
55/415
6.
V. István Kat. Szakg. és Gimn.,  Ált. Isk., Óvoda
Sátoraljaújhely
133
49/141

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
MSZC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma
Miskolc
230
32/443
Holló Hanna, Juhász Ákos, Tóth Csenge
2.
MSZC Kandó Kálmán Informatikai Szakgimn.
Miskolc
217
17/287
Bernát Olivér, Gáspár Zsolt, Lipták Dárius
3.
Irinyi János Ref. Szakgimn., Szki. és Diákotthon
Kazincbarcika
188
38/276
Kriston Zalán, Kőműves-Magyar Evelin, Szatmári Balázs
4.
MSZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma
Miskolc
186
28/235
5.
Szerencsi  SZC Tokaji Ferenc Gimn. és Szakgimn.
Tokaj
163
55/374
6.
V. István Kat. Szakg. és Gimn.,  Ált. Isk., Óvoda
Sátoraljaújhely
143
51/293

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
MSZC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma
Miskolc
249
29/472
Csurilla Kristóf, Király Petra, Makrányi Noémi
2.
MSZC Kandó Kálmán Informatikai Szakgimn.
Miskolc
238
24/372
Egész Dániel, Hegedűs Gergő, Kukk Kristóf
3.
MSZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma
Miskolc
225
21/322
Csiger Gábor, Kollár Péter, Simon Gábor
4.
Irinyi János Ref. Szakgimn., Szki. és Diákotthon
Kazincbarcika
192
34/274
5.
V. István Kat. Szakg. és Gimn.,  Ált. Isk., Óvoda
Sátoraljaújhely
174
24/211
6.
Szerencsi  SZC Tokaji Ferenc Gimn. és Szakgimn.
Tokaj
167
27/162

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
V. István Kat. Szakg. és Gimn.,  Ált. Isk., Óvoda
Sátoraljaújhely
247
31/442
Furcsa Péter, Gombos Bence, Súkeník Erik
2.
MSZC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma
Miskolc
238
16/356
Demeter Bálint, Pelles Benjámin, Sie János Bence
3.
MSZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma
Miskolc
235
35/450
Cziria Gergő, Szabó Péter, Szalados Péter

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
MSZC Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma
Miskolc
198
20/294
Bodnár Kristóf, Bogdányi Rafael, Loksa Dániel
2.
MSZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma
Miskolc
192
30/275
Gyöngyösi Dávid, Szabó Máté, Szűcs Jonatán Krisztián
3.
Irinyi János Ref. Szakgimn., Szki. és Diákotthon
Kazincbarcika
187
27/240
Forgács Réka, Hegedűs Eszter, Hutka Márk
4.
Szerencsi  SZC Tokaji Ferenc Gimn. és Szakgimn.
Tokaj
160
58/380