Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Békéscsabai Belvárosi Ált. Isk. és Gimnázium
Békéscsaba
269
10/498
Frank Pálma Tímea, Horváth Milán, Tolnai Péter
2.
Orosházi Vörösmarty Mihály ÁI. Székhely Int.
Orosháza
260
11/447
Dávid Hanna, Dávid Olivér, Fejes Dániel
3.
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI
Békés
258
17/479
Kovács Richárd, Lakatos Milán, Sajgó Dóra
4.
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Békéscsaba
252
15/423
5.
Szlovák Ált. Isk., Óvoda és Kollégium
Szarvas
248
19/486
6.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Békéscsaba
233
14/344
7.
Lencsési Általános Iskola és AMI
Békéscsaba
231
20/405
8.
Implom József Általános Iskola
Gyula
231
28/446
9.
Szegedi Kis István Református Gimnázium
Békés
224
19/364
10.
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
Békéscsaba
214
25/357
11.
Eötvös József Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Orosháza
212
27/364
12.
Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola
Újkígyós
208
23/322
13.
Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola
Gyomaendrőd
205
14/269
14.
Gyulai Dürer Albert Általános Iskola
Gyula
199
24/280
15.
Gyulai Dürer Albert ÁI. Bay Zoltán Tagint.
Gyula
197
26/298
16.
Mezőberényi Általános Iskola
Mezőberény
189
26/318
17.
IJÁI 5. Sz. Ált. Iskola és Sportiskola
Gyula
186
29/248
18.
Szeberényi Evangélikus Gimn. és Ált. Isk.
Békéscsaba
182
29/247
19.
Petőfi István Általános Iskola
Kondoros
181
22/232
20.
Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn..
Gyomaendrőd
177
26/239
21.
Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Ált. Isk.
Gyomaendrőd
170
33/271
22.
Mezőberényi Petőfi Sándor Ev. ÁI. Gimn. és Koll
Mezőberény
157
22/167

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Csanád Vezér ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Mezőkovácsháza
299
12/640
Kálmán Magdolna, Nyári Csaba, Popon Petra
2.
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
Békéscsaba
292
11/640
Davies Nia Mira, Mahler Csanád, Szalma Bence
3.
Gyulai Dürer Albert Általános Iskola
Gyula
281
18/605
Burda Petra Anna, Kincses Keve, Szalai Anna
4.
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Békéscsaba
276
15/580
5.
Orosházi Református Általános Iskola
Orosháza
275
16/549
6.
Lencsési Általános Iskola és AMI
Békéscsaba
265
18/553
7.
Erzsébethelyi Általános Iskola
Békéscsaba
255
16/476
8.
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI
Békés
251
20/507
9.
Orosházi Vörösmarty Mihály ÁI. Székhely Int.
Orosháza
247
20/484
10.
Általános Iskola
Telekgerendás
246
9/428
11.
Sarkadi Általános Iskola
Sarkad
246
21/460
12.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Békéscsaba
239
20/442
13.
Szeberényi Evangélikus Gimn. és Ált. Isk.
Békéscsaba
238
17/404
14.
Szegedi Kis István Református Gimnázium
Békés
235
24/435
15.
Implom József Általános Iskola
Gyula
235
28/453
16.
Békéscsabai Belvárosi Ált. Isk. és Gimnázium
Békéscsaba
232
27/429
17.
Petőfi István Általános Iskola
Kondoros
229
18/397
18.
Eötvös József Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Orosháza
227
20/401
19.
Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Ált. Isk.
Szarvas
223
20/360
20.
Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Ált. Isk.
Gyomaendrőd
217
14/327
21.
N. B. Román Gimn., Ált. Isk. és Koll.
Gyula
216
23/333
22.
Gyulai Dürer Albert ÁI. Bay Zoltán Tagint.
Gyula
215
32/395
23.
Karácsonyi János Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Gyula
214
25/337
24.
Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola
Gyomaendrőd
214
29/365
25.
Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn..
Gyomaendrőd
212
15/276
26.
Ványai Ambrus Általános Iskola és AMI
Dévaványa
203
16/267
27.
Mezőberényi Általános Iskola
Mezőberény
196
15/255
28.
IJÁI 5. Sz. Ált. Iskola és Sportiskola
Gyula
179
32/309
29.
Általános Iskola
Kunágota
113
42/161

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Implom József Általános Iskola
Gyula
305
14/706
Lajos Bertalan, Nagy Nerina, Orosz Nóra
2.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Békéscsaba
284
11/588
Csarnai Roland, Szabó Milán, Váróczy Lilla
3.
Békéscsabai Belvárosi Ált. Isk. és Gimnázium
Békéscsaba
284
15/613
Giricz Levente, Kiss Panna, Szűcs Dániel
4.
Mezőhegyesi József Attila Ált. Isk., Koll és AMI
Mezőhegyes
281
18/604
5.
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI
Békés
271
20/571
6.
Szeberényi Evangélikus Gimn. és Ált. Isk.
Békéscsaba
270
17/526
7.
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
Békéscsaba
265
18/509
8.
Orosházi Vörösmarty Mihály ÁI. Székhely Int.
Orosháza
260
15/495
9.
Lencsési Általános Iskola és AMI
Békéscsaba
250
17/461
10.
Petőfi István Általános Iskola
Kondoros
249
14/474
11.
Tildy Zoltán Ált. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szeghalom
243
24/504
12.
Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola
Újkígyós
240
19/420
13.
Szegedi Kis István Református Gimnázium
Békés
236
15/400
14.
Gyulai Dürer Albert Általános Iskola
Gyula
233
22/410
15.
Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Ált. Isk.
Szarvas
230
29/429
16.
Benka Gyula Evangélikus Angol KTNy ÁI. és Óv.
Szarvas
229
26/438
17.
Gyulai Dürer Albert ÁI. Bay Zoltán Tagint.
Gyula
226
25/389
18.
Szlovák Ált. Isk., Óvoda és Kollégium
Szarvas
225
26/378
19.
Csanád Vezér ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Mezőkovácsháza
223
28/408
20.
Erzsébethelyi Általános Iskola
Békéscsaba
223
28/407
21.
Orosházi Református Általános Iskola
Orosháza
211
20/304
22.
Okányi Általános Iskola
Okány
209
22/330
23.
Karácsonyi János Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Gyula
198
21/286
24.
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Békéscsaba
184
35/283
25.
Eötvös József Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Orosháza
183
36/290
26.
Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola
Gyomaendrőd
178
25/248
27.
Magvető Református Ált. Isk. és Óvoda
Gyula
177
38/285
28.
Általános Iskola
Kunágota
163
32/200
29.
Sarkadi Általános Iskola
Sarkad
151
36/215

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szeberényi Evangélikus Gimn. és Ált. Isk.
Békéscsaba
303
8/615
Hajdu-Adamik Csege, Hrabovszki György Kristóf, Kovács Nóra
2.
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI
Békés
294
9/643
Bali Enikő, Baukó Angelika, Sánta Sára
3.
Lencsési Általános Iskola és AMI
Békéscsaba
293
14/614
Kitzing Sebő, Ombódi Réka, Szathmáry Zsombor
4.
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Békéscsaba
291
16/667
5.
Implom József Általános Iskola
Gyula
290
17/632
6.
Gyulai Dürer Albert ÁI. Bay Zoltán Tagint.
Gyula
276
15/547
7.
Orosházi Vörösmarty Mihály ÁI. Székhely Int.
Orosháza
268
15/523
8.
Székács Evangélikus Iskola
Orosháza
259
20/527
9.
Petőfi István Általános Iskola
Kondoros
258
21/518
10.
Sarkadi Általános Iskola
Sarkad
252
19/484
11.
Orosházi Táncsics Mihály Gimn., Szakgimn. és Koll.
Orosháza
249
22/494
12.
IJÁI 5. Sz. Ált. Iskola és Sportiskola
Gyula
237
26/469
13.
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
Békéscsaba
237
26/450
14.
Ványai Ambrus Általános Iskola és AMI
Dévaványa
236
23/423
15.
Szlovák Ált. Isk., Óvoda és Kollégium
Szarvas
235
24/443
16.
Tildy Zoltán Ált. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szeghalom
233
22/438
17.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Békéscsaba
229
22/418
18.
Savio Szent Domonkos Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Békéscsaba
227
24/406
19.
Karácsonyi János Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Gyula
213
30/391
20.
Általános Iskola
Kunágota
212
15/318
21.
Tüköry Lajos Általános Iskola és AMI
Körösladány
205
34/383
22.
Nagyboldogasszony Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Csanádapáca
195
24/288
23.
Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Ált. Isk.
Gyomaendrőd
192
27/326
24.
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és AMI
Bucsa
189
34/348
25.
N. B. Román Gimn., Ált. Isk. és Koll.
Gyula
187
28/281
26.
Okányi Általános Iskola
Okány
186
25/282
27.
Reményhír Intézmény Eötvös József Ált. Isk.
Békés
182
33/305

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Békéscsabai Belvárosi Ált. Isk. és Gimnázium
Békéscsaba
292
15/638
Agoston Karla, Kucsera Lilla Mária, Varga Kristóf
2.
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
Békéscsaba
265
22/531
Czigléczki Lilien, Pintér Priszcilla, Pojendán Áron
3.
Lencsési Általános Iskola és AMI
Békéscsaba
257
18/484
Karácson Simon, Perlaki Luca, Szeblák Vilmos
4.
Csanád Vezér ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Mezőkovácsháza
251
16/438
5.
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Békéscsaba
240
27/522
6.
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI
Békés
239
20/402
7.
Szeberényi Evangélikus Gimn. és Ált. Isk.
Békéscsaba
238
13/402
8.
Implom József Általános Iskola
Gyula
237
22/414
9.
Tildy Zoltán Ált. Isk. és Alapf. Műv. Isk.
Szeghalom
233
26/427
10.
Gyulai Dürer Albert ÁI. Bay Zoltán Tagint.
Gyula
231
24/443
11.
Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Ált. Isk.
Szarvas
225
30/464
12.
Mezőberényi Általános Iskola
Mezőberény
220
27/398
13.
Orosházi Vörösmarty Mihály ÁI. Székhely Int.
Orosháza
219
20/360
14.
Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Ált. Isk.
Gyomaendrőd
215
16/326
15.
Petőfi István Általános Iskola
Kondoros
215
20/335
16.
Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola
Gyomaendrőd
215
28/416
17.
Okányi Általános Iskola
Okány
209
26/381
18.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Békéscsaba
207
28/352
19.
Tüköry Lajos Általános Iskola és AMI
Körösladány
206
33/390
20.
N. B. Román Gimn., Ált. Isk. és Koll.
Gyula
198
17/285
21.
Ványai Ambrus Általános Iskola és AMI
Dévaványa
182
37/342
22.
Nagyboldogasszony Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Csanádapáca
176
31/245
23.
Általános Iskola
Kunágota
133
38/154
24.
Reményhír Intézmény Eötvös József Ált. Isk.
Békés
107
44/116

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Lencsési Általános Iskola és AMI
Békéscsaba
344
18/844
B. Kis Kálmán, Bánki Donát Brendon, Deák Bálint
2.
Orosházi Táncsics Mihály Gimn., Szakgimn. és Koll.
Orosháza
337
13/798
Berencsi Zsombor, Nagy Máté, Viczián Márk
3.
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI
Békés
336
14/800
Kendrella Ákos, Kmotricza Igor, Kovács Gergő
4.
Implom József Általános Iskola
Gyula
329
21/802
5.
Szeberényi Evangélikus Gimn. és Ált. Isk.
Békéscsaba
315
15/710
6.
Kossuth Lajos Ált. Isk. és AMI
Füzesgyarmat
302
16/647
7.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Békéscsaba
300
18/607
8.
Sarkadi Általános Iskola
Sarkad
297
13/622
9.
Csanád Vezér ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Mezőkovácsháza
290
28/666
10.
Magvető Református Ált. Isk. és Óvoda
Gyula
285
25/628
11.
Orosházi Vörösmarty Mihály ÁI. Székhely Int.
Orosháza
282
28/605
12.
Gyulai Dürer Albert ÁI. Bay Zoltán Tagint.
Gyula
263
27/528
13.
Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Ált. Isk.
Gyomaendrőd
258
20/489
14.
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és AMI
Bucsa
254
24/484
15.
Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola
Gyomaendrőd
250
32/524
16.
Petőfi István Általános Iskola
Kondoros
249
37/525
17.
Eötvös József Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Orosháza
238
40/481
18.
Általános Iskola
Kunágota
194
24/271
19.
Okányi Általános Iskola
Okány
153
49/242
20.
Reményhír Intézmény Eötvös József Ált. Isk.
Békés
140
62/254

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
Békéscsaba
287
31/671
Borbély Emese, Nagy Péter, Varga Roland
2.
Implom József Általános Iskola
Gyula
275
27/596
Gurzó Hanna, Kesztyűs Máté, Vígh Laura
3.
Orosházi Vörösmarty Mihály ÁI. Székhely Int.
Orosháza
268
14/447
Berényi Álmos, Bárdos Balázs, Csizmadia Szabolcs Zsolt
4.
Békéscsabai Belvárosi Ált. Isk. és Gimnázium
Békéscsaba
267
31/620
5.
Magvető Református Ált. Isk. és Óvoda
Gyula
263
15/452
6.
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Békéscsaba
258
16/406
7.
Savio Szent Domonkos Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Békéscsaba
240
34/441
8.
Lencsési Általános Iskola és AMI
Békéscsaba
238
28/397
9.
Péter András Gimnázium és Kollégium
Szeghalom
235
27/406
10.
Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola
Gyomaendrőd
235
27/380
11.
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI
Békés
232
34/435
12.
Ványai Ambrus Általános Iskola és AMI
Dévaványa
227
39/423
13.
Mezőberényi Általános Iskola
Mezőberény
218
40/448
14.
Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Ált. Isk.
Gyomaendrőd
215
31/389
15.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Békéscsaba
213
45/415
16.
Orosházi Református Általános Iskola
Orosháza
200
22/237
17.
Okányi Általános Iskola
Okány
193
33/266
18.
Általános Iskola
Kunágota
182
24/187
19.
Petőfi István Általános Iskola
Kondoros
170
52/262
20.
Schéner Mihály Általános Iskola
Medgyesegyháza
159
43/188
21.
IJÁI 5. Sz. Ált. Iskola és Sportiskola
Gyula
151
55/197
22.
Reményhír Intézmény Eötvös József Ált. Isk.
Békés
145
49/252

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Békéscsaba
300
10/570
Barkász Péter, Barta Kristóf, Bácskay Barnabás
2.
Békéscsabai Belvárosi Ált. Isk. és Gimnázium
Békéscsaba
295
19/601
Makkai Máté, Szabadkai Zalán, Szenográdi Bálint
3.
Orosházi Táncsics Mihály Gimn., Szakgimn. és Koll.
Orosháza
183
43/270
Csizmadia Nóra, Czibola Vivien, Szabó Bianka

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Békéscsaba
353
13/856
Hartai Tamás Vilmos, Lovász Bence, Székács Márk
2.
Orosházi Táncsics Mihály Gimn., Szakgimn. és Koll.
Orosháza
298
20/677
Barányi Barnabás, Irimiás Márk, Vaskor Levente
3.
Békéscsabai Belvárosi Ált. Isk. és Gimnázium
Békéscsaba
274
20/503
Fábián Tekla, Gécs Roland, Komlódi Tamás

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Békéscsaba
337
9/725
Kónya Hédi, Trescsik Ádám, Tóth Bence
2.
Békéscsabai Belvárosi Ált. Isk. és Gimnázium
Békéscsaba
305
13/617
Gulyás Péter, Kesjár Ákos, Mázor Emil

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Erkel Ferenc Gimnázium és Inf. Szki.
Gyula
316
14/781
Bozó Anna, Széphegyi Gergő, Vincze Zoltán
2.
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Békéscsaba
268
14/445
Menkó Balázs, Rózsa Dániel, Szlúka András Tamás
3.
Orosházi Táncsics Mihály Gimn., Szakgimn. és Koll.
Orosháza
227
39/508
Groska Zsombor, Lehoczki Balázs, Papp Lukács

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
BSZC Széchenyi István KTNy. Közg. Szg. és Koll.
Békéscsaba
209
29/329
Aleksza Fanni, Csatári Szabolcs, Hrabovszki András
2.
BSZC Szent-Györgyi Albert Szakgim. és Koll.
Békéscsaba
172
54/385
Bali Benjámin, Komoróczki Eliza, Váczi Katalin
3.
BSZC Kemény Gábor Log. és Közl. Szakgimn.
Békéscsaba
143
31/173
Bartos Gergő, Hermeczi Márk Martin, Király Sándor

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
BSZC Széchenyi István KTNy. Közg. Szg. és Koll.
Békéscsaba
277
21/554
Albert Áron, Alexa Lili, Varjú Gergő
2.
BSZC Szent-Györgyi Albert Szakgim. és Koll.
Békéscsaba
234
20/367
Bobvos Dorina, Juhász Emília, Sebestyén János

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Békés
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
BSZC Széchenyi István KTNy. Közg. Szg. és Koll.
Békéscsaba
225
17/291
Magyar Alexandra, Tóth Gréta, Vozár Réka
2.
BSZC Kemény Gábor Log. és Közl. Szakgimn.
Békéscsaba
186
24/202
Diós Benedek, Hollósi Bálint László, Varga Csenge