Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
PTE Gy. ÁI., G., Szg. Deák F. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
293
10/591
Baranyai Boróka, Jobi Anna, Kutas Hanna
2.
Pécsi Apáczai Csere J. ÁI., G., Koll., Műv. I. PSZ
Pécs
286
9/593
Gróf Dániel, István Zsombor, Tóth Viktória Janka
3.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
268
11/526
Kövér Emma, Lemhényi-Nagy Petra, Szentpéteri Flóra
4.
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
268
15/514
5.
PTE Gyakorló ÁI., Gimn. és Szki. Ált. Iskolája
Pécs
255
20/542
6.
Szent Mór Iskolaközpont
Pécs
255
20/508
7.
Kozármislenyi Janikovszky Éva Ált. Isk.
Kozármisleny
253
14/454
8.
Kanizsai Dorottya Általános Iskola
Siklós
240
19/430
9.
Pellérdi Általános Iskola
Pellérd
227
20/389
10.
Boldog Gizella Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Mohács
224
15/344
11.
SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola
Siklós
223
28/435
12.
Pécsi Belvárosi Általános Iskola
Pécs
222
13/336
13.
Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
215
28/377
14.
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola
Pécs
214
13/305
15.
Brodarics Téri Általános Iskola
Mohács
212
23/304
16.
Miroslav Krleza Horvát Ált. Isk.és Gimn.
Pécs
202
17/285
17.
Istvánffy Miklós Általános Iskola
Szigetvár
201
30/363
18.
Mecsekaljai Iskola Bánki Donát Úti ÁI.
Pécs
201
34/337
19.
Kiss Géza Általános Iskola
Sellye
195
24/276
20.
Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola
Pécs
195
32/329
21.
Kodolányi János Német Nemz. ÁI. és AMI
Pécsvárad
177
30/276
22.
Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
172
23/195

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
PTE Gyakorló ÁI., Gimn. és Szki. Ált. Iskolája
Pécs
322
9/742
Kumánovics Miklós, Major Botond, Marosvölgyi Anna
2.
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
306
9/658
Földvári Fanni, Papp Dániel, Rőder Ádám Vilmos
3.
Általános Iskola
Pogány
288
15/615
Hornok Ádám, Horváth Ákos, Kránicz Kornél
4.
PTE Gy. ÁI., G., Szg. Deák F. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
280
15/559
5.
Pécsi Apáczai Csere J. ÁI., G., Koll., Műv. I. PSZ
Pécs
265
18/546
6.
SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola
Siklós
262
13/500
7.
Kozármislenyi Janikovszky Éva Ált. Isk.
Kozármisleny
262
17/533
8.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
257
14/506
9.
Mátyás Király Utcai Általános Iskola
Pécs
255
16/472
10.
Mecsekaljai Iskola Bánki Donát Úti ÁI.
Pécs
252
23/493
11.
Miroslav Krleza Horvát Ált. Isk.és Gimn.
Pécs
246
17/420
12.
Kiss Géza Általános Iskola
Sellye
243
16/411
13.
Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola
Pécs
238
21/440
14.
Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
236
19/386
15.
Park Utcai Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Mohács
231
24/416
16.
Kanizsai Dorottya Általános Iskola
Siklós
231
28/459
17.
Ciszterci Nevelési Központ
Pécs
220
31/385
18.
Brodarics Téri Általános Iskola
Mohács
215
20/328
19.
Jurisics Utcai Általános Iskola
Pécs
211
12/269
20.
Kodolányi János Ált.Isk.,Szakisk. és Óv.
Vajszló
211
24/357
21.
Szent Mór Iskolaközpont
Pécs
208
27/382
22.
Kodolányi János Német Nemz. ÁI. és AMI
Pécsvárad
207
28/356
23.
Pécsi Belvárosi Általános Iskola
Pécs
205
26/356
24.
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola
Pécs
204
31/358
25.
Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola
Pécs
188
15/211
26.
Pellérdi Általános Iskola
Pellérd
188
27/269

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
PTE Gy. ÁI., G., Szg. Deák F. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
320
3/690
Bálint Gréta, Kossár Benedek Balázs, Kőhalmi Eszter
2.
Pécsi Apáczai Csere J. ÁI., G., Koll., Műv. I. PSZ
Pécs
312
11/731
Csillag Marcell, István Aliz, Kovács Botond
3.
Kozármislenyi Janikovszky Éva Ált. Isk.
Kozármisleny
304
11/679
Berényi Botond, Máthé János, Scheich Abigél
4.
PTE Gyakorló ÁI., Gimn. és Szki. Ált. Iskolája
Pécs
301
10/665
5.
SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola
Siklós
283
16/600
6.
Pécsi Kovács Béla Általános Iskola
Pécs
279
16/611
7.
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
278
13/556
8.
Pécsi Belvárosi Általános Iskola
Pécs
251
12/449
9.
Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
245
18/443
10.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
245
18/427
11.
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola
Pécs
233
22/426
12.
Park Utcai Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Mohács
228
19/375
13.
Miroslav Krleza Horvát Ált. Isk.és Gimn.
Pécs
222
17/349
14.
Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola
Pécs
218
21/377
15.
Mecsekaljai Iskola Bánki Donát Úti ÁI.
Pécs
216
19/355
16.
Kiss Géza Általános Iskola
Sellye
210
21/327
17.
Ciszterci Nevelési Központ
Pécs
210
25/327
18.
Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
201
26/366
19.
Mátyás Király Utcai Általános Iskola
Pécs
199
28/327
20.
Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola
Pécs
193
30/288
21.
Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola
Pécs
190
37/300
22.
Brodarics Téri Általános Iskola
Mohács
189
34/317
23.
Kanizsai Dorottya Általános Iskola
Siklós
188
31/314
24.
Pellérdi Általános Iskola
Pellérd
180
31/261
25.
Benedek Elek Általános Iskola
Hidas
176
31/228
26.
Istvánffy Miklós Általános Iskola
Szigetvár
166
33/230

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
PTE Gyakorló ÁI., Gimn. és Szki. Ált. Iskolája
Pécs
315
12/719
Huba Zsombor, Kis Ágoston, Laczik Keve
2.
Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
300
11/645
Gönczi Emilia, Lehotai Dávid, Szőcs Nimród
3.
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
298
9/648
Kislaki Kata, Lippai Diána, Lábas Bence
4.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
294
13/617
5.
Pécsi Apáczai Csere J. ÁI., G., Koll., Műv. I. PSZ
Pécs
286
13/616
6.
PTE Gy. ÁI., G., Szg. Deák F. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
283
16/583
7.
Ciszterci Nevelési Központ
Pécs
269
14/509
8.
Kozármislenyi Janikovszky Éva Ált. Isk.
Kozármisleny
264
11/477
9.
Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola
Pécs
261
18/512
10.
Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola
Pécs
254
21/479
11.
Kiss Géza Általános Iskola
Sellye
253
22/490
12.
Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola
Pécs
236
15/418
13.
Kanizsai Dorottya Általános Iskola
Siklós
228
27/457
14.
Pellérdi Általános Iskola
Pellérd
227
16/389
15.
Istvánffy Miklós Általános Iskola
Szigetvár
222
29/378
16.
Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola
Pécs
220
15/356
17.
SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola
Siklós
218
29/446
18.
Miroslav Krleza Horvát Ált. Isk.és Gimn.
Pécs
217
18/376
19.
Brodarics Téri Általános Iskola
Mohács
217
22/376
20.
Pécsi Meszesi Általános Iskola
Pécs
216
11/333
21.
Szentlőrinci Általános Iskola
Szentlőrinc
210
25/386
22.
Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Mecseknádasd
205
34/385
23.
Park Utcai Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Mohács
203
20/284
24.
Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
203
28/352
25.
Pécsi Belvárosi Általános Iskola
Pécs
198
25/298
26.
Himesházi Általános Iskola és AMI
Himesháza
176
27/283
27.
Munkácsy Albert Általános Iskola
Kémes
169
38/282
28.
Sztárai Mihály Református Ált. Isk.
Siklós
160
39/261
29.
Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola
Pécs
148
39/213

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Pécsi Apáczai Csere J. ÁI., G., Koll., Műv. I. PSZ
Pécs
332
7/804
Bíró Levente, Kardos Lilla, Schveibert Máté
2.
PTE Gy. ÁI., G., Szg. Deák F. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
304
11/663
Jankovits Miklós, Kőhalmi László, Mucsi Zsófia
3.
Ciszterci Nevelési Központ
Pécs
298
5/590
Laki Csanád, Máthé Balázs, Szabó Máté
4.
Pécsi Belvárosi Általános Iskola
Pécs
291
4/570
5.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
289
10/585
6.
PTE Gyakorló ÁI., Gimn. és Szki. Ált. Iskolája
Pécs
287
16/628
7.
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
281
10/548
8.
Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola
Pécs
261
18/498
9.
Hosszúhetényi Általános Iskola és AMI
Hosszúhetény
258
9/440
10.
Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
257
14/473
11.
Szent Mór Iskolaközpont
Pécs
252
15/447
12.
Kozármislenyi Janikovszky Éva Ált. Isk.
Kozármisleny
251
16/444
13.
Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola
Pécs
243
16/442
14.
Jurisics Utcai Általános Iskola
Pécs
240
27/454
15.
Kanizsai Dorottya Általános Iskola
Siklós
229
26/405
16.
Mecsekaljai Iskola Bánki Donát Úti ÁI.
Pécs
228
23/388
17.
Szilvási Általános Iskola
Komló
227
12/352
18.
Pellérdi Általános Iskola
Pellérd
225
22/451
19.
SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola
Siklós
220
27/414
20.
Szentlőrinci Általános Iskola
Szentlőrinc
218
21/380
21.
Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Mecseknádasd
215
28/417
22.
Kodolányi János Német Nemz. ÁI. és AMI
Pécsvárad
207
28/383
23.
Park Utcai Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Mohács
204
31/397
24.
Miroslav Krleza Horvát Ált. Isk.és Gimn.
Pécs
202
21/332
25.
Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
200
19/321
26.
Himesházi Általános Iskola és AMI
Himesháza
187
32/318
27.
Mohács Térségi ÁI. Völgyesi Jenő Tag. ÁI.
Újmohács
184
15/200
28.
Kiss Géza Általános Iskola
Sellye
172
35/333

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
380
10/1042
Arató Attila, Pál János, Varga András
2.
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
360
14/927
Antalics Áron, Csuka Csaba, Páter Péter
3.
Pécsi Apáczai Csere J. ÁI., G., Koll., Műv. I. PSZ
Pécs
350
12/845
Kovács Koppány, Pál Barna, Tresch Jázmin
4.
Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola
Pécs
335
11/757
5.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
332
22/845
6.
PTE Gy. ÁI., G., Szg. Deák F. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
326
24/806
7.
Brodarics Téri Általános Iskola
Mohács
315
23/773
8.
Gagarin Általános Iskola
Komló
309
21/697
9.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn. és Koll.
Pécs
303
27/692
10.
Miroslav Krleza Horvát Ált. Isk.és Gimn.
Pécs
299
19/637
11.
Szentlőrinci Általános Iskola
Szentlőrinc
276
26/550
12.
Kanizsai Dorottya Általános Iskola
Siklós
274
32/621
13.
Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola
Pécs
272
26/574
14.
Hosszúhetényi Általános Iskola és AMI
Hosszúhetény
270
12/463
15.
Sztárai Mihály ÁI. és Alapf. Műv. Int.
Pécs
266
32/599
16.
Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
256
30/514
17.
Sztárai Mihály Református Ált. Isk.
Siklós
240
38/513
18.
Kétújfalui Konrád Ignác Általános Iskola
Kétújfalu
218
40/425
19.
Pécsi Meszesi Általános Iskola
Pécs
216
26/334
20.
Pellérdi Általános Iskola
Pellérd
216
34/365
21.
Pécsi Belvárosi Általános Iskola
Pécs
215
27/346

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
346
8/849
Kis-Bogdán Ágota, Kresz Tamás, Schäffer Donát
2.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
326
16/758
Arnold Levente, Jávorházy Andor, Ács Gergely Levente
3.
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola
Pécs
309
17/725
Békési-Marton György, Katreiner Kíra, Solti Máté
4.
Ciszterci Nevelési Központ
Pécs
303
19/729
5.
PTE Gy. ÁI., G., Szg. Deák F. Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
265
25/512
6.
Pécsi Belvárosi Általános Iskola
Pécs
254
32/487
7.
Brodarics Téri Általános Iskola
Mohács
238
28/406
8.
Miroslav Krleza Horvát Ált. Isk.és Gimn.
Pécs
227
31/394
9.
Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola
Pécs
224
30/354
10.
Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
223
35/370
11.
Szentlőrinci Általános Iskola
Szentlőrinc
210
48/418
12.
Kiss Géza Általános Iskola
Sellye
174
52/395
13.
Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Ált. Isk.
Mecseknádasd
156
58/255

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
330
12/723
Böhm Hanna, Képíró Árpád Zsolt, Slézia Dávid
2.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
329
9/690
Kohn Perta, Radó Gyöngyvér, Sal Kinga
3.
PTE Gyak. ÁI., Gimn. és Óvoda
Pécs
297
13/593
Horváth Milán, Szereday Dániel, Veres Péter
4.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn. és Koll.
Pécs
269
25/569
5.
Leöwey Klára Gimnázium
Pécs
230
36/397
6.
Kisfaludy Károly Gimnázium
Mohács
198
16/193
7.
Táncsics Mihály Gimnázium
Siklós
177
45/278
8.
Apáczai Nevelési és ÁMK Gimn.
Pécs
142
48/238
9.
Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
122
64/337

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
379
7/991
Kempf Alex, Metzger Ábris, Takács Tamás
2.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn. és Koll.
Pécs
356
10/893
Légrádi Kristóf, Lénárd Zsombor, Papp Máté
3.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
350
20/946
Albert Ákos, Flódung Áron, Fülöp Marcell
4.
PTE Gyak. ÁI., Gimn. és Óvoda
Pécs
250
24/452
5.
Kisfaludy Károly Gimnázium
Mohács
221
25/333
6.
Táncsics Mihály Gimnázium
Siklós
215
35/317
7.
Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
192
34/334

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
389
5/1026
Jauck Viktória, Kresz Ádám, Schäffer Bálint
2.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn. és Koll.
Pécs
337
13/776
Gengeliczki Balázs, Gyenizse-Nagy András Barnabás, Somogyvári Hanna
3.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
288
26/682
Arató Zita, Farkas Domos, Fritz Ferenc Rómeó
4.
Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
124
22/54

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimn. és Koll.
Pécs
328
10/752
Laki Anna, Pifkó Petra, Szűcs Tamás
2.
Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
318
8/653
Oláh Barbara, Rostás Krisztina, Szőke Máté
3.
PTE Gyak. ÁI., Gimn. és Óvoda
Pécs
302
16/662
Kolonits István Márk, Prim Patrik Gábor, Tóth Marcell Balázs
4.
MNOÖ Koch Valéria Ált. Isk. és Középisk.
Pécs
234
12/335
5.
Apáczai Nevelési és ÁMK Gimn.
Pécs
194
36/391
6.
Kisfaludy Károly Gimnázium
Mohács
180
46/383
7.
Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
Pécs
139
43/181

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Pollack Mihály Műszaki Szakközépisk.
Pécs
215
43/538
Al-Zuhiri Al-Hasan, Makk Zsolt, Takacs Dalma
2.
Pécsi SZC Zipernowsky Károly Műszaki Szakgimnáziuma
Pécs
208
10/232
Fenczik Ádám, Lévai Vilmos, Marton Gergő
3.
Pécsi Művészeti Gimnázium és Szki.
Pécs
192
30/286
Berti Franciska, Horváth Márkó, Sándor Zalán
4.
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Komló
181
49/305
5.
PSZC Radnóti Miklós Közg. Szakgimnáziuma
Pécs
167
43/267

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Pécsi SZC Zipernowsky Károly Műszaki Szakgimnáziuma
Pécs
276
30/597
Borbás Bence, Hajdukovics Ákos, Radó Alexander
2.
Pécsi Művészeti Gimnázium és Szki.
Pécs
260
14/473
Boráros Laura, Jenei Lúcia, Szente Tamás
3.
Pollack Mihály Műszaki Szakközépisk.
Pécs
240
22/362
Palócz Panna, Ruszinkó Koppány, Viczai Blanka
4.
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Komló
152
42/146

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Pécsi SZC Zipernowsky Károly Műszaki Szakgimnáziuma
Pécs
263
31/518
Lovász Balázs, Nyers Balázs, Pucher Martin
2.
Pécsi Művészeti Gimnázium és Szki.
Pécs
250
28/455
Nagy Zsófia, Tászler Marcell, Zsebeházi Mátyás
3.
Pollack Mihály Műszaki Szakközépisk.
Pécs
239
23/384
Herbert Patrik, Koncz Kornél, Szidonya Emese
4.
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Komló
212
26/289

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Baranya
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Pécsi SZC Zipernowsky Károly Műszaki Szakgimnáziuma
Pécs
209
17/295
Kolter Áron, Rott Tamás, Szabó Máté
2.
Pollack Mihály Műszaki Szakközépisk.
Pécs
186
24/244
Herczeg Tamás, Kanizsai Krisztián, Udvardi Balázs
3.
PSZC Radnóti Miklós Közg. Szakgimnáziuma
Pécs
134
32/149
Bohnicsek Dárius, Kolb Erik, Móga Dániel