Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
296
7/593
Flier Emma, Granik Szilvágyi Dániel, Sólyom Eszter
2.
Rózsakerti Demjén István Református ÁI. és Gimn.
Budapest XXII.
295
12/612
Pálmai-Szargszjan Mátyás, Ujfalussy Klára Benedikta, Veres Zalán
3.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
295
16/636
Mikó Levente, Mészáros Vince, Tóth Zsombor
4.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
284
11/571
5.
Pannónia Sacra Katolikus Ált. Isk.
Budapest XII.
280
15/591
6.
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Budapest XI.
279
12/566
7.
Bartók Béla Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest XXII.
277
14/553
8.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
276
15/563
9.
Svábhegyi Jókai Mór ÁI. és Német Nemzetiségi ÁI.
Budapest XII.
271
12/530
10.
Bethlen Gábor ÁI. és Gimn. Montessori Tagiskolája
Budapest XI.
271
12/512
11.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXII.
271
16/535
12.
Újbudai Grosics Gyula Sport Ált. Isk.
Budapest XI.
267
16/509
13.
Szent II. János Pál Iskolaközpont
Budapest XI.
266
21/527
14.
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
Budapest XI.
263
12/492
15.
Bocskai István Általános Iskola
Budapest XI.
260
15/494
16.
Csíki-hegyek Utcai Általános Iskola
Budapest XI.
258
17/474
17.
Lágymányosi Bárdos Lajos KTNy. Ált. Isk.
Budapest XI.
257
18/492
18.
Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimnázium
Budapest XI.
257
22/505
19.
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Budapest XI.
256
15/489
20.
Árpád Utcai Ált. és Német Nemz. Iskola
Budapest XXII.
256
23/511
21.
Testnevelési Egyetem Gyak. ÁI. és Gimn.
Budapest XII.
253
22/469
22.
Tamási Áron Á. I. és Német Nemz. Gimn.
Budapest XII.
251
16/436
23.
Gádor Általános Iskola
Budapest XXII.
251
24/510
24.
Arany János Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XII.
237
22/433
25.
Kossuth Lajos Magyar-Angol Ált. Isk.
Budapest XXII.
235
24/473
26.
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Budapest XI.
228
27/441
27.
Zugligeti Általános Iskola
Budapest XII.
226
25/407
28.
Új Budai Alma Mater Általános Iskola
Budapest XI.
217
14/294
29.
Németvölgyi Általános Iskola
Budapest XII.
217
22/354
30.
Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola
Budapest XI.
212
31/394
31.
Kelenvölgyi Általános Iskola
Budapest XI.
199
28/313
32.
Thomas Mann Gymnasium - Deutche Schule
Budapest XII.
185
38/297

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
International School of Budapest
Budapest XII.
313
6/680
Grosz Gergely, Sallai Márton, Zsuppányi Zétény
2.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
295
8/596
Berki Laura, Fleiner Sarolta Anna, Sándorfi Léna
3.
Lágymányosi Bárdos Lajos KTNy. Ált. Isk.
Budapest XI.
290
13/607
Bessenyei Alexandra, Boros Luca, Maros Tekla
4.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXII.
283
16/600
5.
Rózsakerti Demjén István Református ÁI. és Gimn.
Budapest XXII.
283
16/599
6.
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Budapest XI.
282
13/561
7.
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
280
19/640
8.
Bocskai István Általános Iskola
Budapest XI.
279
16/587
9.
Arany János Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XII.
277
10/546
10.
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Budapest XI.
277
10/523
11.
Új Budai Alma Mater Általános Iskola
Budapest XI.
277
14/555
12.
Pannónia Sacra Katolikus Ált. Isk.
Budapest XII.
276
11/549
13.
Árpád Utcai Ált. és Német Nemz. Iskola
Budapest XXII.
274
13/529
14.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
272
19/567
15.
Farkasréti Általános Iskola
Budapest XI.
271
16/544
16.
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló ÁI.
Budapest XII.
271
20/557
17.
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Budapest XI.
270
17/595
18.
Zugligeti Általános Iskola
Budapest XII.
270
21/539
19.
Testnevelési Egyetem Gyak. ÁI. és Gimn.
Budapest XII.
268
19/564
20.
Tamási Áron Á. I. és Német Nemz. Gimn.
Budapest XII.
265
14/513
21.
Gádor Általános Iskola
Budapest XXII.
265
18/559
22.
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagisk.
Budapest XI.
264
15/518
23.
Csíki-hegyek Utcai Általános Iskola
Budapest XI.
264
15/502
24.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
264
19/516
25.
Svábhegyi Jókai Mór ÁI. és Német Nemzetiségi ÁI.
Budapest XII.
261
14/501
26.
Bethlen Gábor ÁI. és Gimn. Montessori Tagiskolája
Budapest XI.
257
14/445
27.
Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola
Budapest XI.
253
22/504
28.
Don Bosco Katolikus Általános Iskola
Budapest XI.
253
22/485
29.
Baross Gábor Általános Iskola
Budapest XXII.
250
13/484
30.
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
Budapest XI.
249
22/507
31.
Kelenvölgyi Általános Iskola
Budapest XI.
247
24/466
32.
Kolonics György Ált. Isk. és Köznev. Sportisk.
Budapest XXII.
239
24/440
33.
Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimnázium
Budapest XI.
238
25/473
34.
Szent II. János Pál Iskolaközpont
Budapest XI.
219
28/411

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
328
7/753
Bense Tamás, Harangozó Bálint, Kis Tamás
2.
Don Bosco Katolikus Általános Iskola
Budapest XI.
310
13/694
Csermák Patrik, Gincsai Gábor, Lovas Bernadett
3.
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló ÁI.
Budapest XII.
304
11/659
Kun Vilmos, Lunczer Lilla, Rátkai Regő
4.
Lágymányosi Bárdos Lajos KTNy. Ált. Isk.
Budapest XI.
298
13/643
5.
Németvölgyi Általános Iskola
Budapest XII.
296
15/632
6.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
295
16/644
7.
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
291
12/633
8.
Tamási Áron Á. I. és Német Nemz. Gimn.
Budapest XII.
290
13/639
9.
Rózsakerti Demjén István Református ÁI. és Gimn.
Budapest XXII.
290
17/635
10.
Kelenvölgyi Általános Iskola
Budapest XI.
290
17/621
11.
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagisk.
Budapest XI.
289
14/629
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXII.
289
14/629
13.
Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola
Budapest XI.
286
17/642
14.
Baross Gábor Általános Iskola
Budapest XXII.
282
17/605
15.
Farkasréti Általános Iskola
Budapest XI.
282
17/590
16.
Svábhegyi Jókai Mór ÁI. és Német Nemzetiségi ÁI.
Budapest XII.
279
16/578
17.
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Budapest XI.
277
18/626
18.
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Budapest XI.
277
18/566
19.
Testnevelési Egyetem Gyak. ÁI. és Gimn.
Budapest XII.
276
19/566
20.
Zugligeti Általános Iskola
Budapest XII.
269
18/560
21.
Gádor Általános Iskola
Budapest XXII.
267
20/553
22.
Csíki-hegyek Utcai Általános Iskola
Budapest XI.
265
10/496
23.
Pannónia Sacra Katolikus Ált. Isk.
Budapest XII.
264
15/548
24.
Új Budai Alma Mater Általános Iskola
Budapest XI.
264
19/539
25.
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Budapest XI.
263
16/506
26.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
251
24/504
27.
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
Budapest XI.
246
21/490
28.
Bethlen Gábor ÁI. és Gimn. Montessori Tagiskolája
Budapest XI.
242
17/425
29.
Árpád Utcai Ált. és Német Nemz. Iskola
Budapest XXII.
240
27/490
30.
Kossuth Lajos Magyar-Angol Ált. Isk.
Budapest XXII.
236
27/439
31.
Bocskai István Általános Iskola
Budapest XI.
231
28/472
32.
Kolonics György Ált. Isk. és Köznev. Sportisk.
Budapest XXII.
231
28/452
33.
Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimnázium
Budapest XI.
226
29/396
34.
Thomas Mann Gymnasium - Deutche Schule
Budapest XII.
224
27/420
35.
Újbudai Grosics Gyula Sport Ált. Isk.
Budapest XI.
223
28/428

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bethlen Gábor ÁIÚG Kincskereső Tagisk.
Budapest XI.
340
7/816
Gergely Dániel, Illés László, Vödrös Dániel
2.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
330
9/770
Novothny Petra, Reinhardt Barnabás, Tóth Luca
3.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.
Budapest XI.
330
9/765
Mike Antal, Szigetvári Demeter, Tombor Veronika
4.
Zugligeti Általános Iskola
Budapest XII.
305
14/700
5.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
305
14/692
6.
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Budapest XI.
296
11/608
7.
Svábhegyi Jókai Mór ÁI. és Német Nemzetiségi ÁI.
Budapest XII.
295
16/650
8.
Pannónia Sacra Katolikus Ált. Isk.
Budapest XII.
287
16/629
9.
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló ÁI.
Budapest XII.
285
14/597
10.
Rózsakerti Demjén István Református ÁI. és Gimn.
Budapest XXII.
282
13/568
11.
Farkasréti Általános Iskola
Budapest XI.
282
17/580
12.
Új Budai Alma Mater Általános Iskola
Budapest XI.
276
19/573
13.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
270
17/553
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
270
17/553
15.
Testnevelési Egyetem Gyak. ÁI. és Gimn.
Budapest XII.
254
17/500
16.
Újbudai Grosics Gyula Sport Ált. Isk.
Budapest XI.
254
21/481
17.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
251
20/484
18.
Bethlen Gábor ÁI. és Gimn. Montessori Tagiskolája
Budapest XI.
251
20/471
19.
Tamási Áron Á. I. és Német Nemz. Gimn.
Budapest XII.
248
19/476
20.
Lágymányosi Bárdos Lajos KTNy. Ált. Isk.
Budapest XI.
248
23/464
21.
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Budapest XI.
245
22/446
22.
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Budapest XI.
242
21/469
23.
Csíki-hegyek Utcai Általános Iskola
Budapest XI.
235
16/403
24.
Don Bosco Katolikus Általános Iskola
Budapest XI.
226
29/461
25.
Kelenvölgyi Általános Iskola
Budapest XI.
219
28/425
26.
Thomas Mann Gymnasium - Deutche Schule
Budapest XII.
198
33/339
27.
Kolonics György Ált. Isk. és Köznev. Sportisk.
Budapest XXII.
170
41/344

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.
Budapest XI.
311
8/706
Kovács Márton, Meskó Hunor, Verses Dániel
2.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
311
12/717
Dévényi Márton, Godó Miklós, Tóth Kolos Barnabás
3.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
305
10/678
Bedics Zsófia, Duronelly Gergely, Mészáros Barnabás
4.
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
300
11/651
5.
Zugligeti Általános Iskola
Budapest XII.
299
12/675
6.
Farkasréti Általános Iskola
Budapest XI.
296
15/681
7.
Bethlen Gábor ÁI. és Gimn. Montessori Tagiskolája
Budapest XI.
286
13/599
8.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
282
17/615
9.
Kelenvölgyi Általános Iskola
Budapest XI.
277
18/583
10.
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Budapest XI.
276
11/539
11.
Tamási Áron Á. I. és Német Nemz. Gimn.
Budapest XII.
276
19/563
12.
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
Budapest XI.
273
18/574
13.
Pannónia Sacra Katolikus Ált. Isk.
Budapest XII.
272
19/551
14.
Rózsakerti Demjén István Református ÁI. és Gimn.
Budapest XXII.
270
17/553
15.
Testnevelési Egyetem Gyak. ÁI. és Gimn.
Budapest XII.
265
14/492
16.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
255
8/414
17.
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Budapest XI.
255
16/468
18.
Csíki-hegyek Utcai Általános Iskola
Budapest XI.
245
14/417
19.
Don Bosco Katolikus Általános Iskola
Budapest XI.
243
16/433
20.
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló ÁI.
Budapest XII.
235
28/451
21.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XXII.
232
19/399
22.
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Budapest XI.
232
23/407
23.
Svábhegyi Jókai Mór ÁI. és Német Nemzetiségi ÁI.
Budapest XII.
231
28/450
24.
Arany János Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XII.
227
24/425
25.
Árpád Utcai Ált. és Német Nemz. Iskola
Budapest XXII.
225
30/430
26.
Baross Gábor Általános Iskola
Budapest XXII.
199
32/360

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.
Budapest XI.
418
4/1220
Mocsáry András, Árvay Mátyás, Őri Zsombor
2.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
378
12/1012
Kardos Boróka, Mensáros Dominika, Németh Hanna
3.
Pannónia Sacra Katolikus Ált. Isk.
Budapest XII.
356
10/877
Domonkos Anni, Makovsky Dániel, Martos Boldizsár
4.
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Budapest XI.
349
17/884
5.
Farkasréti Általános Iskola
Budapest XI.
332
18/867
6.
Svábhegyi Jókai Mór ÁI. és Német Nemzetiségi ÁI.
Budapest XII.
325
17/762
7.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
322
16/773
8.
Csíki-hegyek Utcai Általános Iskola
Budapest XI.
313
9/645
9.
Tamási Áron Á. I. és Német Nemz. Gimn.
Budapest XII.
311
11/645
10.
Rózsakerti Demjén István Református ÁI. és Gimn.
Budapest XXII.
306
20/674
11.
Kossuth Lajos Magyar-Angol Ált. Isk.
Budapest XXII.
304
22/660
12.
Thomas Mann Gymnasium - Deutche Schule
Budapest XII.
303
19/683
13.
Bartók Béla Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest XXII.
303
19/657
14.
Testnevelési Egyetem Gyak. ÁI. és Gimn.
Budapest XII.
301
17/647
15.
Bethlen Gábor ÁI. és Gimn. Montessori Tagiskolája
Budapest XI.
298
28/676
16.
Új Budai Alma Mater Általános Iskola
Budapest XI.
294
20/650
17.
Szent II. János Pál Iskolaközpont
Budapest XI.
293
13/580
18.
Don Bosco Katolikus Általános Iskola
Budapest XI.
278
24/608
19.
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló ÁI.
Budapest XII.
272
26/635
20.
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Budapest XI.
267
23/499
21.
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Budapest XI.
250
36/521

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
358
12/906
Kovács Márton, Pick Leonárd, Tersztenyák Alíz
2.
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
356
6/880
Molnár Kristóf István, Nyerges Tamás, Takács-Sánta Zsófia
3.
Új Budai Alma Mater Általános Iskola
Budapest XI.
310
24/710
Babcsányi Tamás, Jónás Vencel, Szakál László
4.
Virányos Általános Iskola
Budapest XII.
309
25/733
5.
Zugligeti Általános Iskola
Budapest XII.
300
18/642
6.
Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
292
26/652
7.
Árpád Utcai Ált. és Német Nemz. Iskola
Budapest XXII.
290
24/608
8.
Pannónia Sacra Katolikus Ált. Isk.
Budapest XII.
267
19/508
9.
Tamási Áron Á. I. és Német Nemz. Gimn.
Budapest XII.
263
31/571
10.
Szent Margit Gimnázium
Budapest XI.
258
24/485
11.
Svábhegyi Jókai Mór ÁI. és Német Nemzetiségi ÁI.
Budapest XII.
239
39/469
12.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
230
28/369
13.
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Budapest XI.
227
43/507
14.
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
Budapest XI.
215
39/393
15.
Gádor Általános Iskola
Budapest XXII.
170
56/315

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
327
7/670
Légrádi Kristóf, Szabó Adél, Yu Lang Richárd
2.
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
325
9/698
Herendi Réka, Radzik Réka, Turi Júlia
3.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.
Budapest XI.
261
21/501
Binder Barnabás, Limbek Kolos, Szabó Máté
4.
Arany János Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XII.
255
15/453
5.
Szent Margit Gimnázium
Budapest XI.
220
26/332

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
373
5/952
Molnár Anna, Polgár Sándor, Xu Yi Ling
2.
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
347
7/806
Gombos Gergely, Horváth Ákos, Sziva Márton
3.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.
Budapest XI.
330
12/784
Bisztray Orsolya, Feczkó Nóra, Gál László
4.
Újbudai József Attila Gimnázium
Budapest XI.
258
24/481
5.
Arany János Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XII.
214
32/338
6.
Rózsakerti Demjén István Református ÁI. és Gimn.
Budapest XXII.
204
38/332
7.
Szent II. János Pál Iskolaközpont
Budapest XI.
178
44/311

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.
Budapest XI.
373
5/908
Hajder Kinga, Tremmel András, Őri Péter
2.
Városmajori Gimnázium
Budapest XII.
321
13/707
Sachs Róbert, Somkuti Márton, Tabányi Eliza Eszter
3.
Thomas Mann Gymnasium - Deutche Schule
Budapest XII.
286
24/592
Csendes Norbert, Jankó Ádám, Wellisch Benedek
4.
Újbudai József Attila Gimnázium
Budapest XI.
196
42/352

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Budapest VI.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.
Budapest XI.
352
6/822
Feczkó Ágnes, Nagy Boldizsár, Ramadan Erik