Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Ált. Isk.
Budapest II.
290
13/606
Simon Zsófia, Talár Kristóf, Uherkovich Gellért
2.
Dr. Béres József Általános Iskola
Budapest III.
285
14/588
Király Károly Alexander, Molnár Lili, Papp Máté
3.
Laborc Általános Iskola
Budapest III.
280
19/591
Lax Noel, Simon Borisz Bertalan, Szilágyi Marcell
4.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
279
12/528
5.
Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III.
274
9/515
6.
Aquincum Általános Iskola
Budapest III.
274
17/564
7.
Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk.
Budapest II.
273
10/542
8.
Krúdy Gyula Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
273
14/519
9.
Lisznyai Utcai Általános Iskola
Budapest I.
270
17/569
10.
Fillér Utcai Általános Iskola
Budapest II.
269
14/542
11.
Budenz József Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
269
14/519
12.
Szent Angela Ferences Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
269
18/542
13.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Budapest III.
262
17/521
14.
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
260
23/529
15.
Csillaghegyi Általános Iskola
Budapest III.
254
17/450
16.
Szabó Magda Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest II.
253
14/445
17.
Szabó Lőrinc Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
251
20/477
18.
Remetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II.
237
14/397
19.
Kodály Zoltán Általános Iskola
Budapest II.
237
18/427
20.
Andor Ilona É-Z. Ált. és Alapf. Műv. Baptista Isk.
Budapest III.
234
21/412
21.
Szent József Katolikus Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
232
27/467
22.
Medgyessy Ferenc Általános Iskola
Budapest III.
223
20/378
23.
Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Budapest III.
215
32/395
24.
Törökvész Úti Általános Iskola
Budapest II.
211
20/324
25.
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola
Budapest I.
211
24/341
26.
Dr. Szent-Györgyi Albert Ált. és Szki.
Budapest III.
207
24/320
27.
Fodros Általános Iskola
Budapest III.
203
24/313
28.
Fürkész Innovatív Általános Iskola
Budapest II.
195
36/398
29.
Babérliget Általános Iskola
Budapest II.
172
31/284

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Lisznyai Utcai Általános Iskola
Budapest I.
317
6/712
Berkes Tamás, Győrffy Léna, Lafferton Lilla
2.
Dr. Béres József Általános Iskola
Budapest III.
307
12/698
Balpataki Bence, Gonda Örs, Váci Botond
3.
Fillér Utcai Általános Iskola
Budapest II.
302
9/642
Blága-Csák Nimród, Deák Zsófia, Patkós Eliza
4.
Dr. Szent-Györgyi Albert Ált. és Szki.
Budapest III.
293
14/652
5.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
283
16/615
6.
Fodros Általános Iskola
Budapest III.
283
16/604
7.
Első Óbudai Német Nyelvokt. Nemzetiségi ÁI.
Budapest III.
283
16/586
8.
Szent Angela Ferences Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
281
18/602
9.
Aquincum Általános Iskola
Budapest III.
275
16/560
10.
Szent Gellért Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Budapest I.
273
14/579
11.
Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III.
270
21/564
12.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Budapest III.
267
20/576
13.
Szabó Magda Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest II.
266
13/488
14.
Újlaki Általános Iskola
Budapest II.
265
22/537
15.
Szent József Katolikus Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
264
15/509
16.
Budenz József Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
264
15/495
17.
Budavári Iskola
Budapest I.
264
19/553
18.
Andor Ilona É-Z. Ált. és Alapf. Műv. Baptista Isk.
Budapest III.
262
21/527
19.
Csík Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
255
16/468
20.
Remetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II.
255
24/522
21.
Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Budapest III.
253
18/467
22.
Krúdy Gyula Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
251
20/516
23.
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Ált. Isk.
Budapest II.
245
18/448
24.
Medgyessy Ferenc Általános Iskola
Budapest III.
242
21/439
25.
Laborc Általános Iskola
Budapest III.
239
20/414
26.
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
237
22/454
27.
Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk.
Budapest II.
236
19/472
28.
Csillaghegyi Általános Iskola
Budapest III.
235
28/462
29.
Óbudai Szent Péter és Pál Kat. ÁI.
Budapest III.
223
24/390
30.
Szabó Lőrinc Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
222
25/370

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk.
Budapest II.
317
10/760
Földes Blanka, Nemoda Ajna, Pintér Anna
2.
Aquincum Általános Iskola
Budapest III.
317
10/723
Pulai Nimród, Teng Da, Timáry - Szalay Ábel
3.
Kerék Általános Iskola és Gimnázium
Budapest III.
303
8/643
Muhi Norbert, Nagy Máté, Éva Zsombor
4.
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
296
11/667
5.
Dr. Béres József Általános Iskola
Budapest III.
296
11/640
Lisznyai Utcai Általános Iskola
Budapest I.
296
11/640
7.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
291
16/597
8.
Óbudai Harrer Pál Általános Iskola
Budapest III.
290
13/620
9.
Újlaki Általános Iskola
Budapest II.
287
16/623
10.
Szabó Lőrinc Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
280
19/602
11.
Krúdy Gyula Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
280
19/591
12.
Fillér Utcai Általános Iskola
Budapest II.
279
16/565
13.
Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III.
278
17/582
14.
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Ált. Isk.
Budapest II.
277
18/583
15.
Szent Angela Ferences Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
271
16/550
16.
Óbudai Szent Péter és Pál Kat. ÁI.
Budapest III.
265
18/543
17.
Dr. Szent-Györgyi Albert Ált. és Szki.
Budapest III.
254
21/474
18.
Szent József Katolikus Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
248
23/494
19.
Csillaghegyi Általános Iskola
Budapest III.
247
24/493
20.
Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Progr.
Budapest II.
247
24/466
21.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Budapest III.
246
25/499
22.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Budapest III.
243
24/447
23.
Budavári Iskola
Budapest I.
237
26/473
24.
Remetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II.
226
21/377
25.
Budenz József Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
209
26/352
26.
Medgyessy Ferenc Általános Iskola
Budapest III.
199
28/309
27.
Andor Ilona É-Z. Ált. és Alapf. Műv. Baptista Isk.
Budapest III.
198
29/330
28.
Csík Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
173
38/281

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
336
7/790
Sánta Gergely, Tófalvy Máté, Zólyomi Péter
2.
Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
335
8/806
Csató Hanna, Molnár Dávid, Süth Miklós
3.
Kodály Zoltán Általános Iskola
Budapest II.
316
11/710
Ivacs Eszter, László Lotti, Niczki-Otto Mia
4.
Lisznyai Utcai Általános Iskola
Budapest I.
301
10/665
5.
Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Budapest I.
301
14/669
6.
Fillér Utcai Általános Iskola
Budapest II.
295
16/656
7.
Aquincum Általános Iskola
Budapest III.
292
15/635
8.
Első Óbudai Német Nyelvokt. Nemzetiségi ÁI.
Budapest III.
291
16/614
9.
Óbudai Szent Péter és Pál Kat. ÁI.
Budapest III.
288
11/587
10.
Budenz József Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
288
15/612
11.
Szent Gellért Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Budapest I.
280
15/566
12.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Budapest III.
278
17/583
13.
Újlaki Általános Iskola
Budapest II.
277
14/568
14.
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Ált. Isk.
Budapest II.
276
19/566
15.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Budapest III.
275
20/576
16.
Andor Ilona É-Z. Ált. és Alapf. Műv. Baptista Isk.
Budapest III.
273
14/559
17.
Csillaghegyi Általános Iskola
Budapest III.
268
15/525
18.
Szent Angela Ferences Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
268
19/519
19.
Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk.
Budapest II.
266
17/523
20.
Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Budapest III.
261
22/572
21.
Szabó Lőrinc Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
257
22/534
22.
SEK Budapest Óvoda, Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
252
23/528
23.
Budapest I. kerületi Kosztolányi Dezső Gimn.
Budapest I.
243
20/466
24.
Krúdy Gyula Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
240
15/415
25.
Budavári Iskola
Budapest I.
235
28/474
26.
Fürkész Innovatív Általános Iskola
Budapest II.
235
28/465
27.
Dr. Szent-Györgyi Albert Ált. és Szki.
Budapest III.
232
23/413
28.
Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III.
229
22/436
29.
Medgyessy Ferenc Általános Iskola
Budapest III.
227
28/413
30.
Csík Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
226
21/357
31.
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
223
24/392
32.
Laborc Általános Iskola
Budapest III.
206
29/354
33.
Fodros Általános Iskola
Budapest III.
179
36/308
34.
MOA Magán Általános Iskola
Budapest III.
140
47/233

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
345
6/841
Borsos Miklós Péter, Lányi Péter, Szilágyi Balázs
2.
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Ált. Isk.
Budapest II.
321
10/751
Karáth Kornél, Miklós Sára, Ürge Benedek
3.
Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Budapest I.
294
13/625
Fóti Zolta, Hughes Bence, Kaszonyi Léna
4.
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
286
17/620
5.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
285
14/571
6.
Aquincum Általános Iskola
Budapest III.
276
15/547
7.
Krúdy Gyula Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
274
17/566
8.
Szent Angela Ferences Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
271
16/543
9.
Budavári Iskola
Budapest I.
269
18/553
10.
Budenz József Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
268
19/541
11.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Budapest III.
260
15/472
12.
Első Óbudai Német Nyelvokt. Nemzetiségi ÁI.
Budapest III.
248
19/474
13.
Szabó Magda Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest II.
246
17/432
14.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Budapest III.
242
21/444
15.
Szent József Katolikus Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
236
23/447
16.
Újlaki Általános Iskola
Budapest II.
231
20/401
17.
Budapest I. kerületi Kosztolányi Dezső Gimn.
Budapest I.
225
22/401
18.
Dr. Szent-Györgyi Albert Ált. és Szki.
Budapest III.
223
24/398
19.
Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk.
Budapest II.
223
28/422
20.
Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Progr.
Budapest II.
218
25/365
21.
Remetekertvárosi Általános Iskola
Budapest II.
217
26/382
22.
Laborc Általános Iskola
Budapest III.
215
28/405
23.
SEK Budapest Óvoda, Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
210
33/376
24.
Szent Gellért Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Budapest I.
204
19/319
25.
Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III.
204
31/345
26.
MOA Magán Általános Iskola
Budapest III.
111
40/152

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
399
7/1122
Gerencsér László, Kovács Barnabás, Kuczy Dorottya
2.
Árpád Gimnázium
Budapest III.
390
4/1042
Baranyi Marcell, Csintalan Orsolya, Farkas Krisztina
3.
Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Budapest I.
383
11/1071
Csilling Dániel, Karikás Dávid, Sári Milán
4.
Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Budapest III.
379
11/1034
5.
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
378
12/1012
6.
Szent József Katolikus Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
358
12/872
7.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
353
17/927
8.
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Budapest II.
350
16/885
9.
Újlaki Általános Iskola
Budapest II.
325
17/753
10.
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Budapest III.
322
16/714
11.
Első Óbudai Német Nyelvokt. Nemzetiségi ÁI.
Budapest III.
315
23/707
12.
Csík Ferenc Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
314
20/741
13.
Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk.
Budapest II.
303
23/682
14.
Budapesti Katolikus Gimnázium és Koll.
Budapest I.
301
17/635
15.
Szabó Magda Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest II.
288
22/666
16.
Budapest I. kerületi Kosztolányi Dezső Gimn.
Budapest I.
271
23/571
17.
SEK Budapest Óvoda, Ált. Isk. és Gimn.
Budapest II.
271
31/630
18.
Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Progr.
Budapest II.
261
29/559
19.
Lisznyai Utcai Általános Iskola
Budapest I.
241
29/440

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
391
11/1159
Jármai Roland, Szeibert Dominik, Tarján Bernát
2.
Árpád Gimnázium
Budapest III.
326
16/771
Csendes Csongor, Duchon Márton Gergő, Illés Bence
3.
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
289
21/595
Farkas Mór, Huller Bonnie, Molnár András
4.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Budapest III.
279
15/545
5.
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
273
25/541
6.
Óbudai Szent Péter és Pál Kat. ÁI.
Budapest III.
261
29/505
7.
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
251
31/478
8.
Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Budapest I.
238
32/452
9.
Budapesti Katolikus Gimnázium és Koll.
Budapest I.
226
28/369
10.
Krúdy Gyula Ált. Isk. és Gimn.
Budapest III.
213
37/358
11.
Dr. Szent-Györgyi Albert Ált. és Szki.
Budapest III.
203
27/260

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
380
10/1005
Kurucz Márton Péter, Lovas Márton, Székely Milán
2.
Árpád Gimnázium
Budapest III.
332
14/781
Hangodi Hajnalka, Hartmann Botond, Nagy Levente
3.
Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Budapest I.
310
16/699
Igari Barnabás, Sári Ádám, Tollár Anna
4.
Alternatív Közgazdasági Gimnázium
Budapest III.
270
16/494

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
407
3/1127
Korompay Levente, Makrai-Kis Balázs, Szendrei Botond
2.
Árpád Gimnázium
Budapest III.
357
5/854
Brányi Beáta, Mohay Lili, Szalai Henrietta
3.
Baár-Madas Református Gimn. és Ált. Isk.
Budapest II.
353
13/884
Győrffy Attila, Toronyi András, Veres Ádám
4.
Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Budapest I.
285
25/610

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Árpád Gimnázium
Budapest III.
392
6/1059
Rittgasszer Tamás, Varga Péter, Virág Levente
2.
Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
358
8/869
Fatér Petra, Szeibert Barnabás, Zétényi Réka
3.
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
322
12/683
Balás Ákos Zsolt, Körtvélyessy Kata, Nemes Lili

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Budapest V.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
422
4/1236
Beke Csongor, Facskó Vince, Gyimesi Péter
2.
Árpád Gimnázium
Budapest III.
340
6/800
Erdei Zsófia, Gosztonyi Zsombor, Nagy Eszter
3.
Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Budapest I.
266
20/518
Bakos Ákos, Polónyi Richárd, Rumi Zoárd