Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Vörösmarty M. Ének-zenei Nyelvi Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVIII.
302
13/671
Gál-Ritzl Léna, Lengyel Zoltán, Répay Ákos
2.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
287
12/603
Budai Dorottya, Luo Wei Hao, Szilágyi Alexa
3.
Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
287
12/588
Menczel Maja, Szalkai Lilla, Terdy Balázs
4.
Kastélydombi Általános Iskola
Budapest XVIII.
270
17/545
5.
Darus Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
259
20/507
6.
Szenczi Molnár Albert Református Ált.Isk
Budapest XVIII.
257
14/468
7.
Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Budapest IX.
255
24/539
8.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Á. I.
Budapest XVIII.
248
23/485
9.
Vajk -sziget Általános Iskola
Budapest XVIII.
247
20/495
10.
Táncsics Általános és Nemzetiségi Iskola
Budapest XVIII.
246
17/442
11.
Eötvös József Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
Budapest XXI.
245
14/398
12.
Gróf Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XXI.
245
18/431
13.
Karácsony Sándor Rózsatéri Ref. Iskola
Budapest XIX.
245
22/458
14.
Kandó Téri Általános Iskola
Budapest XVIII.
241
22/419
15.
Patrona Hungariae Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
238
21/433
16.
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX.
232
23/412
17.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
232
23/382
18.
Gyulai István Általános Iskola
Budapest XX.
232
27/425
19.
Budapest XX. Kerületi Vörösmarty Mihály ÁI.
Budapest XX.
229
14/354
20.
Puskás Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX.
226
25/395
21.
Nagy László Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XX.
225
22/388
22.
Török Flóris Általános Iskola
Budapest XXIII.
224
23/389
23.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű ÁI.
Budapest IX.
215
28/402
24.
Gloriett Általános és Sportiskola
Budapest XVIII.
205
18/295
25.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
199
32/352
26.
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű ÁI.
Budapest XVIII.
197
34/339
27.
Ady Endre Általános Iskola
Budapest XX.
195
36/370
28.
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
193
34/348
29.
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
175
40/323
30.
Budapest XXI. kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XXI.
145
42/258

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
316
11/709
Fórizs Vanda, Molnár Zomborka Tamás, Wallner Károly
2.
Patrona Hungariae Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
309
6/680
Adamson Péter, Jambor Veronika, Kis-Győrffy Levente
3.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Á. I.
Budapest XVIII.
307
8/666
Benedek Noel, Csik Csongor, Csik Nimród
4.
Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Budapest IX.
297
10/621
5.
Gloriett Általános és Sportiskola
Budapest XVIII.
292
15/636
6.
Arany János Általános Iskola
Budapest XXI.
290
9/573
7.
Bókay Árpád Általános Iskola
Budapest XVIII.
287
12/599
8.
Darus Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
287
16/620
9.
Erkel Ferenc Ének-Zenetag. Ált. Isk.
Budapest XIX.
287
16/611
10.
Vass Lajos Általános Iskola
Budapest XIX.
279
12/565
11.
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
277
14/564
12.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű ÁI.
Budapest IX.
275
16/555
13.
Kastélydombi Általános Iskola
Budapest XVIII.
274
9/515
14.
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
272
7/512
15.
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol KTNy. ÁI
Budapest IX.
269
14/532
16.
Eötvös József Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
Budapest XXI.
266
13/521
17.
Karácsony Sándor Rózsatéri Ref. Iskola
Budapest XIX.
266
13/501
18.
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Budapest XVIII.
264
15/499
19.
Mátyás Király Általános Iskola
Budapest XXI.
264
19/532
20.
Vörösmarty M. Ének-zenei Nyelvi Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVIII.
258
21/534
21.
Gróf Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XXI.
257
18/491
22.
Török Flóris Általános Iskola
Budapest XXIII.
256
19/488
23.
Kispesti Pannónia Általános Iskola
Budapest XIX.
255
24/520
24.
Grassalkovich Antal Általános Iskola
Budapest XXIII.
253
18/465
25.
Kandó Téri Általános Iskola
Budapest XVIII.
250
17/439
26.
Nagy László Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XX.
250
25/529
27.
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű ÁI.
Budapest XVIII.
248
15/435
28.
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
248
19/479
29.
Reménység Katolikus Általános Iskola
Budapest XIX.
244
19/448
30.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
243
12/422
31.
Vajk -sziget Általános Iskola
Budapest XVIII.
243
16/466
32.
József Attila Általános Iskola
Budapest XX.
234
21/410
33.
Fekete István Általános Iskola
Budapest XXIII.
232
11/372
34.
Katona József Általános Iskola
Budapest XXI.
230
21/396
35.
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX.
225
30/452
36.
Gyulai István Általános Iskola
Budapest XX.
224
23/374
37.
Táncsics Általános és Nemzetiségi Iskola
Budapest XVIII.
223
20/357
38.
Szenczi Molnár Albert Református Ált.Isk
Budapest XVIII.
213
22/335
39.
Gulner Gyula Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
207
32/407
40.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
202
25/339
41.
Budapest XXI. kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XXI.
188
31/307
42.
Puskás Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX.
170
41/294

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Katona József Általános Iskola
Budapest XXI.
330
9/785
Bányai Bálint, Ecseri Zsombor, Szász Bálint
2.
Kastélydombi Általános Iskola
Budapest XVIII.
308
11/705
Bigus Nóra, Petrányi Blanka, Varga Szófia Léna
3.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
307
12/668
Kilczin Emma, Pauleczki László, Rácz Péter
4.
Bókay Árpád Általános Iskola
Budapest XVIII.
298
9/644
5.
Erkel Ferenc Ének-Zenetag. Ált. Isk.
Budapest XIX.
295
16/648
6.
Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
290
17/633
7.
Gloriett Általános és Sportiskola
Budapest XVIII.
283
12/556
8.
Táncsics Általános és Nemzetiségi Iskola
Budapest XVIII.
282
13/600
9.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű ÁI.
Budapest IX.
281
18/616
10.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
279
16/583
11.
Weöres Sándor Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
278
13/590
12.
Patrona Hungariae Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
276
15/546
13.
Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Budapest IX.
273
14/541
14.
Gróf Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XXI.
267
12/504
15.
Vajk -sziget Általános Iskola
Budapest XVIII.
267
16/544
16.
Darus Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
266
17/498
17.
Karácsony Sándor Rózsatéri Ref. Iskola
Budapest XIX.
264
19/528
18.
Eötvös József Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
Budapest XXI.
253
22/515
19.
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX.
252
19/452
20.
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
248
23/467
21.
Vörösmarty M. Ének-zenei Nyelvi Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVIII.
242
25/455
22.
Török Flóris Általános Iskola
Budapest XXIII.
239
20/422
23.
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
234
21/428
24.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Á. I.
Budapest XVIII.
233
22/438
25.
Bolyai János Általános Iskola
Budapest XIX.
232
23/437
26.
Fekete István Általános Iskola
Budapest XXIII.
231
20/457
27.
Nagy László Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XX.
222
29/421
28.
Mátyás Király Általános Iskola
Budapest XXI.
218
21/338
29.
Nagy Imre Általános Művelődési Központ
Budapest XXI.
217
22/382
30.
Budapest XXI. kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XXI.
209
30/367
31.
Gyulai István Általános Iskola
Budapest XX.
206
29/345
32.
Gulner Gyula Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
198
29/298
33.
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű ÁI.
Budapest XVIII.
194
29/296
34.
Puskás Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX.
182
37/285
35.
Budapest XX. Kerületi Vörösmarty Mihály ÁI.
Budapest XX.
181
26/254
36.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
141
46/198

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Erkel Ferenc Ének-Zenetag. Ált. Isk.
Budapest XIX.
318
9/733
Molnár Mihály Boldizsár, Nagy Emília, Tóth Attila
2.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű ÁI.
Budapest IX.
307
12/676
Kassai Leó, Páll Panna, Árvay Száva
3.
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
305
10/684
Csáki Dalma, Dobos Mátyás, Juharos Jadviga Rebeka
4.
Kós Károly Általános Iskola
Budapest XIX.
302
13/675
5.
Török Flóris Általános Iskola
Budapest XXIII.
292
15/637
6.
Reménység Katolikus Általános Iskola
Budapest XIX.
290
13/595
7.
Kandó Téri Általános Iskola
Budapest XVIII.
288
15/597
8.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
286
13/577
9.
Bókay Árpád Általános Iskola
Budapest XVIII.
283
16/609
10.
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX.
281
14/556
11.
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
279
16/577
12.
Vajk -sziget Általános Iskola
Budapest XVIII.
276
19/551
13.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Á. I.
Budapest XVIII.
271
16/514
14.
Bolyai János Általános Iskola
Budapest XIX.
271
20/550
15.
Gyulai István Általános Iskola
Budapest XX.
263
20/549
16.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
262
17/527
17.
Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Budapest IX.
262
17/507
18.
Táncsics Általános és Nemzetiségi Iskola
Budapest XVIII.
261
18/530
19.
Katona József Általános Iskola
Budapest XXI.
261
18/524
20.
Patrona Hungariae Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
260
15/495
21.
Szenczi Molnár Albert Református Ált.Isk
Budapest XVIII.
255
16/478
22.
Eötvös József Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
Budapest XXI.
252
19/489
23.
Darus Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
252
19/454
24.
Gloriett Általános és Sportiskola
Budapest XVIII.
249
22/477
25.
Arany János Általános Iskola
Budapest XXI.
243
12/385
26.
Gulner Gyula Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
241
26/464
27.
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű ÁI.
Budapest XVIII.
241
26/440
28.
Nagy László Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XX.
216
31/410
29.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
216
31/403
30.
Budapest XXI. kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XXI.
213
30/381
31.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
210
33/433
32.
Gróf Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XXI.
210
33/387
33.
Fekete István Általános Iskola
Budapest XXIII.
197
34/390
34.
Lónyay Utcai Református Gimnázium
Budapest IX.
191
32/358
35.
Hajós Alfréd Általános Iskola
Budapest XX.
171
36/265
36.
Budapest XX. Kerületi Vörösmarty Mihály ÁI.
Budapest XX.
167
36/267
37.
Puskás Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX.
154
37/257

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
319
8/708
Eigner Krisztián, Szakács Ábel, Ujhelyi Balázs
2.
Vajk -sziget Általános Iskola
Budapest XVIII.
278
13/600
Dulácska Dániel, Sticza Nóra, Vu Minh Hoa
3.
Kandó Téri Általános Iskola
Budapest XVIII.
276
11/533
Bélius András, Cserháti Csanád, Endrei-Kiss Dániel
4.
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
273
14/563
5.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű ÁI.
Budapest IX.
273
18/553
6.
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
269
14/509
7.
Darus Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
269
18/543
8.
Katona József Általános Iskola
Budapest XXI.
265
18/536
9.
Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Budapest IX.
262
13/475
10.
Gloriett Általános és Sportiskola
Budapest XVIII.
253
18/456
11.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
250
17/453
12.
Szenczi Molnár Albert Református Ált.Isk
Budapest XVIII.
248
15/424
13.
Gyulai István Általános Iskola
Budapest XX.
247
16/430
14.
Grassalkovich Antal Általános Iskola
Budapest XXIII.
245
18/430
15.
Fekete István Általános Iskola
Budapest XXIII.
243
24/472
16.
Török Flóris Általános Iskola
Budapest XXIII.
243
24/448
17.
Reménység Katolikus Általános Iskola
Budapest XIX.
240
27/489
18.
Erkel Ferenc Ének-Zenetag. Ált. Isk.
Budapest XIX.
240
27/475
19.
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
Budapest XIX.
225
30/442
20.
Kastélydombi Általános Iskola
Budapest XVIII.
221
26/431
21.
Karácsony Sándor Rózsatéri Ref. Iskola
Budapest XIX.
212
27/402
22.
Bolyai János Általános Iskola
Budapest XIX.
210
33/365
23.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
198
29/344
24.
Budapest XXI. kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XXI.
193
34/418
25.
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű ÁI.
Budapest XVIII.
191
36/364
26.
Nagy László Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XX.
189
34/346
27.
Budapest XX. Kerületi Vörösmarty Mihály ÁI.
Budapest XX.
172
31/315
28.
Puskás Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX.
160
35/299

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bókay Árpád Általános Iskola
Budapest XVIII.
377
9/970
Kiss Teodóra, Rudolf László Zsolt, Suszter Bálint
2.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
375
7/966
Gede Csenge, Kindl Eszter, Szakács Domonkos
3.
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Á. I.
Budapest XVIII.
375
11/983
Burcsi Bence, Gombócz Mátyás, Molnár-Jéri Melinda
4.
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
365
9/906
5.
Gloriett Általános és Sportiskola
Budapest XVIII.
347
15/859
6.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű ÁI.
Budapest IX.
346
12/873
7.
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
339
15/806
8.
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű ÁI.
Budapest XVIII.
337
13/822
9.
József Attila Általános Iskola
Budapest XX.
332
10/757
10.
Reménység Katolikus Általános Iskola
Budapest XIX.
318
24/776
11.
Eötvös József Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
Budapest XXI.
317
17/707
12.
Kastélydombi Általános Iskola
Budapest XVIII.
303
15/643
13.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
303
19/684
14.
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola
Budapest XVIII.
298
20/673
15.
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
297
13/605
16.
Gyulai István Általános Iskola
Budapest XX.
297
25/660
17.
Török Flóris Általános Iskola
Budapest XXIII.
293
17/584
18.
Darus Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
291
27/671
19.
Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Budapest IX.
281
25/588
20.
Lónyay Utcai Református Gimnázium
Budapest IX.
280
26/573
21.
Nagy László Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XX.
273
25/544
22.
Mátyás Király Általános Iskola
Budapest XXI.
269
25/538
23.
Vajk -sziget Általános Iskola
Budapest XVIII.
259
19/459
24.
Gróf Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XXI.
246
32/470
25.
Táncsics Általános és Nemzetiségi Iskola
Budapest XVIII.
245
25/411
26.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
245
41/478

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
336
14/822
Fábián Réka, Iliás Gergely, Pető Kristóf
2.
Lázár Vilmos Általános Iskola
Budapest XX.
323
19/797
Berkenyei Nikolett, Miskey Roland, Zelenák Vivien
3.
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
275
23/580
Baranyi Krisztián, Bálint Márton, Várhegyi Hajnal Eszter
4.
Bolyai János Általános Iskola
Budapest XIX.
270
24/571
5.
Vajk -sziget Általános Iskola
Budapest XVIII.
270
24/497
6.
Gloriett Általános és Sportiskola
Budapest XVIII.
258
16/399
7.
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű ÁI.
Budapest IX.
257
25/508
8.
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű ÁI.
Budapest XVIII.
257
33/491
9.
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
250
16/391
10.
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
250
32/557
11.
Nagy László Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XX.
240
26/441
12.
Reménység Katolikus Általános Iskola
Budapest XIX.
239
31/401
13.
Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Budapest IX.
232
26/426
14.
Darus Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
228
30/407
15.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
226
40/415
16.
Bókay Árpád Általános Iskola
Budapest XVIII.
203
35/348
17.
Puskás Ferenc Általános Iskola
Budapest XIX.
195
31/264
18.
Eötvös József Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
Budapest XXI.
193
45/331
19.
Gróf Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XXI.
185
49/371
20.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
174
44/265

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Karinthy Frigyes Két Tan. Nyelvű Gimn.
Budapest XVIII.
331
7/736
Dévényi Róbert, Kovács Domonkos, Szabó Géza
2.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
317
13/714
Gede Eszter, Gábor Dominik, Lehotai Dávid
3.
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
224
30/344
Andrásy Kornél, Szankovics Viktor, Szepsi-Szűcs Marcell
4.
Leövey Klára Gimnázium
Budapest IX.
155
59/272

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Karinthy Frigyes Két Tan. Nyelvű Gimn.
Budapest XVIII.
331
7/716
Kökény Bence, Radics Baltazár, Wágner András
2.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
303
23/655
Bonhardt Liliána, Jónás Károly, Merza Roland
3.
Leövey Klára Gimnázium
Budapest IX.
277
9/468
Fazekas Mátyás, Fülei Zsombor Nimród, Mahmoud Ismail Abdul Rahmen

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Karinthy Frigyes Két Tan. Nyelvű Gimn.
Budapest XVIII.
333
5/696
Kakucsi Krisztián, Novák Levente, Veress Kristóf
2.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
327
15/743
Lugosi Gergely, Nagy Dávid, Turcsán Zoltán
3.
Leövey Klára Gimnázium
Budapest IX.
293
21/625
Hanisch Laura, Seprős Szilárd, Simon Csaba Botond
4.
Lónyay Utcai Református Gimnázium
Budapest IX.
280
30/628
5.
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Budapest IX.
269
29/547
6.
Nagy László Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XX.
165
45/232

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
289
9/532
Kállai Miklós, Sebestyén Bálint, Teleki Sándor
2.
Karinthy Frigyes Két Tan. Nyelvű Gimn.
Budapest XVIII.
289
17/632
Dienes Ádám, Gál Emma Flávia, Lados Bálint

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Budapest IX.
269
13/463
Kocsis Sándor Zoltán, Szőke Fülöp Szabolcs, Vágási Imre
2.
BGSZC Szent István Közg. Szakg. és Koll.
Budapest IX.
215
35/342
Hidasi Szabina, Kovács Brigitta, Posta Zalán
3.
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimn. és Szki.
Budapest XX.
163
51/292
Busai Patrik Márk, Gulyás Zsolt, Konorót Kíra Panka

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Budapest IX.
315
7/654
Do Márk Dung, Gortva Ádám, Major Levente Márk
2.
BGSZC Szent István Közg. Szakg. és Koll.
Budapest IX.
244
30/481
Murzsa Máté, Sinka Dávia, Till Jázmin
3.
BGSZC Eötvös Loránd Szakgimn. és Szki.
Budapest XX.
145
53/191
Illés Dominik Máté, Tóth István, Ágoston Patrik Gilgames

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Budapest IX.
343
3/743
Kamuti Levente, Kettner Benedek, Schmidt Ferenc

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Budapest IV.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Budapest IX.
219
27/339
Dunavölgyi Donát Gyula, Fábry László, Závogyán Dávid András
2.
Kossuth Lajos Kéttanny. Műszaki Szki.
Budapest XXI.
159
35/237
Bercsényi Zsombor, Debreceni Csaba Álmos, Mészáros Kristóf