Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Néri Szent Fülöp Kat. Ált. Isk.
Budapest XVI.
345
6/848
Dési Barnabás, Fehér Botond, Máriássy Zsófia
2.
Városligeti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest XIV.
302
13/670
Bogya Barnabás, Molnár-Sáska Tamás Gábor, Rónafalvi Mira
3.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
301
14/667
Egyed Balázs, Forgó Dorottya, Tímár Péter
4.
Hajós Alfréd Általános Iskola
Budapest XIV.
299
8/615
5.
ELTE Radnóti Miklós Gyak. Isk. és Gimn.
Budapest XIV.
295
12/633
6.
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
293
14/641
7.
Németh Imre Általános Iskola
Budapest XIV.
280
19/605
8.
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
268
19/562
9.
Herman Ottó Nyelvtagozatos Ált. Isk.
Budapest XVI.
265
22/558
10.
Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest XVI.
264
19/539
11.
Liszt Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
257
22/518
12.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
255
16/471
13.
Kaffka Margit Általános Iskola
Budapest XIV.
254
17/444
14.
Táncsics Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVI.
251
20/506
15.
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Budapest XVII.
248
19/443
16.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
247
16/441
17.
Jókai Mór Általános Iskola
Budapest XIV.
246
21/488
18.
Diadal Utcai Általános Iskola
Budapest XVII.
245
26/494
19.
Kőbányai Harmat Általános Iskola
Budapest X.
240
27/487
20.
Czimra Gyula Általános Iskola
Budapest XVII.
238
17/400
21.
Hunyadi János Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
Budapest XIV.
235
24/423
22.
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Isk.
Budapest XIV.
225
30/462
23.
Jókai Mór Általános Iskola
Budapest XVI.
219
28/448
24.
Újlak Utcai Általános Iskola
Budapest XVII.
214
21/374
25.
Podmaniczki János Evangélikus Óvoda és Ált. Isk.
Budapest XVII.
211
28/380
26.
Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XIV.
208
31/470
27.
Zuglói Arany János Általános Iskola és AMI
Budapest XIV.
197
34/309
28.
Rákoscsabai Jókai Mór Református ÁI.
Budapest XVII.
186
21/253

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
320
11/733
Balogh Bence, Hanich András, Schulz Botond
2.
Kaffka Margit Általános Iskola
Budapest XIV.
311
12/705
Dudinszky Sámuel, Farkas Gergely, Székely Ádám
3.
ELTE Radnóti Miklós Gyak. Isk. és Gimn.
Budapest XIV.
300
15/677
Dukay Soma, Ispánovity András, Sziklai Eszter
4.
Városligeti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest XIV.
299
12/623
5.
Hajós Alfréd Általános Iskola
Budapest XIV.
295
16/710
6.
Újlak Utcai Általános Iskola
Budapest XVII.
289
14/629
7.
Arany János Általános Iskola
Budapest XVI.
287
8/557
8.
Pál Apostol Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
287
12/602
9.
Jókai Mór Általános Iskola
Budapest XVI.
286
13/589
10.
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
281
14/558
11.
Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
276
15/546
12.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
275
20/566
13.
Táncsics Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVI.
271
20/571
14.
Herman Ottó Nyelvtagozatos Ált. Isk.
Budapest XVI.
270
17/554
15.
Czimra Gyula Általános Iskola
Budapest XVII.
270
21/550
16.
Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XIV.
269
14/543
17.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI.
266
17/558
18.
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol KTNY ÁI.
Budapest X.
261
18/508
19.
Lemhényi Dezső Általános Iskola
Budapest XVI.
260
23/538
20.
Bornemisza Péter Gimn., ÁI., AMI, Óv. és Sportisk.
Budapest X.
259
16/492
21.
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
259
16/459
22.
Zuglói Arany János Általános Iskola és AMI
Budapest XIV.
255
20/473
23.
Liszt Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
250
17/466
24.
Diadal Utcai Általános Iskola
Budapest XVII.
246
13/416
25.
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Isk.
Budapest XIV.
245
14/419
26.
Podmaniczki János Evangélikus Óvoda és Ált. Isk.
Budapest XVII.
245
22/470
27.
Kőbányai Harmat Általános Iskola
Budapest X.
242
25/427
28.
Hunyadi János Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
Budapest XIV.
240
23/434
29.
Fekete István Általános Iskola
Budapest X.
237
18/439
30.
Jókai Mór Általános Iskola
Budapest XIV.
236
23/418
31.
Kőbányai Keresztury Dezső Ált. Isk.
Budapest X.
229
22/399
32.
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Budapest XVII.
224
27/432
33.
Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest XVI.
215
28/381
34.
B.Zs.H.Scheiber Sándor Gimn., ÁI. és Koll.
Budapest XIV.
215
32/403
35.
Néri Szent Fülöp Kat. Ált. Isk.
Budapest XVI.
213
26/330
36.
Kőbányai Kada Mihály Általános Iskola
Budapest X.
211
28/367
37.
Heltai Gáspár Általános Iskola
Budapest XIV.
197
34/369
38.
Széchenyi István Általános Iskola
Budapest X.
196
35/343
39.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
185
34/329

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Néri Szent Fülöp Kat. Ált. Isk.
Budapest XVI.
304
11/675
Fehér Domonkos, Lontay András, Pinczés Benedek
2.
ELTE Radnóti Miklós Gyak. Isk. és Gimn.
Budapest XIV.
294
13/647
Czanik Dániel, Deres Jázmin, Németh Júlia Mandula
3.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
291
16/627
Bajtai Blanka, Bártházi Nóra Anna, Nagy Kristóf
4.
Városligeti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest XIV.
290
9/582
5.
Hajós Alfréd Általános Iskola
Budapest XIV.
290
13/619
6.
Batthyány Ilona Általános Iskola
Budapest XVI.
290
13/599
7.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
290
17/641
8.
Jókai Mór Általános Iskola
Budapest XIV.
289
10/609
9.
Kaffka Margit Általános Iskola
Budapest XIV.
286
9/561
10.
Kőbányai Harmat Általános Iskola
Budapest X.
281
18/607
11.
Czimra Gyula Általános Iskola
Budapest XVII.
279
16/579
12.
Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
275
12/559
13.
Táncsics Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVI.
273
18/561
14.
Podmaniczki János Evangélikus Óvoda és Ált. Isk.
Budapest XVII.
267
16/539
15.
Jókai Mór Általános Iskola
Budapest XVI.
266
17/533
16.
Németh Imre Általános Iskola
Budapest XIV.
266
17/521
17.
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Budapest XVII.
264
19/539
18.
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
264
19/519
19.
Széchenyi István Általános Iskola
Budapest X.
263
16/515
20.
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
260
15/494
21.
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Isk.
Budapest XIV.
260
23/525
22.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI.
256
23/498
23.
Lemhényi Dezső Általános Iskola
Budapest XVI.
254
17/477
24.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI.
243
20/457
25.
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol KTNY ÁI.
Budapest X.
241
22/422
26.
B.Zs.H.Scheiber Sándor Gimn., ÁI. és Koll.
Budapest XIV.
232
23/394
27.
Fekete István Általános Iskola
Budapest X.
230
29/433
28.
Zuglói Arany János Általános Iskola és AMI
Budapest XIV.
225
30/441
29.
Herman Ottó Nyelvtagozatos Ált. Isk.
Budapest XVI.
216
27/416
30.
Arany János Általános Iskola
Budapest XVI.
212
27/339
31.
Rákoscsabai Jókai Mór Református ÁI.
Budapest XVII.
208
27/369
32.
Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XIV.
208
31/360
33.
Pál Apostol Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
200
35/375
34.
Hunyadi János Ének-Zene Tag. Ált. Isk.
Budapest XIV.
194
29/332

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Radnóti Miklós Gyak. Isk. és Gimn.
Budapest XIV.
346
5/831
Naszády Ádám, Szaniszló Dóra, Viczkó Borbála Anna
2.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
332
7/779
Csombordi-Tóth Máté, Turi-Kiss Zsombor, Tímár Júlia
3.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
330
9/775
Lukács Márton Boldizsár, Pusztai Gergely Sándor, Ringenbach Botond Álmos
4.
Városligeti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest XIV.
318
9/726
5.
Hajós Alfréd Általános Iskola
Budapest XIV.
304
11/677
6.
Táncsics Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVI.
300
15/688
7.
Németh Imre Általános Iskola
Budapest XIV.
291
16/651
8.
Lemhényi Dezső Általános Iskola
Budapest XVI.
287
16/623
9.
Néri Szent Fülöp Kat. Ált. Isk.
Budapest XVI.
286
17/607
10.
Kaffka Margit Általános Iskola
Budapest XIV.
284
15/582
11.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
282
17/603
12.
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol KTNY ÁI.
Budapest X.
278
17/570
13.
Pál Apostol Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
275
16/559
14.
Kőbányai Keresztury Dezső Ált. Isk.
Budapest X.
264
19/532
15.
Jókai Mór Általános Iskola
Budapest XIV.
261
18/532
16.
Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest XVI.
260
19/522
17.
Herman Ottó Nyelvtagozatos Ált. Isk.
Budapest XVI.
256
23/526
18.
Kőbányai Harmat Általános Iskola
Budapest X.
249
18/453
19.
Fekete István Általános Iskola
Budapest X.
244
23/471
20.
Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
242
25/469
21.
Diadal Utcai Általános Iskola
Budapest XVII.
240
15/411
22.
Újlak Utcai Általános Iskola
Budapest XVII.
239
16/436
23.
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
228
19/399
24.
Széchenyi István Általános Iskola
Budapest XIV.
228
23/437
25.
Zuglói Arany János Általános Iskola és AMI
Budapest XIV.
226
29/394
26.
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
225
22/423
27.
MTA Nádasi Ferenc Gimnáziuma és Koll.
Budapest XIV.
218
25/384
28.
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Isk.
Budapest XIV.
214
29/393
29.
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Budapest XVII.
206
33/396
30.
Rákoscsabai Jókai Mór Református ÁI.
Budapest XVII.
193
26/319

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Radnóti Miklós Gyak. Isk. és Gimn.
Budapest XIV.
321
10/763
Greskovics Ádám, Ha Nguyen Bence, Medgyesi Lujza
2.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
313
10/723
Ancsin Ádám, Bauer Dénes, Horváth Ábel
3.
Németh Imre Általános Iskola
Budapest XIV.
310
9/694
Szamecz Róza, Szombathelyi Dóra, Ta Minh Khoa
4.
Néri Szent Fülöp Kat. Ált. Isk.
Budapest XVI.
301
14/667
5.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
294
13/614
6.
Herman Ottó Nyelvtagozatos Ált. Isk.
Budapest XVI.
292
11/604
7.
Városligeti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest XIV.
289
14/612
8.
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol KTNY ÁI.
Budapest X.
280
19/581
9.
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
277
18/591
10.
Bornemisza Péter Gimn., ÁI., AMI, Óv. és Sportisk.
Budapest XVI.
270
21/574
11.
Pál Apostol Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
264
19/568
12.
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Isk.
Budapest XIV.
257
18/494
13.
Arany János Általános Iskola
Budapest XVI.
254
21/468
14.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
252
23/510
15.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI.
242
25/481
16.
Heltai Gáspár Általános Iskola
Budapest XIV.
241
26/484
17.
Kaffka Margit Általános Iskola
Budapest XIV.
239
12/382
18.
Kőbányai Keresztury Dezső Ált. Isk.
Budapest X.
233
26/527
19.
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
216
31/412
20.
Bem József Általános Iskola
Budapest X.
211
28/351
21.
Fekete István Általános Iskola
Budapest X.
194
33/367
22.
Kőbányai Harmat Általános Iskola
Budapest X.
192
31/320
23.
Diadal Utcai Általános Iskola
Budapest XVII.
191
36/399

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Radnóti Miklós Gyak. Isk. és Gimn.
Budapest XIV.
417
5/1209
Andics Áron, Kéki Gáspár, Sebestyén Balázs
2.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
408
6/1178
Csepreghy Zsombor, Keresztély Zsófia, Shan Jia Zhe
3.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
392
10/1120
Németh Ádám, Sohajda László Márton, Sztrányai Milán
4.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
374
12/979
5.
Bornemisza Péter Gimn., ÁI., AMI, Óv. és Sportisk.
Budapest X.
336
14/794
6.
Szerb Antal Gimnázium
Budapest XVI.
334
16/827
7.
Városligeti Magyar-Angol KTNy Ált. Isk.
Budapest XIV.
332
10/734
8.
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
330
16/779
9.
Herman Ottó Nyelvtagozatos Ált. Isk.
Budapest XVI.
326
20/752
10.
Hajós Alfréd Általános Iskola
Budapest XIV.
315
19/724
11.
Diadal Utcai Általános Iskola
Budapest XVII.
312
26/740
12.
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol KTNY ÁI.
Budapest X.
310
28/760
13.
Kőbányai Keresztury Dezső Ált. Isk.
Budapest X.
309
21/715
14.
Újlak Utcai Általános Iskola
Budapest XVII.
304
18/660
15.
Lemhényi Dezső Általános Iskola
Budapest XVI.
291
27/687
16.
Gyengénlátók Általános Iskolája
Budapest XIV.
283
19/617
17.
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
283
31/623
18.
Kőbányai Harmat Általános Iskola
Budapest X.
280
34/619
19.
Bornemisza Péter Gimn., ÁI., AMI, Óv. és Sportisk.
Budapest XVI.
274
28/549
20.
Pál Apostol Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
268
34/627
21.
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Budapest XVII.
254
36/560
22.
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
205
41/360
23.
Rákoscsabai Jókai Mór Református ÁI.
Budapest XVII.
180
54/388

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
ELTE Radnóti Miklós Gyak. Isk. és Gimn.
Budapest XIV.
365
9/975
Bobvos Virág, Kuba Nikoletta, Pap Tamás
2.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
365
13/934
Op Den Kelder Ábel, Szabó Bence István, Ujvári Dávid
3.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
337
13/833
Wintsche Mátyás, Zun Kolos, Árokszállási Tamás
4.
Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
277
29/599
5.
Herman Ottó Általános Iskola
Budapest XIV.
274
28/608
6.
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
265
37/569
7.
Zuglói Arany János Általános Iskola és AMI
Budapest XIV.
258
36/576
8.
MTA Nádasi Ferenc Gimnáziuma és Koll.
Budapest XIV.
251
23/448
9.
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
Budapest XIV.
250
32/463
10.
Szerb Antal Gimnázium
Budapest XVI.
246
28/438
11.
Diadal Utcai Általános Iskola
Budapest XVII.
243
27/423
12.
Bornemisza Péter Gimn., ÁI., AMI, Óv. és Sportisk.
Budapest XVI.
233
33/406
13.
Lemhényi Dezső Általános Iskola
Budapest XVI.
231
43/501
14.
Kaffka Margit Általános Iskola
Budapest XIV.
209
33/354
15.
Kőbányai Harmat Általános Iskola
Budapest X.
208
42/365
16.
Fekete István Általános Iskola
Budapest X.
174
48/277
17.
Móra Ferenc Általános Iskola
Budapest XVI.
160
58/375

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
375
11/995
Bui Anh Tuan, Dezső Kende, Jordán Panka Boglárka
2.
ELTE Radnóti Miklós Gyak. Isk. és Gimn.
Budapest XIV.
372
10/989
Borszukovszki Márton, Horváth Hanna, Szeszler Ábel
3.
Szerb Antal Gimnázium
Budapest XVI.
270
16/520
Josepovits Gábor, Őry Laura, Őry Virág
4.
Bornemisza Péter Gimn., ÁI., AMI, Óv. és Sportisk.
Budapest X.
213
29/354
5.
Pál Apostol Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
194
32/301
6.
Európa 2000 Középiskola
Budapest XIV.
180
54/331

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
413
5/1202
Csizmadia Miklós, Lisztóczki Gergő, Seláf Bence
2.
ELTE Radnóti Miklós Gyak. Isk. és Gimn.
Budapest XIV.
367
7/903
Békási Zsolt, Herskovits Dávid, Varga Bence
3.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
333
9/737
Benedek Olivér, Kerekes Bálint, Mátéfy Ádám
4.
Teleki Blanka Gimnázium
Budapest XIV.
226
28/356
5.
Európa 2000 Középiskola
Budapest XIV.
199
31/310

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
393
5/1054
Kulcsár Boglárka, Kőrös Vendel, Schenk Anna
2.
ELTE Radnóti Miklós Gyak. Isk. és Gimn.
Budapest XIV.
377
13/1025
Borszukovszki Mirkó, Kövér Blanka, Pintér Barnabás
3.
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
311
11/636
Egedi Bence, Órai Dóra, Órai Gergő
4.
Pál Apostol Kat. Ált. Isk. és Gimn.
Budapest XVII.
275
15/482

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szerb Antal Gimnázium
Budapest XVI.
301
13/619
Amberg András, Csuka Vanda, Nagy Szabolcs
2.
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
293
13/604
Baczó Domonkos, Makai Márkó, Molnár Máté

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Petrik Lajos Vegyip., Környv. és Inf. Szakg.
Budapest XIV.
246
32/486
Halász Péter, Kovács Marcell, Pocsai Béla

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Budapest III.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Petrik Lajos Vegyip., Környv. és Inf. Szakg.
Budapest XIV.
203
23/249
Leiter Martin, Török Orsolya, Ádám Mária Rebeka