Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
300
11/637
Hegedűs Gergely, Kulcsár-Szárisz Barna, Nagygyörgy Anna
2.
Hegedűs Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
275
20/595
Gaál Helga, Kollai Krisztián, Túry Kristóf Dániel
3.
Megyeri úti Általános Iskola
Budapest IV.
266
21/540
Balatoni Zsófia, Paulovics Alex Botond, Pálhegyi Laura
4.
Pannónia Általános Iskola
Budapest XIII.
261
14/471
5.
Karinthy Frigyes Magyar-Angol K.T.Ny. ÁI.
Budapest IV.
261
18/484
6.
Újpesti Károlyi István Ált. Isk. és Gimnázium
Budapest IV.
258
13/456
7.
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató ÁI.
Budapest IV.
250
17/457
8.
Benkő István Református Ált. Isk.és Gimn
Budapest IV.
249
18/452
9.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
245
18/446
10.
Számítástechnikai Általános Iskola
Budapest XIII.
233
26/419
11.
Szűcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV.
228
27/425
12.
Budapest XIII. Kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XIII.
224
15/328
13.
Halassy Olivér Általános Iskola
Budapest IV.
223
16/340
14.
Újpesti Bajza József Általános Iskola
Budapest IV.
212
27/335
15.
Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII.
200
31/320
16.
Hartyán Általános Iskola
Budapest XV.
191
36/343
17.
Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Ált. Isk.
Budapest XV.
151
44/225
18.
Károly Róbert Általános Iskola
Budapest XV.
122
49/186

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Megyeri úti Általános Iskola
Budapest IV.
308
11/719
Joó László, Jánosi Lilla, Pusztai Bendegúz
2.
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató ÁI.
Budapest IV.
300
11/659
Gujzer Gergő, Murvai Dorka, Mátrai Kata
3.
Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
288
15/596
Farkas Levente, Láving Máté Rajmund, Szarvas Dóra
4.
Budapest XIII. Kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XIII.
288
15/591
5.
Szűcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV.
284
15/617
6.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
283
16/590
7.
Újpesti Bajza József Általános Iskola
Budapest IV.
277
18/608
8.
Pannónia Általános Iskola
Budapest XIII.
271
12/547
9.
Benkő István Református Ált. Isk.és Gimn
Budapest IV.
263
20/538
10.
Hegedűs Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
258
21/545
11.
Károly Róbert Általános Iskola
Budapest XV.
249
22/474
12.
Hartyán Általános Iskola
Budapest XV.
249
22/473
13.
Lázár Ervin Általános Iskola
Budapest IV.
248
15/433
14.
Számítástechnikai Általános Iskola
Budapest XIII.
244
23/493
15.
Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII.
240
27/443
16.
Újpesti Károlyi István Ált. Isk. és Gimnázium
Budapest IV.
239
24/462
17.
Halassy Olivér Általános Iskola
Budapest IV.
232
27/443
18.
Karinthy Frigyes Magyar-Angol K.T.Ny. ÁI.
Budapest IV.
227
24/422
19.
Csata Utcai Általános Iskola
Budapest XIII.
223
24/371
20.
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály ÁI. és  Gimn.
Budapest IV.
185
38/346
21.
Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Ált. Isk.
Budapest XV.
177
34/322

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Hegedűs Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
316
11/709
Bartha Laura, Kudomrák Lili Anna, Tóth Ilona Csenge
2.
Benkő István Református Ált. Isk.és Gimn
Budapest IV.
315
12/706
Diener Blanka Lilla, Horváth Kende, Nadrai Patrik
3.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
301
14/676
Szerencsés Márk, Tóth Simon, Varró László
4.
Karinthy Frigyes Magyar-Angol K.T.Ny. ÁI.
Budapest IV.
300
11/640
5.
Pannónia Általános Iskola
Budapest XIII.
294
13/647
6.
Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
292
15/645
7.
Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII.
292
15/638
8.
Budapest XIII. Kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XIII.
276
15/571
9.
Újpesti Károlyi István Ált. Isk. és Gimnázium
Budapest IV.
271
16/542
10.
Számítástechnikai Általános Iskola
Budapest XIII.
266
17/518
11.
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató ÁI.
Budapest IV.
262
21/541
12.
Szűcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV.
259
20/545
13.
Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Ált. Isk.
Budapest XV.
250
21/486
14.
Megyeri úti Általános Iskola
Budapest IV.
245
22/495
15.
Lázár Ervin Általános Iskola
Budapest IV.
241
26/469
16.
Hartyán Általános Iskola
Budapest XV.
236
19/398
17.
Halassy Olivér Általános Iskola
Budapest IV.
228
23/412
18.
Károly Róbert Általános Iskola
Budapest XV.
224
23/375
19.
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály ÁI. és  Gimn.
Budapest IV.
221
26/405
20.
Szigeti József Általános Iskola
Budapest IV.
186
37/324

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
316
11/727
Csapka Zsombor, Kovács Ákos, Pirity Márton Tamás
2.
Pannónia Általános Iskola
Budapest XIII.
315
8/682
Hajna Ádám, Svastics Balázs, Varga Levente
3.
Hegedűs Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
302
9/664
Gattyán Zoltán, Pap Emőke, Szabados Anna Róza
4.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
300
11/642
5.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
291
16/643
6.
Budapest XIII. Kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XIII.
284
15/583
7.
Lázár Ervin Általános Iskola
Budapest IV.
283
12/584
8.
Megyeri úti Általános Iskola
Budapest IV.
277
18/584
9.
Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
275
16/570
10.
Hartyán Általános Iskola
Budapest XV.
264
19/540
11.
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató ÁI.
Budapest IV.
263
12/490
12.
Benkő István Református Ált. Isk.és Gimn
Budapest IV.
261
22/516
13.
Újpesti Károlyi István Ált. Isk. és Gimnázium
Budapest IV.
260
19/502
14.
Karinthy Frigyes Magyar-Angol K.T.Ny. ÁI.
Budapest IV.
254
21/520
15.
Szűcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV.
232
23/431
16.
Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Ált. Isk.
Budapest XV.
225
30/446
17.
Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII.
224
23/366
18.
Halassy Olivér Általános Iskola
Budapest IV.
213
26/381
19.
Számítástechnikai Általános Iskola
Budapest XIII.
190
29/263
20.
Károly Róbert Általános Iskola
Budapest XV.
182
33/306
21.
KONELI Általános Iskola
Budapest XV.
154
37/225

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
303
8/641
Farkas Katalin, Hübner Júlia, Papik Szonja
2.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
298
5/600
Barlai Csenge, Gálig Eszter, Vlajk Szofi
3.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
291
12/593
Albert Nóra, Pál Máté, Szűcs Botond
4.
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató ÁI.
Budapest IV.
278
13/555
5.
Karinthy Frigyes Magyar-Angol K.T.Ny. ÁI.
Budapest IV.
274
17/580
6.
Hegedűs Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
274
17/558
7.
Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
272
15/516
8.
Szűcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV.
260
23/543
9.
Hartyán Általános Iskola
Budapest XV.
259
16/487
10.
Halassy Olivér Általános Iskola
Budapest IV.
255
20/496
11.
Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII.
251
12/413
12.
Újpesti Károlyi István Ált. Isk. és Gimnázium
Budapest IV.
245
26/507
13.
Benkő István Református Ált. Isk.és Gimn
Budapest IV.
239
20/415
14.
Budapest XIII. Kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XIII.
233
22/420
15.
Szent Korona Általános Iskola
Budapest XV.
213
30/377
16.
Számítástechnikai Általános Iskola
Budapest XIII.
210
33/355
17.
Károly Róbert Általános Iskola
Budapest XV.
190
37/361
18.
Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Ált. Isk.
Budapest XV.
175
40/296

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
392
10/1100
Balázs Vince, Bors Lilla, Korcsmár Bence
2.
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
381
5/968
Hajós-Szabó Máté, Mészáros-Komáromy Botond, Szűcs Aliz
3.
Karinthy Frigyes Magyar-Angol K.T.Ny. ÁI.
Budapest IV.
363
11/944
Almás Zétény, Ottrok Barbara, Szabó Barbara
4.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
363
11/932
5.
Könyves Kálmán Gimnázium
Budapest IV.
359
15/912
6.
Szűcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV.
346
20/897
7.
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató ÁI.
Budapest IV.
332
18/797
8.
Budapest XIII. Kerületi Herman Ottó Ált. Isk.
Budapest XIII.
318
20/792
9.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
317
13/700
10.
Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
297
29/664
11.
Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII.
287
31/681
12.
Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Ált. Isk.
Budapest XV.
256
38/582
13.
Lázár Ervin Általános Iskola
Budapest IV.
252
38/531
14.
Pannónia Általános Iskola
Budapest XIII.
225
37/422
15.
Számítástechnikai Általános Iskola
Budapest XIII.
219
35/440

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
354
8/873
Falucskai András, Nyilas Domonkos, Pirity Máté Róbert
2.
Karinthy Frigyes Magyar-Angol K.T.Ny. ÁI.
Budapest IV.
308
10/640
Bolygó Máté, Boros Luca, Oláh Vince
3.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
297
13/592
Mihályfi Lilla, Till Nóra Lili, Zsifkov András
4.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
288
18/572
5.
Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
276
34/627
6.
Benkő István Református Ált. Isk.és Gimn
Budapest IV.
268
18/529
7.
Tomori Pál Általános Iskola
Budapest XIII.
225
45/484
8.
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XIII.
218
36/378
9.
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató ÁI.
Budapest IV.
210
36/325
10.
Szűcs Sándor Általános Iskola
Budapest IV.
206
32/296
11.
Károly Róbert Általános Iskola
Budapest XV.
197
49/394

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
362
12/923
Mázsa Marcell, Pap Márton, Tóbiás Eszter
2.
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
335
15/798
Barczai Mátyás, Nagy Lea, Sztranyák Gabriella
3.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
267
19/479
Bogáncs Gergő, Cziczka Eszter, Madarász Tímea
4.
Könyves Kálmán Gimnázium
Budapest IV.
240
18/355
5.
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály ÁI. és  Gimn.
Budapest IV.
204
46/405

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
331
7/719
Drexler Anna, Ottrok Veronika, Vékássy Illés
2.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
331
7/707
Galambos-Landgraf Márton, Klimasz Katalin, Novák Zalán
3.
Könyves Kálmán Gimnázium
Budapest IV.
267
23/508
Pilter Zsófia, Soós Márton, Walter Bence
4.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
260
22/459

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
344
10/811
Marton Emese, Molnár Dániel, Tácsik Luca Csenge
2.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
316
14/675
Kovács Botond, Varga Máté, Zsigmond Ábel
3.
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
285
21/563
Balogh Domonkos, Erdélyi Andrea Augusztina, Sas Petra

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
309
13/682
Bognár Miklós, Marton Balázs, Sándor Zsombor
2.
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
278
20/585
Bohus Ádám, Kubik Dominik, Mátravölgyi Bence

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Károlyi Mihály Közgazd. Külker. Szki.
Budapest XIII.
199
39/339
Hidegkuti Nándor János, Madarász Emese Csenge, Rozsovits Miklós

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Budapest II.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Károlyi Mihály Közgazd. Külker. Szki.
Budapest XIII.
222
40/360
Kun Szabina Veronika, Szecskó Fanni, Tatár-Nagy Ármin