Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapest V. ker. Váci Utcai Ének-Zenei ÁI.
Budapest V.
303
12/662
Gál Sebestyén, Prohászka Emese, Teslár Simon
2.
Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI.
271
16/533
Baranyi Dominik, Fetter Kolos, Szergeev Timur
3.
Szent István Általános Iskola
Budapest V.
250
21/475
Marcz Konrád, Nyúl Madaras Adrián, Zhang Handing
4.
Budapest V. Kerületi Hild József Ált. Isk.
Budapest V.
248
15/417
5.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
245
22/457
6.
Budapesti Ward Mária ÁI. Gimn. és Zeneműv. Szakg.
Budapest V.
227
12/328
7.
Terézvárosi Két Tannyelvű Á.I.és P.Sz.K.
Budapest VI.
212
23/309
8.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest VI.
206
25/325

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
340
7/817
Kozma Sándor, Lazur András, Probojcsevity Iván
2.
Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI.
331
8/781
Balázs András, Kuti Péter, Lukács Dénes
3.
Molnár Ferenc Általános Iskola
Budapest VIII.
278
13/553
Sánta Dániel, Zhou Yichen, Zhu Ziyi
4.
Budapest V. Kerületi Hild József Ált. Isk.
Budapest V.
277
18/593
5.
Budapest V. ker. Váci Utcai Ének-Zenei ÁI.
Budapest V.
253
10/421
6.
BP-FRK Julianna Református Ált. Isk.
Budapest VII.
249
22/502
7.
Szent István Általános Iskola
Budapest V.
247
12/421
8.
Deák Diák Általános Iskola
Budapest VIII.
244
19/449
9.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest VI.
240
27/457
10.
Terézvárosi Két Tannyelvű Á.I.és P.Sz.K.
Budapest VI.
230
17/372
11.
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Ált. Isk.
Budapest VII.
219
28/422

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
326
9/766
Huang Yasen, Portörő Bene Gábor, Várhegyi Hanna
2.
Terézvárosi Két Tannyelvű Á.I.és P.Sz.K.
Budapest VI.
320
11/749
Xu Jianan, Yan Gaohaotong, Zaborecz Gábor
3.
Budapest V. Kerületi Hild József Ált. Isk.
Budapest V.
308
11/681
Adorjányi Maja Dóra, Szendrő Anna, Szuromi-Kovács Barnabás
4.
Budapest V. ker. Váci Utcai Ének-Zenei ÁI.
Budapest V.
283
12/583
5.
Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI.
281
18/597
6.
Szent István Általános Iskola
Budapest V.
280
11/569
7.
Budapesti Ward Mária ÁI. Gimn. és Zeneműv. Szakg.
Budapest V.
280
19/599
8.
Molnár Ferenc Általános Iskola
Budapest VIII.
254
13/449
9.
BP-FRK Julianna Református Ált. Isk.
Budapest VII.
242
25/477
10.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest VI.
230
25/424
11.
Deák Diák Általános Iskola
Budapest VIII.
224
23/405

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
332
7/783
Bui Thuy Trang Nikolett, Máté Marcell, Szakács Lelle Dóra
2.
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Budapest V.
325
10/777
Balogh Barnabás, Kulcsár Petra, Vincze Marcell
3.
Budapest V. Kerületi Hild József Ált. Isk.
Budapest V.
282
17/591
Dankó Zoltán, Gerstner Péter, Pallaghy-Bakos András
4.
Szent István Általános Iskola
Budapest V.
279
16/586
5.
Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI.
273
14/549
6.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest VI.
260
23/516
7.
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Ált. Isk.
Budapest VII.
211
32/403
8.
Budapest V. ker. Váci Utcai Ének-Zenei ÁI.
Budapest V.
206
25/342

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
360
3/910
Kocsis Péter, Sárdinecz Dóra, Veres Dorottya
2.
Budapest V. Kerületi Hild József Ált. Isk.
Budapest V.
309
10/660
Denke-Pataki Dávid, Sohár Adrienn, Sohár Bernadett
3.
Budapest V. ker. Váci Utcai Ének-Zenei ÁI.
Budapest V.
293
6/586
Kovács Attila, Prohászka Bulcsú, Sik Sára Eszter
4.
Terézvárosi Két Tannyelvű Á.I.és P.Sz.K.
Budapest VI.
285
18/632
5.
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Budapest V.
283
16/597
6.
Szent István Általános Iskola
Budapest V.
250
25/511
7.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest VI.
220
27/419
8.
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Ált. Isk.
Budapest VII.
220
31/380
9.
Deák Diák Általános Iskola
Budapest VIII.
213
26/368
10.
Budapesti Ward Mária ÁI. Gimn. és Zeneműv. Szakg.
Budapest V.
204
19/323

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
417
5/1202
Bölcs Kende Csongor, Erdélyi Kata, Makrai Norbert
2.
Piarista Gimnázium
Budapest V.
393
9/1099
Csáky-Semsey András, Maróti-Agóts Mátyás, Szőke-Brandt Ábel
3.
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
392
10/1096
Kis Máté Levente, Tarr Domokos, Tóth-Milei Ábel Félix
4.
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola
Budapest VIII.
379
11/1030
5.
ELTE Apáczai Gimnázium
Budapest V.
371
11/947
6.
Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI.
340
18/880
7.
BP-FRK Julianna Református Ált. Isk.
Budapest VII.
320
26/797
8.
Budapest V. ker. Váci Utcai Ének-Zenei ÁI.
Budapest V.
315
23/765
9.
Losonci Téri Általános Iskola
Budapest VIII.
309
25/726
10.
Derkovits Gyula Általános Iskola
Budapest VI.
301
25/677
11.
Deák Diák Általános Iskola
Budapest VIII.
295
27/693
12.
Szent István Általános Iskola
Budapest V.
243
35/480
13.
Terézvárosi Két Tannyelvű Á.I.és P.Sz.K.
Budapest VI.
225
45/493

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
407
7/1215
Bényei Borisz, Pribus Miksa Péter, Wiener Anna
2.
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
367
11/984
Hegedűs Boldizsár, Jenei László, Péntek Domonkos
3.
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola
Budapest VIII.
323
11/716
Göndör Jakab, Hevesi András, Vass Benedek
4.
Budapest V. ker. Váci Utcai Ének-Zenei ÁI.
Budapest V.
252
22/444
5.
Terézvárosi Két Tannyelvű Á.I.és P.Sz.K.
Budapest VI.
251
23/440
6.
Molnár Ferenc Általános Iskola
Budapest VIII.
219
43/413
7.
Deák Diák Általános Iskola
Budapest VIII.
182
32/255
8.
Szent István Általános Iskola
Budapest V.
159
55/319

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
413
5/1172
Móricz Benjámin, Nádor Benedek, Seres-Szabó Márton
2.
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
358
12/883
Cserta Márton, Eszes Gergely, Zagyvai G. Dávid
3.
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Budapest V.
311
11/623
Budai Csanád, Kiss Kincső, Tatár Dorottya
4.
ELTE Apáczai Gimnázium
Budapest V.
298
24/613
5.
Piarista Gimnázium
Budapest V.
276
22/557
6.
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola
Budapest VIII.
236
30/440
7.
Budapest VI. kerületi Szinyei Merse Pál Gimn.
Budapest VI.
211
35/438

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
442
0/1336
Farkas Izabella, Fleiner Zsigmond, Kovács Tamás
2.
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
409
5/1165
Petőfi Bori, Páhán Anita, Tóth Gábor Ábris
3.
ELTE Apáczai Gimnázium
Budapest V.
359
11/928
Egyházi Hanna, Jirkovszky Bari László, Saracco Lucio
4.
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola
Budapest VIII.
323
15/710
5.
Kölcsey Ferenc Gimnázium
Budapest VI.
240
34/416

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
435
3/1326
Csaplár Viktor, Gyetvai Miklós, Várkonyi Zsombor
2.
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
397
5/1071
Keller Dániel, Láng Kristóf, Varga Patrik

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Budapest VIII.
416
6/1214
Kálóczi Kristóf, Tiderenczl Dániel, Tóth Balázs
2.
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
349
9/859
Czifrus Hanna, Kim Levente, Nagy Sebestyén

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Gazd SZC Széchenyi Ker Szakgimnázium
Budapest VIII.
154
36/230
Hirsch Dániel, Kocsis Fanni, Vorst Noémi
2.
Schulek Frigyes Kéttanny. Építőip. Szki.
Budapest VIII.
153
45/203
Czira Mihály, Gyuricza Brigitta, Vincze István

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Gazd SZC Széchenyi Ker Szakgimnázium
Budapest VIII.
205
33/309
Antóni Roland, Halász Márk, Puskás Viktória
2.
Schulek Frigyes Kéttanny. Építőip. Szki.
Budapest VIII.
201
49/353
Sági Levente, Tamás Bálint, Vanyó Máté

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Schulek Frigyes Kéttanny. Építőip. Szki.
Budapest VIII.
234
36/446
Puskás András Ákos, Szarka Arnold, Vida Viola Nelli
2.
Budapesti Gazd SZC Széchenyi Ker Szakgimnázium
Budapest VIII.
222
24/352
Harrer Flóra, Kiss Izabella, Lévai Gergő

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Budapest I.
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Budapesti Gazd SZC Széchenyi Ker Szakgimnázium
Budapest VIII.
154
16/94
Jaksa Katinka, Somogyi Lívia, Szűcs Cintia