Csapatverseny
2. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Arany János Általános Iskola
Kecskemét
295
12/616
Balla Vince, Molnár Tamás, Zentai Dániel
2.
Kodály Zoltán Ének-Zenei ÁI. és Gimn.
Kecskemét
278
13/582
Daróczi Bálint, Mann Péter, Páskuj Kamilla
3.
Kecskeméti Vásárhelyi Pál  Ált. Isk. és AMI
Kecskemét
277
18/587
Dúl Nóra, Schvéder Miklós, Varga Vanda
4.
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Ált. Isk.
Kecskemét
274
13/536
5.
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
266
13/517
6.
Kiskunhalasi Református Koll. Közp. Ált. Iskolája
Kiskunhalas
265
14/477
7.
Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
263
16/496
8.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Kecskemét
259
16/517
9.
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Kiskőrös
258
13/458
10.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét
250
25/503
11.
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Kalocsa
246
13/412
12.
Piarista Iskola
Kecskemét
245
22/476
13.
KÖÁI Platán Utcai Általános Iskolája
Kiskunfélegyháza
239
24/480
14.
Szent József Katolikus Általános Iskola
Kiskunhalas
232
11/355
15.
Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény
Tiszakécske
218
29/386
16.
Baksay Sándor Ref. Gimn. és Ált. Isk.
Kunszentmiklós
216
15/298
17.
Felsővárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
216
27/359
18.
József Attila Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
216
31/377
19.
Bem József Általános Iskola
Kiskőrös
212
19/329
20.
Szent László ÁMK Ált. Isk.
Baja
209
18/294
21.
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola
Vaskút
208
23/307
22.
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos ÁI. és AMI
Kiskunfélegyháza
207
28/317
23.
Vásárhelyi Pál ÁI. és AMI Móricz Zsigmond ÁI.
Kecskemét
206
25/336
24.
Magyar Ilona Általános Iskola
Kecskemét
206
33/335
25.
II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecel
205
14/277
26.
Általános Iskola
Jakabszállás
201
22/281
27.
Kiskunfélegyházi Dózsa György Ált. Isk.
Kiskunfélegyháza
197
34/356
28.
Varga Domokos ÁMK Általános Iskola
Kunszentmiklós
196
15/275
29.
Szabó Dénes Általános Iskola
Tompa
193
34/347
30.
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és AMI
Solt
188
27/277
31.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Kecskemét
188
31/270
32.
Szent Gellért Katolikus Á. I. és Óvoda
Kiskunmajsa
184
27/263
33.
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált. Isk.
Lajosmizse
181
26/236
34.
Garai Nemzetiségi Általános Iskola
Gara
172
27/229
35.
Kunfehértói Ált. Isk. és Napközi Otthon
Kunfehértó
167
28/206
36.
Ráday Pál Általános Iskola
Harta
161
26/183

Csapatverseny
3. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Kecskemét
322
5/711
Fekete Ákos, Marticsek Maja, Szénás Viktória
2.
Arany János Általános Iskola
Kecskemét
311
12/706
Fogl Noel, Holló Henriettea, Szabados Jázmin
3.
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
284
15/586
Borbély Zorka, Farkasinszki Csaba, Tamasi Sámuel
4.
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és AMI
Bácsalmás
276
15/578
5.
Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
274
17/611
6.
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos ÁI. és AMI
Kiskunfélegyháza
269
10/478
7.
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Kalocsa
268
19/545
8.
Vásárhelyi Pál ÁI. és AMI Móricz Zsigmond ÁI.
Kecskemét
264
15/542
9.
Újvárosi ÁMK Általános Iskola
Baja
263
12/499
10.
Kecskeméti Vásárhelyi Pál  Ált. Isk. és AMI
Kecskemét
263
20/533
11.
Kiskunhalasi Református Koll. Közp. Ált. Iskolája
Kiskunhalas
263
20/525
12.
Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény
Tiszakécske
259
20/516
13.
Szent József Katolikus Általános Iskola
Kiskunhalas
258
17/536
14.
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Ált. Isk.
Kecskemét
252
7/422
15.
Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
248
11/404
16.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét
245
14/421
17.
Szent Gellért Katolikus Á. I. és Óvoda
Kiskunmajsa
244
11/372
18.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Kecskemét
243
24/479
19.
Bem József Általános Iskola
Kiskőrös
239
16/435
20.
Felsővárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
239
24/469
21.
Jánoshalmi Hunyadi János Ált. Isk. és AMI
Jánoshalma
238
17/399
22.
Arany János Általános Iskola
Kiskunmajsa
237
22/449
23.
Kertvárosi Általános Iskola
Kecskemét
236
19/405
24.
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola
Vaskút
224
27/403
25.
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Kiskőrös
221
30/409
26.
II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecel
216
19/320
27.
Dávodi Forrás Általános Iskola
Dávod
216
23/374
28.
Ráday Pál Általános Iskola
Harta
214
25/339
29.
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált. Isk.
Lajosmizse
211
28/376
30.
Nemesnádudvar-Érsekhalma Német Nemzetiségi ÁI.
Nemesnádudvar
207
20/297
31.
Kiskunfélegyházi Dózsa György Ált. Isk.
Kiskunfélegyháza
207
24/351
32.
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
Baja
206
25/336
33.
Általános Iskola
Jakabszállás
206
33/406
34.
Farkas László Általános Iskola
Kelebia
201
30/335
35.
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és AMI
Solt
200
27/338
36.
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
Kiskunhalas
199
28/297
37.
József Attila Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
198
33/340
38.
Baksay Sándor Ref. Gimn. és Ált. Isk.
Kunszentmiklós
197
30/369
39.
Kossuth Lajos Ált. Isk. Intézményegység
Ballószög
184
27/263
40.
Varga Domokos ÁMK Általános Iskola
Kunszentmiklós
181
30/306
41.
Szent László ÁMK Ált. Isk.
Baja
156
35/249

Csapatverseny
4. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kecskeméti Vásárhelyi Pál  Ált. Isk. és AMI
Kecskemét
332
7/767
Dúl Eszter, Makkos Boldizsár József, Szappanos Kadosa
2.
Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
315
12/724
Ecsédi Zsófia, Király-Kósa Kamill           , Princz-Jakovics Ádám
3.
Arany János Általános Iskola
Kecskemét
304
11/668
Bajáki Benedek, Bánhegyi Barnabás, Kerekes Ignác
4.
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
303
12/666
5.
Kodály Zoltán Ének-Zenei ÁI. és Gimn.
Kecskemét
298
9/610
6.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét
292
11/634
7.
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Ált. Isk.
Kecskemét
289
10/597
8.
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
Baja
277
18/563
9.
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos ÁI. és AMI
Kiskunfélegyháza
271
8/527
10.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Kecskemét
265
18/583
11.
Szent Gellért Katolikus Á. I. és Óvoda
Kiskunmajsa
252
11/446
12.
Bajai Eötvös József Általános Iskola
Baja
252
19/495
13.
II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecel
247
12/417
14.
Kiskunfélegyházi Dózsa György Ált. Isk.
Kiskunfélegyháza
245
22/483
15.
Kiskunhalasi Református Koll. Közp. Ált. Iskolája
Kiskunhalas
244
23/441
16.
Kecskeméti Béke Általános Iskola
Kecskemét
236
27/454
17.
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált. Isk.
Lajosmizse
235
28/432
18.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Tiszaalpár
230
25/432
19.
Piarista Iskola
Kecskemét
223
24/383
20.
Kossuth Lajos Ált. Isk. Intézményegység
Ballószög
221
18/325
21.
Magyar Ilona Általános Iskola
Kecskemét
221
30/390
22.
Szent József Katolikus Általános Iskola
Kiskunhalas
220
19/337
23.
Bem József Általános Iskola
Kiskőrös
219
28/365
24.
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Kiskőrös
218
29/367
25.
Felsővárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
217
22/359
26.
Vásárhelyi Pál ÁI. és AMI Móricz Zsigmond ÁI.
Kecskemét
216
23/339
27.
Jánoshalmi Hunyadi János Ált. Isk. és AMI
Jánoshalma
214
25/344
28.
Szent László ÁMK Ált. Isk.
Baja
214
29/355
29.
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Kalocsa
212
31/382
30.
Magyarok Nagyasszonya Katolikus Ált. Isk.
Sükösd
210
33/351
31.
Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
205
34/366
32.
Ráday Pál Általános Iskola
Harta
204
27/309
33.
Nagyasszonyunk Katolikus Ált. Isk.
Kalocsa
201
18/268
34.
Hajósi Szent Imre Általános Iskola
Hajós
198
21/300
35.
Kertvárosi Általános Iskola
Kecskemét
198
29/299
36.
Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény
Tiszakécske
195
28/305
37.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Kecskemét
195
32/316
38.
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és AMI
Solt
195
36/340
39.
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és AMI
Bácsalmás
193
14/229
40.
Nemesnádudvar-Érsekhalma Német Nemzetiségi ÁI.
Nemesnádudvar
191
24/287
41.
József Attila Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
180
35/288
42.
Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Jánoshalma
179
16/254
43.
Farkas László Általános Iskola
Kelebia
172
23/189
44.
Kalocsai Eperföldi Sportiskolai Ált. Isk.
Kalocsa
168
35/247
45.
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
Kiskunhalas
166
37/287
46.
Újvárosi ÁMK Általános Iskola
Baja
165
30/242

Csapatverseny
5. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
322
9/747
Suba Olivér, Székedi Igor, Zólyomi Csongor
2.
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
293
14/613
Helenkár Erik, Hujber Dávid, Sebestyén Barna
3.
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Ált. Isk.
Kecskemét
280
11/534
Dongó Gellért, Ficsor Dominik, Raskó Endre István
4.
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Kiskőrös
278
13/566
5.
Kodály Zoltán Ének-Zenei ÁI. és Gimn.
Kecskemét
277
18/578
6.
Kecskeméti Vásárhelyi Pál  Ált. Isk. és AMI
Kecskemét
277
18/575
7.
József Attila Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
275
12/535
8.
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos ÁI. és AMI
Kiskunfélegyháza
274
13/547
9.
Arany János Általános Iskola
Kecskemét
274
17/571
10.
Baksay Sándor Ref. Gimn. és Ált. Isk.
Kunszentmiklós
266
21/549
11.
Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
262
21/511
12.
Kiskunhalasi Református Koll. Közp. Ált. Iskolája
Kiskunhalas
259
20/520
13.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Kecskemét
257
18/506
14.
Kadafalvi Általános Iskola
Kecskemét-Kadafalva
257
22/501
15.
Szent József Katolikus Általános Iskola
Kiskunhalas
255
20/486
16.
Nemesnádudvar-Érsekhalma Német Nemzetiségi ÁI.
Nemesnádudvar
254
13/452
17.
Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény
Tiszakécske
253
18/503
18.
Kiskunfélegyházi Dózsa György Ált. Isk.
Kiskunfélegyháza
252
19/485
19.
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
Kiskunhalas
250
17/435
20.
Kalocsai Eperföldi Sportiskolai Ált. Isk.
Kalocsa
248
23/507
21.
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
Baja
245
18/443
22.
KÖÁI Platán Utcai Általános Iskolája
Kiskunfélegyháza
245
18/438
23.
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és AMI
Bácsalmás
239
24/463
24.
Vásárhelyi Pál ÁI. és AMI Móricz Zsigmond ÁI.
Kecskemét
237
18/436
25.
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola
Vaskút
232
23/411
26.
Kiskunhalasi Ref. Koll. Szilády Áron Gimn. és Koll.
Kiskunhalas
231
20/403
27.
Nagyasszonyunk Katolikus Ált. Isk.
Kalocsa
224
23/404
28.
Jánoshalmi Hunyadi János Ált. Isk. és AMI
Jánoshalma
223
28/416
29.
Felsővárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
221
26/390
30.
Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
220
23/410
31.
Bem József Általános Iskola
Kiskőrös
218
25/369
32.
Szent Tamás Katolikus Általános Iskola
Mélykút
218
29/447
33.
Magyar Ilona Általános Iskola
Kecskemét
214
17/333
34.
Kunfehértói Ált. Isk. és Napközi Otthon
Kunfehértó
210
21/320
35.
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és AMI
Solt
209
22/304
36.
Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Jánoshalma
209
26/371
37.
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált. Isk.
Lajosmizse
207
24/293
38.
Lánchíd Utcai Általános Iskola
Kecskemét
205
34/414
39.
Eötvös Iskola
Lakitelek
204
31/377
40.
II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kecel
198
29/319
41.
Hercegszántói Horvát Iskola
Hercegszántó
196
35/342
42.
Ágasegyháza-Orgovány Ált. Isk. és AMI
Orgovány
195
24/324
43.
Ráday Pál Általános Iskola
Harta
195
24/288
44.
Általános Iskola
Jakabszállás
189
30/336
45.
Földváry Gábor Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Tass
170
37/320
46.
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Kalocsa
169
34/233
47.
Dávodi Forrás Általános Iskola
Dávod
163
28/246

Csapatverseny
6. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
301
14/744
Gyenes Károly, Hegedűs Botond, Virág Eszter
2.
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Kecskemét
287
12/567
Berkecz Lázár, Palotás Tünde, Polyák Júlia
3.
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos ÁI. és AMI
Kiskunfélegyháza
285
10/584
Kurgyis Dávid, Oláh-Marcényi Péter, Pozsár Dániel
4.
Arany János Általános Iskola
Kecskemét
284
7/529
5.
Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
280
15/569
6.
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
278
13/572
7.
Baksay Sándor Ref. Gimn. és Ált. Isk.
Kunszentmiklós
274
17/556
8.
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Ált. Isk.
Kecskemét
266
5/435
9.
Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kecskemét
247
20/469
10.
Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény
Tiszakécske
241
18/458
11.
Kiskunfélegyházi Dózsa György Ált. Isk.
Kiskunfélegyháza
237
14/362
12.
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Kiskőrös
237
22/436
13.
Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Jánoshalma
234
21/424
14.
Ráday Pál Általános Iskola
Harta
232
11/339
15.
Kiskunhalasi Református Koll. Közp. Ált. Iskolája
Kiskunhalas
232
15/398
16.
József Attila Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
232
27/423
17.
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola
Vaskút
231
20/403
18.
Kodály Zoltán Ének-Zenei ÁI. és Gimn.
Kecskemét
230
21/391
19.
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált. Isk.
Lajosmizse
226
29/406
20.
Hajósi Szent Imre Általános Iskola
Hajós
224
19/345
21.
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és AMI
Bácsalmás
223
20/353
22.
Általános Iskola
Jakabszállás
221
22/366
23.
Móra Ferenc Általános Iskola
Kecskemét
202
25/324
24.
Földváry Gábor Két Tanítási Nyelvű ÁI.
Tass
202
29/351
25.
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
Baja
194
25/316
26.
Felsővárosi Általános Iskola
Kiskunhalas
185
34/282
27.
Hercegszántói Horvát Iskola
Hercegszántó
181
34/316
28.
Farkas László Általános Iskola
Kelebia
166
33/268
29.
Eötvös Iskola
Lakitelek
153
34/234
30.
Kertvárosi Általános Iskola
Kecskemét
152
39/209
31.
Bajai Szentistváni Általános Iskola
Baja
147
40/230
32.
Szabó Dénes Általános Iskola
Tompa
137
42/212

Csapatverseny
7. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Ált. Isk.
Kecskemét
381
1/978
Fodor Ildikó Amira, Kovács Benedek Noel, Labancz Benedek
2.
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
380
10/1018
Nagy Korina Vanda, Papp Barnabás, Petrányi Lilla
3.
Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
362
12/960
Bloom Sára, Kamenár Kristóf, Zelenyánszki Judit
4.
Katona József Gimnázium
Kecskemét
342
20/873
5.
Arany János Általános Iskola
Kecskemét
339
19/841
6.
Bajai III. Béla Gimnázium
Baja
338
12/753
7.
Kecskeméti Református Gimnázium
Kecskemét
331
19/840
8.
Baksay Sándor Ref. Gimn. és Ált. Isk.
Kunszentmiklós
328
18/734
9.
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos ÁI. és AMI
Kiskunfélegyháza
325
9/710
10.
Nagyasszonyunk Katolikus Ált. Isk.
Kalocsa
325
17/765
11.
Kodály Zoltán Ének-Zenei ÁI. és Gimn.
Kecskemét
322
16/733
12.
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
314
20/725
13.
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált. Isk.
Lajosmizse
305
21/689
14.
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
Kiskunhalas
299
15/629
15.
Szent József Katolikus Általános Iskola
Kiskunhalas
294
24/639
16.
Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény
Tiszakécske
291
19/568
17.
Kiskunhalasi Református Koll. Közp. Ált. Iskolája
Kiskunhalas
288
22/649
18.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Kecskemét
280
18/540
19.
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és AMI
Bácsalmás
276
34/617
20.
Nemesnádudvar-Érsekhalma Német Nemzetiségi ÁI.
Nemesnádudvar
271
19/578
21.
Bajai Szentistváni Általános Iskola
Baja
270
24/544
22.
Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
270
36/625
23.
Kecskeméti Vásárhelyi Pál  Ált. Isk. és AMI
Kecskemét
269
33/595
24.
Hajósi Szent Imre Általános Iskola
Hajós
268
22/526
25.
Farkas László Általános Iskola
Kelebia
264
18/477
26.
Hercegszántói Horvát Iskola
Hercegszántó
257
33/523
27.
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Kiskőrös
249
25/435
28.
Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
Bácsalmás
241
17/389
29.
Ráday Pál Általános Iskola
Harta
241
17/374
30.
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és AMI
Solt
232
38/479
31.
Kunadacs-Ladánybene ÁI. Bene Vitéz Ált. Iskolája
Ladánybene
230
32/486
32.
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Kalocsa
230
44/526
33.
Kunfehértói Ált. Isk. és Napközi Otthon
Kunfehértó
225
25/449
34.
Feketeerdői Általános Iskola
Helvécia
224
38/425
35.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Solt
223
31/485
36.
Általános Iskola
Jakabszállás
210
48/497
37.
Dávodi Forrás Általános Iskola
Dávod
192
30/274

Csapatverseny
8. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Zrínyi
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
380
10/1046
Bogár-Szabó Mihály, Ecsédi Dániel, Nyikos Botond Tamás
2.
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
337
9/758
Gyenei András, Halasi Ákos, Kuti Berta
3.
Kodály Zoltán Ének-Zenei ÁI. és Gimn.
Kecskemét
319
23/793
Bodor Lili, Domján Olivér, Gábris Emese
4.
Katona József Gimnázium
Kecskemét
315
19/754
5.
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos ÁI. és AMI
Kiskunfélegyháza
299
15/631
6.
Kecskeméti Református Gimnázium
Kecskemét
276
34/610
7.
Corvin Mátyás Általános Iskola
Kecskemét
260
38/546
8.
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Kalocsa
246
32/461
9.
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és AMI
Solt
243
23/395
10.
Arany János Általános Iskola
Kecskemét
243
31/474
11.
Ráday Pál Általános Iskola
Harta
239
15/366
12.
Baksay Sándor Ref. Gimn. és Ált. Isk.
Kunszentmiklós
234
28/359
13.
Újvárosi ÁMK Általános Iskola
Baja
234
36/472
14.
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Ált. Isk.
Lajosmizse
233
21/348
15.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Kecskemét
233
29/427
16.
Hajósi Szent Imre Általános Iskola
Hajós
230
24/362
17.
Arany János Általános Iskola
Kiskunmajsa
221
17/298
18.
Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény
Tiszakécske
218
36/391
19.
Farkas László Általános Iskola
Kelebia
215
47/472
20.
Nagyasszonyunk Katolikus Ált. Isk.
Kalocsa
213
41/372
21.
Feketeerdői Általános Iskola
Helvécia
210
36/377
22.
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Kiskőrös
197
37/382
23.
Dunapataji Kodály Zoltán Ált. és Műv. Isk.
Dunapataj
196
26/269
24.
NJE Petőfi Sándor Gyakorló Ált. Isk.
Kecskemét
188
22/232
25.
Dávodi Forrás Általános Iskola
Dávod
158
56/327
26.
Jánoshalmi Hunyadi János Ált. Isk. és AMI
Jánoshalma
155
59/306

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Katona József Gimnázium
Kecskemét
354
12/868
Melján Dávid, Molnár Botond, Szabó Ágnes
2.
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
322
20/766
Dong Yifan, Labancz Barnabás, Zelenyánszki András
3.
Bolyai János Gimnázium
Kecskemét
321
9/669
Fodor Nándor Noel, Fodor Vencel Pál, Szpisják Bence Tibor
4.
Kiskunhalasi Ref. Koll. Szilády Áron Gimn. és Koll.
Kiskunhalas
301
9/580
5.
Baksay Sándor Ref. Gimn. és Ált. Isk.
Kunszentmiklós
239
31/471
6.
Kecskeméti Református Gimnázium
Kecskemét
233
25/382
7.
Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
Bácsalmás
205
37/412
8.
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Kiskőrös
184
2/162

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
397
9/1113
Faragó Tamás, Török Ágoston, Zsigó Dávid
2.
Katona József Gimnázium
Kecskemét
337
9/744
Csizmadia Péter Károly, Dinka Hunor Levente, Juhász Márk Hunor
3.
Bolyai János Gimnázium
Kecskemét
321
17/744
Kovács Rita, Perneki Dóra, Rakiás Adrián István
4.
Bajai III. Béla Gimnázium
Baja
294
12/600
5.
Bibó István Gimnázium
Kiskunhalas
263
31/539
6.
Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
Bácsalmás
230
28/414
7.
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Kiskőrös
222
28/354
8.
Kodály Zoltán Ének-Zenei ÁI. és Gimn.
Kecskemét
210
48/454

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Katona József Gimnázium
Kecskemét
367
7/902
Hegedűs Dániel, Hegedűs János Róbert, Osztényi József
2.
Bolyai János Gimnázium
Kecskemét
355
7/826
Bán Bence, Bóta Attila, Jádi Dominik
3.
Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
338
8/754
Dúl András, Ipacs Kornél, Tamási Máté
4.
Kecskeméti Református Gimnázium
Kecskemét
319
15/738
5.
Baksay Sándor Ref. Gimn. és Ált. Isk.
Kunszentmiklós
315
7/619
6.
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Kiskőrös
279
7/450

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Gimnázium
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Katona József Gimnázium
Kecskemét
368
10/953
Apagyi Dávid, Kirschner Bernadett, Miszler Levente
2.
Bolyai János Gimnázium
Kecskemét
307
7/612
Bartalus Ádám, Bálint Boglárka Eszter, Marsi Viktor

Csapatverseny
9. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Középiskola
Kiskunfélegyháza
232
22/395
Benyeda Gábor, Endre Csongor, Kapus Konrád Kristóf
2.
Kandó Kálmán Szakközépiskola és Szakisk.
Kecskemét
222
24/375
Királyházi Titusz, Sárik Zoltán, Várkonyi Ádám
3.
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Szakgimn.
Kiskunhalas
217
33/404
Kecskés Ferenc, Szilágyi Alex, Vörös Adrián
4.
Bajai SZC Jelky András Szakgimn. és Szki.
Baja
170
48/359
5.
Kiskunhalasi SZC Kiskörösi Wattay Szg., Szki. és Koll.
Kiskőrös
131
47/172

Csapatverseny
10. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Középiskola
Kiskunfélegyháza
297
17/611
Koncz Gábor, Kürti Gergely, Sági Péter Pál
2.
Bajai SZC Jelky András Szakgimn. és Szki.
Baja
184
46/287
Kárpáti Énok, Líbor Attila, Szamosfalvi Zoltán

Csapatverseny
11. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
Kecskeméti SZC Kada Elek Közg. Szakgimnáziuma
Kecskemét
286
8/500
Homoki Norbert, Kis Martin, Kovács Borbála Judit
2.
Bajai SZC Türr István Gazdasági Szakgimn.
Baja
275
19/576
Csóka Imre, Kenyeres Balázs, Kerék Ádám
3.
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Szakgimn.
Kiskunhalas
265
17/478
Kozla Dávid, Nagy Péter Dániel, Szabó Dominika
4.
Bajai SZC Jelky András Szakgimn. és Szki.
Baja
183
35/314

Csapatverseny
12. osztály
Megye:
Bács-Kiskun
Kategória:
Szakközép
Név
Helység
pont
rossz/prior
1.
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Szakgimn.
Kiskunhalas
187
15/203
Kuklis Enikő, Pető Patrik, Páncsits Vivien
2.
Bajai SZC Türr István Gazdasági Szakgimn.
Baja
182
32/299
Brandschott Benedek, Lövész Bence, Schumacher Petra
3.
Kandó Kálmán Szakközépiskola és Szakisk.
Kecskemét
182
44/363
Kerekes Péter, Nyitrai Aurél, Ördögh Csaba
4.
Kiskunhalasi SZC Kiskörösi Wattay Szg., Szki. és Koll.
Kiskőrös
171
47/338